Συχνές Ερωτήσεις Αρχική σελίδα Forum Αναζήτηση Νέες Δημοσιεύσεις Κατάλογος Μελών Προφίλ
 Κανόνες λειτουργίας του Νίκος Γκούμας B.B. Ομάδες Μελών Εγγραφή  
 Συνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σας Σύνδεση
AIFC- Ανακοινώσεις
A.E.K. Internet Fan Club - A.E.K. Without Frontiers - Since 1994

Εισιτήρια Αγώνων Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας
Δημοσίευση νέας  Θ.ΕνότηταςΑυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή
Συγγραφέας Μήνυμα
ΕΘΙΣΜΕΝΟΣ
Gold member
Gold member

Ευχαριστώ: 5968
Τον ευχαρίστησαν 1785 φορές σε 1022 Δημοσιεύσεις

Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ Νοέ 17, 2017 16:42 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

Image

Οι ακόλουθοι χρήστες σας ευχαριστούν για αυτή τη δημοσίευση : Duke
Duke
Dedicated member
Dedicated member

Ευχαριστώ: 173
Τον ευχαρίστησαν 65 φορές σε 37 Δημοσιεύσεις

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ Νοέ 17, 2017 16:49 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

ThumbsUp ThumbsUp

SupA21
Addicted member
Addicted member

Ευχαριστώ: 347
Τον ευχαρίστησαν 138 φορές σε 58 Δημοσιεύσεις

Τόπος: Εδώ εδώ στα Νέα Φιλαδέλφεια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ Νοέ 17, 2017 16:50 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

Μπράβο για την κίνηση

ΥΓ: Πολύ σιγουριά ότι δε θα παίξουμε κεκλεισμένων... wink

Nikos21r
Site Admin
Site Admin

Ευχαριστώ: 108
Τον ευχαρίστησαν 3615 φορές σε 2149 Δημοσιεύσεις

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ Νοέ 17, 2017 17:14 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

Black Mamba έγραψε:
Και 5€ να το βάλει κάτω δεν πάμε.

Mας διαβαζουν LOL

http://www.AEK-enosis.gr

Οι ακόλουθοι χρήστες σας ευχαριστούν για αυτή τη δημοσίευση : ΕΘΙΣΜΕΝΟΣ, Black Mamba
nd_21
Veteran Member
Veteran Member

Ευχαριστώ: 4448
Τον ευχαρίστησαν 7932 φορές σε 3626 Δημοσιεύσεις

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ Νοέ 17, 2017 17:59 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

Είχαμε σωστά αντανακλαστικά. Με ένα σμπάρο τρία τρυγόνια. Βοηθάμε τον κόσμο που έχασε ανθρώπους και περιουσίες, δείχνουμε κοινωνική ευαισθησία και πιέζουμε εμμέσως να μην τιμωρηθούμε για τα επεισόδια με τα ΜΑΤ.
Μάλλον κάτι αρχίζει να αλλάζει στον τρόπο διοίκησης της ΠΑΕ.

T-H-Eagle
Silver member
Silver member

Ευχαριστώ: 1591
Τον ευχαρίστησαν 1531 φορές σε 739 Δημοσιεύσεις

Τόπος: Νέα Φιλαδέλφεια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ Νοέ 17, 2017 18:06 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

nd_21 έγραψε:
Είχαμε σωστά αντανακλαστικά. Με ένα σμπάρο τρία τρυγόνια. Βοηθάμε τον κόσμο που έχασε ανθρώπους και περιουσίες, δείχνουμε κοινωνική ευαισθησία και πιέζουμε εμμέσως να μην τιμωρηθούμε για τα επεισόδια με τα ΜΑΤ.

...τέσσερα... προμοτάρουμε και του Δούρου, μιας και τα χρήματα θα δοθούν στην Περιφέρεια...

gazebo
Platinum member
Platinum member

Ευχαριστώ: 500
Τον ευχαρίστησαν 1361 φορές σε 769 Δημοσιεύσεις

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ Νοέ 17, 2017 19:43 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

nd_21 έγραψε:

χμμ, δεν ξέρω. Θα χρειάζεται κάρτα μέλους για να βγάλουν εισιτήριο? Γιατί τότε δεν μιλάμε για 5 Ευρώ.

Nikos21r
Site Admin
Site Admin

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ Νοέ 17, 2017 19:51 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

Παιδιά, είναι ακριβώς η ίδια διαδικασία σαν να κλείνες από το PC σου ηλεκτρονικό εισιτήριο. Όποτε το ηλεκτρονικό θέλει Κάρτα Φίλου Α.Ε.Κ θα ζητάνε και από τα καταστήματα τον αριθμό για να εκδοθεί το εισιτήριο. Ίδιες διαδικασίες ακριβώς μόνο που θα μπορούμε να πληρώσουμε μετρητά.

Black Mamba
Academy Member
Academy Member

Ευχαριστώ: 1462
Τον ευχαρίστησαν 1653 φορές σε 1079 Δημοσιεύσεις

Τόπος: ΓΑΛΑΤΣΙ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ Νοέ 17, 2017 19:51 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

Nikos21r έγραψε:
Black Mamba έγραψε:
Και 5€ να το βάλει κάτω δεν πάμε.

Mας διαβαζουν LOL

Δοκιμαζει τις αντοχες μας (Rounder-Nicolas-Black Mamba) o Τιγρης .

Αντιπροταση να ανοιξει και τις πανω θυρες με 6€

IronMan
Platinum member
Platinum member

Ευχαριστώ: 1945
Τον ευχαρίστησαν 1765 φορές σε 978 Δημοσιεύσεις

Τόπος: ΑΘΗΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ Νοέ 17, 2017 19:56 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

Nikos21r έγραψε:
Παιδιά, είναι ακριβώς η ίδια διαδικασία σαν να κλείνες από το PC σου ηλεκτρονικό εισιτήριο. Όποτε το ηλεκτρονικό θέλει Κάρτα Φίλου Α.Ε.Κ θα ζητάνε και από τα καταστήματα τον αριθμό για να εκδοθεί το εισιτήριο. Ίδιες διαδικασίες ακριβώς μόνο που θα μπορούμε να πληρώσουμε μετρητά.

Οπότε παιδικά δεν....

Rounder
Veteran Member
Veteran Member

Ευχαριστώ: 3786
Τον ευχαρίστησαν 7423 φορές σε 4702 Δημοσιεύσεις

Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ Νοέ 17, 2017 20:03 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

Καμιά αντοχή μου δεν δοκιμάζει. Πλέον έχω ξεκαθαρίσει πως για μένα η άθλια ορατότητα του κάτω διαζωματος δεν αξίζει πάνω από 7,5 ευρώ οπότε πηγαίνω στις κοζμοτε ντηλς φορ γιου και βλέπω το μισό ματς, αυτό που παίζεται από τη σέντρα και προς την 23. Το άλλο μισό το καταλαβαίνω από τις αντιδράσεις της εξέδρας. Αν ανοίξει και πάλι το άνω, θα δουν τα 25 ευρώ μου. Αλλιώς θα βλέπουν 7,5. Συγχαρητήρια για τη γενική είσοδο με Πλατανιά. Πολύπλευρα έξυπνη απόφαση.

Antonis
Veteran Member
Veteran Member

Ευχαριστώ: 8922
Τον ευχαρίστησαν 3997 φορές σε 2812 Δημοσιεύσεις

Τόπος: ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ Νοέ 17, 2017 21:15 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

BAGGIO έγραψε:
https://m.facebook.com/AEK.FC.OFFICIAL/photos/a.219542978087188.50104.184914781550008/1874628769245259/?type=3&source=48

Γενικη εισοδος με Πλατανια 5ευρω λεει...Για να δουμε.ποσοι ειμαστε...

Ευγε.....!!!!! Goo

Εμένα αυτό κάπου μου αφαιρεί την αίσθηση της προσφοράς προς τον συνάνθρωπο αυτή ακριβώς η μορφή.
Είμαι φίλαθλος της ΑΕΚ, θα πήγαινα να δω την ομάδα μου, θα πλήρωνα 10-15-20 ευρώ για να τη δω.
Θέλω να προσφέρω και στους πλημμυροπαθείς, ας πληρώσω αντί για 10, 15, αντί για 15, 20, αντί για 20, 25.
Αυτή θα είναι η προσφορά μου. Αυτά τα +5 ευρώ μου. Τώρα βγαίνω κερδισμένος οπότε δε προσφέρω στην ουσία τίποτα.
Η ΑΕΚ προσφέρει, εγώ όχι.
Το ίδιο βέβαια θα μπορούσε να κάνει και με κανονικές τιμές και με κανονικές τιμές +5 ευρώ.
Η προσφορά έτσι θα ήταν μεγαλύτερη από την ΑΕΚ και θα υπήρχε προσφορά και από εμάς.
Τότε θα μετρούσα πόσοι είμαστε και πόσο ενδιαφερόμαστε για τον συνάνθρωπο.
Τώρα απλώς είναι μια καλή κίνηση από τη πλευρά της ΠΑΕ.

Ξέρει κανείς αν θα χρειαστεί κάρτα φίλου ΑΕΚ για τα εισιτήρια;
Αν θέλεις να βγάλεις παραπάνω από ένα, μπορείς σε μία κάρτα ή ένα ΑΜΚΑ;

Οι ακόλουθοι χρήστες σας ευχαριστούν για αυτή τη δημοσίευση : T-H-Eagle
T-H-Eagle
Silver member
Silver member

Ευχαριστώ: 1591
Τον ευχαρίστησαν 1531 φορές σε 739 Δημοσιεύσεις

Τόπος: Νέα Φιλαδέλφεια

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ Νοέ 17, 2017 21:21 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

Antonis έγραψε:
BAGGIO έγραψε:
https://m.facebook.com/AEK.FC.OFFICIAL/photos/a.219542978087188.50104.184914781550008/1874628769245259/?type=3&source=48

Ευγε.....!!!!! Goo

Εμένα αυτό κάπου μου αφαιρεί την αίσθηση της προσφοράς προς τον συνάνθρωπο αυτή ακριβώς η μορφή.
Είμαι φίλαθλος της ΑΕΚ, θα πήγαινα να δω την ομάδα μου, θα πλήρωνα 10-15-20 ευρώ για να τη δω.
Θέλω να προσφέρω και στους πλημμυροπαθείς, ας πληρώσω αντί για 10, 15, αντί για 15, 20, αντί για 20, 25.
Αυτή θα είναι η προσφορά μου. Αυτά τα +5 ευρώ μου. Τώρα βγαίνω κερδισμένος οπότε δε προσφέρω στην ουσία τίποτα.
Το ίδιο βέβαια θα μπορούσε να κάνει και με κανονικές τιμές και με κανονικές τιμές +5 ευρώ.
Η προσφορά έτσι θα ήταν μεγαλύτερη από την ΑΕΚ και θα υπήρχε προσφορά και από εμάς.

το thanks καταλάθος αλλά χαλάλι σου... LOL

το νόημα σε αυτές τις περιπτώσεις είναι να βάζεις χαμηλό εισιτήριο για να δώσεις τη δυνατότητα στον άλλον να προσφέρει όσα μπορεί...
κάποιος που δε θα πήγαινε να πάει... και εσύ που θέλεις να δώσεις 20-30-50 ξέρω γω, πάρε 5-10-15 εισιτήρια και δώστα σε φίλους σου ή σε παιδάκια να έρθουν...
(...απίστευτο να μη δέχεσαι την γκρίνια αλλού κι αλλού και εδώ να έχεις ένσταση... Shocked LOL )

Antonis
Veteran Member
Veteran Member

Ευχαριστώ: 8922
Τον ευχαρίστησαν 3997 φορές σε 2812 Δημοσιεύσεις

Τόπος: ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ Νοέ 17, 2017 21:38 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

T-H-Eagle έγραψε:
Antonis έγραψε:
BAGGIO έγραψε:

Ευγε.....!!!!! Goo

το thanks καταλάθος αλλά χαλάλι σου... LOL

το νόημα σε αυτές τις περιπτώσεις είναι να βάζεις χαμηλό εισιτήριο για να δώσεις τη δυνατότητα στον άλλον να προσφέρει όσα μπορεί...
κάποιος που δε θα πήγαινε να πάει... και εσύ που θέλεις να δώσεις 20-30-50 ξέρω γω, πάρε 5-10-15 εισιτήρια και δώστα σε φίλους σου ή σε παιδάκια να έρθουν...
(...απίστευτο να μη δέχεσαι την γκρίνια αλλού κι αλλού και εδώ να έχεις ένσταση... Shocked LOL )

Βρε μια χαρά κίνηση είναι από την ΠΑΕ. Θα μπορούσε όμως να γίνει καλύτερη.
Το ιδανικό για εμένα θα ήταν να ανοίξει εικονικά όλο το υπόλοιπο στάδιο με 5 ευρώ ώστε να αγοράσουν πανελλαδικά ηλεκτρονικά οι ΑΕΚτζήδες, και οι θύρες που θα δεχτούν κόσμο να έχουν κανονικό εισιτήριο ή και παραπάνω.
Αυτό θα μου έδινε εμένα το αίσθημα της προσφοράς και θα έκανε και την ουσιαστική προσφορά μεγαλύτερη.
Αν μπορεί να αγοράσει κάποιος παραπάνω εισιτήρια με ένα ΑΜΚΑ, είναι μια χαρά.
Η τραγωδία είναι ανείπωτη και κάθε ευρώ μετράει.

Nikos21r
Site Admin
Site Admin

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι Νοέ 21, 2017 21:10 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

Παράθεση:
Στην κυκλοφορία αύριο τα εισιτήρια για τον Πλατανιά
Τρίτη 21 ΝΟΕ 2017 - 18:04

Τεράστια κινητοποίηση στην ΑΕΚ προκειμένου να συγκεντρωθούν όσο το δυνατόν περισσότερα χρήματα για τους πληγέντες

Σύσκεψη πραγματοποιήθηκε σήμερα στην ΠΑΕ ΑΕΚ, εν όψει της πρωτοβουλίας που πάρθηκε για την συγκέντρωση χρημάτων στο παιχνίδι με τον Πλατανιά, για τους πληγέντες από τις φονικές πλημμύρες στη Δυτική Αττική. Τα εισιτήρια του αγώνα αναμένεται να τεθούν στην κυκλοφορία αύριο, διαδικτυακά, μέσω του εκδοτηρίου, αλλά και μέσω των καταστημάτων Γερμανός, ενώ αυτή τη στιγμή γίνονται οι απαραίτητες τροποποιήσεις λόγω της ενιαίας τιμής.

Όπως είναι γνωστό, η ΑΕΚ αποφάσισε να οριστεί γενική είσοδος 5 ευρώ, ενώ είναι πιθανό να οριστεί μεγαλύτερο αντίτιμο μόνο για τις θύτες 29 και VIP. Στην προσπάθεια που θα καταβληθεί για να συγκεντρωθούν όσο το δυνατόν περισσότερα χρήματα, στο συγκεκριμένο παιχνίδι δεν θα εκδοθούν προσκλήσεις, ενώ είναι πιθανό να μην ισχύσουν ούτε τα εισιτήρια διαρκείας.

Την ίδια στιγμή, θα σταλούν επιστολές στους χορηγούς, προκειμένου να συμμετάσχουν ενεργά με αγορά εισιτηρίων, ενώ ετοιμάζονται επιστολές προς όλες τις αρχές αλλά και τους ιδιώτες που εμπλέκονται στη διοργάνωση του ματς με σκοπό να περιοριστεί στο ελάχιστο το κόστος.

http://www.aek365.com/a-555415/sthn-kukloforia-aurio-ta-eisithria-gia-ton-platania.htm

Κανονιστε να βαζετε τον κοσμο που εχει διαρκειας να τρεχει να αγοραζει εισιτηριο...

Koukoglou
Veteran Member
Veteran Member

Ευχαριστώ: 6150
Τον ευχαρίστησαν 3496 φορές σε 2399 Δημοσιεύσεις

Τόπος: Αθήνα- Γήπεδο ΑΕΚ Αγια Σοφιά

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι Νοέ 21, 2017 21:19 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

Εγώ θα πάρω έτσι κι αλλιώς πάντως.

ryl24
Veteran Member
Veteran Member

Ευχαριστώ: 3999
Τον ευχαρίστησαν 6917 φορές σε 3470 Δημοσιεύσεις

Τόπος: Ν. Ιωνία, Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι Νοέ 21, 2017 21:27 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

kouk έγραψε:

ΝΤΡΕΨΟΥ.

Koukoglou
Veteran Member
Veteran Member

Ευχαριστώ: 6150
Τον ευχαρίστησαν 3496 φορές σε 2399 Δημοσιεύσεις

Τόπος: Αθήνα- Γήπεδο ΑΕΚ Αγια Σοφιά

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι Νοέ 21, 2017 21:37 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

ryl24 έγραψε:
kouk έγραψε:

ΝΤΡΕΨΟΥ.

Embarassed Mr. Green

Gladiator
Gold member
Gold member

Ευχαριστώ: 471
Τον ευχαρίστησαν 1001 φορές σε 716 Δημοσιεύσεις

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι Νοέ 21, 2017 21:45 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

Αν δεν παίζουν υποχρώσεις που δεν παίρνουν αναβολή ας στηθείς και καναδυό ώρες στην ουρά να πάρεις το εισιτήριο, για καλό σκοπό θα πάνε τα λεφτά.

Κάτι τέτοια μικρά είναι που δείχνουν το ποιόν του ανθρώπου.

Mikrasiatis_21
Addicted member
Addicted member

Ευχαριστώ: 103
Τον ευχαρίστησαν 985 φορές σε 547 Δημοσιεύσεις

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι Νοέ 21, 2017 23:44 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

Αυτο το τοπικ μου προκαλεί τα ίδια συναισθήματα με τους "Τραυματισμούς παικτών".

Πάντα έχω μια φοβία τι θα διαβάσω LOL

aekzine
Veteran Member
Veteran Member

Ευχαριστώ: 5213
Τον ευχαρίστησαν 3785 φορές σε 2534 Δημοσιεύσεις

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Νοέ 22, 2017 00:10 am Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

Nikos21r έγραψε:
Παράθεση:

Τεράστια κινητοποίηση στην ΑΕΚ προκειμένου να συγκεντρωθούν όσο το δυνατόν περισσότερα χρήματα για τους πληγέντες

Σύσκεψη πραγματοποιήθηκε σήμερα στην ΠΑΕ ΑΕΚ, εν όψει της πρωτοβουλίας που πάρθηκε για την συγκέντρωση χρημάτων στο παιχνίδι με τον Πλατανιά, για τους πληγέντες από τις φονικές πλημμύρες στη Δυτική Αττική. Τα εισιτήρια του αγώνα αναμένεται να τεθούν στην κυκλοφορία αύριο, διαδικτυακά, μέσω του εκδοτηρίου, αλλά και μέσω των καταστημάτων Γερμανός, ενώ αυτή τη στιγμή γίνονται οι απαραίτητες τροποποιήσεις λόγω της ενιαίας τιμής.

Όπως είναι γνωστό, η ΑΕΚ αποφάσισε να οριστεί γενική είσοδος 5 ευρώ, ενώ είναι πιθανό να οριστεί μεγαλύτερο αντίτιμο μόνο για τις θύτες 29 και VIP. Στην προσπάθεια που θα καταβληθεί για να συγκεντρωθούν όσο το δυνατόν περισσότερα χρήματα, στο συγκεκριμένο παιχνίδι δεν θα εκδοθούν προσκλήσεις, ενώ είναι πιθανό να μην ισχύσουν ούτε τα εισιτήρια διαρκείας.

Την ίδια στιγμή, θα σταλούν επιστολές στους χορηγούς, προκειμένου να συμμετάσχουν ενεργά με αγορά εισιτηρίων, ενώ ετοιμάζονται επιστολές προς όλες τις αρχές αλλά και τους ιδιώτες που εμπλέκονται στη διοργάνωση του ματς με σκοπό να περιοριστεί στο ελάχιστο το κόστος.

http://www.aek365.com/a-555415/sthn-kukloforia-aurio-ta-eisithria-gia-ton-platania.htm

Κανονιστε να βαζετε τον κοσμο που εχει διαρκειας να τρεχει να αγοραζει εισιτηριο...

θα είναι απίστευτη πατάτα αν γίνει κάτι τετοιο.

lfc2011
Dedicated member
Dedicated member

Ευχαριστώ: 75
Τον ευχαρίστησαν 224 φορές σε 162 Δημοσιεύσεις

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Νοέ 22, 2017 01:57 am Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

απο οτι διαβασα ο δημος μανδρας εχει ηδη ανοιξει λογαριασμο τραπεζης οπου μπορει να καταθετει χρηματα οποιος θελει να βοηθησει τους πληγεντες.
σε διαφορα σχολια εχω παρατηρησει οτι πολλοι δηλωνουν επιθυμια να αγορασουν εισιτηριο ενω δε θα ερθουν στον αγωνα.ισως ηταν σωστοτερη πρακτικη απο την παε να βγαλει μια ανακοινωση παραπεμποντας στον συγκεκριμενο λογαριασμο οποιον θελει να βοηθησει ωστε να αποφευχθουν αυτες οι παρεξηγησεις με τις θεσεις,τα διαρκειας κλπ.
παρουσιαζεται το θεμα λες και ο μονος τροπος να βοηθησει καποιος τους κατοικους της μανδρας ειναι με την αγορα του εισιτηριου ΑΕΚ-πλατανιας Rolling Eyes

CK
Addicted member
Addicted member

Ευχαριστώ: 546
Τον ευχαρίστησαν 505 φορές σε 306 Δημοσιεύσεις

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Νοέ 22, 2017 09:51 am Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

lfc2011 έγραψε:
απο οτι διαβασα ο δημος μανδρας εχει ηδη ανοιξει λογαριασμο τραπεζης οπου μπορει να καταθετει χρηματα οποιος θελει να βοηθησει τους πληγεντες.
σε διαφορα σχολια εχω παρατηρησει οτι πολλοι δηλωνουν επιθυμια να αγορασουν εισιτηριο ενω δε θα ερθουν στον αγωνα.ισως ηταν σωστοτερη πρακτικη απο την παε να βγαλει μια ανακοινωση παραπεμποντας στον συγκεκριμενο λογαριασμο οποιον θελει να βοηθησει ωστε να αποφευχθουν αυτες οι παρεξηγησεις με τις θεσεις,τα διαρκειας κλπ.
παρουσιαζεται το θεμα λες και ο μονος τροπος να βοηθησει καποιος τους κατοικους της μανδρας ειναι με την αγορα του εισιτηριου ΑΕΚ-πλατανιας Rolling Eyes

Αν θέλεις να βοηθήσεις μπορείς να το κάνεις έτσι κι αλλιώς. Και όχι μόνο με χρήματα.

Πάντως να σου πω την αλήθεια, δεν εμπιστεύομαι κανένα Δήμο για τη διαχείριση των χρημάτων των πληγέντων. Καλύτερα να αναλάβεις να κάνεις μόνος σου ένα έργο στην περιοχή.

Thanos21
Silver member
Silver member

Ευχαριστώ: 947
Τον ευχαρίστησαν 631 φορές σε 356 Δημοσιεύσεις

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Νοέ 22, 2017 14:26 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

Παράθεση:
Η ΠΑΕ ΑΕΚ ενημερώνει τους φιλάθλους της ότι έχει ήδη τεθεί σε λειτουργία το ηλεκτρονικό εισιτήριο και οι πωλήσεις μέσω των καταστημάτων ΓΕΡΜΑΝΟΣ και COSMOTE για τον αγώνα ΑΕΚ – Πλατανιάς του πρωταθλήματος Super League Σουρωτή τη Δευτέρα 27/11 στις 19:30 και λειτουργεί από την επίσημη ιστοσελίδα μας, www.aekfc.gr, όλο το 24ωρο.

Η ΠΑΕ ΑΕΚ ανακοινώνει ότι στον συγκεκριμένο αγώνα θα ισχύσει ΓΕΝΙΚΗ ΕΙΣΟΔΟΣ ΜΕ ΤΙΜΗ ΕΙΣΙΤΗΡΙΟΥ ΣΤΑ 5 ΕΥΡΩ (εκτός από τα VIP και τη Θύρα 29) και οι εισπράξεις, σε συνεργασία με την Περιφέρεια Αττικής, θα διατεθούν υπέρ των πληγέντων συμπολιτών μας στις πρόσφατες πλημμύρες της Δυτικής Αττικής.

Η ΠΑΕ ΑΕΚ απευθύνει έκκληση στους φιλάθλους της για την ανταπόκρισή τους εκφράζοντας παράλληλα τη σιγουριά της για την άμεση ευαισθητοποίησή τους υπέρ του ιερού σκοπού, αφού οι έννοιες της αλληλεγγύης και της κοινωνικής προσφοράς είναι ταυτόσημες με την ομάδα μας και αποτελούν συστατικά χαρακτηριστικά της ίδρυσής της.

Στο συγκεκριμένο αγώνα και εξαιτίας του ιδιαίτερου σκοπού, αλλά και της καθολικής στόχευσης σύσσωμης της κιτρινόμαυρης οικογένειας για την απόλυτη επιτυχία του εγχειρήματος, δεν θα ισχύσουν τα εισιτήρια διαρκείας και πιστεύουμε ότι είναι κάτι που θα γίνει απόλυτα κατανοητό από τους φιλάθλους μας. Επίσης στον συγκεκριμένο αγώνα δεν θα εκδοθεί ΚΑΜΙΑ πρόσκληση.

Η ΠΑΕ ΑΕΚ διευκρινίζει ακόμα τα εξής;

-Η ηλεκτρονική πώληση γίνεται με χρέωση όλων των καρτών Visa και Mastercard (προπληρωμένες, χρεωστικές, πιστωτικές) και πρόκειται να ολοκληρωθεί την ημέρα του αγώνα στις 18:00.

-Αντίστοιχα, η πώληση μέσω των καταστημάτων ΓΕΡΜΑΝΟΣ και COSMOTE γίνεται με μετρητά και με χρέωση όλων των καρτών Visa και Mastercard (προπληρωμένες, χρεωστικές, πιστωτικές) και πρόκειται να ολοκληρωθεί την ημέρα του αγώνα στις 18:00.

-Η ηλεκτρονική πώληση (internet) καθώς και η πώληση μέσω των καταστημάτων ΓΕΡΜΑΝΟΣ και COSMOTE αφορούν τις θύρες 3, 5, 7, 9, 11, 13, 29 και τη θύρα των επισήμων (VIP).

Τη Δευτέρα 27/11, ημέρα του αγώνα, τα εκδοτήρια θα λειτουργήσουν ως εξής:

σταθμός ΗΣΑΠ «Ειρήνη» από τις 16:00 έως και 15’ μετά την έναρξη του αγώνα
Λ. Κύμης από τις 16:00 έως και 15’ μετά την έναρξη του αγώνα
εκδοτήριο θύρας 12 από τις 16:00 έως και 30’ μετά την έναρξη του αγώνα

ΟΙ ΤΙΜΕΣ ΤΩΝ ΕΙΣΙΤΗΡΙΩΝ

ΓΕΝΙΚΗ ΕΙΣΟΔΟΣ: 5€

Θύρα 29 : 30€
Θύρες επισήμων Ρ1, Ρ2 : 50€ – παρέχεται δωρεάν θέση στάθμευσης στο parking P4 (είσοδος από Πύλη Β) με την επίδειξη του εισιτηρίου για τη θύρα των επισήμων.

-Η ΠΑΕ ΑΕΚ απευθύνει έκκληση στους φιλάθλους της, λόγω της σημαντικής καθυστέρησης που θα δημιουργηθεί κατά την έκδοση των εισιτηρίων με την καταχώρηση των υποχρεωτικών πεδίων για τη συμμόρφωση στις διατάξεις του νέου αθλητικού νόμου, να προμηθευτούν τα εισιτήριά τους κατά την προπώληση και την ημέρα του αγώνα τουλάχιστον δύο ώρες πριν την έναρξη του αγώνα.

http://www.aek365.com/a-555531/oloi-mesa-me-platania-kathe-aektzh-kai-ena-eisithrio-fwto.htm

dark_side
Best topik starter
Best  topik starter

Ευχαριστώ: 1593
Τον ευχαρίστησαν 6850 φορές σε 3806 Δημοσιεύσεις

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Νοέ 22, 2017 15:04 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

Nikos21r έγραψε:
Παράθεση:

moyxaxa

ΑΥΤΟΣ! ΑΥΤΟΣ! ΑΥΤΟΣ!

3-0

Οι ακόλουθοι χρήστες σας ευχαριστούν για αυτή τη δημοσίευση : Rounder
Rounder
Veteran Member
Veteran Member

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Νοέ 22, 2017 15:39 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

aekzine έγραψε:
Nikos21r έγραψε:

Υπάρχει σοβαρός λόγος Νίκο που έγινε αυτό, θα στον εξηγήσω με PM (1-0)

aekzine προσπαθείς να μας πείσεις ότι η διαβολική ΠΑΕ ταλαιπωρεί και υπερχρεώνει τον κόσμο? (2-0)

Μέρες για πες, ΠΟΙΟΣ ΤΟΥΣ ΓΛΕΝΤΑΕΙ?????? Mr. Green

AEKman
A.I.F.C. founder
A.I.F.C. founder

Ευχαριστώ: 483
Τον ευχαρίστησαν 1593 φορές σε 1010 Δημοσιεύσεις

Τόπος: UK

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Νοέ 22, 2017 15:42 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

ryl24 έγραψε:
kouk έγραψε:

ΝΤΡΕΨΟΥ.

ΠΑΝΤΡΕΨΟΥ

Lord
Moderator
Moderator

Ευχαριστώ: 5953
Τον ευχαρίστησαν 6027 φορές σε 2990 Δημοσιεύσεις

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Νοέ 22, 2017 15:45 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

AEKman έγραψε:
ryl24 έγραψε:
kouk έγραψε:

ΝΤΡΕΨΟΥ.

ΠΑΝΤΡΕΨΟΥ

OXI

Οι ακόλουθοι χρήστες σας ευχαριστούν για αυτή τη δημοσίευση : ryl24, corto maltese, Notakias
Rounder
Veteran Member
Veteran Member

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Νοέ 22, 2017 15:46 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

E τότε έστω ΝΤΡΕΨΟΥ

axis
Member
Member

Ευχαριστώ: 9
Τον ευχαρίστησαν 73 φορές σε 39 Δημοσιεύσεις

Τόπος: ΧΑΛΑΝΔΡΙ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Νοέ 22, 2017 16:36 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

aekzine έγραψε:
Nikos21r έγραψε:
Παράθεση:

Τραγικό ως και μήνυση σηκώνει.
Αν ήθελαν ας απέδιδαν το ποσό από τα χρήματα που ήδη έχω πληρώσει για το διαρκείας μου.
Με πιο δικαίωμα αποφασίζουν για το αν θα βοηθήσω και με ποιον τρόπο θα βοηθήσω. Κανονικά και για κάθε κεκλεισμένων θα έρπρεπε να επιστρέφουν τα αντίστοιχα χρήματα.

Έχει επεξεργασθεί από τον/την axis στις Τετ Νοέ 22, 2017 16:40 pm, 1 φορά

Οι ακόλουθοι χρήστες σας ευχαριστούν για αυτή τη δημοσίευση : aekzine
aekzine
Veteran Member
Veteran Member

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Νοέ 22, 2017 16:38 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

αν και για καλό σκοπό...

Link

αυτό ακριβώς που λέει ο κύριος από πάνω.
θα μπορούσαν να δώσουν 5 ευρώ για καθε διαρκείας.

aekzine
Veteran Member
Veteran Member

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Νοέ 22, 2017 16:49 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

Υπάρχει και άλλη μια παράμετρος, που αυτοί που πήραν αυτήν την απαραδεκτη πρόχειρη απόφαση δεν έλαβαν υπόψη τους:

Βγάζει το εισητηριο το κορόιδο με το διαρκείας και πάει να καθήσει στη θέση του και εκεί κάθεται άλλος 5ευράτος. Θα βάλει τους ΑΕΚτζήδες να τσακωθούν μεταξύ τους για θέσεις που ένας έχει νοικιάσει για ολόκληρη τη σαιζόν.

Nikos21r
Site Admin
Site Admin

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Νοέ 22, 2017 17:08 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

Rounder έγραψε:
aekzine έγραψε:
Nikos21r έγραψε:

Υπάρχει σοβαρός λόγος Νίκο που έγινε αυτό, θα στον εξηγήσω με PM (1-0)

Περιμένω

Rounder
Veteran Member
Veteran Member

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Νοέ 22, 2017 17:13 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

Το 1 ευρώ το πληρώνουν οι χορηγοί και η ΟΥΕΦΑ

Τα 2 ευρώ τα δίνεις στα εκδοτήρια

Και τα 2 ευρώ ηλεκτρονικά

ΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ ΡΙΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Nikos21r
Site Admin
Site Admin

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Νοέ 22, 2017 17:14 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

δε σε πιάνω

Rounder
Veteran Member
Veteran Member

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Νοέ 22, 2017 17:18 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

Δεν έχει σημασία, άλλωστε στην ΠΑΕ ξέρουν πάντα καλύτερα, δεν υπάρχει λόγος για αυτή τη συνεχή γκρίνια περί των εισιτηρίων

LOL

dark_side
Best topik starter
Best  topik starter

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Νοέ 22, 2017 17:34 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

Lord έγραψε:
AEKman έγραψε:
ryl24 έγραψε:
kouk έγραψε:

ΝΤΡΕΨΟΥ.

ΠΑΝΤΡΕΨΟΥ

OXI

ΕΝΝΟΕΙΤΑΙΔΕΝΤΑΛΕΤΕΔΕΝΤΑΓΡΑΦΕΤΕ Mr. Green

ΑΥΤΟΣ! ΑΥΤΟΣ! ΑΥΤΟΣ!

3-0

Οι ακόλουθοι χρήστες σας ευχαριστούν για αυτή τη δημοσίευση : ryl24
dark_side
Best topik starter
Best  topik starter

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Νοέ 22, 2017 17:40 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

οτι να ναι βασικα

καταλαβαινω το εξης

θελουν να μαζευτουν χρηματα και κοσμος

θα ηταν αδικο ενα μεγαλο κομματι των φιλαθλων που στην ουσια θα ηταν και ο βασικος κορμος του κοσμου που θα πηγαινε (διαρκειας) να μην πληρωνε τπτ και ως αθροισμα να μη μαζευαν σχεδον τιποτα

δευτερον, θα ηταν αδικο να ενισχυαν οι με το εισιτηριο και οχι οι των διαρκειας

και ετσι καταφεραν να τσεκουρωσουν με επιπλεον ενα πενταευρω χωρις να ρωτησουν τα διαρκειας και να χασουν και τις θεσεις τους για τον αγωνα LOL

οτι να ναι!

επειδη ομως ειναι λεπτο το ζητημα και ο λογος που γινεται αυτο, δε νομιζω να γκρινιαξει κανεις περα απο αυτους που δεν γκρινιαζουν ποτε LOL

ΑΥΤΟΣ! ΑΥΤΟΣ! ΑΥΤΟΣ!

3-0

AEKman
A.I.F.C. founder
A.I.F.C. founder

Ευχαριστώ: 483
Τον ευχαρίστησαν 1593 φορές σε 1010 Δημοσιεύσεις

Τόπος: UK

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Νοέ 22, 2017 17:47 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

Με 5 ευρω θα ανοιξουν οι πανω κερκιδες?

Το ρωταω τωρα γιατι σε ΝΦ δεν θα εχει πανω κερκιδες

ryl24
Veteran Member
Veteran Member

Ευχαριστώ: 3999
Τον ευχαρίστησαν 6917 φορές σε 3470 Δημοσιεύσεις

Τόπος: Ν. Ιωνία, Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Νοέ 22, 2017 18:03 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

AEKman έγραψε:
Με 5 ευρω θα ανοιξουν οι πανω κερκιδες?

Το ρωταω τωρα γιατι σε ΝΦ δεν θα εχει πανω κερκιδες

Μα θα έχει, τι λέμε τόση ώρα; Δες τα σχέδια καλύτερα... wink

Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:      
Δημοσίευση νέας  Θ.ΕνότηταςΑυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή

Μετάβαση στη:   

Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης