Συχνές Ερωτήσεις Αρχική σελίδα Forum Αναζήτηση Νέες Δημοσιεύσεις Κατάλογος Μελών Προφίλ
 Κανόνες λειτουργίας του Νίκος Γκούμας B.B. Ομάδες Μελών Εγγραφή  
 Συνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σας Σύνδεση
AIFC- Ανακοινώσεις
A.E.K. Internet Fan Club - A.E.K. Without Frontiers - Since 1994

Ώρα, Δικέφαλος.... Κίτρινες ΑΡΔολογίες Νο6 Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας
Δημοσίευση νέας  Θ.ΕνότηταςΑπάντηση στη Θ.Ενότητα
Συγγραφέας Μήνυμα
Antonis
Veteran Member
Veteran Member

Ευχαριστώ: 8204
Τον ευχαρίστησαν 3690 φορές σε 2578 Δημοσιεύσεις

Τόπος: ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ Δεκ 02, 2017 11:40 am Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

Φαντάσματα κυνηγάμε πάλι...
Λες και ο αριθμός δεν μπορεί να διαμορφωθεί μέσα στο ίδιο μπατζετ...
Έναν μπορείς να φέρεις, 10 μπορείς να φέρεις, στα ίδια λεφτά...

nd_21
Empire Member
Empire Member

Ευχαριστώ: 3803
Τον ευχαρίστησαν 6655 φορές σε 3133 Δημοσιεύσεις

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ Δεκ 02, 2017 11:44 am Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

Κυνηγάμε φαντάσματα πάλι ε; Άλλαζει από σύσσωμο το αρδοσινάφι η δήλωση του προπονητή, αλλά δεν τρέχει τίποτα. Οκέικ

AEKman
A.I.F.C. founder
A.I.F.C. founder

Ευχαριστώ: 315
Τον ευχαρίστησαν 1263 φορές σε 821 Δημοσιεύσεις

Τόπος: UK

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ Δεκ 02, 2017 11:57 am Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

Επιτηδες γινετε γιατι εισαστε ακομα τοσο αγνοι να καταλαβετε τι παει να πει το ΜΒΑ

Προπονητης λεει 2 συν 2/3
Δημοιογραφοι το αλλαζουν σε 2 συν 1/2
Ομαδα μεταγραφων φερνει 5 συν 8/10

Δοξαζουμε το κυριο Μελισσανιδη

Σας κατεβαζουν τις απαιτησεις επιτηδες για να φερουν παραπανω και να ξεγελασουν και τις ανταγωνιστικες ομαδες

Εξαλλου ο Αντωνης εχει γραψει για 4 παικταραδες

Antonis
Veteran Member
Veteran Member

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ Δεκ 02, 2017 12:17 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

Διαβάζω από χθες ότι δε βρίσκετε πουθενά το βίντεο.
Το εξαφάνισε η διοίκηση...
Έβαλα στο Google Συνέντευξη Χιμένεθ, έβαλα διάστημα την προηγούμενη εβδομάδα, έβαλα βίντεο και μου το έφερε αμέσως.
https://www.youtube.com/watch?v=-BaGyv_z0iw

Δυο στη θέση Μανταλου, Γιοχανσον λέει και ίσως 1-2 μεταγραφές ακόμα.
Ότι γίνει θα είναι αποδεκτό διαφορετικά έχουμε απόλυτη εμπιστοσύνη στο ροστερ της ομάδας.

Δεν αντέχεται η συνομοσιολογια...

Οι ακόλουθοι χρήστες σας ευχαριστούν για αυτή τη δημοσίευση : kouk
Arxontas
Dedicated member
Dedicated member

Ευχαριστώ: 18
Τον ευχαρίστησαν 89 φορές σε 63 Δημοσιεύσεις

Τόπος: LCA

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ Δεκ 02, 2017 12:40 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

Gladiator έγραψε:

Θέλεις να πούμε μια ψυχρή, στυγνή αλήθεια; Ο Μελισσανίδης αν φέρει το φετινό πρωτάθλημα μετά από 25 χρόνια (πιθανότατο) και αν σηκώσει την Αγιά Σοφιά (ακόμα πιο πιθανό) θα βάλει το όνομά του δίπλα στου Μπάρλου.

Ισχυει 100% αυτο. Οποιος διαφωνει ειναι απλα προκατειλλημενος.
Ο Μελ αν συμβουν αυτα μπαινει αυτοματα στο πανθεον των ελαχιστων ιστορικων μορφων του σωματειου, με Γκουμα, Μπαρλο κτλ, και το γηπεδο προν τιμη του στο μελλον θα πρεπει να μετονομαστει σε "Δημητρης Μελισσανιδης"
Απλα πραγματα.

Έχει επεξεργασθεί από τον/την Arxontas στις Σαβ Δεκ 02, 2017 12:43 pm, 1 φορά

Arxontas
Dedicated member
Dedicated member

Ευχαριστώ: 18
Τον ευχαρίστησαν 89 φορές σε 63 Δημοσιεύσεις

Τόπος: LCA

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ Δεκ 02, 2017 12:42 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

DP

nd_21
Empire Member
Empire Member

Ευχαριστώ: 3803
Τον ευχαρίστησαν 6655 φορές σε 3133 Δημοσιεύσεις

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ Δεκ 02, 2017 13:48 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

Η απομαγνητοφώνηση στο σάιτ της Νόβα και η αναδημοσίευση στον sport fm έγραφε 2-3. Προκατάληψη εις βάρος των μυαλοπώληδων, ναι. Συνομωσιολογία, όχι.

Notakias
Empire Member
Empire Member

Ευχαριστώ: 755
Τον ευχαρίστησαν 1060 φορές σε 868 Δημοσιεύσεις

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ Δεκ 02, 2017 13:51 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

τελικά τί ζήτησε?
2+ 1 με 2?
2+ 2 με 3?

karew
Addicted member
Addicted member

Ευχαριστώ: 190
Τον ευχαρίστησαν 307 φορές σε 201 Δημοσιεύσεις

Τόπος: ΩΡΩΠΟΣ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ Δεκ 02, 2017 14:17 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

Εγω θελω 2 +1.Τα δυο κομπλε και το ενα αντι για τζατζικι σως.

kouk
Veteran Member
Veteran Member

Ευχαριστώ: 5368
Τον ευχαρίστησαν 3085 φορές σε 2136 Δημοσιεύσεις

Τόπος: Αθήνα-ΟΑΚΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ Δεκ 02, 2017 14:18 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

Τα δικά μου διπλοπιτα, πληζ.... 😀

Mikrasiatis_21
Addicted member
Addicted member

Ευχαριστώ: 84
Τον ευχαρίστησαν 668 φορές σε 419 Δημοσιεύσεις

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ Δεκ 02, 2017 14:47 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

nd_21 έγραψε:
Η απομαγνητοφώνηση στο σάιτ της Νόβα και η αναδημοσίευση στον sport fm έγραφε 2-3. Προκατάληψη εις βάρος των μυαλοπώληδων, ναι. Συνομωσιολογία, όχι.

H συνωμοσιολογία αφορά το οτι έχει στηθεί στο φορουμ ένα σενάριο κατα το οποίο η διοικηση βρίσκεται σε ανοιχτή γραμμή με τους ΑΡΔ προκειμένου να είναι έτοιμη να μειώσει τις απαιτήσεις του κόσμου. Το οποίο είναι πολύ αστείο αν σκεφτεί κανείς οτι υπάρχουν ελάχιστα ΑΕΚτζηδικα μέσα και ταυτόχρονα πολύ λίγοι ΑΕΚτζηδες ασχολούνται με αυτά. Εχετε μεγενθύνει στο μυαλό σας μια κατάσταση κατα την οποία ο ΑΕΚτζής περιμένει κάθε μέρα να διαβάσει ΤΤ, ΚΚ και ψωρα.

Και μάλιστα να κάνει και τόσες βαθυστόχαστες αναλύσεις για να καταλάβει ποιο είναι το πραγματικό νόημα των λεγομένων.

Λες και στον ΑΕΚτζή οι 2 + 1-2 ή οι 2+ 2-3 μεταγραφές θα έκαναν τεράστια διαφορά, θα αύξαναν τις απαιτήσεις και αντε μετά να συμμαζέψεις τον ενθουσιασμένο κόσμο και για αυτή τη μια μεταγραφή πήρε ο Μελισσανίδης τον Δημάτο, ο Δημάτος τη Νοβα, η Νοβα το έψαξε και αφαίρεσαν βιντεο, απομαγνητοφωνήσεις άρθρα κλπ λες και δεν χέστηκε 100 φορές ο Μελισσανίδης για τον κόσμο και θα ενδιαφερθεί τώρα. Λες και νιώθει και ιδιαίτερα κλονισμένος μήπως και δεν πατάει ο κόσμος στο γηπεδο ή μηπως τον κράξει η ορίτζιναλ LOL

Οι ΑΡΔ απλά πολλές δεν ακούνε ούτε οι ίδιοι τις συνεντευξεις, παίρνουν τηλέφωνο έναν άλλον αρδ να μάθουν τι είπε ο Χιμενεθ, έχουν την πίεση να γράψουν ένα κείμενο που να λέει κάτι ενώ πολλές φορές δεν έχουν τι να πουν, έχουν τις δικές τους εμπάθειες, είναι ασπούδαστοι και δεν έχουν ιδέα απο το επάγγελμα και προσπαθούν σαν ανθρωπάκια να επιβιώσουν μια ζωή ελπίζοντας σε εύνοια κάποιου.

Εμένα προσωπικά με πειράζει το οτι για αρκετούς όλο αυτό φαίνεται να χαλάει τη σχέση του με την ομάδα. Εννοείται δική σας είναι η ζωή και σας ανήκει που λέει και το ασμα, απλά ρε παιδί μου δηλητηριάζετε τη ψυχή σας.

Οι ακόλουθοι χρήστες σας ευχαριστούν για αυτή τη δημοσίευση : kouk, Antonis
Notakias
Empire Member
Empire Member

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ Δεκ 02, 2017 15:13 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

karew έγραψε:
Εγω θελω 2 +1.Τα δυο κομπλε και το ενα αντι για τζατζικι σως.
τί σως και αηδίες είναι αυτά? ΤΖΑΤΖΙΚΙ αντρικά πράγματα.... LOL

kouk έγραψε:
Τα δικά μου διπλοπιτα, πληζ.... 😀
ναι πρόσεχε μην χάσεις κανά γραμμάριο εσύ.... Razz

αλλά τελικά πόσους ζήτησε ρε παιδιά?

Saint Huck
Gold member
Gold member

Ευχαριστώ: 3835
Τον ευχαρίστησαν 2215 φορές σε 1166 Δημοσιεύσεις

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ Δεκ 02, 2017 15:28 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

παντως το ενστικτο λεει πως αυτος ο μασουντ κ ο ροτσας θα αποκτηθουν (το καλοκαιρι αρχες αρχες ημουν σιγουρος για κονε) αφου και φτηνοι ειναι κ μπορουν να δωσουν καποιες λυσεις στα γρηγορα. φανταζομαι πως θα ρθει κ ενας πολυ καλος δανεικος το καθαροαιμο εξτρεμ μαλλον (αν εχω καταλαβει σωστα αυτος ο μασουντ εχει οσον αφορα ρολο κ ποδια χαρακτηριστικα αντιμανταλου-θυαμαμαι παλια πριν μπαρμποσα εχιαμε κολλησει μ αυτον αρα παιζει σιγουρα κ αριστερα αν κ αν εχω καταλαβει σωστα ειναι δεκαροειδες). το βιντεακι με τον αυστριακο δε μ ενθουσιασε αλλα οπως κ να χει το ενστικτο μου λεει πως περα απ τα λαικς που κανει το ενδιαφερον θα ατονησει για διαφορους λογους. νομιζω πως θα πεσω μεσα τουλαχιστον στα μισα.
θελω σουπερονομα στο 8, καλυτερο του χολτσχαουζερ (που δεν τον εχω δει βεβαια) τουλαχιστον εφαμιλλο του φανκχαουζερ

AEKman
A.I.F.C. founder
A.I.F.C. founder

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ Δεκ 02, 2017 15:29 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

Arxontas έγραψε:
DP

DP 2 U LOL

AEKman
A.I.F.C. founder
A.I.F.C. founder

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ Δεκ 02, 2017 15:33 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

Αγαπητε Μικαρασιατη εγω ξεω προσωπικα πολλους ΑΕΚτζηδες που μαθαινουν τα πατα απο Ωρα κτλ...Επειδη δεν το κανεις εσυ κ εγω δεν παει να πει οτι δεν υπηρχαν.

Και πως βολευονται με ενα τροπο η αλλο ειναι φανερο. Δεν νομιζω να τους περνει προσωπικα τηλεφωνο ο κυριος Μελισσανιδης αλλα η γραμμη πεφτει οπως επεφτε και επι Ντεμη κ επι ΕΝΙΚ και και και..

Και υπαρχουν ανθρωποι που τα παντα τα μαθαινουν απο τη προπαγανδα.

ΜΑΚΑΡΙ να παρει το νταμπλ ΟΛΟΙ θα το χαρουμε.

Rounder
Veteran Member
Veteran Member

Ευχαριστώ: 3261
Τον ευχαρίστησαν 6303 φορές σε 4004 Δημοσιεύσεις

Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ Δεκ 02, 2017 15:35 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

Η δική μας σχέση με την ομάδα είναι το λιγότερο. Το σημαντικότερο είναι η σχέση της ομάδας με τον προπονητή και η πιθανότητα να διεκδικήσει το πρωτάθλημα. Ο προπονητής ζητησε συγκεκριμένα πράγματα για να συνεχίσει να κυνηγά το πρωτάθλημα. Αν αυτά γίνουν, θα είμαστε ΟΚ. Αν δεν γίνουν, δε θα χαλάσει η σχέση μας με την ομάδα, αλλά θα χαλάσει η προοπτική μας να το σηκώσουμε.

Ως προς τη "συνωμοσιολογια", δεν χρειάζεται να πούμε τίποτα παραπάνω από όσα είχε πει ο Χιμενεθ πριν εβδομάδες. Αν κάποιοι δεν πείστηκαν με αυτά, δε θα πειστούν ούτε αν χακαρουμε τα πισιά και δούμε τα μέηλ με τα νονπεηπερ. Δικαίωμα του καθενός βέβαια, να μην πείθεται.

aaaeeekkk
Gold member
Gold member

Ευχαριστώ: 1563
Τον ευχαρίστησαν 595 φορές σε 427 Δημοσιεύσεις

Τόπος: Νου Που

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ Δεκ 02, 2017 15:38 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

Ο μεταφραστής λέει κανα 2 ακόμα μεταγραφές (ισπανικά δεν ξέρω). Ούτε 2-3 που έγραψε η νόβα ούτε 1-2 που έγραψαν οι ΤΤ, ΚΚ και ο Αντώνης. Όλοι ικανοποιημένοι.

Rounder
Veteran Member
Veteran Member

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ Δεκ 02, 2017 15:52 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

Υπάρχει και το vertigo των U2 που λέει: ουνος, ντος, τρες, κατορζε. Κάπως έτσι έγινε κι αυτή η συνέντευξη.

Mikrasiatis_21
Addicted member
Addicted member

Ευχαριστώ: 84
Τον ευχαρίστησαν 668 φορές σε 419 Δημοσιεύσεις

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ Δεκ 02, 2017 15:54 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

Δεν υπάρχει ΑΕΚτζης που δεν θα χαρεί ένα πρωτάθλημα, αυτό είναι εκτός συζήτησης και δεδομένο. Μου το λες σαν να διαφωνούμε, ο ένας σαν υπερασπιστής του Μελισσανίδη και ο άλλος ως πολέμιος του Mr. Green

Συζητάμε σαν 2 μέλη ενός φορουμ, μην δίνετε αξία και μη χαλάτε τη σχέση σας με την ομάδα για τον κάθε τσόγλανο.

Στα υπολοιπα, πόσα φύλλα έχει η Ώρα; 2 χιλιάρικα; 3; και από αυτούς πόσοι να είναι σε ηλικία που να έχει σημασία εκτός δλδ καφενείου; και πόσοι θα κάτσουν να διαβάσουν και να επηρρεαστουν απο 1-2 αρθρογράφους; μη τρελαθώ τώρα, να πω οτι ως ομάδα ελέγχαμε τον σπορφμ, οκ, να πάει το παλιάμπελο.

Τέλος πάντων, δεν θέλω να κανω μαθήματα, απλά μια το θέμα με το χαρτάκι που δήθεν έπαιρνε ο Μανόλο για τον Τσοσιτς, μια με τις "εξαφανισμένες" μεταγραφές μου φαίνεται οτι ασχολούμαστε ως φορουμ με πράγματα που δεν χρειάζεται και δίνουμε και υπόσταση στον κάθε τυχαίο.

Και αν ο Μανόλο είναι για φάγωμα επειδή ζητάει ότι ζητάει, ούτε ο Μελισσανίδης θα χρειαστεί καμια προπαγανδα για να το κάνει ούτε οι δικές μας αντιρρήσεις θα μετρήσουν. Αυτός είναι, τα έχω ξαναπεί. Αναγκαζόμαστε να κλείσουμε τα μάτια στο ποιος είναι ως άνθρωπος ο Μελισσανίδης, γιατί αυτόν έχουμε. Και ξεπερνάμε πράγματα όπως τα στεφάνια στον Ψωμιάδη γιατί η ομάδα έχει ανάγκη να φτάσει εκεί που όλοι ονειρευόμαστε.

Μακάρι ως χώρα πρωτίστως και ως ποδόσφαιρο δευτερευόντως να μπορούσαμε να μεγαλώσουμε με έναν Νικολαίδη. Δεν θα γίνει. Γιατί ακόμα και στις μεγάλες ποδοσφαιρικά χώρες το ποδοσφαιρο είναι ένας βρώμικος χώρος ξεπλύματος και κέρδους. Απλά εμείς δεν κρατάμε ούτε τα προσχήματα.

Αυτά.

Οι ακόλουθοι χρήστες σας ευχαριστούν για αυτή τη δημοσίευση : kouk, Deminho
Gladiator
Silver member
Silver member

Ευχαριστώ: 261
Τον ευχαρίστησαν 608 φορές σε 422 Δημοσιεύσεις

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ Δεκ 02, 2017 15:59 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

Πληροφοριακά πάντως, αν δεν υπήρχε το φόρουμ εγώ δε θα ήξερα καν ποιος είναι ο Τσατάλης. Και νομίζω οι περισσότεροι που είναι κοντά ηλικιακά.

Οι ακόλουθοι χρήστες σας ευχαριστούν για αυτή τη δημοσίευση : Tario
ryl24
Veteran Member
Veteran Member

Ευχαριστώ: 3581
Τον ευχαρίστησαν 6382 φορές σε 3221 Δημοσιεύσεις

Τόπος: Ν. Ιωνία, Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ Δεκ 02, 2017 16:06 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

Πληροφοριακά να πω ότι η "Ω" πουλάει ημερησίως, πανελλαδικά, γύρω στα 1.700-1.800 φύλλα (είναι 5η συνήθως ανάμεσα στις αθλητικές) εκτός από τις Δευτέρες που έχει παραπάνω (όπως όλες οι αθλητικές παραδοσιακά). Σάιτ δικό της δεν νομίζω ότι έχει, δεν ξέρω αν μου διαφεύγει κάτι.

Notakias
Empire Member
Empire Member

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ Δεκ 02, 2017 16:09 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

Gladiator έγραψε:
Πληροφοριακά πάντως, αν δεν υπήρχε το φόρουμ εγώ δε θα ήξερα καν ποιος είναι ο Τσατάλης. Και νομίζω οι περισσότεροι που είναι κοντά ηλικιακά.
εγώ ήξερα μόνο τον

Image

DownUnder
Veteran Member
Veteran Member

Ευχαριστώ: 3907
Τον ευχαρίστησαν 2027 φορές σε 1345 Δημοσιεύσεις

Τόπος: DIMOS SARONIKOU

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ Δεκ 02, 2017 16:11 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

Όσο και να διαφωνώ με καρχα και με άλλους είναι φανερό
Πως ΚΚ και ΤΤ
Έχουν δίκη τους αντζεντα
Όχι απαραίτητα του φιλάθλου

Αρα ψοφος for both

Gladiator
Silver member
Silver member

Ευχαριστώ: 261
Τον ευχαρίστησαν 608 φορές σε 422 Δημοσιεύσεις

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ Δεκ 02, 2017 16:13 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

ryl24 έγραψε:
Πληροφοριακά να πω ότι η "Ω" πουλάει ημερησίως, πανελλαδικά, γύρω στα 1.700-1.800 φύλλα (είναι 5η συνήθως ανάμεσα στις αθλητικές) εκτός από τις Δευτέρες που έχει παραπάνω (όπως όλες οι αθλητικές παραδοσιακά). Σάιτ δικό της δεν νομίζω ότι έχει, δεν ξέρω αν μου διαφεύγει κάτι.

Γενικώς, οι εφημερίδες είναι still a thing κυρίως λόγω της τρίτης ηλικίας.

karew
Addicted member
Addicted member

Ευχαριστώ: 190
Τον ευχαρίστησαν 307 φορές σε 201 Δημοσιεύσεις

Τόπος: ΩΡΩΠΟΣ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ Δεκ 02, 2017 16:46 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

Notakias έγραψε:
Gladiator έγραψε:
εγώ ήξερα μόνο τον

Image

Εγω με τα σουβλακια δεν θελω κρασι,μια κοκα κολα. LOL

Οι ακόλουθοι χρήστες σας ευχαριστούν για αυτή τη δημοσίευση : Notakias
kouk
Veteran Member
Veteran Member

Ευχαριστώ: 5368
Τον ευχαρίστησαν 3085 φορές σε 2136 Δημοσιεύσεις

Τόπος: Αθήνα-ΟΑΚΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ Δεκ 02, 2017 18:25 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

Mikrasiatis_21 έγραψε:
Δεν υπάρχει ΑΕΚτζης που δεν θα χαρεί ένα πρωτάθλημα, αυτό είναι εκτός συζήτησης και δεδομένο. Μου το λες σαν να διαφωνούμε, ο ένας σαν υπερασπιστής του Μελισσανίδη και ο άλλος ως πολέμιος του Mr. Green

Συζητάμε σαν 2 μέλη ενός φορουμ, μην δίνετε αξία και μη χαλάτε τη σχέση σας με την ομάδα για τον κάθε τσόγλανο.

Στα υπολοιπα, πόσα φύλλα έχει η Ώρα; 2 χιλιάρικα; 3; και από αυτούς πόσοι να είναι σε ηλικία που να έχει σημασία εκτός δλδ καφενείου; και πόσοι θα κάτσουν να διαβάσουν και να επηρρεαστουν απο 1-2 αρθρογράφους; μη τρελαθώ τώρα, να πω οτι ως ομάδα ελέγχαμε τον σπορφμ, οκ, να πάει το παλιάμπελο.

Τέλος πάντων, δεν θέλω να κανω μαθήματα, απλά μια το θέμα με το χαρτάκι που δήθεν έπαιρνε ο Μανόλο για τον Τσοσιτς, μια με τις "εξαφανισμένες" μεταγραφές μου φαίνεται οτι ασχολούμαστε ως φορουμ με πράγματα που δεν χρειάζεται και δίνουμε και υπόσταση στον κάθε τυχαίο.

Και αν ο Μανόλο είναι για φάγωμα επειδή ζητάει ότι ζητάει, ούτε ο Μελισσανίδης θα χρειαστεί καμια προπαγανδα για να το κάνει ούτε οι δικές μας αντιρρήσεις θα μετρήσουν. Αυτός είναι, τα έχω ξαναπεί. Αναγκαζόμαστε να κλείσουμε τα μάτια στο ποιος είναι ως άνθρωπος ο Μελισσανίδης, γιατί αυτόν έχουμε. Και ξεπερνάμε πράγματα όπως τα στεφάνια στον Ψωμιάδη γιατί η ομάδα έχει ανάγκη να φτάσει εκεί που όλοι ονειρευόμαστε.

Μακάρι ως χώρα πρωτίστως και ως ποδόσφαιρο δευτερευόντως να μπορούσαμε να μεγαλώσουμε με έναν Νικολαίδη. Δεν θα γίνει. Γιατί ακόμα και στις μεγάλες ποδοσφαιρικά χώρες το ποδοσφαιρο είναι ένας βρώμικος χώρος ξεπλύματος και κέρδους. Απλά εμείς δεν κρατάμε ούτε τα προσχήματα.

Αυτά.

Α ρε Μικρασιατη....

Bluesman
Gold member
Gold member

Ευχαριστώ: 2093
Τον ευχαρίστησαν 600 φορές σε 382 Δημοσιεύσεις

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ Δεκ 02, 2017 20:53 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

Π.χ.ο Τσαταλης μιλαει για 4 μεταγραφες, δεν τις κανει 3.
Εδω γραφει και αλλα ενδιαφέροντα πραγματα.
http://www.sport-fm.gr/article/Tasos%20Tsatalis/o-toni-o-ntaniel-o-manolo-kai-o-giousis/3481241

Μπορει να ενοχλεί αλλα γραφει και ουσιαστικά πραγματα.

Antonis
Veteran Member
Veteran Member

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ Δεκ 02, 2017 23:03 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

Mikrasiatis_21 έγραψε:
nd_21 έγραψε:

H συνωμοσιολογία αφορά το οτι έχει στηθεί στο φορουμ ένα σενάριο κατα το οποίο η διοικηση βρίσκεται σε ανοιχτή γραμμή με τους ΑΡΔ προκειμένου να είναι έτοιμη να μειώσει τις απαιτήσεις του κόσμου. Το οποίο είναι πολύ αστείο αν σκεφτεί κανείς οτι υπάρχουν ελάχιστα ΑΕΚτζηδικα μέσα και ταυτόχρονα πολύ λίγοι ΑΕΚτζηδες ασχολούνται με αυτά. Εχετε μεγενθύνει στο μυαλό σας μια κατάσταση κατα την οποία ο ΑΕΚτζής περιμένει κάθε μέρα να διαβάσει ΤΤ, ΚΚ και ψωρα.

Και μάλιστα να κάνει και τόσες βαθυστόχαστες αναλύσεις για να καταλάβει ποιο είναι το πραγματικό νόημα των λεγομένων.

Λες και στον ΑΕΚτζή οι 2 + 1-2 ή οι 2+ 2-3 μεταγραφές θα έκαναν τεράστια διαφορά, θα αύξαναν τις απαιτήσεις και αντε μετά να συμμαζέψεις τον ενθουσιασμένο κόσμο και για αυτή τη μια μεταγραφή πήρε ο Μελισσανίδης τον Δημάτο, ο Δημάτος τη Νοβα, η Νοβα το έψαξε και αφαίρεσαν βιντεο, απομαγνητοφωνήσεις άρθρα κλπ λες και δεν χέστηκε 100 φορές ο Μελισσανίδης για τον κόσμο και θα ενδιαφερθεί τώρα. Λες και νιώθει και ιδιαίτερα κλονισμένος μήπως και δεν πατάει ο κόσμος στο γηπεδο ή μηπως τον κράξει η ορίτζιναλ LOL

Οι ΑΡΔ απλά πολλές δεν ακούνε ούτε οι ίδιοι τις συνεντευξεις, παίρνουν τηλέφωνο έναν άλλον αρδ να μάθουν τι είπε ο Χιμενεθ, έχουν την πίεση να γράψουν ένα κείμενο που να λέει κάτι ενώ πολλές φορές δεν έχουν τι να πουν, έχουν τις δικές τους εμπάθειες, είναι ασπούδαστοι και δεν έχουν ιδέα απο το επάγγελμα και προσπαθούν σαν ανθρωπάκια να επιβιώσουν μια ζωή ελπίζοντας σε εύνοια κάποιου.

Εμένα προσωπικά με πειράζει το οτι για αρκετούς όλο αυτό φαίνεται να χαλάει τη σχέση του με την ομάδα. Εννοείται δική σας είναι η ζωή και σας ανήκει που λέει και το ασμα, απλά ρε παιδί μου δηλητηριάζετε τη ψυχή σας.

Αυτο ακριβώς...

Antonis
Veteran Member
Veteran Member

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ Δεκ 04, 2017 23:56 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

Ελπίζω να μη γράφει τίποτα αύριο μεθαύριο ο Βάιος Παπακωνσταντίνου και το φέρνετε εδώ μέσα ως πρόκριμα της διοίκησης... LOL

Βλέπεις λοιπόν τίτλο : Ο Βράνιες σώζει τον Χιμένεθ από τροχαίο!

Διαβάζεις ότι πήγαν να γίνουν τα χειρότερα, διαβάζεις τον Βράνιες ως ήρωα που έσωσε τον Χιμένεθ, κάπου αρχίζεις να την ψυλλιάζεσαι όταν λέει ότι εφόσον τον έσωσε, μέσα από τη σκληρώτητά του είναι τρυφερός και καλοσυνάτος άνθρωπος, και μετά βλέπεις το βίντεο... LOL

http://aekpassion.gr/o-vranies-sozi-ton-chimeneth-apo-trocheo-video/

Τι σαχλαμάρες είναι αυτοί ρε!!! Sarcastic

Rounder
Veteran Member
Veteran Member

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι Δεκ 12, 2017 05:51 am Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

Θανάση, έστειλες πιεμ στον ΤΤ για το πρωτοσέλιδο?

Darth21
Dedicated member
Dedicated member

Ευχαριστώ: 102
Τον ευχαρίστησαν 164 φορές σε 102 Δημοσιεύσεις

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Ιαν 03, 2018 14:41 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

Αίτημα προς βαθύς γνώστες / συλλέκτες της Ώρας:

Κάποια στιγμή μεταξύ 2004 και 2013 είχε κυκλοφορήσει η Ώρα (ή κάποια παραλλαγή της πχ. Νέα Ώρα κλπ) με πρωτοσέλιδο στο οποίο είχε μπει καταλάθος φωτογραφία με οπαδούς του Άρη αντί για οπαδούς της ΑΕΚ.

Το έχει κρατήσει κανένας γιατί ψάχνω να το βρω;

Rounder
Veteran Member
Veteran Member

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι Ιαν 09, 2018 09:09 am Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

Πολλά όργια έχει γράψει κατά καιρούς ο Άουντι ΤΤ, αλλά σήμερα πήγε ένα βήμα παραπάνω από το τερμάτισμα

http://www.enwsi.gr/kyria-arthra/pio-poly-apo-alli-metagrafi-kosmo-sto-gipedo-chriazete-AEK/

Παράθεση:
Τώρα έχει κολλήσει η βελόνα των περισσότερων, για το αν θα πάρουμε εξτρέμ. Λες κι αν έρθει ένας εξτρέμ, ανάλογα με το πώς τον θέλει ο καθένας… που παραγγέλνει, θα λυθούν όλα τα ζητήματα που υπάρχουν σύμφωνα με τους… απαιτούντες και θα εξασφαλίσουμε το πρωτάθλημα.

Είναι πολύ δύσκολο φαίνεται να καταλάβει κανείς, ποια είναι τα δυνατά στοιχεία της φετινής ΑΕΚ και πόσο άσχετα είναι με το αν θα φέρει ένα εξτρέμ ή όχι. Από την στιγμή μάλιστα που έχει κάνει ήδη και δύο σημαντικές μεταγραφές.

............

Το αν θα πάρει η ΑΕΚ το πρωτάθλημα, θα κριθεί για μένα σε τρεις παράγοντες. Τους παραθέτω, όχι κατ’ ανάγκη σε σειρά προτεραιότητας.

Πρώτον, το αν ο Μανόλο θα μειώσει τα λάθη σε επιμέρους επιλογές, που στοίχισαν σε κάποια ματς στον πρώτο γύρο. Ίσως μάλιστα, επειδή λάθη πάντα θα υπάρχουν, ακόμη περισσότερη σημασία να έχει το να διαχειρίζεται καλύτερα την ένταση του στον πάγκο, ειδικά στα ματς με μικρομεσαίους αντιπάλους. Γιατί στα ντέρμπι η ένταση του βοηθάει. Στα άλλα δεν χρειάζεται. Και είναι το μοναδικό σημαντικό συμπέρασμα που βγαίνει ως τώρα, από τις απουσίες του λόγω της τιμωρίας.

Δεύτερον στο να είναι η ΑΕΚ λιγότερη άτυχη με τραυματισμούς στον δεύτερο γύρο. Αυτό θα παίξει μεγάλο ρόλο.

Τρίτο και πιο σημαντικό ίσως, να ξυπνήσει ο κόσμος της και να μπει στην μάχη. Ποιος Απόλλωνας τώρα αν είχε στο ΟΑΚΑ έστω 15-20 χιλιάδες κόσμο να σπρώξουν λίγο όταν η ομάδα αγχώθηκε;

Τι πίστευες εσύ άμπαλε οπαδέ, ότι φταίει η έλλειψη λύσεων για τη γκέλα με τον Απόλλωνα? ΟΧΙ ΒΕΒΑΙΑ. Διάβασε λίγο ΤΤ να μάθεις μπαλίτσα. Φταίνε οι επιλογές του Χιμένεθ και η έλλειψη κόσμου. Δεν φταίει που ο Χιμένεθ είχε τον Κλωναρίδη στον πάγκο. Φταίει που δεν είχε τον...κόσμο στον πάγκο, να τον σηκώσει για ζέσταμα, να τον βάλει μέσα, να βάλει το γκολάκι να τον νικήσουμε τον Απόλλωνα. Ποιός Απόλλωνας τώρα θα μπορούσε να σταματήσει 15-20.000 κόσμου? Τι να κάνουν 11 παίχτες του Απόλλωνα κόντρα σε 15-20.000 επιθετικούς?

Ξεχάστε λοιπόν τις μεταγραφές για αριστερό μπακ και εξτρέμ. Αριστερό μπακ έχουμε τον Μπακάκη και για εξτρέμ έχουμε τον...κόσμο, αν "ξυπνήσει και μπει στη μάχη". Ρε τι τραβάμε. Θα επαναλάβω αυτό που σοφά είπε ένας συμφορουμίτης, δυστυχώς δεν θυμάμαι ποιός: "Κοίτα πόσο χαμηλά πέφτουν κάποιοι για να γλιτώσουν λίγα λεφτά, που δεν είναι καν δικά τους".

konspir
Academy Member
Academy Member

Ευχαριστώ: 1242
Τον ευχαρίστησαν 2029 φορές σε 1241 Δημοσιεύσεις

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι Ιαν 09, 2018 09:28 am Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

Προκαλεί αναγούλα αυτή η κατάσταση. Περιμένω πάλι τις φωτό με τα αυτομαστιγώματα. Εδώ ταιριάζουν τουλάχιστον.

ΤΤ, επειδή προφανώς διαβάζεις, να ξέρεις ότι -παρά τα επιμέρους λάθη του- ο λόγος που η ΑΕΚ είναι ακόμη μέσα σε όλους της τους στόχους, είναι η δουλειά του προπονητή της.

Και το λέω εγώ, που το καλοκαίρι υποστήριζα ότι έπρεπε να φύγει.

Ντροπή.

Rounder
Veteran Member
Veteran Member

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι Ιαν 09, 2018 09:34 am Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

Τι θες να πεις Βίρνα? Ότι δεν φταίνε ο Χιμένεθ και ο...κόσμος για την απώλεια της πρώτης θέσης? Μίλα καθαρά! Αμφισβητείς? Για τω Θεώ, μίλα!

Antonis
Veteran Member
Veteran Member

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι Ιαν 09, 2018 10:40 am Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

Ότι κάνει ο Τσάταλης από τη μία το κάνει ο Ράουντερ από την άλλη.
Δε καταλαβαίνω γιατί ο κόσμος σε ένα παιχνίδι που διεκδικούσες έναν άτυπο τίτλο, σε μία διαδικασία που για εβδομάδες είχες ένα βαθμό πίσω τις άλλες ομάδες, σε ένα πρωτάθλημα ανταγωνιστικό με μια ΑΕΚ να παίζει καλή μπάλα και ήταν Ε-Λ-Α-Χ-Ι-Σ-Τ-Ο-Σ δεν έχει τη ευθύνη που του αναλογεί...
Τι περιμένουμε δηλαδή; Να στηρίζουμε την ΑΕΚ από το PC σαν να παίζουμε FM;
Η ευθύνη που αναλογεί στον κόσμο (σε όποιο βαθμό την τοποθετεί ο καθένας) είναι ΟΛΗ ΔΙΚΗ ΤΟΥ.
Επίσης ο Χιμένεθ έκανε ΤΡΑΓΙΚΑ λάθη σε εκείνο το παιχνίδι κάνοντας 3 απανωτές αλλαγές τη μία 5 λεπτά μετά που ξεκίνησε το ημίχρονο, και την τελευταία μισή ώρα προτού τελειώσει το παιχνίδι.
Αυτό από μόνο του δείχνει πανικό. 1+1=2.
Το να βγάζει τον Μπακασέτα δε που ήταν από τους διακριθέντες στο πρώτο ημίχρονο και όλοι βλέπουμε ότι από παιχνίδι σε παιχνίδι είναι καλύτερος δε βοήθησε πουθενά.
Έχει λοιπόν και ο Χιμένεθ την ευθύνη του!
Δε μιλάμε για το ισοζύγιο προσφοράς του που είναι συντριπτικά υπέρ του. Μιλάμε για το συγκεκριμένο παιχνίδι.
Η άποψη ότι δεν έχουμε λύσεις για να νικήσουμε τον τρίτο από το τέλος, με μόλις 2 νίκες Απόλλωνα που του ρίχνει 3άρες ο Ατρόμητος είναι τραβηγμένη από τα μαλλιά όσο δε πάει.

Rounder
Veteran Member
Veteran Member

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι Ιαν 09, 2018 10:52 am Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

Θα ανησυχούσα αν δεν γινόταν η καθιερωμένη αναφορά στο CM (btw CM λέγεται για εμάς τους ορίτζιναλ λάτρεις, και όχι FM που είναι για τους νιουφηδες).

Κοίτα Αντώνη, μπορεί να έχω πάρει έξι σερί Τσου Λου με την PSV των Φογκελ, Φαν Μπομελ, Μπρουχιν, Κετσμαν, Ρόμπεν, αλλά όταν μιλάμε σοβαρά, μιλάμε σοβαρά.

Όταν λέμε ότι η ομάδα δεν έχει αρκετές λύσεις δεν εννοούμε ότι το πλήρες ροστερ της ΑΕΚ παίζοντας στο 100% δεν αρκεί για να πάρει τον Απόλλωνα. Σοβαροί να είμαστε. Εννοούμε ότι στο μαραθώνιο του Πέμπτη Κυριακή, με τραυματισμούς κόπωση κάρτες, θες έξτρα λύσεις για να βγάζεις φρεσκάδα σε κάθε ματς. Αν δεν βγάζεις φρεσκάδα σε κάθε ματς τότε κάπου θα τσακίσει το πρωταθληματικο σερί που απαιτείται για να το πάρεις. Λίγη σημασία αν θα τσακιζε με Απόλλωνα ή στη Λιβαδειά ή στο Αγρίνιο ή στη Λάρισα. Ρισκάρεις πολύ να σου τσακίσει κάπου, όταν οι έξτρα λύσεις είναι ο Κονέ ο Ανταρεβιτς ο Κλωναριδης ο Βινισιους, όταν από αυτούς περιμένεις το φρεσκαρισμα στο ροτεησιον.

Αυτά περί Χιμενεθ και λύσεων. Τα περί...ευθύνης του κόσμου, είναι απλά τερατούργημα του ΤΤ και δεν χρήζει περαιτέρω αναλύσεως.

Οι ακόλουθοι χρήστες σας ευχαριστούν για αυτή τη δημοσίευση : kardinalios
Γιάννης Αγραφιώτης
Addicted member
Addicted member

Ευχαριστώ: 248
Τον ευχαρίστησαν 477 φορές σε 260 Δημοσιεύσεις

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι Ιαν 09, 2018 11:24 am Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

"Τυχαίες" λύσεις, παιδια, 20+ παίκτες να μπορούν πράγματι να παίξουν στο πρωτάθλημα και να είστε βεβαιοι όλοι θα εχουν το ρόλο τους. Δε λεω ούτε να ξεχειλώσουμε το ρόστερ ούτε τον προυπολογισμό - αλλά όταν στο πρωταθλημα δεν παίζουν ποτε Γιαννούτσος/Βινισιους/Τζανετόπουλος/Γιούσης/Βλαχομήτρος/Μπάμπης κλπ (και δε λέω ότι πρέπει να παίζουν, ο προπονητης ξερει καλύτερα) τότε το ρόστερ είναι <20 παικτών και με τραυματισμούς, απουσίες κλπ το ροτέησιον κλείνει πολύ
Και μην ξεχνάμε ότι όλα είναι αθροιστικά...

kardinalios
Football Manager
Football Manager

Ευχαριστώ: 3952
Τον ευχαρίστησαν 3315 φορές σε 1993 Δημοσιεύσεις

Τόπος: Πολύγυρος Χαλκιδική

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι Ιαν 09, 2018 11:52 am Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

Rounder έγραψε:
Θα ανησυχούσα αν δεν γινόταν η καθιερωμένη αναφορά στο CM (btw CM λέγεται για εμάς τους ορίτζιναλ λάτρεις, και όχι FM που είναι για τους νιουφηδες).

Κοίτα Αντώνη, μπορεί να έχω πάρει έξι σερί Τσου Λου με την PSV των Φογκελ, Φαν Μπομελ, Μπρουχιν, Κετσμαν, Ρόμπεν, αλλά όταν μιλάμε σοβαρά, μιλάμε σοβαρά.

Όταν λέμε ότι η ομάδα δεν έχει αρκετές λύσεις δεν εννοούμε ότι το πλήρες ροστερ της ΑΕΚ παίζοντας στο 100% δεν αρκεί για να πάρει τον Απόλλωνα. Σοβαροί να είμαστε. Εννοούμε ότι στο μαραθώνιο του Πέμπτη Κυριακή, με τραυματισμούς κόπωση κάρτες, θες έξτρα λύσεις για να βγάζεις φρεσκάδα σε κάθε ματς. Αν δεν βγάζεις φρεσκάδα σε κάθε ματς τότε κάπου θα τσακίσει το πρωταθληματικο σερί που απαιτείται για να το πάρεις. Λίγη σημασία αν θα τσακιζε με Απόλλωνα ή στη Λιβαδειά ή στο Αγρίνιο ή στη Λάρισα. Ρισκάρεις πολύ να σου τσακίσει κάπου, όταν οι έξτρα λύσεις είναι ο Κονέ ο Ανταρεβιτς ο Κλωναριδης ο Βινισιους, όταν από αυτούς περιμένεις το φρεσκαρισμα στο ροτεησιον.

Αυτά περί Χιμενεθ και λύσεων. Τα περί...ευθύνης του κόσμου, είναι απλά τερατούργημα του ΤΤ και δεν χρήζει περαιτέρω αναλύσεως.

Copy-paste απάντηση που έδωσα στον zwitek στο after του πρώτο ματς με τον Παναιτωλικό.

kardinalios έγραψε:

Η Α.Ε.Κ. με τόσες απώλειες πρωτοκλασάτων παιχτών, να συμμετέχει και στους 3 θεσμούς, να τρώει το ξύλο της αρκούδας, και να τρέχουν μέχρι το 90'+ εγώ δεν ξαναθυμάμαι. Και θυμάμαι πολλές ΑΕΚ τα τελευταία 30 χρόνια.
Θεωρώ πως η ομάδα θα κλατάρει τελείως κάποια στιγμή στους επόμενους μήνες. Χειρότερα από τον Οκτώβριο. Η ποδοσφαιρική λογική αυτό δείχνει.
Έχουμε παίξει ήδη 29 ματς και έχουμε minimum άλλα 26. Βάζω κι αυτά με τον επόμενο αντίπαλο απο την στιγμή που περάσαμε και τον Παναιτωλικό στο κύπελλο που σημαίνει +2 ματς.
55 σύνολο το λιγότερο στην σαιζόν. Αν κάνουμε το θαύμα και περάσουμε ΚΑΙ την Dynamo ΚΑΙ τον αντίπαλο μετά Παναιτωλικό στο κύπελλο, θα πάμε στα 61.

Η Α.Ε.Κ. του Bajevic το 1994-1995 που πέρασε ομίλους CL έπαιξε 56 ματς και στο πρωτάθλημα τελείωσε 5η...Είναι τα περισσότερα που έχει παίξει ποτέ η ομάδα μας σε μια σαιζόν. Αφού στο τέλος ο Dusan έβαζε τους Ανανιάδη και Αγγελή.

Βλέπω στα τέλη της σαιζόν φέτος, βασικούς τους Μπάμπη, Γιοούση, Βλαχομήτρο, Γιαννούτσο, να επιστρέφει και ο Μεληκιώτης από τον δανεισμό του από την Κέρκυρα, και τους Τσιβελεκίδη-Σταμούλη από την Κ20.

Όσο για τον κόσμο Τ.Τ.
Έχει πάει 10 ματς φέτος. Από 10 ευρώ minimum είναι 100 ευρώ. Σε περιόδους κρίσης.
Και δεν πήγε σε ένα ματς που έριχνε καρέκλες όλη μέρα...στο ΟΑΚΑ...

twentyone
Developer
Developer

Ευχαριστώ: 120
Τον ευχαρίστησαν 625 φορές σε 264 Δημοσιεύσεις

Τόπος: Athens-Greece

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι Ιαν 09, 2018 13:38 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

kardinalios έγραψε:

Στο μοναδικό που πήγα εγώ Mr. Green

axis
Member
Member

Ευχαριστώ: 5
Τον ευχαρίστησαν 61 φορές σε 31 Δημοσιεύσεις

Τόπος: ΧΑΛΑΝΔΡΙ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι Ιαν 09, 2018 14:43 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

twentyone έγραψε:
kardinalios έγραψε:

Στο μοναδικό που πήγα εγώ Mr. Green

Μόνοι τους μολογάνε κάποιοι.

Οι ακόλουθοι χρήστες σας ευχαριστούν για αυτή τη δημοσίευση : ΕΘΙΣΜΕΝΟΣ, Kornilios
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:      
Δημοσίευση νέας  Θ.ΕνότηταςΑπάντηση στη Θ.Ενότητα

Μετάβαση στη:   

Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης