Συχνές Ερωτήσεις Αρχική σελίδα Forum Αναζήτηση Νέες Δημοσιεύσεις Κατάλογος Μελών Προφίλ
 Κανόνες λειτουργίας του Νίκος Γκούμας B.B. Ομάδες Μελών Εγγραφή  
 Συνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σας Σύνδεση
AIFC- Ανακοινώσεις
A.E.K. Internet Fan Club - A.E.K. Without Frontiers - Since 1994

Εισιτήρια Αγώνων Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας
Δημοσίευση νέας  Θ.ΕνότηταςΑπάντηση στη Θ.Ενότητα
Συγγραφέας Μήνυμα
Antonis
Veteran Member
Veteran Member

Ευχαριστώ: 8704
Τον ευχαρίστησαν 3894 φορές σε 2730 Δημοσιεύσεις

Τόπος: ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Νοέ 22, 2017 18:05 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

axis έγραψε:
aekzine έγραψε:
Nikos21r έγραψε:
Παράθεση:
Στην κυκλοφορία αύριο τα εισιτήρια για τον Πλατανιά
Τρίτη 21 ΝΟΕ 2017 - 18:04

Τεράστια κινητοποίηση στην ΑΕΚ προκειμένου να συγκεντρωθούν όσο το δυνατόν περισσότερα χρήματα για τους πληγέντες

Σύσκεψη πραγματοποιήθηκε σήμερα στην ΠΑΕ ΑΕΚ, εν όψει της πρωτοβουλίας που πάρθηκε για την συγκέντρωση χρημάτων στο παιχνίδι με τον Πλατανιά, για τους πληγέντες από τις φονικές πλημμύρες στη Δυτική Αττική. Τα εισιτήρια του αγώνα αναμένεται να τεθούν στην κυκλοφορία αύριο, διαδικτυακά, μέσω του εκδοτηρίου, αλλά και μέσω των καταστημάτων Γερμανός, ενώ αυτή τη στιγμή γίνονται οι απαραίτητες τροποποιήσεις λόγω της ενιαίας τιμής.

Όπως είναι γνωστό, η ΑΕΚ αποφάσισε να οριστεί γενική είσοδος 5 ευρώ, ενώ είναι πιθανό να οριστεί μεγαλύτερο αντίτιμο μόνο για τις θύτες 29 και VIP. Στην προσπάθεια που θα καταβληθεί για να συγκεντρωθούν όσο το δυνατόν περισσότερα χρήματα, στο συγκεκριμένο παιχνίδι δεν θα εκδοθούν προσκλήσεις, ενώ είναι πιθανό να μην ισχύσουν ούτε τα εισιτήρια διαρκείας.

Την ίδια στιγμή, θα σταλούν επιστολές στους χορηγούς, προκειμένου να συμμετάσχουν ενεργά με αγορά εισιτηρίων, ενώ ετοιμάζονται επιστολές προς όλες τις αρχές αλλά και τους ιδιώτες που εμπλέκονται στη διοργάνωση του ματς με σκοπό να περιοριστεί στο ελάχιστο το κόστος.

http://www.aek365.com/a-555415/sthn-kukloforia-aurio-ta-eisithria-gia-ton-platania.htm

Κανονιστε να βαζετε τον κοσμο που εχει διαρκειας να τρεχει να αγοραζει εισιτηριο...

θα είναι απίστευτη πατάτα αν γίνει κάτι τετοιο.

Τραγικό ως και μήνυση σηκώνει.
Αν ήθελαν ας απέδιδαν το ποσό από τα χρήματα που ήδη έχω πληρώσει για το διαρκείας μου.
Με πιο δικαίωμα αποφασίζουν για το αν θα βοηθήσω και με ποιον τρόπο θα βοηθήσω.

Really τώρα;;;;
Reaaaallyyyy????

axis
Member
Member

Ευχαριστώ: 8
Τον ευχαρίστησαν 70 φορές σε 36 Δημοσιεύσεις

Τόπος: ΧΑΛΑΝΔΡΙ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Νοέ 22, 2017 18:58 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

Antonis έγραψε:
axis έγραψε:
aekzine έγραψε:
Nikos21r έγραψε:
Παράθεση:

Τεράστια κινητοποίηση στην ΑΕΚ προκειμένου να συγκεντρωθούν όσο το δυνατόν περισσότερα χρήματα για τους πληγέντες

Σύσκεψη πραγματοποιήθηκε σήμερα στην ΠΑΕ ΑΕΚ, εν όψει της πρωτοβουλίας που πάρθηκε για την συγκέντρωση χρημάτων στο παιχνίδι με τον Πλατανιά, για τους πληγέντες από τις φονικές πλημμύρες στη Δυτική Αττική. Τα εισιτήρια του αγώνα αναμένεται να τεθούν στην κυκλοφορία αύριο, διαδικτυακά, μέσω του εκδοτηρίου, αλλά και μέσω των καταστημάτων Γερμανός, ενώ αυτή τη στιγμή γίνονται οι απαραίτητες τροποποιήσεις λόγω της ενιαίας τιμής.

Όπως είναι γνωστό, η ΑΕΚ αποφάσισε να οριστεί γενική είσοδος 5 ευρώ, ενώ είναι πιθανό να οριστεί μεγαλύτερο αντίτιμο μόνο για τις θύτες 29 και VIP. Στην προσπάθεια που θα καταβληθεί για να συγκεντρωθούν όσο το δυνατόν περισσότερα χρήματα, στο συγκεκριμένο παιχνίδι δεν θα εκδοθούν προσκλήσεις, ενώ είναι πιθανό να μην ισχύσουν ούτε τα εισιτήρια διαρκείας.

Την ίδια στιγμή, θα σταλούν επιστολές στους χορηγούς, προκειμένου να συμμετάσχουν ενεργά με αγορά εισιτηρίων, ενώ ετοιμάζονται επιστολές προς όλες τις αρχές αλλά και τους ιδιώτες που εμπλέκονται στη διοργάνωση του ματς με σκοπό να περιοριστεί στο ελάχιστο το κόστος.

http://www.aek365.com/a-555415/sthn-kukloforia-aurio-ta-eisithria-gia-ton-platania.htm

Κανονιστε να βαζετε τον κοσμο που εχει διαρκειας να τρεχει να αγοραζει εισιτηριο...

Αν ήθελαν ας απέδιδαν το ποσό από τα χρήματα που ήδη έχω πληρώσει για το διαρκείας μου.

Really τώρα;;;;
Reaaaallyyyy????

Φυσικά really.
Το αν θέλω να βοηθήσω και πως είναι προσωπική μου υπόθεση.
Αν θέλω μπορεί να αγοράσω και 10 εισιτήρια. Δεν μπορείς όμως ούτε να με βάλεις να ξαναγοράσω εισιτήριο με το έτσι θέλω ούτε να ξανά-μισθώσεις τη θέση που με σύμβαση έχω μισθώσει για όλα τα εντός έδρας ματς χωρίς να ερωτηθώ.
Είπαμε είμαστε αρρωστακια αλλά πλέον μου λένε στα μούτρα ότι είμαι μ@λ@κ@σ που πήρα ένα διαρκείας για το οποίο ακόμα πληρώνω δόσεις

bill-21
Gold member
Gold member

Ευχαριστώ: 1274
Τον ευχαρίστησαν 928 φορές σε 537 Δημοσιεύσεις

Τόπος: UK

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Νοέ 22, 2017 19:20 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

Ακόμα και στις όμορφες πρωτοβουλίες, καταφέρνουν με κάποιο τρόπο να τα κάνουν σαλάτα. Κόψε επιπλέον εισιτήρια (ή κουπόνια ξέρω γω) των 5 ευρώ και διάθεσέ τα πριν ή μετά τον έλεγχο, όποιος με διαρκείας θέλει και μπορεί να στηρίξει θα αγοράσει παραπάνω. Δεν μπορείς να θεωρείς τον κάτοχο διαρκειας ηλίθιο. Μια υπηρεσία αγόρασε και σε προπλήρωσε στην αρχή της σεζόν, δεν έκανε συνεισφορά στο παγκάρι χωρίς αντάλλαγμα.

Rounder
Veteran Member
Veteran Member

Ευχαριστώ: 3500
Τον ευχαρίστησαν 6711 φορές σε 4249 Δημοσιεύσεις

Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Νοέ 22, 2017 19:29 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

Επιμένεις Get Carter ότι είναι συνειδητή επιλογή το ξενέρωμα του οπαδού με λογική, αποψη και εκλεκτικοτητα, και όχι απλώς τερατώδης ανικανότητα να σκεφτούν ακόμα και τα οσα οριζει η στοιχειωδης γνώση του επαγγέλματος τους?? Κάτι τέτοια βλέπω και διαρκώς πείθομαι για το δεύτερο. Αυτοί είναι ικανοί να παίζουμε ομίλους τσου λου και να έχουν μείνει μονο εφτά οχτώ χιλιάδες διαρκείας που να μην έχουν σιχτιρισει μαζί τους.

Antonis
Veteran Member
Veteran Member

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Νοέ 22, 2017 20:09 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

axis έγραψε:
Antonis έγραψε:
axis έγραψε:
aekzine έγραψε:
Nikos21r έγραψε:
Παράθεση:

Really τώρα;;;;
Reaaaallyyyy????

Φυσικά really.
Αν θέλω μπορεί να αγοράσω και 10 εισιτήρια. Δεν μπορείς όμως ούτε να με βάλεις να ξαναγοράσω εισιτήριο με το έτσι θέλω ούτε να ξανά-μισθώσεις τη θέση που με σύμβαση έχω μισθώσει για όλα τα εντός έδρας ματς χωρίς να ερωτηθώ.
Είπαμε είμαστε αρρωστακια αλλά πλέον μου λένε στα μούτρα ότι είμαι μ@λ@κ@σ που πήρα ένα διαρκείας για το οποίο ακόμα πληρώνω δόσεις

Δε διαφωνώ ότι κάποιος πάτησε πάνω στα δικαιώματά σου.
Αυτό είναι αυταπόδεικτο.
Καμιά φορά όμως το να διεκδικείς τα δικαιώματά σου στο έπακρο δεν είναι το ενδεδειγμένο.
Υπάρχουν και άλλα πράγματα που πρέπει κάποιος να πάρει υπόψη.
Ναι έχεις κάθε δικαίωμα να σύρεις την ΠΑΕ στα δικαστήρια γιατί σε έβαλε να πληρώσεις επιπλέον 5 ευρώ από αυτά που ήδη έχεις πληρώσει προκειμένου αυτά να πάνε στους πλημμυροπαθείς της Μάδρας.
Κανένας δε σε ρώτησε για αυτό, κανείς δε πήρε το Οκ σου, και πιθανότατα αν πας στο δικαστήριο θα το κερδίσεις εφόσον παραβιάζονται τα δικαιώματά που έχεις ως κάτοχος διαρκείας.
Είναι 5 ευρώ για τους πλημμυροπαθείς και έχεις δικαίωμα να κάνεις τεράστια φασαρία και ακόμα ακόμα να αποζημιωθείς για αυτά τα 5 ευρώ.
Και τα δύο ισχύουν εξίσου, και εσύ έχεις το πάνω χέρι!
Really?

BAGGIO
Platinum member
Platinum member

Ευχαριστώ: 1061
Τον ευχαρίστησαν 1663 φορές σε 989 Δημοσιεύσεις

Τόπος: ΒΟΥΛΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Νοέ 22, 2017 20:20 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

Νομιζω ειναι λαθος κινηση το να μην ισχυουν τα διαρκειας...
Δε πιστευω τη Δευτερα να εχει πανω απο 10.000...Λαθος χειρισμος κατα τη γνωμη μου.

kouk
Veteran Member
Veteran Member

Ευχαριστώ: 5781
Τον ευχαρίστησαν 3267 φορές σε 2263 Δημοσιεύσεις

Τόπος: Αθήνα-ΟΑΚΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Νοέ 22, 2017 20:22 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

Εντελώς λάθος απόφαση. Κάποιος με διαρκείας θα μπορούσε να αγοράσει εισιτήρια και να κάτσει στην θέση του. Μάλιστα θα μπορούσε να αγοράσει σε άλλη θύρα, κλειστή για κανονικά εισιτήρια. Για την στήριξη μονο.

AEKman
A.I.F.C. founder
A.I.F.C. founder

Ευχαριστώ: 374
Τον ευχαρίστησαν 1347 φορές σε 856 Δημοσιεύσεις

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Νοέ 22, 2017 20:33 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

Λαθος, σωστο δεν ξερω. Αυτο που ξερω ειναι οτι αμα ειμαι ενας κατασκοπος εδω μεσα βλεπω AEKτζηδες να παραπονιουντε για 5 ευρω εξτρα για ενισχυση των ανθρωπων.
Οτι αποφαση και να ειχε γινει εχει τα δικα της προβληματα.
Ειναι ομως τετοιο το ποσο που δεν πρεπει να γινετε τοσος ντορος.

Antonis
Veteran Member
Veteran Member

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Νοέ 22, 2017 20:34 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

Όπως έγραψα και προ ημερών για εμένα θα έπρεπε όλες οι θύρες να έχουν 5 ευρώ πάνω από το κανονικό. Ακόμα και αυτοί με τα διαρκείας να πληρώσουν 5 ευρώ.
Όλα τα λεφτά, τα δικά μου 25 δηλαδή (από 20 που θα πλήρωνα) να πήγαιναν στους πλημμυροπαθείς.
Αυτή θα ήταν η σωστή κίνηση αν εξυπηρετούσε καλύτερα τον σκοπό, τουτέστιν να μαζευτούν περισσότερα χρήματα για τους ανθρώπους αυτούς.
Αν το να βάζεις 5 ευρώ το εισιτήριο μαζέψει περισσότερα χρήματα, τότε αυτή είναι η σωστή πολιτική.
Ο άξονας περιστροφής όλου του εγχειρήματος δεν είμαστε εμείς ούτε τα δικαιώματά μας ούτε τα 5 ευρώ λιγότερα στη τσέπη μας.
Ο άξονας περιστροφής των πάντων γύρω από το παιχνίδι της Δευτέρας είναι αυτοί που έχασαν ανθρώπους/περιουσίες/σπίτια.
Αυτή είναι η γνώμη μου και ως φίλαθλος μίας ομάδας που την έχτισαν άνθρωποι που έχουν νοιώσει τι σημαίνει να χάνεις τα πάντα μέσα σε λίγες ώρες, πιστεύω ότι δε χωράνε αρνητικές κριτικές.
5 ευρώ είναι, 2 καφέδες.
Αν θες τα δίνεις αν δε θες το προσπερνάς.
Μουρμούρα όμως για αυτά τα συγκεκριμένα 5 ευρώ είναι άσχημο να ακούγεται.

dark_side
Best topik starter
Best  topik starter

Ευχαριστώ: 1472
Τον ευχαρίστησαν 6463 φορές σε 3578 Δημοσιεύσεις

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Νοέ 22, 2017 20:46 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

Δε νομίζω ότι υπάρχει μουρμούρα
Κόσμο δε θα έχει

ΑΥΤΟΣ! ΑΥΤΟΣ! ΑΥΤΟΣ!

3-0

BAGGIO
Platinum member
Platinum member

Ευχαριστώ: 1061
Τον ευχαρίστησαν 1663 φορές σε 989 Δημοσιεύσεις

Τόπος: ΒΟΥΛΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Νοέ 22, 2017 20:50 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

Aekman δε κανει κανενας θεμα για τα 5 ευρω...Αν ελεγαν ελατε ολοι στις θεσεις σας και πληρωστε καπελο 5 ευρω ελαχιστοι δε θα το εκαναν..Τεσπα δεν ειναι αυτα τα θεματα μας..Απλα αυτα και ουτε νομικα ουτε ηθικα στεκουν πουθενα μονο στη μπανανια της Ελλαδας...

Rounder
Veteran Member
Veteran Member

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Νοέ 22, 2017 20:53 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

Οι κάτοχοι διαρκείας θα μπορούσαν να λειτουργήσουν ως μαγιά για να έρθουν μαζί και οι φίλοι τους με γενική είσοδο και θετικά vibes. Τώρα τους εξαναγκάζει σε υποχρεωτική αλληλεγγύη η οποία θυμίζει σοβιετία. Δεν είναι σοβαρό ως έννοια η υποχρεωτική αλληλεγγύη. Αλλά άντε εξήγησε το αυτό στους ανθρώπους που εφηυραν την υποχρεωτική κατάργηση των κεντρικών θυρών του γηπέδου. Είναι απλά άσχετοι και πολύ φοβάμαι ότι με αυτές τις αποφάσεις θα αυτο-ακυρωθεί το event.

Οι ακόλουθοι χρήστες σας ευχαριστούν για αυτή τη δημοσίευση : tpapatan
axis
Member
Member

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Νοέ 22, 2017 20:55 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

Antonis έγραψε:
axis έγραψε:
Antonis έγραψε:
axis έγραψε:
aekzine έγραψε:
Nikos21r έγραψε:
Παράθεση:

Really τώρα;;;;
Reaaaallyyyy????

Φυσικά really.

Δε διαφωνώ ότι κάποιος πάτησε πάνω στα δικαιώματά σου.
Αυτό είναι αυταπόδεικτο.
Καμιά φορά όμως το να διεκδικείς τα δικαιώματά σου στο έπακρο δεν είναι το ενδεδειγμένο.
Υπάρχουν και άλλα πράγματα που πρέπει κάποιος να πάρει υπόψη.
Ναι έχεις κάθε δικαίωμα να σύρεις την ΠΑΕ στα δικαστήρια γιατί σε έβαλε να πληρώσεις επιπλέον 5 ευρώ από αυτά που ήδη έχεις πληρώσει προκειμένου αυτά να πάνε στους πλημμυροπαθείς της Μάδρας.
Κανένας δε σε ρώτησε για αυτό, κανείς δε πήρε το Οκ σου, και πιθανότατα αν πας στο δικαστήριο θα το κερδίσεις εφόσον παραβιάζονται τα δικαιώματά που έχεις ως κάτοχος διαρκείας.
Είναι 5 ευρώ για τους πλημμυροπαθείς και έχεις δικαίωμα να κάνεις τεράστια φασαρία και ακόμα ακόμα να αποζημιωθείς για αυτά τα 5 ευρώ.
Και τα δύο ισχύουν εξίσου, και εσύ έχεις το πάνω χέρι!
Really?

Ξαναδιάβασε τι γράφω. Αν από όλα αυτά κατάλαβες ότι θα σύρω την ΠΑΕ στα δικαστήρια δεν έχει νόημα να το συζητάμε άλλο. Δύσκολα θα ξαναπάρω διαρκείας όμως μετά από πάνω από 10 χρόνια που αγοράζω ανελλιπώς.

Οι ακόλουθοι χρήστες σας ευχαριστούν για αυτή τη δημοσίευση : Rounder
axis
Member
Member

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Νοέ 22, 2017 20:58 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

AEKman έγραψε:
Λαθος, σωστο δεν ξερω. Αυτο που ξερω ειναι οτι αμα ειμαι ενας κατασκοπος εδω μεσα βλεπω αεκτζηδες να παραπονιουντε για 5 ευρω εξτρα για ενισχυση των ανθρωπων.
Οτι αποφαση και να ειχε γινει εχει τα δικα της προβληματα.
Ειναι ομως τετοιο το ποσο που δεν πρεπει να γινετε τοσος ντορος.

Δεν είναι το θέμα τα 5 ευρώ αλλά το πως με αντιμετωπίζουν ως πελάτη

Antonis
Veteran Member
Veteran Member

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Νοέ 22, 2017 21:01 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

Διάβασα ότι "μέχρι και μήνυση σηκώνει"...
Κάνουμε 5 ευρώ για τον συνάνθρωπό μας τεράστιο θέμα.
Εσύ τώρα ας πούμε θα λες ότι έπαιρνα 10 χρόνια διαρκείας αλλά το έκοψα γιατί μου ζήτησαν μία φορά με το έτσι θέλω 5 ευρώ παραπάνω για να τα δώσουν στους πλημμυροπαθείς...
Σκέψου πως θα σε κοιτάζουν αυτοί που θα τους το λες για να καταλάβεις πόσο άδικα κάνουμε μεγάλο θέμα τα 5 ευρώ...

axis
Member
Member

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Νοέ 22, 2017 21:04 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

Όχι δεν θα πάρω διαρκείας γιατί συστηματικά μου δείχνουν ότι δεν με θέλουν ως πελάτη

Antonis
Veteran Member
Veteran Member

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Νοέ 22, 2017 21:08 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

Με κάτι τέτοια στενοχωριέμαι πολύ...

ΕΘΙΣΜΕΝΟΣ
Gold member
Gold member

Ευχαριστώ: 5205
Τον ευχαρίστησαν 1428 φορές σε 820 Δημοσιεύσεις

Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Νοέ 22, 2017 21:21 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

Κάθισα και υπολόγισα πόσα έχω δώσει σε εισιτήρια φέτος,όλα ηλεκτρονικά,χωρίς να έχω χάσει ματς και βγαίνουν 169 ευρώ και έχουμε ακόμα Νοέμβριο,

δλδ κατά 99%-αν δεν έχουμε πολλά κεκλεισμένων-θα δώσω περισσότερα από όσα θα είχα δώσει για διαρκείας που το σκεφτόμουν πολύ σοβαρά.

Παρόλα αυτά,ευτυχώς,διότι θα αισθανόμουν πολύ άσχημα,μην πω τπτ πιο βαρύ,αν το είχα κάνει.

Οι ακόλουθοι χρήστες σας ευχαριστούν για αυτή τη δημοσίευση : iatros21
aekzine
Veteran Member
Veteran Member

Ευχαριστώ: 4954
Τον ευχαρίστησαν 3477 φορές σε 2367 Δημοσιεύσεις

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Νοέ 22, 2017 21:54 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

Antonis έγραψε:
Εσύ τώρα ας πούμε θα λες ότι έπαιρνα 10 χρόνια διαρκείας αλλά το έκοψα γιατί μου ζήτησαν μία φορά με το έτσι θέλω 5 ευρώ παραπάνω για να τα δώσουν στους πλημμυροπαθείς...
Σκέψου πως θα σε κοιτάζουν αυτοί που θα τους το λες για να καταλάβεις πόσο άδικα κάνουμε μεγάλο θέμα τα 5 ευρώ...

Αντώνη, τελείως λάθος το σκεπτικό σου.
εγώ θα έπαιρνα έξτρα εισητηριο για τη Δευτέρα, αλλά θέλω να καθήσω στη θέση μου (και ας μην είναι και κεντρική).
επίσης έβγαλα διαρκείας για να μην ξανασχοληθώ με τα εισητηρια όλη τη χρονιά και δεν θέλω να ξερω αν χρειαζεται ΑΜΚΑ, ΣΑΝΚΑ ή ΕΝΦΙΑ.
άλλος βρισκεται στο εξωτερικό και δευτερα πάει δουλειά και μετά θα έρθει κατευθείαν γηπεδο. άντε πέστου, δεν ισχυει το διαρκείας, στησου στην ουρά για εισητηρια.

φιλανθρωπία από πλευρας ΑΕΚ, θα ήτανε να δωσει 5 ευρω για καθε διαρκείας (αφού ήδη έχει πληρωσει 15 ευρω για το ματς).
ελπίζω να καταλαβαίνεις την αδικια, στον ένα ζηταει 5 ευρω αντι για 15 και στον άλλο 20 αντί για 5.
αυτό που είπε ο axis είναι ότι είναι νομικά διάτρητο το σκεπτικό, όχι ότι θα κανει μηνυση

tpapatan
Member
Member

Ευχαριστώ: 86
Τον ευχαρίστησαν 100 φορές σε 66 Δημοσιεύσεις

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Νοέ 22, 2017 22:07 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

Είμαι πολύ τσαντισμένος για να γράψω οτιδήποτε. Κι εγώ θα πλήρωνα 5 ευρώ για να κάτσω στη θέση μου. Θέση την οποία την έχω πληρώσει προκαταβολικά 480 ευρώ. Αυτό το δικαίωμα μου το αφαιρούν στο όνομα μιας ψευτοαλληλεγυης στο πλαίσιο της ςπικοινωνιακης πολιτικής της ΠΑΕ. Προσωπικά έχω ήδη δώσει 300 ευρώ για να είμαι με την ομάδα στη Βιέννη, ένα ταληρο δε θα έλεγε τίποτα. Ευχαρίστως θα το έδινα. Προτιμώ όμως αυτή τη φορά να το δώσουν όλοι οι τσαμπατζηδες που έχουν επανειλημμένως χαντακωσει την ομάδα. Κι αν τελικά δεν πατήσουν το πόδι τους στο γηπεδο τη διαφορά ας την πληρώσει ο εγγυητής

Antonis
Veteran Member
Veteran Member

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Νοέ 22, 2017 23:56 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

aekzine έγραψε:
Antonis έγραψε:

Αντώνη, τελείως λάθος το σκεπτικό σου.
εγώ θα έπαιρνα έξτρα εισητηριο για τη Δευτέρα, αλλά θέλω να καθήσω στη θέση μου (και ας μην είναι και κεντρική).
επίσης έβγαλα διαρκείας για να μην ξανασχοληθώ με τα εισητηρια όλη τη χρονιά και δεν θέλω να ξερω αν χρειαζεται ΑΜΚΑ, ΣΑΝΚΑ ή ΕΝΦΙΑ.
άλλος βρισκεται στο εξωτερικό και δευτερα πάει δουλειά και μετά θα έρθει κατευθείαν γηπεδο. άντε πέστου, δεν ισχυει το διαρκείας, στησου στην ουρά για εισητηρια.

φιλανθρωπία από πλευρας ΑΕΚ, θα ήτανε να δωσει 5 ευρω για καθε διαρκείας (αφού ήδη έχει πληρωσει 15 ευρω για το ματς).
ελπίζω να καταλαβαίνεις την αδικια, στον ένα ζηταει 5 ευρω αντι για 15 και στον άλλο 20 αντί για 5.
αυτό που είπε ο axis είναι ότι είναι νομικά διάτρητο το σκεπτικό, όχι ότι θα κανει μηνυση

Φίλε Zine, ξεκινάω με εντελώς ανάστροφη λογική.
Πριν 1-2 μέρες έγραψα ότι το ότι για εμένα που δεν έχω διαρκείας και μου το βάζει 5 ευρώ "μου αφαιρεί την αίσθηση της προσφοράς προς τον συνάνθρωπο".
Και πρότεινα από 20 να το βάλει 25 ευρώ.
Το επίκεντρο μου στο όλο ζήτημα είναι αυτός που έχει την ανάγκη και πως αυτός θα λάβει την μεγαλύτερη βοήθεια.
Όλα τα άλλα που μου γράφεις κατανοητά, σωστά, αλλά δεν είναι το επίκεντρο της κίνησης αυτής για εμένα και δεν τα βάζω καν σε συζήτηση.

aekzine
Veteran Member
Veteran Member

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ Νοέ 23, 2017 00:02 am Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

η αντιστροφη λογική σου δεν έχει καμια σχεση με τη λογική του φωστηρα που εβγαλε τα εισητηρια.
δεν είναι καθόλου παρόμοια αυτα που προτείνεις με αυτά που γίνανε.

Black Mamba
Platinum member
Platinum member

Ευχαριστώ: 1366
Τον ευχαρίστησαν 1524 φορές σε 985 Δημοσιεύσεις

Τόπος: ΓΑΛΑΤΣΙ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ Νοέ 23, 2017 00:03 am Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

Για να μην τσακωνεστε αν δεν ηταν το 5 ευρω τωρα θα παιζαμε κεκλεισμένων .
Απο τα 5 ευρω θα αφαιρεθουν τα εξοδα για το ματς και τα 60χιλ για το προστιμο και τα "καθαρα εσοδα" θα δωθουν στην νομαρχια .

AEKman
A.I.F.C. founder
A.I.F.C. founder

Ευχαριστώ: 374
Τον ευχαρίστησαν 1347 φορές σε 856 Δημοσιεύσεις

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ Νοέ 23, 2017 00:28 am Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

aekzine έγραψε:
η αντιστροφη λογική σου δεν έχει καμια σχεση με τη λογική του φωστηρα που εβγαλε τα εισητηρια.

Ο Φωστηρας ποιος ειναι δεν ξερω. Ειναι ο κυριος Μελισσανιδης η υπαρχει ομαδα που καθοριζει το κοστος των εισητηριων (οπως η ομαδα μεταγραφων)

Antonis
Veteran Member
Veteran Member

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ Νοέ 23, 2017 00:30 am Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

aekzine έγραψε:

Δε διαφωνώ ούτε σε αυτό.
Όπως έγραψα και παραπάνω, αδικούνται κάποιοι.
Δεν έχει όμως προτεραιότητα αυτό εδώ...
Προτεραιότητα έχουν κάποιοι που αδικήθηκαν απείρως περισσότερο.

*Το κλείνω εδώ. Νομίζω ότι ότι είχα να εκφράσω, το εξέφρασα.

ashton
Basketball Manager
Basketball Manager

Ευχαριστώ: 2580
Τον ευχαρίστησαν 5787 φορές σε 3865 Δημοσιεύσεις

Τόπος: Agia Paraskevi, Greece

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ Νοέ 23, 2017 01:33 am Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

Υποχρεωτικά έχει μόνο στη ντάμα μου έλεγε ο πατέρας μου όταν ήμουν μικρός..
Το να σε υποχρεώνει να αγοράσεις εισιτηριο ενώ έχεις διαρκείας είναι φάουλ .

ΑΕΚ ΒΑΣΙΛΙΣΣΑ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ
AEK QUEEN OF EUROPE
http://vasilissa.blogspot.com

nd_21
Veteran Member
Veteran Member

Ευχαριστώ: 4124
Τον ευχαρίστησαν 7291 φορές σε 3378 Δημοσιεύσεις

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ Νοέ 23, 2017 08:19 am Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

Η δική μου ανάγνωση για το θέμα του πεντάευρου και τους κατόχους διαρκείας, είναι ότι για μια ακόμη φορά οι άνθρωποι της ΠΑΕ δεν δείχνουν καμία εμπιστοσύνη στον ΑΕΚτζή. Είμαι απόλυτα βέβαιος πως ακόμα και αν ίσχυαν τα διαρκείας με τον Πλατανιά, όσοι από τους κατόχους πήγαιναν στο ματς, θα αγόραζαν και εισιτήριο.

Διαχειρίζονται ένα μονοπωλιακό προϊόν και όχι μόνο δεν παίρνουν το μέγιστο από τον πελάτη-οπαδό, αλλά καταφέρνουν και να τον ξενερώνουν.

Μαθήματα σύγχρονου μάνατζμεντ, εν έτει 2017.

dark_side
Best topik starter
Best  topik starter

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ Νοέ 23, 2017 08:36 am Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

σας γλενταει ο τιγρης

ΑΥΤΟΣ! ΑΥΤΟΣ! ΑΥΤΟΣ!

3-0

Rounder
Veteran Member
Veteran Member

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ Νοέ 23, 2017 08:46 am Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

Κρυμμένο Κείμενο: 
Image

dark_side
Best topik starter
Best  topik starter

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ Νοέ 23, 2017 12:24 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

θα παρω ολα τα εισιτηρια εκει που καθονται οι αμπαλοι και θα κατσω εκει που καθεται ο κουκ

ΑΥΤΟΣ! ΑΥΤΟΣ! ΑΥΤΟΣ!

3-0

Deminho
Veteran Member
Veteran Member

Ευχαριστώ: 2529
Τον ευχαρίστησαν 6698 φορές σε 3298 Δημοσιεύσεις

Τόπος: Νo man's land

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ Νοέ 23, 2017 13:00 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

dark_side έγραψε:
θα παρω ολα τα εισιτηρια εκει που καθονται οι αμπαλοι και θα κατσω εκει που καθεται ο κουκ

Να ξαπλώσεις με τα παπούτσια πάνω και να τρως ψωμί με μέλι

Οι ακόλουθοι χρήστες σας ευχαριστούν για αυτή τη δημοσίευση : balkou
dark_side
Best topik starter
Best  topik starter

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ Νοέ 23, 2017 13:09 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

Deminho έγραψε:
dark_side έγραψε:

Να ξαπλώσεις με τα παπούτσια πάνω και να τρως ψωμί με μέλι

Και θα κανω και πρου

ΑΥΤΟΣ! ΑΥΤΟΣ! ΑΥΤΟΣ!

3-0

Misa
Academy Member
Academy Member

Ευχαριστώ: 818
Τον ευχαρίστησαν 847 φορές σε 530 Δημοσιεύσεις

Τόπος: Αθηνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ Νοέ 23, 2017 14:02 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

οκ φαουλ για τους κατοχους διαρκειας ποσο μαλλον την ωρα που εχουν ηδη χασει εναν αγωνα λογω τιμωριας, τους δυο πρωτους δεν τους βαζω γιατι ηταν εν γνωση τους οταν αγοραζαν τα διαρκειας.
θεωρω οτι αν αφηναν ελευθερη την αποφαση να δωσουν προαιρετικα το ταληρο οι κατοχοι των διαρκειας παρα πολλοι θα το εκαναν.
εγω επειδη ειμαι μπρουκλης θα παω στην 29 με 10. LOL

ΕΘΙΣΜΕΝΟΣ
Gold member
Gold member

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ Νοέ 23, 2017 15:41 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

Φοβερή ευκαιρία να σκάσεις στα επίσημα με μια εικοσαρού και ένα πούρο από περίπτερο.

aekzine
Veteran Member
Veteran Member

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ Νοέ 23, 2017 15:44 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

οι κατοχοι διαρκείας θα μπουνε με ντου

dark_side
Best topik starter
Best  topik starter

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ Νοέ 23, 2017 15:44 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

ΕΘΙΣΜΕΝΟΣ έγραψε:
Φοβερή ευκαιρία να σκάσεις στα επίσημα με μια εικοσαρού και ένα πούρο από περίπτερο.

εγω αν δεν κατσω παγκο δε θα ηρεμησω
ειμαι κοντα παντως
μια με το τσαμπα μια με τα 5ευρα, το εχουμε

ΑΥΤΟΣ! ΑΥΤΟΣ! ΑΥΤΟΣ!

3-0

ΕΘΙΣΜΕΝΟΣ
Gold member
Gold member

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ Νοέ 23, 2017 15:45 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

Οι μεγάλες ζωές είναι για λίγους.

Get_Carter
Silver member
Silver member

Ευχαριστώ: 986
Τον ευχαρίστησαν 2468 φορές σε 799 Δημοσιεύσεις

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι Νοέ 28, 2017 02:43 am Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

Rounder έγραψε:
Επιμένεις Get Carter ότι είναι συνειδητή επιλογή το ξενέρωμα του οπαδού με λογική, αποψη και εκλεκτικοτητα, και όχι απλώς τερατώδης ανικανότητα να σκεφτούν ακόμα και τα οσα οριζει η στοιχειωδης γνώση του επαγγέλματος τους?? Κάτι τέτοια βλέπω και διαρκώς πείθομαι για το δεύτερο. Αυτοί είναι ικανοί να παίζουμε ομίλους τσου λου και να έχουν μείνει μονο εφτά οχτώ χιλιάδες διαρκείας που να μην έχουν σιχτιρισει μαζί τους.

Ήταν άσχετο το χθεσινό με την εν γένει πολιτική.

coach
Dedicated member
Dedicated member

Ευχαριστώ: 148
Τον ευχαρίστησαν 206 φορές σε 88 Δημοσιεύσεις

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ Δεκ 02, 2017 17:28 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

Πηρα τηλεφωνο στο τμημα εισητηριων τη Παρασκευη το πρωι στις 10 για να κρατησω 1 εισητηριο
για τη Βιεννη. "Η προθεσμια για τα εισητηρια με καταθεσεις ηταν χτες" ηταν η αμεση απαντηση που πηρα.
Λες και δεν μπαινουν τα λεφτα σε 2 εργασιμες...
Στην ερωτηση αν εχουν μεινει εισητηρια μου ειπε να περιμενω ανακοινωση...

Βγηκε τελικα ανακοινωση οτι υπαρχουν ακομα και θα πωλουνται μεχρι τη Δευτερα στο ΟΑΚΑ και
μετα στη Βιεννη...επειδη δεν θελω να παρω το ρισκο να βγαλω αεροπορικα για την Πεμπτη το πρωι
και να μεινω χωρις εισητηριο αγωνα, αν θα παει καποιος να παρει εισητηρια τη Δευτερα ας μου στειλει ΠΜ....

Ευχαριστω....

CK
Dedicated member
Dedicated member

Ευχαριστώ: 476
Τον ευχαρίστησαν 434 φορές σε 262 Δημοσιεύσεις

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Δεκ 06, 2017 15:12 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

Τα εισητήρια με Κέρκυρα

Παράθεση:
Η ΠΑΕ ΑΕΚ ενημερώνει τους φιλάθλους της ότι έχει ήδη τεθεί σε λειτουργία το ηλεκτρονικό εισιτήριο και οι πωλήσεις μέσω των καταστημάτων ΓΕΡΜΑΝΟΣ και COSMOTE για τον αγώνα ΑΕΚ – Κέρκυρα του πρωταθλήματος Super League Σουρωτή τη Δευτέρα 11/12 στις 19:30 και λειτουργεί από την επίσημη ιστοσελίδα μας, www.aekfc.gr, όλο το 24ωρο.

-Η ηλεκτρονική πώληση αφορά μόνο τα κανονικά εισιτήρια (ενηλίκων), γίνεται με χρέωση όλων των καρτών Visa και Mastercard (προπληρωμένες, χρεωστικές, πιστωτικές) καθώς και με PAYPAL και πρόκειται να ολοκληρωθεί την ημέρα του αγώνα στις 18:00.

-Αντίστοιχα, η πώληση μέσω των καταστημάτων ΓΕΡΜΑΝΟΣ και COSMOTE αφορά μόνο τα κανονικά εισιτήρια (ενηλίκων), γίνεται με μετρητά και με χρέωση όλων των καρτών Visa και Mastercard (προπληρωμένες, χρεωστικές, πιστωτικές) και πρόκειται να ολοκληρωθεί την ημέρα του αγώνα στις 18:00.

-Η ηλεκτρονική πώληση (internet) καθώς και η πώληση μέσω των καταστημάτων ΓΕΡΜΑΝΟΣ και COSMOTE αφορούν τις θύρες 3, 7, 9, 11, 13, 29 και τη θύρα των επισήμων (VIP).

Η προπώληση των εισιτηρίων θα γίνει στο εκδοτήριο του σταθμού ΗΣΑΠ «Ειρήνη» την Παρασκευή 8/12 και το Σάββατο 9/12 από τις 10:00 έως τις 17:00 (την Κυριακή το εκδοτήριο θα παραμείνει κλειστό).

Τη Δευτέρα 11/12, ημέρα του αγώνα, τα εκδοτήρια θα λειτουργήσουν ως εξής:

• σταθμός ΗΣΑΠ «Ειρήνη» από τις 10:00 έως και 15’ μετά την έναρξη του αγώνα
• Λ. Κύμης από τις 16:30 έως και 15’ μετά την έναρξη του αγώνα
• εκδοτήριο θύρας 12 από τις 16:30 έως και 30’ μετά την έναρξη του αγώνα

ΟΙ ΤΙΜΕΣ ΤΩΝ ΕΙΣΙΤΗΡΙΩΝ ΑΝΑ ΘΥΡΑ
Θύρες 1, 3, 15, 35 : 5€ (περιορισμένες θέσεις στη θύρα 15)
Θύρες 7, 11, 13 : 10€ (Παιδικά 5€)
Θύρα 23 : 10€ – DEALS FOR U - μόνο μέσω της ηλεκτρονικής πώλησης με προσφορά 2 εισιτηρίων στην τιμή του ενός
Θύρα 9 : 20€ (Παιδικά 10€)
Θύρα 29 : 30€ (Παιδικά 10€)
Θύρες επισήμων Ρ1, Ρ2 : 80€ (Παιδικά 30€) – παρέχεται δωρεάν θέση στάθμευσης στο parking P4 (είσοδος από Πύλη Β) με την επίδειξη του εισιτηρίου για τη θύρα των επισήμων.

Η ΠΑΕ ΑΕΚ υπενθυμίζει στους φιλάθλους της τα εξής:

-Για την αγορά κάθε εισιτηρίου είναι υποχρεωτική η Κάρτα Φίλου ΑΕΚ υπέρ της Ερασιτεχνικής, την οποία μπορούν να αγοράσουν είτε από το internet από το site της Ερασιτεχνικής www.AEK.gr είτε από τα καταστήματα ΓΕΡΜΑΝΟΣ, είτε από τα εκδοτήριά μας κατά την αγορά των εισιτηρίων. Το κόστος της Κάρτας Φίλου ΑΕΚ είναι 10 ευρώ και η ΠΑΕ ΑΕΚ καλεί τους φιλάθλους της σε κάθε περίπτωση να την προμηθευτούν εγκαίρως για τις μελλοντικές αγορές των εισιτηρίων τους.

-Για την αγορά κάθε εισιτηρίου είναι υποχρεωτική η καταχώρηση του ονόματος και του αριθμού ΑΜΚΑ κάθε φιλάθλου (και για τα ΠΑΙΔΙΚΑ εισιτήρια).

-Τα παιδικά εισιτήρια θα προπωλούνται τις ημέρες της προπώλησης στο εκδοτήριο του σταθμού ΗΣΑΠ «Ειρήνη», ενώ την ημέρα του αγώνα θα πωλούνται σε όλα τα εκδοτήρια.

-Τα ΠΑΙΔΙΚΑ εισιτήρια μπορούν να προμηθεύονται τα παιδιά από 11 έως και 17 ετών. Απαγορεύεται η πώληση εισιτηρίου σε ανηλίκους και γι’ αυτό το λόγο παιδικά εισιτήρια θα μπορούν να προμηθευτούν μόνο ενήλικοι που αγοράζουν κανονικό εισιτήριο ή είναι κάτοχοι εισιτηρίου διαρκείας.

- Η είσοδος για τα παιδιά έως 10 ετών είναι ελεύθερη (συμπεριλαμβάνεται και το έτος γέννησης 2007), με μόνη προϋπόθεση οι συνοδοί των παιδιών άνω των 8 ετών να έχουν μαζί τους οποιοδήποτε πιστοποιητικό που αποδεικνύει την ηλικία του παιδιού.

H ΠΑΕ ΑΕΚ απευθύνει έκκληση στους φιλάθλους της, λόγω της σημαντικής καθυστέρησης που θα δημιουργηθεί κατά την έκδοση των εισιτηρίων με την καταχώρηση των υποχρεωτικών πεδίων για τη συμμόρφωση στις διατάξεις του νέου αθλητικού νόμου, να προμηθευτούν τα εισιτήριά τους κατά την προπώληση και την ημέρα του αγώνα τουλάχιστον μιάμιση ώρα πριν την έναρξη του αγώνα.

Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:      
Δημοσίευση νέας  Θ.ΕνότηταςΑπάντηση στη Θ.Ενότητα

Μετάβαση στη:   

Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης