Συχνές Ερωτήσεις Αρχική σελίδα Forum Αναζήτηση Νέες Δημοσιεύσεις Κατάλογος Μελών Προφίλ
 Κανόνες λειτουργίας του Νίκος Γκούμας B.B. Ομάδες Μελών Εγγραφή  
 Συνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σας Σύνδεση
AIFC- Ανακοινώσεις
A.E.K. Internet Fan Club - A.E.K. Without Frontiers - Since 1994

Ώρα, Δικέφαλος.... Κίτρινες ΑΡΔολογίες Νο6 Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας
Δημοσίευση νέας  Θ.ΕνότηταςΑυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή
Συγγραφέας Μήνυμα
DownUnder
Veteran Member
Veteran Member

Ευχαριστώ: 4204
Τον ευχαρίστησαν 2222 φορές σε 1437 Δημοσιεύσεις

Τόπος: DIMOS SARONIKOU

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ Νοέ 30, 2017 00:53 am Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

Καμμία αγιοποίηση
Άγιος ειναι μονο ο κοντος Mr. Green

1 χρήστη πες μου που τον εχει άγιο

Τωρα
Γιατι αν παρει πρωτάθλημα και φτιάξει γήπεδο , πολλα θα αλλάξουν

Αν απο κάπου υπάρχει ρεβανσισμός ειναι απο πληρωμένους κονδυλοφόρους για δικούς τους λόγους

Η σύγκριση ομως θα ειναι συντριπτική

AEKman
A.I.F.C. founder
A.I.F.C. founder

Ευχαριστώ: 483
Τον ευχαρίστησαν 1592 φορές σε 1010 Δημοσιεύσεις

Τόπος: UK

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ Νοέ 30, 2017 01:00 am Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

DownUnder έγραψε:
Καμμία αγιοποίηση

Μονο που κ για αστειο σε παρενθεση αμεσως πας τη συζτηση σε α εναντιον β με αφηνει αδιαφορο να σου απαντησω. Αν δεν θες η δεν μπορεις να καταλαβεις συγγνωμη αλλα εχω κουρασθει να λεω τα ιδια κ τα ιδια. Εγω εχω υποστηριξει οποιον φοραει τα κιτρινομαυρα, δεν εχω βρισει ποτε το κυριο Μελισσανιδη εδω μεσα, δεν εχω επιτεθει λεκτικα σε παικτες η προπονητες αλλα αυτο που γραφω το πιστευω. ΜΑΚΑΡΙ να παρουμε πρωταθλημα και να φτιαξουμε γηπεδο με το κυριο Μελισσανιδη. Αλλοι εβριζαν εδω μεσα απο πρωι το βραδυ αλλες διοικησεις. Εγω θα ειμαι παντα με την ΑΕΚ.

DownUnder
Veteran Member
Veteran Member

Ευχαριστώ: 4204
Τον ευχαρίστησαν 2222 φορές σε 1437 Δημοσιεύσεις

Τόπος: DIMOS SARONIKOU

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ Νοέ 30, 2017 01:04 am Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

AEKman έγραψε:
DownUnder έγραψε:
Καμμία αγιοποίηση

Μονο που κ για αστειο σε παρενθεση αμεσως πας τη συζτηση σε α εναντιον β με αφηνει αδιαφορο να σου απαντησω. Αν δεν θες η δεν μπορεις να καταλαβεις συγγνωμη αλλα εχω κουρασθει να λεω τα ιδια κ τα ιδια. Εγω εχω υποστηριξει οποιον φοραει τα κιτρινομαυρα, δεν εχω βρισει ποτε το κυριο Μελισσανιδη εδω μεσα, δεν εχω επιτεθει λεκτικα σε παικτες η προπονητες αλλα αυτο που γραφω το πιστευω. ΜΑΚΑΡΙ να παρουμε πρωταθλημα και να φτιαξουμε γηπεδο με το κυριο Μελισσανιδη. Αλλοι εβριζαν εδω μεσα απο πρωι το βραδυ αλλες διοικησεις. Εγω θα ειμαι παντα με την ΑΕΚ.

Εγω δεν παω καμμία συζήτηση πουθενά

Επισης ο κύριος Μελ στα λόγια σου λεει τα πολλα....

Καλη συνεχεια

gazebo
Platinum member
Platinum member

Ευχαριστώ: 500
Τον ευχαρίστησαν 1359 φορές σε 767 Δημοσιεύσεις

Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ Νοέ 30, 2017 01:05 am Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

Μη μαλώνετε για την ΑΕΚ. Αν είναι να μαλώσουμε ας μαλώσουμε μελομακάρονα vs κουραμπιέδες.

AEKman
A.I.F.C. founder
A.I.F.C. founder

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ Νοέ 30, 2017 01:09 am Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

Δεν μαλωνω με κανενα αλλα εχω σκυλοβαρεθει καθε φορα που λεω κατι για κυριο Μελισσανιδη να πεταγοντε για Ντεμη. Το εχει βαρεθει ολος ο κοσμος.

kardinalios
Football Manager
Football Manager

Ευχαριστώ: 4184
Τον ευχαρίστησαν 3482 φορές σε 2084 Δημοσιεύσεις

Τόπος: Πολύγυρος Χαλκιδική

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ Νοέ 30, 2017 01:18 am Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

Get_Carter έγραψε:
kardinalios έγραψε:
Μόνο που το θέμα Ντέμη, πάλι ο Τ.Τ. το ανέσυρε χωρίς λόγο και αιτία, κι εμείς ψαρώσαμε και το "συζητάμε".

Όχι Νικόλα. Το θέμα Ντέμη "τρώει" πολύ κόσμο και όχι μόνο τον Τσατάλη. Και υπάρχει σαφέστατος λόγος που ανασύρεται κάθε τρεις και λίγο από εξαπτέρυγα του ρεπορτάζ. Περνάνε μηνύματα προς πάμπολλες κατευθύνσεις και (λέω εγώ) απορρίπτονται "ιδέες" και ιδέες. Απο την επόμενη μέρα, μέχρι λειτουργία και πολιτική της ΠΑΕ. Είναι άδικο για το Νικολαΐδη, αλλά αυτό συμβαίνει.

Μα ο Ντέμης απέχει από παντού. Το ότι πήγε στην Κ-15 εμένα δεν μου λέει κάτι. Αρρωστάκι ΑΕΚτζής είναι, ε κάπου θα πήγαινε. Ως εκεί.

Τι "ιδεες" ή ιδέες μπορεί να υπάρχουν και να περιλαμβάνουν τον Ντέμη; Αυτά που έκανε και μάλιστα επιτυχημένα τότε ανήκουν σε άλλες εποχές οπότε δεν υπάρχει καμία μα καμία σύγκριση.

Η ομάδα με τον Μελισσανίδη αυτή την στιγμή είναι επιτυχημένη σε όλους τους τομείς. Κατ' εμέ δεν χωράει πουθενά ούτε ο Ντέμης ούτε οι ιδέες του.

Βέβαια έπρεπε να κάνει χοντράδες, να μάθει από τα λάθη της και να τα διορθώσει, έστω κι αυτό σήμαινε πως έπρεπε να διώξει μια όσους ήταν φίλοι με τον Ντέμη και τελικά να τους ξαναπροσλάβει.
Το ότι μαθαίνει γρήγορα, αυτό είναι στα θετικά της διοίκησης Μελισσανίδη.

Εξάλλου ο Ντέμης πέρσι στην εκπομπή του είπε πως όπως είναι τώρα το πρωτάθλημα δεν ξαναγυρίζει. Αν εννοούσε όπως ήταν πέρσι με παράγκα γαύρου αλλά φέτος με πιο 50-50 θα το σκεφτόταν είναι άλλο.

Αν περάσουν άλλα 2-3 χρόνια ξέρω 'γω και η ομάδα δεν έχει έχει κατακτήσει το πρωτάθλημα και στην Ευρώπη φτάνει μέχρι ομίλους και τέρμα, τότε και ίσως και αμα, το συζητούσαμε για Ντέμη σε ρόλο δυναμικό,και όχι γλάστρας όπως του Ασλανίδη, γιατί και ο Μελ. θα είναι στα 70 και δεν θα θέλει να σκάει με την ομάδα. Και πάλι...ο Ντέμης θα απέχει από διοικητικά πόστα 12 χρόνια. Άλλο στα 30κάτι που είχε όλη την διάθεση και κ@υλα και άλλο στα 45+.

Πάντως θεωρώ πως ο Μελ. μόλις με το καλό τελειώσει το γήπεδο, θα μας αποχαιρετήσει. Ο σκοπός του θα έχει γίνει, ασχέτως αν έχει πάρει πρωτάθλημα η όχι, αν και πιστεύω πως με σταθερό προπονητή και κορμό μπορεί να πάρει αν όχι φέτος του χρόνου σίγουρα.

gazebo έγραψε:
Μη μαλώνετε για την ΑΕΚ. Αν είναι να μαλώσουμε ας μαλώσουμε μελομακάρονα vs κουραμπιέδες.

Ευκολάκι. Μελομακάρονα rulez! xixixixixi

Rounder
Veteran Member
Veteran Member

Ευχαριστώ: 3781
Τον ευχαρίστησαν 7398 φορές σε 4685 Δημοσιεύσεις

Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ Νοέ 30, 2017 04:58 am Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

Κάποιοι συνεχίζουν να μην αντιλαμβάνονται τη διαφορά μεταξύ μιας καφενειακης διαδικτυακης παρέας και ενός οργανωμένου επικοινωνιακου opinion making. Συνεχίζετε να βάζετε στην ίδια "ζυγαριά" όσα γράφονται εδώ με όσα γράφονται στο πρωτοσέλιδο της μοναδικής εφημερίδας που υποτιθεται πως εκφράζει την ΑΕΚ. Νομίζω πως είναι άτοπη η περαιτέρω προσπάθεια επεξήγησης της διαφοράς και της διαφορετικής βαρύτητας. Όταν ο ίδιος ο προπονητής μίλησε με τα πιο βαριά λόγια γι'αυτό το θέμα, και κάποιοι ακόμα υποκρίνονται πως δεν άκουσαν και δεν κατάλαβαν, θεωρώ πως δεν θα ακούσουν και δεν θα καταλάβουν ποτέ.

Για το θέμα του Ντέμη τώρα. Οι πρόθυμοι αυτο-διορισμένοι υπάλληλοι μεγαλοκαρχαριων, όπως ο επί χρόνια υμνητης του Κόκκαλη κ. Δηματος, που αλλάζουν αφεντικά σαν τα πουκάμισα, τρέμουν στην ιδέα πως ένα παιδί από την Αλεξανδρούπολη, χωρίς τζάκι και χωρίς κομπόδεμα, κατάφερε να εμπνεύσει πάρα πολύ κόσμο με το όραμα πως μπορεί να υπάρξει ποδόσφαιρο χωρίς αφεντικά, νταβατζήδες, λαθρεμπορους, οπλεμπορους και ναρκεμπορους. Το σκέφτονται και δεν κοιμούνται τα βράδια, τι θα κάνουμε σου λέει εμείς χωρίς αφεντικά? Ένα τεράστιο σύστημα τέτοιων παρασίτων, με αρχηγό τον υπάλληλο - χαμαιλέοντα της δεκαετίας, τον Γκαγκατση, έκανε τα πάντα ώστε να καταπνίξει αυτό το όραμα. Και το κατάφερε. Η αναμνηστική, μιθριδατικη δόση δηλητηρίου που κάθε τόσο ξερνανε, είναι σαν το εμβόλιο της ερυθράς. Σκοπό έχει την πλήρη εκρίζωση αυτού του ιού που τους απειλεί. Τόσο απλό είναι. Όταν ο σιχαμενος γράφει πως ο MVP της ΑΕΚ είναι ο Μελισσανιδης, σου λέει κοίτα να δεις, μη διανοηθείς πως υπάρχει κανονικό ποδόσφαιρο με MVP τον Λιβαγια. Όχι βέβαια. Υπάρχει μόνο φουρδελο με νταβατζή κι εμάς τους αρδ που είμαστε τα φουτανακια του και μας βγάζει στο κλαρί για να του κάνουμε τη δουλειά του. Εσύ θα υμνεις τον νταβατζή αντί για τους παίκτες και τον προπονητή, κι εμείς θα συνεχίσουμε να έχουμε δουλειά γιατί μόνο αυτό ξέρουμε να κάνουμε, να ανοίγουμε τα πόδια όταν μας προστάζει ο νταβατζής. Έτσι πάει το πράγμα.

Οι ακόλουθοι χρήστες σας ευχαριστούν για αυτή τη δημοσίευση : nd_21, iOLA0s_, CK, aaaeeekkk, kardinalios, mitsayev, listarxos, Tario
dark_side
Best topik starter
Best  topik starter

Ευχαριστώ: 1590
Τον ευχαρίστησαν 6843 φορές σε 3799 Δημοσιεύσεις

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ Νοέ 30, 2017 08:49 am Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

Χωρις εσενα μπαλα δε γυρνα
οπαδε μπορεις χωρις αφεντικα

ΑΥΤΟΣ! ΑΥΤΟΣ! ΑΥΤΟΣ!

3-0

ashton
Basketball Manager
Basketball Manager

Ευχαριστώ: 2813
Τον ευχαρίστησαν 6159 φορές σε 4097 Δημοσιεύσεις

Τόπος: Agia Paraskevi, Greece

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ Νοέ 30, 2017 09:00 am Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

gazebo έγραψε:

Image

ΑΕΚ ΒΑΣΙΛΙΣΣΑ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ
AEK QUEEN OF EUROPE
http://vasilissa.blogspot.com

Lord
Moderator
Moderator

Ευχαριστώ: 5942
Τον ευχαρίστησαν 6013 φορές σε 2979 Δημοσιεύσεις

Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ Νοέ 30, 2017 09:07 am Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

AS PEI KAPOIOS STHN WRA GIA SPOR OTI FAP-FAP-FAP SHMAINEI KATI TELEIWS DIAFORETIKO APO TH FAPA LOL LOL LOL

Οι ακόλουθοι χρήστες σας ευχαριστούν για αυτή τη δημοσίευση : Shadow, Lefterisd, Kornilios
Notakias
Empire Member
Empire Member

Ευχαριστώ: 819
Τον ευχαρίστησαν 1082 φορές σε 885 Δημοσιεύσεις

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ Νοέ 30, 2017 09:11 am Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

AEKman έγραψε:
Αν ο κυριος Μελισσανιδης φτιαξει ο γηπεδο που πιστευω το θελει παρα πολυ επειδη θα μεινει στην ιστορια σαν ενας αλλος Γκουμας (δεν συγκρινω με Μπαρλο γιατι ο θειος εχασε χρηματα στην ΑΕΚ ενω ο κ. Μελισσανιδης εχει βγαλει απο την ΑΕΚ) και σιγουρα θα ειναι ενα μεγαλο επιτευγμα λογω των αντιδρασεων απο δημο κτλ.
Αυτο ομως δεν αγιοποιει σαν μια αλλη καθολικη εκκλησια τον πρωτερο του βιο. Ακομα δεν μπορω να καταλαβω γιατι διαλυσανε την ομαδα κ πουλησανε σε Τροχανα, ακομα δεν ξερουμε στα σιγουρα ποιος επεισε τον Κ. Μπαγιεβιτς να παει στο γαυρο, ακομα δεν μπορω να του συγχωρεσω που αφησε την ομαδα να παει γ εθνικη...Και τωρα μπορει να γινει ο μεγαλος ηρωας αλλα δεν θα ξεχασω κ ποτε οτι εχει μεγαλο μεριδιο ευθυνης για τα χρεη κτλ.

Αρα οσο καποιοι δημοσιογραφοι κποιοι χρηστες τον αγιοποιουν με διασκεδαζει αλλα δεν ειμαστε κ ολοι ιδιοι.
Αυτό ακριβώς όλοι έχουν τα θετικά τους και τα αρνητικά τους, εκτός από τα εικονίσματα που έχουν κάποιοι σπίτι τους τα οποία έχουν μόνο θετικά.

Shadow
Gold member
Gold member

Ευχαριστώ: 538
Τον ευχαρίστησαν 920 φορές σε 646 Δημοσιεύσεις

Τόπος: LCA,CYPRUS

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ Νοέ 30, 2017 09:17 am Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

Lord έγραψε:
AS PEI KAPOIOS STHN WRA GIA SPOR OTI FAP-FAP-FAP SHMAINEI KATI TELEIWS DIAFORETIKO APO TH FAPA LOL LOL LOL

lol eidika autoi eprepe na to 3eroun Sarcastic

Οι ακόλουθοι χρήστες σας ευχαριστούν για αυτή τη δημοσίευση : Lord, Kornilios
Bluesman
Gold member
Gold member

Ευχαριστώ: 2160
Τον ευχαρίστησαν 661 φορές σε 423 Δημοσιεύσεις

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ Νοέ 30, 2017 09:46 am Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

AEKman έγραψε:
.Και τωρα μπορει να γινει ο μεγαλος ηρωας αλλα δεν θα ξεχασω κ ποτε οτι εχει μεγαλο μεριδιο ευθυνης για τα χρεη κτλ.

Αρα οσο καποιοι δημοσιογραφοι κποιοι χρηστες τον αγιοποιουν με διασκεδαζει αλλα δεν ειμαστε κ ολοι ιδιοι.

Λιγα χρεη παρεδωσε ο Μελισσαν και σε δοσεις Κωτσοβολου.
Μαλιστα αν δεν ειχε βγαλει κερδος απο τη πωληση των μετοχων θα ειχε παραδωσει εως και πλεονασμα.

Σε τελική αναλυση δεν ηταν αυτος που εκλεισε τη στροφιγγα οδηγωντας την ΑΕΚ στην ασφυξια, την ανυποληψία και τον ολεθρο.

kardinalios
Football Manager
Football Manager

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ Νοέ 30, 2017 13:10 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

Bluesman έγραψε:

Εδώ και χρόνια ετοιμάζω ένα κείμενο αφιερωμένο στους παρατρεχάμενους του Μελ. και γι' αυτά που γράφουν, οπότε κάνω μια ιστορική αναδρομή. Το παρακάτω ανήκει στο κομμάτι που μας άφησαν Μελισσανίδης-Καρράς το καλοκαίρι του 1995.

1)Το καλοκαίρι του 1995 στο ποδοσφαιρικό τμήμα μετρούσαν πάνω από 6 μήνες χωρίς να πληρωθούν ενώ οι προσαυξήσεις για την καθυστέρηση στις δόσεις τους ήταν +20 εκατομμύρια.

2)Υπήρχαν 8 ανανεώσεις ποδοσφαιριστών στον αέρα

3)Η Α.Ε.Κ. στην 5η θέση

4)Τα λεφτά του Champions League της περιόδου 1994-95 άγνωστο που επενδύθηκαν.

5)Το 1995 έγινε κάλεσμα να αγοράσει ο κόσμος μετοχές. Τα ονόματα αυτών που κατέθεσαν χρήματα στην Εθνική τράπεζα για την αγορά δημοσιοποιήθηκαν στην «ΩΡΑ για Σπορ» αλλά μετοχές δεν είδαν ποτέ στα χέρια τους.

6)Τα λεφτά κρατικής επιχορήγησης στην ερασιτεχνική Α.Ε.Κ. έγιναν Members Club.

7)Από την ανάληψη της προεδρίας από τους δυο επιχειρηματίες σταμάτησε να πληρώνεται η εφορία… Από το 1992 μέχρι και το 2002 κανείς δεν πλήρωσε εφορία. Το χρέος, τα πρόστιμα και οι προσαυξήσεις είναι αυτά που βάραιναν την Α.Ε.Κ. μέχρι την πτώση της στην ερασιτεχνική κατηγορία.

Οι ακόλουθοι χρήστες σας ευχαριστούν για αυτή τη δημοσίευση : AEKman
AEKman
A.I.F.C. founder
A.I.F.C. founder

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ Νοέ 30, 2017 16:30 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

Bluesman έγραψε:
AEKman έγραψε:
.Και τωρα μπορει να γινει ο μεγαλος ηρωας αλλα δεν θα ξεχασω κ ποτε οτι εχει μεγαλο μεριδιο ευθυνης για τα χρεη κτλ.

Μαλιστα αν δεν ειχε βγαλει κερδος απο τη πωληση των μετοχων θα ειχε παραδωσει εως και πλεονασμα.

Σε τελική αναλυση δεν ηταν αυτος που εκλεισε τη στροφιγγα οδηγωντας την ΑΕΚ στην ασφυξια, την ανυποληψία και τον ολεθρο.

Εγω πιο πολυ κατακρινω που πουλησανε σε Τροχανα. Σαν επιχειρηματιας καλα εκανε κ εβγαλε χρηματα απο την επενδυση του αλλα δεν θα αγορασω και οτι η ΑΕΚ ειναι υπερανω ολων για αυτον. Γιατι αμα ηταν δεν θα ειχαμε παει Γ εθνικη και θα εκλεγα για καιρο...ΜΑΚΑΡΙ να κτισει το γηπεδο ΜΑΚΑΡΙ να παρει νταμπλς αλλα οχι κ στην ωραιοπιηση του παρλεθοντος.

Antonis
Veteran Member
Veteran Member

Ευχαριστώ: 8922
Τον ευχαρίστησαν 3997 φορές σε 2812 Δημοσιεύσεις

Τόπος: ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ Νοέ 30, 2017 17:04 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

AEKman έγραψε:
Bluesman έγραψε:
AEKman έγραψε:

Εγω πιο πολυ κατακρινω που πουλησανε σε Τροχανα. Σαν επιχειρηματιας καλα εκανε κ εβγαλε χρηματα απο την επενδυση του αλλα δεν θα αγορασω και οτι η ΑΕΚ ειναι υπερανω ολων για αυτον. Γιατι αμα ηταν δεν θα ειχαμε παει Γ εθνικη και θα εκλεγα για καιρο...ΜΑΚΑΡΙ να κτισει το γηπεδο ΜΑΚΑΡΙ να παρει νταμπλς αλλα οχι κ στην ωραιοπιηση του παρλεθοντος.

Πότε είπε ότι η ΑΕΚ είναι υπεράνω όλων για αυτόν;
Εκτός τον ...ΑΡΗανό Μπάρλο, ποιος άλλος το έχει αποδείξει αυτό για να το ζητάμε από τον διόλου ακέραιο χαρακτήρα, Μελ;

AEKman
A.I.F.C. founder
A.I.F.C. founder

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ Νοέ 30, 2017 17:42 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

Antonis έγραψε:
AEKman έγραψε:
Bluesman έγραψε:
AEKman έγραψε:

Πότε είπε ότι η ΑΕΚ είναι υπεράνω όλων για αυτόν;
Εκτός τον ...ΑΡΗανό Μπάρλο, ποιος άλλος το έχει αποδείξει αυτό για να το ζητάμε από τον διόλου ακέραιο χαρακτήρα, Μελ;

Κοιταξε το εξεφρασα λαθος. Πρωτον γιατι δεν μιλαει ποτε σχεδον κ δευτερον επρεπε να πω οτι εννουσα την αγιοποιηση μεσψ ΑΡΔ και διαφορων χρηστων.
Και επισης δεν το ζητησα να το εχει αν ξαναδιαβασεις. Μακαρι να μας εχουν ατομα που ενισχυουν την ομαδα και μετα πουλανε με κερδος σε αλλους που παλι επενδυουν. Και φυσικα η ενδειξεις ειναι εκει. Αμα εσυ η εγω ειχαμε τα χρηματα του θα αφηναμε τον ερωτα μας την ΑΕΚ να παει τριτη εθνικη? Οχι βεβαια αλλα δεν το ζηταω απο εκεινον απλως δεν ξεχναω. Οπως δεν ξεχναω χρηστες που εδω μεσα ηθελαν αποδειξειες κ για τις τσιχλες και μαλωνανε για υμνους κ τωρα κανουνε τη παπαι. Και καλα κανουνε βεβαια. Πρωτα η ΑΕΚ οταν ειναι στο τιμονι ο κυριος Μελισσανιδης.

ΜΑΚΑΡΙ να μας κανει υπερδυναμη!

Antonis
Veteran Member
Veteran Member

Ευχαριστώ: 8922
Τον ευχαρίστησαν 3997 φορές σε 2812 Δημοσιεύσεις

Τόπος: ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ Νοέ 30, 2017 22:02 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

Δημήτρη, μίλα για εσένα, ξέρω ότι το εννοείς.
Εγώ δε ξέρω αν θα έβαζα τα λεφτά μου να ξεχρεώσω χρέη άλλων.
Και δεν είναι τόσο τα λεφτά, όσο ότι η αχαριστία ξέρεις ότι παραφυλαει πάντα εκεί στο τέλος.
Το είδαμε ακόμα και με τον Μπαρλο αυτό...
Πραγματικά θα προβληματιζομουν να μπω στην ΑΕΚ ακόμα και με μηδενικά χρέη.

Rounder
Veteran Member
Veteran Member

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ Νοέ 30, 2017 22:14 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

Τι λες ρε φίλε? Τόσο κόπο κάναμε να ξεχρεώσουμε και τώρα μας λες δε μπαίνεις?

aaaeeekkk
Gold member
Gold member

Ευχαριστώ: 1744
Τον ευχαρίστησαν 648 φορές σε 462 Δημοσιεύσεις

Τόπος: Νου Που

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ Δεκ 01, 2017 11:08 am Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

Τι χαζοπανηγύρια είναι αυτά της Ώρας για τον πιτσιρικά? Αλλά θα μου πεις κάποια φύλλα παραπάνω είναι προτιμότερο από το να κρατήσουμε την μπαλα χαμηλά για να μην το κάψουμε από τώρα... Rolling Eyes

SupA21
Addicted member
Addicted member

Ευχαριστώ: 347
Τον ευχαρίστησαν 138 φορές σε 58 Δημοσιεύσεις

Τόπος: Εδώ εδώ στα Νέα Φιλαδέλφεια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ Δεκ 01, 2017 11:19 am Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

aaaeeekkk έγραψε:
Τι χαζοπανηγύρια είναι αυτά της Ώρας για τον πιτσιρικά? Αλλά θα μου πεις κάποια φύλλα παραπάνω είναι προτιμότερο από το να κρατήσουμε την μπαλα χαμηλά για να μην το κάψουμε από τώρα... Rolling Eyes

Σώθηκες τώρα.. Ψιλά γράμματα αυτά.. Ψοφάνε για τέτοια πρωτοσέλιδα..

kardinalios
Football Manager
Football Manager

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ Δεκ 01, 2017 11:21 am Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

Καλή είναι η ΩΡΑ κατ' εμέ.

Θα ήθελα όμως να ήξερα ποιος υπογράφει το πρωτοσέλιδο στο "φώς". Ελπίζω όχι ο Φ.Κ.

aaaeeekkk
Gold member
Gold member

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ Δεκ 01, 2017 11:39 am Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

Τι καλή ρε Κάρδι? Τρέλανε κόσμο, 2 γκολάρες από τον σπουδαίο μικρό, συγκλονιστική εμφάνιση, έδειξε καρδιά-ψυχή-μεγάλο ταλέντο! Λίγα είναι? LOL

Notakias
Empire Member
Empire Member

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ Δεκ 01, 2017 12:28 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

γιατί περιμένατε κάτι άλλο μετά από δύο γκόλ?

bill-21
Gold member
Gold member

Ευχαριστώ: 1323
Τον ευχαρίστησαν 1005 φορές σε 568 Δημοσιεύσεις

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ Δεκ 01, 2017 12:35 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

Άμα έπαιζε στον γαύρο θα τον είχαν ήδη στείλει στην Μπενφίκα με 60 εκατομμύρια Ρετσοκλίμακα και θα τον καλούσε ο Σκίμπε στα επόμενα παιχνίδια τις Εθνικής.

aaaeeekkk
Gold member
Gold member

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ Δεκ 01, 2017 13:01 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

Notakias έγραψε:

Αυτά τα σπουδαία, συγκλονιστικά, μεγάλα μού κάθονται κάπως είναι η αλήθεια...

twentyone
Developer
Developer

Ευχαριστώ: 186
Τον ευχαρίστησαν 994 φορές σε 475 Δημοσιεύσεις

Τόπος: Athens-Greece

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ Δεκ 01, 2017 16:04 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

bill-21 έγραψε:
Άμα έπαιζε στον γαύρο θα τον είχαν ήδη στείλει στην Μπενφίκα με 60 εκατομμύρια Ρετσοκλίμακα και θα τον καλούσε ο Σκίμπε στα επόμενα παιχνίδια τις Εθνικής.

Μπα, θα έγραφαν πρωτοσέλιδο "Ξελάσπωσε τον θρύλο ένας 18χρονος"

Notakias
Empire Member
Empire Member

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ Δεκ 01, 2017 16:14 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

aaaeeekkk έγραψε:
Notakias έγραψε:

το ότι δεν είναι σοβαρά δεν σημαίνει ότι δεν έιναι και αναμενόμενα όμως....

aaaeeekkk
Gold member
Gold member

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ Δεκ 01, 2017 16:15 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

Notakias έγραψε:
aaaeeekkk έγραψε:
Notakias έγραψε:

Θέλω να ζήσω σε έναν καλύτερο κόσμο με world peace! Shocked

Notakias
Empire Member
Empire Member

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ Δεκ 01, 2017 17:08 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

aaaeeekkk έγραψε:
Notakias έγραψε:
aaaeeekkk έγραψε:
Notakias έγραψε:

Θέλω να ζήσω σε έναν καλύτερο κόσμο με world peace! Shocked
πότε αναχωρείς? Mr. Green

aaaeeekkk
Gold member
Gold member

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ Δεκ 02, 2017 08:49 am Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

Σήμερα ο ΤΤ στην Ώρα μας εξηγεί ΑΚΡΙΒΩΣ τι εννοούσε ο Μανολο στις δηλώσεις του για μεταγραφές. Για να μην γίνουν παρεξηγήσεις βρε παιδί! Και επίσης μας ενημερώνει πως βοηθούν οι καλές εξηγήσεις από την αρχή. Αυτό.

Rounder
Veteran Member
Veteran Member

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ Δεκ 02, 2017 09:11 am Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

Ηδη από χτες ήταν μπλακ φραιντεη και το 2+2 έγινε 2+1. Σήμερα μπορεί να γίνει 2+βλέπουμε (χαρίζει το αφεντικό, τελευταία εκπομπή παρουσίασης). Κατά τα άλλα, ευτυχώς που ήταν ξεκάθαρος!!

nd_21
Veteran Member
Veteran Member

Ευχαριστώ: 4440
Τον ευχαρίστησαν 7921 φορές σε 3620 Δημοσιεύσεις

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ Δεκ 02, 2017 09:49 am Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

Kάθε φορά ξεπερνούν τον εαυτό τους.
Μίλησε ο άλλος μπροστά στην κάμερα, ήταν σαφής στο τι ζητάει και έρχονται οι μυαλοπώληδες να μας εξηγήσουν τι "ακριβώς" ζητάει.

aaaeeekkk
Gold member
Gold member

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ Δεκ 02, 2017 10:03 am Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

Μην πιστεύετε αυτά που βλέπετε με τα ματάκια σας. Αλλά αυτά που διαβάζετε από ΤΤ!

Rounder
Veteran Member
Veteran Member

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ Δεκ 02, 2017 10:17 am Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

Το τρομερό τους άγχος να τον...διευκρινίσουν, δείχνει και το πόσο αλύπητα τους ξεμπροστιάζει...

nd_21
Veteran Member
Veteran Member

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ Δεκ 02, 2017 10:24 am Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

Και ο καζαμπούμπου στην γραμμή της Ψ, περί 2+1-2 ακόμα. Το βάζει και σε εισαγωγικά ο ξεφτίλας και δεν έρχεται ο ΠΣΑΤ να του πάρει την ταυτότητα.
Παράθεση:
Η μεταγραφική περίοδος για την ΑΕΚ ξεκίνησε και…επίσημα, με τις δημόσιες αναφορές του Μανόλο Χιμένεθ για τις μεταγραφικές προτεραιότητες ενόψει Ιανουαρίου. “Με βάση τις μεταγραφές που έγιναν το καλοκαίρι θα μπορούσαμε να χρειαστούμε δύο μεταγραφές. Αλλά έχει προκύψει ο τραυματισμός του Μάνταλου και του Γιόχανσον και αν θέλουμε η ομάδα να παραμείνει ανταγωνιστική θα χρειαστούμε δύο ποιοτικούς ποδοσφαιριστές σε αυτές τις θέσεις και ίσως καναδυο ποδοσφαιριστές ακόμα”, είπε νωρίτερα ο τεχνικός της ΑΕΚ.

Οπως έχετε ενημερωθεί από το enwsi.gr, αυτό μεταφράζεται στην αναγκαιότητα απόκτησης αριστερού εξτρέμ και ενός “εξαροκταριού”, που θα είναι οι δυνατές κινήσεις και θα προορίζονται για την κάλυψη των κενών που άφησαν οι δύο τραυματισμοί. Πέραν αυτών των δύο κινήσεων, η ΑΕΚ ψάχνει για μια εναλλακτική λύση στο αριστερό άκρο της άμυνας πίσω από τον Λόπες και ανάλογα με τον βαθμό προσαρμογής, αλλά και τον ρόλο που θα έχει τελικά ο Κονέ, ενδεχομένως μια προσθήκη ακόμα στη μεσαία γραμμή.

Ο Μάνταλος είναι αριστερό εξτρέμ. Τι δεν καταλαβαίνετε;

Είναι εξοργιστικό γμτ τρέλα μου, να διαστρέφουν έτσι την αλήθεια. Δλδ αν δεν τα έλεγε μπροστά στην κάμερα, τι σκτ θα έγραφαν;

nd_21
Veteran Member
Veteran Member

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ Δεκ 02, 2017 10:40 am Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

Eντάξει, αυτά δεν γίνονται ούτε στην Β. Κορέα. Στο σάιτ της Νόβα άλλαξαν το κείμενο της συνέντευξης.

Βάζω το quote που έκανε χτες ο corto maltese στην μεταγραφολογία
corto maltese έγραψε:
dark_side έγραψε:
Που ειναι το βιντεο να μαθουμε ποσες ζητησε
2-3 ή 1-2; LOL

Oι δηλώσεις έγιναν στον Μ. Βογιατζάκη της Nova...

Παράθεση:
«Με βάση τις μεταγραφές που έγιναν το καλοκαίρι δεν θα χρειαζόμασταν πολλούς, αλλά έχει προκύψει η απουσία του Μάνταλου και του Γιόχανσον. Για να μπορέσουμε να είμαστε ανταγωνιστικοί θέλουμε 2 ποιοοτικούς παίκτες γι΄αυτές τις θέσεις και ίσως 2-3 ακόμα. Αυτό που ξέρουμε πάρα πολύ καλά είναι ότι είναι δύσκολη η μεταγραφική περίοδος του χειμώνα. Η αγορά είναι μικρή και για να βρούμε αυτόν που θέλουμε, ίσως πρέπει να έχει κακές σχέσεις με την ομάδα του και να είμαστε έτοιμοι να κινηθούμε γρήγορα. Θα κάνουμε το καλύτυερο και ό,τι γίνει θα είναι αποδεκτό, αλλά έχουμε απόλυτη εμπιστοσύνη στην ομάδα».

http://www.novasports.gr/podosfairo/ellada/super-league/article/359346/himeneth-hreiazomaste-3-4-meteggrafes-klironomia/

Πατήστε το λινκ να δείτε τι γράφει τώρα Kez

Και πουθενά το βίντεο.

Έλεος!! Και ας προσπαθήσει να με πείσει κάποιος ότι αυτή η συντονισμένη διαστρέβλωση γίνεται με δική τους πρωτοβουλία.

Rounder
Veteran Member
Veteran Member

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ Δεκ 02, 2017 10:45 am Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

"Ελ βιντεο ες νο σεγκουρο. Σεγκουρο ες λα σκριπτα ντε Καζα ντε Μπουμπού ε ντε δον Τσαταλι. Κε νο κομπρεντε? Τενεμος ουν δος ζουγκαδορες σι ελ γκουστα λο πρεζιντεντε. Σι νον ελ γκουστα, τενεμος παρ λος τρες λο μας γκραντε."

Αυτές ήταν σε αποκλειστική μετάδοση οι νέες διευκρινιστικες δηλώσεις τιυ Μανολο.

CK
Addicted member
Addicted member

Ευχαριστώ: 545
Τον ευχαρίστησαν 505 φορές σε 306 Δημοσιεύσεις

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ Δεκ 02, 2017 10:49 am Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

"Για να μπορέσουμε να είμαστε ανταγωνιστικοί θέλουμε 2 ποιοοτικούς παίκτες γι΄αυτές τις θέσεις και ίσως 1-2 ακόμα. "

Από το ίδιο σάιτ.

Χθες ήταν
"Για να μπορέσουμε να είμαστε ανταγωνιστικοί θέλουμε 2 ποιοτικούς παίκτες γι΄αυτές τις θέσεις και ίσως 2-3 ακόμα."

Τι γίνεται ρε παιδιά? Δεν είναι το τέλος του κόσμου.

Αυτό το βίντεο υπάρχει κάπου ή έχει ήδη καταχωρηθεί στα άδυτα της βιβλιοθήκης του Βατικανού?

Σιγά το γεγονός, που ζητάει μεταγραφές ο προπονητής. Και αν αυτές θα είναι 2-3, 3-4 ή 4-5.

nd_21
Veteran Member
Veteran Member

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ Δεκ 02, 2017 10:50 am Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

Πες ρε φούστη μου ότι δεν σηκώνει το μπάτζετ τόσες μεταγραφές. Αυτό το πράγμα υποτιμάει την νοημοσύνη μας.

Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:      
Δημοσίευση νέας  Θ.ΕνότηταςΑυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή

Μετάβαση στη:   

Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης