Συχνές Ερωτήσεις Αρχική σελίδα Forum Αναζήτηση Νέες Δημοσιεύσεις Κατάλογος Μελών Προφίλ
 Κανόνες λειτουργίας του Νίκος Γκούμας B.B. Ομάδες Μελών Εγγραφή  
 Συνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σας Σύνδεση
AIFC- Ανακοινώσεις
A.E.K. Internet Fan Club - A.E.K. Without Frontiers - Since 1994

Εποχή Μελισσανίδη Vol 21 Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας
Δημοσίευση νέας  Θ.ΕνότηταςΑπάντηση στη Θ.Ενότητα
Συγγραφέας Μήνυμα
iatros21
Gold member
Gold member

Ευχαριστώ: 305
Τον ευχαρίστησαν 509 φορές σε 297 Δημοσιεύσεις

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ Δεκ 13, 2018 18:46 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

Δεν είναι δολοφόνος ή έμπορος ναρκωτικών. Τώρα το πως έκανε τα λεφτά, όλοι (πάνω-κάτω) το καταλαβαίνουμε. Δεν ξέρω σε πόσους φτάνει αυτό για να τον ανέχονται ως κουμανταδόρο της ομάδας τους. Προσωπικά ξέροντας σε τι περιβάλλον διεξάγεται το ελληνικό πρωτάθλημα -και αφού ο Μελισσανίδης δεν ανήκει στις 2 πρώτες κατηγορίες- μπορώ να συμβιβαστώ. Αρκεί να κρατάει ψηλά την ΑΕΚ.

Αυτά από εμένα σχετικά με το θέμα. Προτιμώ να εστιάζω στα σωστά και στα λάθη που κάνει σχετικά με την ομάδα και όχι στις μπίζνες του.

Οι ακόλουθοι χρήστες σας ευχαριστούν για αυτή τη δημοσίευση : thiroros, Didirock
Γρηγόρης
Gold member
Gold member

Ευχαριστώ: 503
Τον ευχαρίστησαν 263 φορές σε 168 Δημοσιεύσεις

Τόπος: Olney, MD, USA & Ηλιούπολη, Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ Δεκ 13, 2018 18:55 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

iatros21 έγραψε:
Δεν είναι δολοφόνος ή έμπορος ναρκωτικών.

Αυτά από εμένα σχετικά με το θέμα. Προτιμώ να εστιάζω στα σωστά και στα λάθη που κάνει σχετικά με την ομάδα και όχι στις μπίζνες του.

Σωστή τοποθέτηση για μένα. Το θέμα είναι οτι στην Ελλάδα που δέν υπάρχει εταιρική διακυβέρνηση (corporate governance) ούτε για πλάκα και μάλιστα υπάρχει και κρατική νομοθετική ενίσχυση για το αντίθετο (τώρα μπορεί ο Μελ να είναι και πρόεδρος της ΑΕΚ κανονικότατα), οι μπίζνες του Μελ και του κάθε Μελ ταυτίζονται με την ομάδα μας. Και εκεί ελλοχεύει πάντα ο κίνδυνος να συνδεθούν τα business λάθη του με την ΑΕΚ. Φεῦ!
!

Legolas
Veteran Member
Veteran Member

Ευχαριστώ: 1020
Τον ευχαρίστησαν 1403 φορές σε 1051 Δημοσιεύσεις

Τόπος: Αεροδρομιο Σπατων

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ Δεκ 13, 2018 18:59 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

Γρηγόρης έγραψε:
Legolas έγραψε:
Εγω τρεχω πλεον, σε ηρεμει και καθαριζει το μυαλο.

Να μην πω οτι δυναμωνει και την καρδια, και μυικα και ηθικα Razz

Kάνεις το καλύτερο που μπορείς να κάνεις. Και έχει και επιστημονική εξήγηση αυτό, αλλά ας μήν μαγαρίσουμε το τόπιτς του Μελ. Κι εγώ έτσι, αλλά το έχω τελικιάσει, βάζω και λίγο HIIT, crossfit, κτλ. όταν πέφτει 32 του μηνός και δέν έχει κλείσει παίχτης. Razz

Να ερθεις στο αναλογο τοπικ τοτε να τα πουμε!

Εδω νομιζω οτι ειχα να πω το ειπα, δεν θα συνεχισω κοντρα για την κοντρα με κανεναν.

Didirock
Veteran Member
Veteran Member

Ευχαριστώ: 4190
Τον ευχαρίστησαν 2591 φορές σε 1840 Δημοσιεύσεις

Τόπος: Διδυμότειχο

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ Δεκ 13, 2018 19:04 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

iatros21 έγραψε:
Προτιμώ να εστιάζω στα σωστά και στα λάθη που κάνει σχετικά με την ομάδα και όχι στις μπίζνες του.

ετσι,
γιατι ζουμε και σ ενα κοσμο οπου οι διοικησεις των ομαδων ειναι αγγελικα πλασμενες..

tmavro
Ειδικός μεταγραφολόγος
Ειδικός μεταγραφολόγος

Ευχαριστώ: 3
Τον ευχαρίστησαν 561 φορές σε 289 Δημοσιεύσεις

Τόπος: Σπάτα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ Δεκ 13, 2018 19:50 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

Legolas έγραψε:
James Ford έγραψε:
Legolas έγραψε:
James Ford έγραψε:
Legolas έγραψε:
Εγω νομιζω οτι κοντευουμε να τρελαθουμε με την δικαιολογηση των παντων.

Προσπαθωντας να επιβιωσει εφτασε απο σχολη οδηγων στο αμερικανικο χρηματιστηριο? Και με κατι δημοσιευματα στους Financial Times για τις γκαγκεστικες μεθοδους του ενδιαμεσα βεβαια, για ΟΠΑΠ και Aegean Marine.

Αυτη φυσικα θα ηταν μια φοβερη γραμμη αμυνας σε ενα δικαστηριο η τελος παντων σαν απαντηση σε μια σοβαρη εφημεριδα.

Τι μας λετε τωρα, εδω ο αλλος δεν χτυπα αποδειξεις 10 κουλουρια την μερα για να κρατησει το μαγαζι του ανοιχτο, ο Μελ σας πειραξε?

ΑΘΩΟΣ, φωναζει ο δικαστης, ΑΝΑΚΑΛΟΥΜΕ με πρωτοσελιδα απανταει συσσωμος ο δυτικος οικονομικος τυπος.

Αυτή η κουβέντα γιατί ξεκίνησε και γιατί γίνεται μπορείς να μου πεις;

Ποιες είναι οι σοβαρές -μη Τανζανίες και μη Ρωσίες- χώρες στις οποίες οι δισεκατομμυριούχοι, κυνηγημένοι από το σύστημα, ντρέπονται να κυκλοφορήσουν;

Οι ολιγάρχες ιδιοκτήτες των τοπ ποδοσφαιρικών συλλόγων της Ευρώπης ή του ΝΒΑ λ.χ. με ποιον τρόπο έχουν χτίσει τις περιουσίες τους;

Ξεκινησε με αφορμη το κτηριο της ΕΡΑ ΑΕΚ που θα φτιαξει, εγω πεταξα ενα "οτι και να κανει η θεση του ειναι στη φυλακη", υπηρξε νομιζω παρανοηση για το τι εννοουσα απο τον Νικο21r και πανω εκει εξηγησα πιο αναλυτικα τι ηθελα να πω.

Αντιλαμβανομαι οτι η συζητηση ειναι δυσαρεστη για πολλους ετσι εισπρατω απαντησεις εξυπναδες του στυλ "Ο Βικτωρας φτιαχνει την παραγκα του ελεγες", βγαλμενες αυτουσιες απο το η τεχνη του να εχεις παντα δικιο του πρωτου ΑΕΚτση φιλοσοφου της ιστοριας πριν υπαρξει ακομα ΑΕΚ Shocked

Τωρα επειδη εσυ το χοντραινεις να σου απαντησω οτι λαμογια μικρα και μεγαλα υπαρχουν παντου, ω ναι. Στις πιο προηγμενες χωρες βεβαια αν σκασει κανενα σκανδαλο καποιος θα παραιτηθει και καποιος θα παει φυλακη και κυριως κυριως επειδη το rule of law ισχυει πολυ περισσοτερο απο εδω στα αντιστοιχα φορουμ δεν μπαινουν χρηστες να γραφουν οτι ελα μωρε ολοι ιδιοι ειναι, τετοιος κυνισμος που μπερδευει την περιγραφη με την αιτια και το καταντα νομιμοποιητικη δικαιολογια ειναι εθνικο μας σπορ φρονω ειδικα τα τελευταια χρονια.

Πως ακριβώς το χόντρυνα; Διατυπώνοντας απλές και εύλογες απορίες;

Στην χώρα που διεπράχθη το... έγκλημα είναι πρόεδρος ο Donald effing Trump!

O Prochorov και ο Abramovich έχουν ομάδες στον ΝΒΑ και στη PL αντίστοιχα.

Οι Σαουδάραβες ΣΚΛΑΒΑΦΕΝΤΑΔΕΣ έχουν ομάδες σε Αγγλίες, Γαλλίες και όπου αλλού θες.

Αλλά εγώ σαν ΑΕΚτζής, πρέπει σε φόρουμ της ΑΕΚ να συζητήσω για το πως δεν πρέπει να ξεχνάω πως η θέση του Μελ είναι στη φυλακή, γιατί φέρεται πως υπεξαίρεσε χρήματα
από κάποιο Fund.

Ε συγγνώμη που δεν μπορώ να καταλάβω τον λόγο που ξεκίνησε αυτή η κουβέντα και γιατί συνεχίζεται.

Στην ιδια Αμερικη βεβαια που ειναι προεδρος ο Τραμπ επειδη λιγο πολυ το συστημα λειτουργει, ο ιδιος ο προεδρος ειναι υπο ερευνα και εχουν ξηλωσει και πετανε στην φυλακη με κατηγοριες κατι στενους του συνεργατες. Αναγνωριζεται δηλαδη οτι υπαρχει προβλημα, οι υποστηρικτες βεβαια του Τραμπ, γιατι γιαλαντζι συγκρισεις μπορω να κανω και εγω καρδια μου, σαν τους υποστηρικες του Μελ, δικαιολογουν ολες τις απατες και μλκς του Τραμπ με επιχειρηματα του στυλ: ΝΑΙ ΑΛΛΑ Η ΧΙΛΑΡΥ

Ρε παιδια, το ναι αλλα η Χιλαρυ ειναι η αμυνα σας? σοβαρα τωρ?, ορισμετα πραγματα δεν μπορουν να ετεροκαθοριζονται.

ασε μας ρε Legolas με το συστημα της Αμερικης το ειδαμε και με την BP τι εγινε. Η Αμερικη έχει περάσει πια σε άλλο επίπεδο και υπάρχει σοβαρό πρόβλημα διαφθορας σε ολα τα επιπεδα.
Μονο μια γυναικα θα τους σώσει LOL

Επίσης η ουσία για την οποια διώκεται ο Μελ ξεκινάει απο τιμολόγια της Aegean όπου μετέφερε χρήματα απο τη μια εταιρια στην αλλη κατι που κανουν ολες οι πολυεθνικες μεχρι και οι ιδιες οι τράπεζες. Μιλαμε για τη χώρα όπου ο Καπονε κυριαρχουσε σε ολα τα επιπεδα αλλα τον επιασαν για φοροδιαφυγη απο τον λογιστη του LOL

Τέλος η καραμελα απο το που ξεκινησε και που έφτασε είναι για μικρά παιδια, σήμερα στη παγκόσμια οικονομια όπως μάλιστα έχει διαμορφωθει μπορει απο τη μια στιγμη στην αλλη να γινεις πάμπλουτος αρκει να εχεις μυαλο και τύχη. Να μου πεις για τη μόρφωση, τη παιδεία, την εσωτερική ευγένεια και αρετες που δεν γίνεται να εμφυτεύσεις σε εναν ανθρωπο θα το καταλάβω αλλα δεν μπορω να δέχομαι αναπαραγωγη της κασέτας που παιζουν συνεχόμενα οι εχθροι της ΑΕΚ.

Μη ξεχνάμε τους υγιείς επιχειρηματίες του Ντέμη για ποσα κατηγορήθηκαν και κατηγορούνται, στην ιστορία της ΑΕΚ μονο ένας επιχειρηματίας έπεσε για την αγάπη της ΑΕΚ ο θειος Λουκάς κανενας αλλος. Φυσικα θα μπορούσε να εμφανιστει κανεις παππους να το αμφισβητήσει και αυτο που ξέρεις? Razz

Ο Μελισανιδης θελω πραγματικα να πιστεύω ότι έχει μάθει απο τα λάθη του άσχετα αν δεν τα παραδέχεται πάντα λογω χαρακτήρα και διακρινω τη πρόθεση να αφήσει το στίγμα του στην ιστορία με μια μεγάλη προσφορά που το τι γράφουμε εδω μέσα θα ξεχαστει όπως χάνονται αρχεια τυχαια τυχαια (Lord ακους έτσι?).

Υπάρχουν παιδια που κανουν κριτική και σωστα κάνουν για λαθη που αφορουν την λειτουργια, τις αποφάσεις και πολλα άλλα. Ποσες φορές όμως μια λάθος αποφαση δεν αποδεικνύεται σωτήρια κάτω απο συγκυρίεςκαι ποσες σωστες αποφάσεις καταστροφικες. Ποσες φορες πανηγυριζαμε για μεταγραφες τύπου Τσιριτς και η πραγματικότητα μας προσγείωνε.

aekaras
Platinum member
Platinum member

Ευχαριστώ: 510
Τον ευχαρίστησαν 1151 φορές σε 832 Δημοσιεύσεις

Τόπος: Nομός Ηλείας, η Γη της Επαγγελίας!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ Δεκ 13, 2018 20:18 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

tmavro έγραψε:
Legolas έγραψε:
James Ford έγραψε:
Legolas έγραψε:
James Ford έγραψε:
Legolas έγραψε:

Προσπαθωντας να επιβιωσει εφτασε απο σχολη οδηγων στο αμερικανικο χρηματιστηριο? Και με κατι δημοσιευματα στους Financial Times για τις γκαγκεστικες μεθοδους του ενδιαμεσα βεβαια, για ΟΠΑΠ και Aegean Marine.

Αυτη φυσικα θα ηταν μια φοβερη γραμμη αμυνας σε ενα δικαστηριο η τελος παντων σαν απαντηση σε μια σοβαρη εφημεριδα.

Τι μας λετε τωρα, εδω ο αλλος δεν χτυπα αποδειξεις 10 κουλουρια την μερα για να κρατησει το μαγαζι του ανοιχτο, ο Μελ σας πειραξε?

ΑΘΩΟΣ, φωναζει ο δικαστης, ΑΝΑΚΑΛΟΥΜΕ με πρωτοσελιδα απανταει συσσωμος ο δυτικος οικονομικος τυπος.

Ποιες είναι οι σοβαρές -μη Τανζανίες και μη Ρωσίες- χώρες στις οποίες οι δισεκατομμυριούχοι, κυνηγημένοι από το σύστημα, ντρέπονται να κυκλοφορήσουν;

Οι ολιγάρχες ιδιοκτήτες των τοπ ποδοσφαιρικών συλλόγων της Ευρώπης ή του ΝΒΑ λ.χ. με ποιον τρόπο έχουν χτίσει τις περιουσίες τους;

Ξεκινησε με αφορμη το κτηριο της ΕΡΑ ΑΕΚ που θα φτιαξει, εγω πεταξα ενα "οτι και να κανει η θεση του ειναι στη φυλακη", υπηρξε νομιζω παρανοηση για το τι εννοουσα απο τον Νικο21r και πανω εκει εξηγησα πιο αναλυτικα τι ηθελα να πω.

Αντιλαμβανομαι οτι η συζητηση ειναι δυσαρεστη για πολλους ετσι εισπρατω απαντησεις εξυπναδες του στυλ "Ο Βικτωρας φτιαχνει την παραγκα του ελεγες", βγαλμενες αυτουσιες απο το η τεχνη του να εχεις παντα δικιο του πρωτου ΑΕΚτση φιλοσοφου της ιστοριας πριν υπαρξει ακομα ΑΕΚ Shocked

Τωρα επειδη εσυ το χοντραινεις να σου απαντησω οτι λαμογια μικρα και μεγαλα υπαρχουν παντου, ω ναι. Στις πιο προηγμενες χωρες βεβαια αν σκασει κανενα σκανδαλο καποιος θα παραιτηθει και καποιος θα παει φυλακη και κυριως κυριως επειδη το rule of law ισχυει πολυ περισσοτερο απο εδω στα αντιστοιχα φορουμ δεν μπαινουν χρηστες να γραφουν οτι ελα μωρε ολοι ιδιοι ειναι, τετοιος κυνισμος που μπερδευει την περιγραφη με την αιτια και το καταντα νομιμοποιητικη δικαιολογια ειναι εθνικο μας σπορ φρονω ειδικα τα τελευταια χρονια.

Οι Σαουδάραβες ΣΚΛΑΒΑΦΕΝΤΑΔΕΣ έχουν ομάδες σε Αγγλίες, Γαλλίες και όπου αλλού θες.

Αλλά εγώ σαν ΑΕΚτζής, πρέπει σε φόρουμ της ΑΕΚ να συζητήσω για το πως δεν πρέπει να ξεχνάω πως η θέση του Μελ είναι στη φυλακή, γιατί φέρεται πως υπεξαίρεσε χρήματα
από κάποιο Fund.

Ε συγγνώμη που δεν μπορώ να καταλάβω τον λόγο που ξεκίνησε αυτή η κουβέντα και γιατί συνεχίζεται.

Στην ιδια Αμερικη βεβαια που ειναι προεδρος ο Τραμπ επειδη λιγο πολυ το συστημα λειτουργει, ο ιδιος ο προεδρος ειναι υπο ερευνα και εχουν ξηλωσει και πετανε στην φυλακη με κατηγοριες κατι στενους του συνεργατες. Αναγνωριζεται δηλαδη οτι υπαρχει προβλημα, οι υποστηρικτες βεβαια του Τραμπ, γιατι γιαλαντζι συγκρισεις μπορω να κανω και εγω καρδια μου, σαν τους υποστηρικες του Μελ, δικαιολογουν ολες τις απατες και μλκς του Τραμπ με επιχειρηματα του στυλ: ΝΑΙ ΑΛΛΑ Η ΧΙΛΑΡΥ

Ρε παιδια, το ναι αλλα η Χιλαρυ ειναι η αμυνα σας? σοβαρα τωρ?, ορισμετα πραγματα δεν μπορουν να ετεροκαθοριζονται.

ασε μας ρε Legolas με το συστημα της Αμερικης το ειδαμε και με την BP τι εγινε. Η Αμερικη έχει περάσει πια σε άλλο επίπεδο και υπάρχει σοβαρό πρόβλημα διαφθορας σε ολα τα επιπεδα.
Μονο μια γυναικα θα τους σώσει LOL

Επίσης η ουσία για την οποια διώκεται ο Μελ ξεκινάει απο τιμολόγια της Aegean όπου μετέφερε χρήματα απο τη μια εταιρια στην αλλη κατι που κανουν ολες οι πολυεθνικες μεχρι και οι ιδιες οι τράπεζες. Μιλαμε για τη χώρα όπου ο Καπονε κυριαρχουσε σε ολα τα επιπεδα αλλα τον επιασαν για φοροδιαφυγη απο τον λογιστη του LOL

Τέλος η καραμελα απο το που ξεκινησε και που έφτασε είναι για μικρά παιδια, σήμερα στη παγκόσμια οικονομια όπως μάλιστα έχει διαμορφωθει μπορει απο τη μια στιγμη στην αλλη να γινεις πάμπλουτος αρκει να εχεις μυαλο και τύχη. Να μου πεις για τη μόρφωση, τη παιδεία, την εσωτερική ευγένεια και αρετες που δεν γίνεται να εμφυτεύσεις σε εναν ανθρωπο θα το καταλάβω αλλα δεν μπορω να δέχομαι αναπαραγωγη της κασέτας που παιζουν συνεχόμενα οι εχθροι της ΑΕΚ.

Μη ξεχνάμε τους υγιείς επιχειρηματίες του Ντέμη για ποσα κατηγορήθηκαν και κατηγορούνται, στην ιστορία της ΑΕΚ μονο ένας επιχειρηματίας έπεσε για την αγάπη της ΑΕΚ ο θειος Λουκάς κανενας αλλος. Φυσικα θα μπορούσε να εμφανιστει κανεις παππους να το αμφισβητήσει και αυτο που ξέρεις? Razz

Ο Μελισανιδης θελω πραγματικα να πιστεύω ότι έχει μάθει απο τα λάθη του άσχετα αν δεν τα παραδέχεται πάντα λογω χαρακτήρα και διακρινω τη πρόθεση να αφήσει το στίγμα του στην ιστορία με μια μεγάλη προσφορά που το τι γράφουμε εδω μέσα θα ξεχαστει όπως χάνονται αρχεια τυχαια τυχαια (Lord ακους έτσι?).

Υπάρχουν παιδια που κανουν κριτική και σωστα κάνουν για λαθη που αφορουν την λειτουργια, τις αποφάσεις και πολλα άλλα. Ποσες φορές όμως μια λάθος αποφαση δεν αποδεικνύεται σωτήρια κάτω απο συγκυρίεςκαι ποσες σωστες αποφάσεις καταστροφικες. Ποσες φορες πανηγυριζαμε για μεταγραφες τύπου Τσιριτς και η πραγματικότητα μας προσγείωνε.

Kε Ανδρέα εσείς είστε τελικά Shocked ?????
Κάτι για την άνοδο 22 θέσεων στην βαθμολογία της uefa γιατί δεν μας γράψατε ?

tmavro
Ειδικός μεταγραφολόγος
Ειδικός μεταγραφολόγος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ Δεκ 13, 2018 20:51 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

η ειρωνια στο τσεπακι μας οταν καποιος εχει διαφορετικη αποψη? LOL

James Ford
Silver member
Silver member

Ευχαριστώ: 1327
Τον ευχαρίστησαν 1776 φορές σε 1065 Δημοσιεύσεις

Τόπος: Flensburg, Germany

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ Δεκ 13, 2018 21:07 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

Legolas έγραψε:
James Ford έγραψε:
Legolas έγραψε:
James Ford έγραψε:
Legolas έγραψε:

από κάποιο Fund.

Τι τόνος είναι αυτός; Είναι απίστευτα δύσκολο να γίνει μια συζήτηση χωρίς αγένειες;

To επιχείρημα μου δεν είναι "ναι, αλλά η Χίλαρυ", είναι c' est la vie.

Κάθε συζήτηση γίνεται εντός ενός πλαισίου, αν εσύ θεωρείς πως η δήλωση σου περί φυλακής, στο football section του ΑΕΚ.com δεν ήταν out of context, ok... εγώ συνεχίζω να μην καταλαβαίνω
τον λόγο για τον οποίο έγινε.

Legolas
Veteran Member
Veteran Member

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ Δεκ 14, 2018 06:14 am Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

Ο τόνος είναι αυτός που είναι γιατί ενώ μπορω να δεχτώ ας πούμε αντεπιχειρηματα σαν αυτά του tmavro που μάλλον δεν διαβάσει το πόρισμα του ελέγχου στην Aegean Marine και γράφει αλλά ντ άλλων με ενοχλείς λίγο παραπάνω που έρχεσαι εσύ και ανοίγεις συζήτηση του στυλ γιατί να τα συζητάμε αυτά στο ΑΕΚ.com.

1. Εξήγησα δεκα φορές πως ξεκίνησε η συζήτηση, τυχαίο ήταν,.μετά η μία κουβέντα έφερε την άλλη. Μου γράψαν από καπιταλισμό.μεχρι Τραμπ στις απαντήσεις, επος, η χαρά μου.

2. Κανείς δεν σε υποχρεώνει έσενα.προσωπικα να συμμετέχεις αν ξέρω γω σε στενοχωρεί. Εγώ πλέον δεν συμμετέχω σε πολλές, δεν έγινε και τπτ. Οπότε έχω όρεξη γράφω.

3. Και τέτοιες συζητήσεις πρέπει να γίνονται και νομίζω άλλωστε γίνονται πολλές, αυτό το φόρουμ με τα καλά του και τα κακά του είναι το καλύτερο οπαδικο φόρουμ στην Ελλάδα και γιαυτό έλκει πλουραλισμο απόψεων και ατόμων που συνήθως δεν ταυτίζονται σε όλα για το τι είναι ΑΕΚ και αυτό είναι καλό.

Εγώ δεν θέλω τέτοια λαμογια στην ομάδα με οποιοδήποτε κόστος έχει αυτή η επιλογή, δικαίωμα μου έτσι? Τα ίδια λέω και στους φίλους μου τους Καβαλιώτες που το τερμάτισαν και φέραν μέχρι και τον Τσακα.

nd_21
Veteran Member
Veteran Member

Ευχαριστώ: 4666
Τον ευχαρίστησαν 8496 φορές σε 3887 Δημοσιεύσεις

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ Δεκ 14, 2018 10:45 am Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

Η επισήμανση του προβλήματος είναι εύκολη. Δεν ανακαλύπτουμε την Αμερική όταν γράφουμε πως το ποδόσφαιρο και ειδικότερα το ελληνικό προσελκύει λαμόγια.

Ειλικρινά θαυμάζω όσους αντιμετωπίζουν αυτή την κατάσταση με πλήρη αποστασιοποίηση, γιατί είναι τίμια στάση. Από την άλλη όμως δεν μπορώ να δεχθώ να θεωρούνται σχεδόν συνένοχοι όσοι παρότι επίσης κατανοούν την κατάσταση, συνεχίζουν να ασχολούνται γιατί δεν καταφέρνουν να απεξαρτηθούν από την αγάπη τους για μια ομάδα.

Ωραία θα ήταν να ξυπνάγαμε αύριο το πρωί και να είχαν εξαφανιστεί από το ποδόσφαιρο οι απατεώνες παράγοντες, οι μανατζαρέοι, οι δικαστές και τα κοράκια που χειραγωγούνται, οι νονπεϊπεράδες αρδ και οι μπάχαλοι στις εξέδρες.

Επειδή όμως η λύση για να εξαφανιστούν όλοι αυτοί δεν είναι οι αυτοκαταστροφικές ουτοπίες του τύπου θα ανατρέψουμε το σύστημα με την αποχή μας και θα χορεύει η Ουέφα, ο Ινφαντίνο και ο Ραϊόλα στο σκοπό που θα παίζουν οι ζουρνάδες, η μόνη δυνατότητα παρέμβασης είναι να επισημαίνουμε τα στραβά, με την ελπίδα να βελτιωθούν κάποια απ'αυτά, στο βαθμό που το επιτρέπει η παγκόσμια και ελληνική ποδοσφαιρική πραγματικότητα.

Μακάρι να έρθει κάποτε στην ΑΕΚ ένας άνθρωπος της ομάδας με έξωθεν καλή μαρτυρία, μαζί με επιχειρηματίες που δεν εμπλέκονται σε βρώμικες δουλειές, ώστε εμείς τουλάχιστον ως ΑΕΚ να καθαρίσουμε από τα λαμόγια.

Ουπςςς έχει συμβεί ήδη αυτό. Και είδαμε πως αντιμετωπίστηκε το εγχείρημα από το εσωτερικό και εξωτερικό περιβάλλον της ομάδας.

Οι ακόλουθοι χρήστες σας ευχαριστούν για αυτή τη δημοσίευση : Nielsen, kardinalios, crimson, Manos_25, idi, iOLA0s_
Gladiator
Gold member
Gold member

Ευχαριστώ: 617
Τον ευχαρίστησαν 1156 φορές σε 839 Δημοσιεύσεις

Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ Δεκ 14, 2018 14:33 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

Men who are morally opposed to killing are protected by those who aren't.

Saint Huck
Platinum member
Platinum member

Ευχαριστώ: 4115
Τον ευχαρίστησαν 2423 φορές σε 1279 Δημοσιεύσεις

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ Δεκ 14, 2018 14:52 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

hey hey my my - rock n roll can never die

Οι ακόλουθοι χρήστες σας ευχαριστούν για αυτή τη δημοσίευση : Rounder, Didirock, balkou
Rounder
Veteran Member
Veteran Member

Ευχαριστώ: 4043
Τον ευχαρίστησαν 8077 φορές σε 5091 Δημοσιεύσεις

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ Δεκ 14, 2018 14:53 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

Παιανίζει

Nielsen
Addicted member
Addicted member

Ευχαριστώ: 900
Τον ευχαρίστησαν 707 φορές σε 422 Δημοσιεύσεις

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ Δεκ 14, 2018 14:57 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

Gladiator έγραψε:
Men who are morally opposed to killing are protected by those who aren't.

Oh dear... Dizzy

Saint Huck έγραψε:
hey hey my my - rock n roll can never die

My my hey hey, rock n roll is here to stay kithara

Gladiator
Gold member
Gold member

Ευχαριστώ: 617
Τον ευχαρίστησαν 1156 φορές σε 839 Δημοσιεύσεις

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ Δεκ 14, 2018 14:59 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

Οι επιρροές του Punisher, μη δίνεις σημασία.

Rounder
Veteran Member
Veteran Member

Ευχαριστώ: 4043
Τον ευχαρίστησαν 8077 φορές σε 5091 Δημοσιεύσεις

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ Δεκ 14, 2018 14:59 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

The fat Priest ate fat lentils - why fat Priest did you eat fat lentils?

Nielsen
Addicted member
Addicted member

Ευχαριστώ: 900
Τον ευχαρίστησαν 707 φορές σε 422 Δημοσιεύσεις

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ Δεκ 14, 2018 15:04 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

Rounder έγραψε:
The fat Priest ate fat lentils - why fat Priest did you eat fat lentils?

Mr. Green

James Ford
Silver member
Silver member

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ Δεκ 14, 2018 15:19 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

Το να υποτιμάται και να αμφισβητείται η ηθική μου πάει στο διάολο... να υποτιμάται όμως η νοημοσύνη μου με ενοχλεί αφάνταστα.

Lord
Moderator
Moderator

Ευχαριστώ: 6289
Τον ευχαρίστησαν 6361 φορές σε 3179 Δημοσιεύσεις

Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ Δεκ 14, 2018 16:40 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

James Ford έγραψε:
Το να υποτιμάται και να αμφισβητείται η ηθική μου πάει στο διάολο... να υποτιμάται όμως η νοημοσύνη μου με ενοχλεί αφάνταστα.

8A SOU APANTOUSA KATI, ALLA DEN 8A TO KATALAVAINES

James Ford
Silver member
Silver member

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ Δεκ 14, 2018 16:53 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

Lord έγραψε:
James Ford έγραψε:

Καμιά φορά τα βρίσκω στην τύχη. Shocked

Οι ακόλουθοι χρήστες σας ευχαριστούν για αυτή τη δημοσίευση : Lord, akism
Lord
Moderator
Moderator

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ Δεκ 14, 2018 16:56 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

James Ford έγραψε:
Lord έγραψε:
James Ford έγραψε:

Καμιά φορά τα βρίσκω στην τύχη. Shocked

OPWS OLOI ME XAMHLH NOHMOSHN... NOYMOSY... IQ

crimson
Addicted member
Addicted member

Ευχαριστώ: 376
Τον ευχαρίστησαν 835 φορές σε 290 Δημοσιεύσεις

Τόπος: Athens, Greece

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ Δεκ 14, 2018 17:38 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

Εντάξει, τη γλιτώσαμε με 33 χιλιάρικα παρά κάτι από την UEFA!

(Mη χαίρεστε, για το καπέλο που βάλαμε στα εισιτήρια της Μπάγερν. Το άλλο, το μεγάλο δε σφύριξε ακόμα...)

Crimson

Didirock
Veteran Member
Veteran Member

Ευχαριστώ: 4190
Τον ευχαρίστησαν 2591 φορές σε 1840 Δημοσιεύσεις

Τόπος: Διδυμότειχο

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ Δεκ 14, 2018 17:39 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

εδω μιλαμε για τα άι κιού, το ροκ εντ ρολλ και τις ανήθικες σκεψεις? Mr. Green

Παράθεση:
If some of ya'll never been down south too much
Some y'all never been down s-
I'm gonna tell you a little story so's you'll understand what I'm talkin' about
Down there we have a plant that grows out in the woods, and the fields
And it looks somethin' like a turnip green
Everybody calls it polk salad
Now that's polk salad
Used to know a girl lived down there and she'd go out in the evenings and
Pick her a mess of it
Carry it home and cook it for supper
Because that's about all they had to eat
But they did all right
Down in Louisiana, where the alligators grow so mean
Lived a girl, that I swear to the world
Made the alligators look tame
Polk salad Annie, gators got your granny
Everybody said it was a shame
Because her momma was a workin' on the chain gang
A mean vicious woman

Γρηγόρης
Gold member
Gold member

Ευχαριστώ: 503
Τον ευχαρίστησαν 263 φορές σε 168 Δημοσιεύσεις

Τόπος: Olney, MD, USA & Ηλιούπολη, Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ Δεκ 14, 2018 19:19 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

crimson έγραψε:
Εντάξει, τη γλιτώσαμε με 33 χιλιάρικα παρά κάτι από την UEFA!

(Mη χαίρεστε, για το καπέλο που βάλαμε στα εισιτήρια της Μπάγερν. Το άλλο, το μεγάλο δε σφύριξε ακόμα...)

Crimson

Και εκεί ένα βήμα μπροστά ε; Θλίψη λέμε. Κάτσε τώρα θα πέσει και ο αποκλεισμός. Και κλαμμένοι και δαρμένοι.

Legolas
Veteran Member
Veteran Member

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ Δεκ 15, 2018 02:55 am Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

James Ford έγραψε:

Να πω εδώ για να μην υπάρχουμε παρεξηγήσεις ότι δεν αμφισβητώ την ηθική κανενός, δεν συναντώ σε αυτό το φόρουμ η έξω από αυτό, τον απροκάλυπτο αμοραλισμο που βλέπω σε γαβρους τόσα χρόνια η πρόσφατα σε παοκια. Νομίζω φαίνεται και στα αφτερ, καναδυο φορές που πήραμε κάτι μυστήρια σφυρίγματα, υπήρξαν αντιδράσεις, αν υπάρχουν είναι καναδυο παιδιά που δεν θα είχαν πρόβλημα να κερδίζουμε και με όργια. Γιαυτό και άλλωστε συνεχίζω και γράφω σε αυτό το φόρουμ έτσι? Υπάρχει υγεία.

Από την άλλη πολύς κόσμους και βάζω και τον εαυτό μου μέσα τα ζυγίζει και προσπαθεί να ισορροπήσει ανάμεσα σε μια διοίκηση που μπορεί αξιακα, αισθητικά να μην τον εκφράζει πλήρως και την αγάπη του για την ομάδα που τέλους πάντων δεν θέλει να την βλέπει να απαξιώνεται. Από εκεί πιστεύω πηγάζουν και πολλές από τις δικαιολογίες που διαβάζω για Μελ.

Ο κίνδυνο όμως υπάρχει. Ο χρόνος είναι σαν το αλάτι της θάλασσας, φθειρει τα πάντα, και ο πόνος επίσης τυφλώνει και σκληραίνει.

Οι ακόλουθοι χρήστες σας ευχαριστούν για αυτή τη δημοσίευση : kosmic, Nielsen
Lord
Moderator
Moderator

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ Δεκ 15, 2018 09:34 am Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

Legolas έγραψε:
ο πόνος επίσης τυφλώνει και σκληραίνει.

GIA TH LALAKIA TO XW AKOUSEI LOL LOL

ΕΘΙΣΜΕΝΟΣ
Platinum member
Platinum member

Ευχαριστώ: 6666
Τον ευχαρίστησαν 2173 φορές σε 1281 Δημοσιεύσεις

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ Δεκ 15, 2018 10:11 am Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

Αν μπορούσα να διαβάζω τί γράφατε..

Οι ακόλουθοι χρήστες σας ευχαριστούν για αυτή τη δημοσίευση : Lord, nd_21, Antonis, gmega, Γρηγόρης, crimson, Thanos21, akism
akism
Silver member
Silver member

Ευχαριστώ: 692
Τον ευχαρίστησαν 743 φορές σε 495 Δημοσιεύσεις

Τόπος: Under Jolly Roger

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ Δεκ 15, 2018 10:13 am Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

ΕΘΙΣΜΕΝΟΣ έγραψε:
Αν μπορούσα να διαβάζω τί γράφατε..

Respect

twentyone
Developer
Developer

Ευχαριστώ: 215
Τον ευχαρίστησαν 1144 φορές σε 548 Δημοσιεύσεις

Τόπος: Athens-Greece

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ Δεκ 15, 2018 15:33 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

Τρομερό κορεο θα ήταν Mr. Green
Image

Οι ακόλουθοι χρήστες σας ευχαριστούν για αυτή τη δημοσίευση : Γρηγόρης, Tario, Rounder, Thanos21, IronMan, PKARAVAS, Nielsen, Didirock, AEKtube, akism, T-H-Eagle, corto maltese, nd_21, kardinalios, CK, dogas, macfrenzy
ΜΑΚΗΣ
Gold member
Gold member

Ευχαριστώ: 1228
Τον ευχαρίστησαν 1567 φορές σε 825 Δημοσιεύσεις

Τόπος: Thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ Δεκ 15, 2018 21:13 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

Legolas έγραψε:
αν υπάρχουν είναι καναδυο παιδιά που δεν θα είχαν πρόβλημα να κερδίζουμε και με όργια.

Είμαστε λίγοι, είμαστε αμέτρητοι... LOL

tmavro
Ειδικός μεταγραφολόγος
Ειδικός μεταγραφολόγος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ Δεκ 15, 2018 23:46 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

ΜΑΚΗΣ έγραψε:
Legolas έγραψε:
αν υπάρχουν είναι καναδυο παιδιά που δεν θα είχαν πρόβλημα να κερδίζουμε και με όργια.

Αυτο ειναι καλο κουιζ να γραψουμε οποιος θυμαται ποτε κερδισαμε τελευταια φορα με οργια διαιτησιας LOL

Black Mamba
Academy Member
Academy Member

Ευχαριστώ: 1535
Τον ευχαρίστησαν 1726 φορές σε 1128 Δημοσιεύσεις

Τόπος: ΓΑΛΑΤΣΙ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ Δεκ 16, 2018 11:19 am Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

Ποτε απ οσο θυμάμαι!! !!!

😁😁😁😁😁

tmavro
Ειδικός μεταγραφολόγος
Ειδικός μεταγραφολόγος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ Δεκ 16, 2018 11:32 am Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

Black Mamba έγραψε:
Ποτε απ οσο θυμάμαι!! !!!

😁😁😁😁😁

εγω θυμαμαι ενα πεναλτυ που ειχαμε παρει με τη Λάρισα καποτε που έκανε και δήλωση ο Μανωλάς οτι δεν ηταν και μετα μας ξαναδωσαν πεναλτυ την επομενη χρονια χαχαχαχα

Μου εχει μεινει ομως ενα παιχνιδι που παιζαμε χαλια ο διαιτητης τα σφυριζε ολα υπερ μας αλλα τελικα χάσαμε ή ήρθαμε ισοπαλια. Το εχω σβησει απο τη μνημη μου ομως το θυμάται κανεις μήπως?

kardinalios
Football Manager
Football Manager

Ευχαριστώ: 4454
Τον ευχαρίστησαν 3675 φορές σε 2184 Δημοσιεύσεις

Τόπος: Πολύγυρος Χαλκιδική

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ Δεκ 16, 2018 11:39 am Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

tmavro έγραψε:
ΜΑΚΗΣ έγραψε:
Legolas έγραψε:

Αυτο ειναι καλο κουιζ να γραψουμε οποιος θυμαται ποτε κερδισαμε τελευταια φορα με οργια διαιτησιας LOL

Περίοδος 2008-2009, κύπελλο. Αντίπαλος Ξάνθη.
Δεν θυμάμαι αν το σπρώξιμο ήταν στο Ξάνθη - ΑΕΚ 2-1 ή στο ΑΕΚ - Ξάνθη 1-0 πάντως σίγουρα σε ένα από τα δυο ματς μας έπαιζε 80-20 και δεν αξίζαμε να περάσουμε.

Οι ακόλουθοι χρήστες σας ευχαριστούν για αυτή τη δημοσίευση : TheCrow
ΜΑΚΗΣ
Gold member
Gold member

Ευχαριστώ: 1228
Τον ευχαρίστησαν 1567 φορές σε 825 Δημοσιεύσεις

Τόπος: Thessaloniki

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ Δεκ 16, 2018 11:48 am Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

Πολύ νωρίτερα πρέπει να έγινε αυτό με την Ξάνθη, γύρω στο 2000, με διαιτητή τον Παπίλια.

tmavro
Ειδικός μεταγραφολόγος
Ειδικός μεταγραφολόγος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ Δεκ 16, 2018 12:11 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

ΜΑΚΗΣ έγραψε:
Πολύ νωρίτερα πρέπει να έγινε αυτό με την Ξάνθη, γύρω στο 2000, με διαιτητή τον Παπίλια.

και ειχαμε χασει? πρεπει να ειναι αυτο που εγραψα παραπανω LOL

kardinalios
Football Manager
Football Manager

Ευχαριστώ: 4454
Τον ευχαρίστησαν 3675 φορές σε 2184 Δημοσιεύσεις

Τόπος: Πολύγυρος Χαλκιδική

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ Δεκ 16, 2018 13:37 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

ΜΑΚΗΣ έγραψε:

Όχι, θυμάμαι πως είχαμε Bajevic στον πάγκο.

twentyone
Developer
Developer

Ευχαριστώ: 215
Τον ευχαρίστησαν 1144 φορές σε 548 Δημοσιεύσεις

Τόπος: Athens-Greece

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ Δεκ 16, 2018 14:33 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

νομιζω ειχαμε κερδισει με γκολ ιβιτς

iatros21
Gold member
Gold member

Ευχαριστώ: 305
Τον ευχαρίστησαν 509 φορές σε 297 Δημοσιεύσεις

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ Δεκ 16, 2018 14:36 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

Με Παπίλια -που λέει ο ΜΑΚΗΣ- πρέπει να ήταν σε παιχνίδι με τον Ηρακλή την σεζόν 1999-2000, με το χατ-τρικ του Τσίριτς (2 πέναλτι). Ο Ηρακλής ήταν με 10 παίκτες από το 1ο ημίχρονο. Δεν νομίζω ότι είχαμε ευνοηθεί πάντως, δεν είμαι και σίγουρος.

PanosMav
Member
Member

Ευχαριστώ: 49
Τον ευχαρίστησαν 32 φορές σε 23 Δημοσιεύσεις

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ Δεκ 16, 2018 14:59 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

Κατι ασχετο. Τα 500κ που θα δωσει για το κτιριο της ΕΡΑ θα ειναι απο την τσεπη του ή τα εσοδα της ΠΑΕ?

Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:      
Δημοσίευση νέας  Θ.ΕνότηταςΑπάντηση στη Θ.Ενότητα

Μετάβαση στη:   

Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης