Συχνές Ερωτήσεις Αρχική σελίδα Forum Αναζήτηση Νέες Δημοσιεύσεις Κατάλογος Μελών Προφίλ
 Κανόνες λειτουργίας του Νίκος Γκούμας B.B. Ομάδες Μελών Εγγραφή  
 Συνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σας Σύνδεση
AIFC- Ανακοινώσεις
A.E.K. Internet Fan Club - A.E.K. Without Frontiers - Since 1994

Τραυματισμοι παικτων IIΙ Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας
Δημοσίευση νέας  Θ.ΕνότηταςΑυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή
Συγγραφέας Μήνυμα
zwitek
Addicted member
Addicted member

Ευχαριστώ: 408
Τον ευχαρίστησαν 815 φορές σε 295 Δημοσιεύσεις

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Δεκ 20, 2017 01:06 am Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

Joker έγραψε:
zwitek έγραψε:
τεραστιος σιμοες με 20 ματς και 3 θλασεις σε 4 μηνες.
φαινομενο

παντως γενικα μας λειπουν

1 δεξι μπακ
2 αριστερα
3-4 στοπερ
2-3 8αρια
5 εξτρεμ, 2 δεξια τρεις αριστερα
3 φορ

για να ειμαστε καλυμμενοι και σε 3-5-2
και 4-3-2-1. αν ειναι αρκετοι 3 σε καθε
θεση. γιατι φαντασου τωρα να παρεις εξαρι
και στο πρωτο ματς να παθει θλαση. παλι
γυμνος εισαι. καντα 2 τα εξαρια μαστορα.
με ρισκο και παλι αλλα...

εξκιουζ μι, και θα μείνουμε με τσιντώτα και μπάρκα στο τέρμα;

εχουμε ντουνη και ακομα ανεστη.
εγω θα ρισκαρα, και ο θεος βοηθος με τεσσερεις..

ΕΘΙΣΜΕΝΟΣ
Gold member
Gold member

Ευχαριστώ: 5547
Τον ευχαρίστησαν 1550 φορές σε 897 Δημοσιεύσεις

Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Δεκ 20, 2017 01:08 am Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

Εγώ πάλι νομίζω ότι τα δραματοποιούμε λίγο.

Οι ακόλουθοι χρήστες σας ευχαριστούν για αυτή τη δημοσίευση : zwitek
kardinalios
Football Manager
Football Manager

Ευχαριστώ: 4069
Τον ευχαρίστησαν 3441 φορές σε 2052 Δημοσιεύσεις

Τόπος: Πολύγυρος Χαλκιδική

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Δεκ 20, 2017 01:09 am Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

ARDIZOGLOY έγραψε:
kardinalios έγραψε:
ARDIZOGLOY έγραψε:
Το θεμα ποιο ειναι οτι ο Μανολο δεν ξεκουρασε τους παικτες οταν επρεπε

Πότε έπρεπε ρε ARDI; Το έκανε μια με τον Αστέρα Τρίπολης και τον πέρασαν γενιές 34...
Το ξανάκανε επιτυχημένα με Πλατανιά.
Με Κέρκυρα δεν είχε υλικό αφού στον πάγκο είχε Γιαννούτσο, Γιούση.

Ναι.. δεν ξερω αν προσεξες αλλα ΡΩΤΑΩ δεν τον κατηγωρω.

Ναι, δεν πρόσεξα...ήταν πολύ μεγάλη η ερώτηση... xixixixixi

Οι ακόλουθοι χρήστες σας ευχαριστούν για αυτή τη δημοσίευση : ARDIZOGLOY
Antonis
Veteran Member
Veteran Member

Ευχαριστώ: 8897
Τον ευχαρίστησαν 3989 φορές σε 2805 Δημοσιεύσεις

Τόπος: ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Δεκ 20, 2017 01:10 am Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

Rounder έγραψε:

Τα περί "ατυχίας" λοιπόν είναι παραμύθια. Ήταν επιλογή να πας με μικρό ρόστερ και να παραμυθιάζεις τον εαυτό σου και τους άλλους ότι υπολογίζεις στους παίχτες που θα μένανε 2-3 μήνες έξω ή σε αυτούς που ήξερες πριν καν αρχίσει η σεζόν ότι είναι τελειωμένοι. Οπότε η 16άδα που έβγαλε τη σεζόν έως τώρα, σταδιακά αρχίζει να βγάζει προβλήματα "συνδρόμου Φερέρ". Ούτε αυτό δεν είναι ατυχία. Νομοτέλεια είναι. Δυστυχώς.

Γιατί δεν έγραφες στην αρχή του χρόνου ότι νομοτελειακά ο Γιόχανσον και ο Μάνταλος θα πάθαιναν χιαστούς και μην ακούμε παραμύθια ότι είμαστε καλυμμένοι στο 6;
Για το 8 θυμάμαι να μας έχεις πάρει τα αυτιά, όχι για το 6
Το έχω ξαναγράψει...
Και εγώ μπορώ να φωνάζω για παίχτες γιατί πάντα υπάρχουν καλύτεροι παίχτες από αυτούς που έχουμε και αν δόσεις και βάθος με περισσότερους παίκτες είναι ακόμα καλύτερα.
Όταν θα έρθει η στραβή δε, θα ξεσπαθώσω και θα είμαι καβάλα στο άλογο και αρχηγός που προέβλεψα το ...πεπρωμένο.
Σε αυτή ακριβώς τη θέση βρίσκεσαι αυτή τη στιγμή και νοιώθεις δικαιωμένος πλην όμως ξεχνάς ότι βρίσκεσαι και στη θέση του καναπέ σου υποβαθμίζοντας τον παράγοντα οικονομικό ρίσκο, προβάλλοντας έτσι τις μεταγραφές ως διαμάντια τα οποία -απορείς- γιατί δεν ήμαστε ικανοί κάποιο να δούμε.
Μπορεί να ξέρεις τι θα ήταν καλύτερο για την ομάδα (όλοι το ξέρουμε άλλωστε-είναι πολύ εύκολο να το δει κανείς) αλλά παραμυθιάζεσαι (για να χρησιμοποιήσω τη δική σου έκφραση) ότι θα μπορούσες να το πραγματοποιήσεις κιόλας αν είχες τα ινία της, οπότε δε καταλαβαίνεις γιατί δεν ενεργούν αναλόγως στη διοίκηση.
Το όποιος είναι έξω από τον χορό, πολλά τραγούδια ξέρει χαρακτηρίζει απόλυτα την στάση σου.

ARDIZOGLOY
Veteran Member
Veteran Member

Ευχαριστώ: 571
Τον ευχαρίστησαν 2137 φορές σε 1210 Δημοσιεύσεις

Τόπος: THESSALONIKI.GREECE

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Δεκ 20, 2017 01:13 am Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

aekaras έγραψε:
ARDIZOGLOY έγραψε:
Το θεμα ποιο ειναι οτι ο Μανολο δεν ξεκουρασε τους παικτες οταν επρεπε οτι η διοικηση δεν εχει φερει 3 παικτες σε καθε θεση για να ειναι καλυμενη σε περιπτωσεις τραυματισμων η οτι οι παικτες που παιρνει ειναι εν δυναμη τραυματιες εφ οσον στην καριερα τους ηταν παγκιτες-τραυματιες συχνα κτλπ?
Το σκληρο εως σκανδαλοδως σκληρο παιχνιδι των αντιπαλων δεν παιζει σημαντικο ρολο στους τραυματισμους?Εγω δεν εχω περιβαλον ορθοπεδικων(μονο τον Deminho εχω στο περιβαλον μου αλλα ειναι οδοντιατρος)αλλα οσοι εχουν μπορουν να ρωτησουν αυριο να μου λυσουν την απορια?

όλα λειτουργούν συσσωρευτικά, παίκτες με ευπάθειες, σκληρό παιχνίδι αντιπάλων, αστοχίες σε διάφορα επίπεδα ( αντιμετώπιση Τσικρίνσκι - μη απόκτηση αρ. μπακ - 6αριού κλπ ), ατυχίες (βλ. τραυματισμοί Γιοχανσον και Μάνταλου ), εμπάθειες ( αντιμετώπιση Πατίτο και Ισλανδού, Τζανετόπουλου ).
Με λίγα λόγια είμαστε μία ωραία ατμόσφαιρα και έχουμε όλα τα εχέγγυα να αποκτήσουμε ακόμα καλύτερη ( ΄΄δράμα΄΄ Αραούχο )

Ναι αλλα ειμαστε 1π απο την κορυφη που την ειχαμε 9 φορες φετος...περασαμε στους 32 του γιουροπα αρα τα αποτελεσματα δειχνουν οτι η ομαδα εχει λυσεις Δλδ δεν εχει γινει κατι μη αναστρεψιμο μεχρι τωρα..Βεβαια αυτο δεν σημαινει οτι δεν θα γινει απο αυριο...αναλογα πως βλεπει ο καθενας την φαση και ποσο θελει να παριστανει τον "εχω απολυτη αποψη για ολα".

zwitek
Addicted member
Addicted member

Ευχαριστώ: 408
Τον ευχαρίστησαν 815 φορές σε 295 Δημοσιεύσεις

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Δεκ 20, 2017 01:15 am Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

ΕΘΙΣΜΕΝΟΣ έγραψε:

το σκεφτηκα κι εγω αλλα διαβαζοντας ξανα τα ποστ ειδα
οτι διεπονται απο μινιμαλισμο και ψυχρη λογικη. ειναι αβασιμη
η ανησυχια σου

Shocked

Οι ακόλουθοι χρήστες σας ευχαριστούν για αυτή τη δημοσίευση : ΕΘΙΣΜΕΝΟΣ, Antonis
ΕΘΙΣΜΕΝΟΣ
Gold member
Gold member

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Δεκ 20, 2017 01:19 am Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

zwitek έγραψε:
ΕΘΙΣΜΕΝΟΣ έγραψε:

το σκεφτηκα κι εγω αλλα διαβαζοντας ξανα τα ποστ ειδα
οτι διεπονται απο μινιμαλισμο και ψυχρη λογικη. ειναι αβασιμη
η ανησυχια σου

Shocked

Δεν έχεις άδικο.Αναθεωρώ.

aekaras
Platinum member
Platinum member

Ευχαριστώ: 435
Τον ευχαρίστησαν 1017 φορές σε 735 Δημοσιεύσεις

Τόπος: Nομός Ηλείας, η Γη της Επαγγελίας!

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Δεκ 20, 2017 01:20 am Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

ARDIZOGLOY έγραψε:
aekaras έγραψε:
ARDIZOGLOY έγραψε:
Το θεμα ποιο ειναι οτι ο Μανολο δεν ξεκουρασε τους παικτες οταν επρεπε οτι η διοικηση δεν εχει φερει 3 παικτες σε καθε θεση για να ειναι καλυμενη σε περιπτωσεις τραυματισμων η οτι οι παικτες που παιρνει ειναι εν δυναμη τραυματιες εφ οσον στην καριερα τους ηταν παγκιτες-τραυματιες συχνα κτλπ?
Το σκληρο εως σκανδαλοδως σκληρο παιχνιδι των αντιπαλων δεν παιζει σημαντικο ρολο στους τραυματισμους?Εγω δεν εχω περιβαλον ορθοπεδικων(μονο τον Deminho εχω στο περιβαλον μου αλλα ειναι οδοντιατρος)αλλα οσοι εχουν μπορουν να ρωτησουν αυριο να μου λυσουν την απορια?

όλα λειτουργούν συσσωρευτικά, παίκτες με ευπάθειες, σκληρό παιχνίδι αντιπάλων, αστοχίες σε διάφορα επίπεδα ( αντιμετώπιση Τσικρίνσκι - μη απόκτηση αρ. μπακ - 6αριού κλπ ), ατυχίες (βλ. τραυματισμοί Γιοχανσον και Μάνταλου ), εμπάθειες ( αντιμετώπιση Πατίτο και Ισλανδού, Τζανετόπουλου ).
Με λίγα λόγια είμαστε μία ωραία ατμόσφαιρα και έχουμε όλα τα εχέγγυα να αποκτήσουμε ακόμα καλύτερη ( ΄΄δράμα΄΄ Αραούχο )

Ναι αλλα ειμαστε 1π απο την κορυφη που την ειχαμε 9 φορες φετος...περασαμε στους 32 του γιουροπα αρα τα αποτελεσματα δειχνουν οτι η ομαδα εχει λυσεις Δλδ δεν εχει γινει κατι μη αναστρεψιμο μεχρι τωρα..Βεβαια αυτο δεν σημαινει οτι δεν θα γινει απο αυριο...αναλογα πως βλεπει ο καθενας την φαση και ποσο θελει να παριστανει τον "εχω απολυτη αποψη για ολα".

Σαφώς δεν έχει γίνει κάτι μη ανατρέψιμο,όμως ο χρόνος πιέζει, τα προβλήματα μεγαλώνουν ( +τραυματισμός Σιμόες + ΄΄δράμα΄΄ Ελ Τσίνο ) και κινήσεις πρέπει να γίνουν άμεσα πράγμα που μέχρι τώρα δεν φαίνεται να συμβαίνει....μακάρι τα συμβόλαια να είναι ήδη έτοιμα κλεισμένα σε ένα συρτάρι και 1η του μηνού να ανακοινωθούν 3-4 σοβαρές μεταγραφές να ηρεμήσουμε όλοι εντός και εκτός ομάδας

Antonis
Veteran Member
Veteran Member

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Δεκ 20, 2017 01:23 am Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

ARDIZOGLOY έγραψε:

Το πιο πρόσφατο που θυμάμαι είναι στο ματς με τον Πλατανιά (3-0) τον Λάζαρο να κάνει κούρσες μέχρι το 90 σε ματς κυπέλλου που ήσουν μπροστά 2-0 από το 50 και από τον πάγκο να τους πιέζουν να βάλλουν και άλλα γκολ αντί να καλμάρουν την ομάδα και να το πάνε στη συντήρηση.
90 λεπτά ο Χριστοδουλόπουλος στη πρίζα, 90 λεπτά το μοναδικό σου αριστερό μπακ. Γιατί;;;

DownUnder
Veteran Member
Veteran Member

Ευχαριστώ: 4151
Τον ευχαρίστησαν 2201 φορές σε 1421 Δημοσιεύσεις

Τόπος: DIMOS SARONIKOU

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Δεκ 20, 2017 07:32 am Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

Ποιο είναι το Δράμα ....αραουχο;

balkou
Moderator
Moderator

Ευχαριστώ: 2807
Τον ευχαρίστησαν 2702 φορές σε 2046 Δημοσιεύσεις

Τόπος: Larisa, Hellas

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Δεκ 20, 2017 07:57 am Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

Να πούμε ότι είμαστε φτωχοί στο αριστερό μπακ, νομίζω κανείς δε θα διαφωνήσει. Φώναζε από το καλοκαίρι. Να λέμε όμως για το 6άρι, εντάξει, δεν υπάρχει λογική. 31/8 ήμασταν μια χαρά. Το ότι χάσαμε Γιόχανσον με χιαστό, προφανώς και δεν είναι κάτι προβλέψιμο, οπότε οποιαδήποτε κριτική είναι υπερβολική.
Κι όπως έχει γράψει ο Νικόλας η κριτική γίνεται με βάση τι έχεις 31/8 ή τι θα έχεις στο πρώτο ματς του Γενάρη, όχι τι δεν αγόρασες στα τέλη Νοεμβρίου.

James Ford έγραψε:
Το Σάββατο στο 60', γιατί βγήκε ο Γαλανόπουλος κι όχι ο κουρασμένος Simoes;;

Επειδή είναι αμπαλος ο δικός σου; Teas
Είχαμε Rounder με Ανέστη, θα έχουμε τώρα εσένα με τον Γαλανόπουλο; Rolling Eyes Καλός είναι ο μικρός, παίζει αρκετά, μπορεί και πρέπει να γίνει καλύτερος, δεν είναι ακόμη Ο... αναντικατάστατος.

Black Mamba
Platinum member
Platinum member

Ευχαριστώ: 1420
Τον ευχαρίστησαν 1593 φορές σε 1033 Δημοσιεύσεις

Τόπος: ΓΑΛΑΤΣΙ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Δεκ 20, 2017 08:04 am Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

Έχετε τρελαθεί και γράφετε τέρατα.
Θα παίξει 6 ο Γαλανόπουλος 8 ο Κονέ 10 ο Μασουντ για όσο καιρό θα λείπει ο Σιμοες και όλα καλά.
Σιγά τα δύσκολα ματς που θα δώσουμε.
Όσο έχει πάθει θλάση ο Σιμοες άλλο τόσο έχει πεθάνει και ο Βγενοπουλος

Black Mamba
Platinum member
Platinum member

Ευχαριστώ: 1420
Τον ευχαρίστησαν 1593 φορές σε 1033 Δημοσιεύσεις

Τόπος: ΓΑΛΑΤΣΙ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Δεκ 20, 2017 08:06 am Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

DownUnder έγραψε:
Ποιο είναι το Δράμα ....αραουχο;

Θέλει την μαμά του να του φτιάχνει το γάλα το πρωί και να τον ξεματιαζει όταν έχει χανγκοβερ

Έχει επεξεργασθεί από τον/την Black Mamba στις Τετ Δεκ 20, 2017 13:02 pm, 1 φορά

Rounder
Veteran Member
Veteran Member

Ευχαριστώ: 3640
Τον ευχαρίστησαν 7032 φορές σε 4470 Δημοσιεύσεις

Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Δεκ 20, 2017 08:16 am Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

balkou έγραψε:
η κριτική γίνεται με βάση τι έχεις 31/8 ή τι θα έχεις στο πρώτο ματς του Γενάρη, όχι τι δεν αγόρασες στα τέλη Νοεμβρίου.

Rounder έγραψε:
Ανέστης - Τσιντώτας - Μπάρκας

Γκάλο - Μπακάκης - Βινίσιους - Λόπεζ

Τσόσιτς - Βράνιες - Τσιγκρίνσκι - Λαμπρόπουλος - Άνταμ - Γιαννούτσος

Σιμόες - Γιόχανσον - Γαλανόπουλος - Αντάρεβιτς - Κονέ

Μάνταλος - Λάζαρος - Τρίστασον - Πατίτο - Κλωναρίδης

Λιβάγια - Μπακασέτας - Αραούχο - Γιακουμάκης

Συμφωνούμε σε αυτά, ναι ή όχι? Το γεγονός ότι δεν υπάρχει στο ρόστερ άλλος πλην των Σιμόες - Γιόχανσον να καλύψουν το έξι, είναι δική μου φαντασία ή είναι πραγματικότητα? Υπάρχουν θα μου πεις υπηρεσιακά οι Τσόσιτς, Άνταμ, Μπακάκης: σόρυ αλλά ΕΜΕΙΣ τα λέμε αυτά, ο Μανόλο δεν εμπιστεύθηκε ποτέ κάποιον εξ'αυτών να δώσει ανάσες στον Σιμόες μετά τον τραυματισμό του Γιόχανσον σε δύσκολο ματς. Άρα?

Πέραν του χαβαλέ και της ειρωνείας που μπορεί να γίνει περί...40 παιχτών στο ρόστερ, εγώ ξέρω ότι ένα λογικό ρόστερ είναι 3 τερματζήδες - 9 αμυντικοί - 6 χαφ - 9 επιθετικοί. Το όλον, 24 παίχτες και 3 τέρματα ίσον 27. Το οποίο μπορείς το χειμώνα να το "ξαλαφρώσεις" από 2-3 παίχτες που διαπίστωσες ότι δεν σου κάνουν και τους δίνεις δανεικούς και να το κάνεις 21-22 παίχτες + 3 τέρματα. Εμείς ξεκινήσαμε με 16 παίχτες + 2 τέρματα, συν πέντε τραυματίες που ΟΤΑΝ θα επέστρεφαν θα είχαμε 20 παίχτες συν τρία τέρματα. Ποσοτικά ελλειμματικό όπως κι αν το δεις, εφόσον ο Κονέ τελικά έπαιξε Δεκέμβριο, και βέβαια εφόσον δεν υπολόγιζες στα σοβαρά τους Γιαννούτσο, Βινίσιους, Τρίστασον, Πατίτο και έκανες εφτά χιλιάδες αλχημείες αριστερά.

Κι επειδή ξέρετε ότι πάντα σχολιάζω βάσει του ανταγωνισμού, εμείς ξεκινήσαμε με 4 χαφ συν το φάντασμα του Κονέ, ο ΠΑΟΚ με πέντε χαφ (Κάνιας - Τσίμιροτ - Μαουρίσιο - Σακχόφ - Κάτσε) παρότι είχε 6 ματς λιγότερα από εμάς, και ο γαύρος που είχε τις ίδιες υποχρεώσεις ξεκίνησε με εφτά χαφ (Ζιλέ - Ρομαό - Ζντιέλαρ στο 6 και Οφόε - Ταχτσίδη - Μάρτινς - Ανδρούτσο στο 8). Και αν δείτε θα δείτε ότι όλοι έπαιξαν. Ειδικά στο αμυντικό χαφ που συζητάμε, ο Ρομαό που είναι ο βασικός έχει παίξει το τρομακτικό νούμερο των 2.000 λεπτών, ο Ζιλέ που είναι ο αναπληρωματικός έχει παίξει 1.000 λεπτά, και ο Ζντιέλαρ που είναι ο τρίτος αμυντικός χαφ, αυτός που κοροϊδεύετε και ειρωνεύεστε ότι δεν χρειάζεται καμία ομάδα, έχει παίξει 576 λεπτά. Αν είχαμε έναν Ζντιέλαρ να πάρει έστω 300 λεπτά από τον Σιμόες, αν όχι 576, τώρα θα είχε την ίδια κόπωση ο Σιμόες?

Μπορούμε λοιπόν να κάνουμε χαβαλέ και υψηλή ειρωνεία περί μαξιμαλιστών που ζητάνε 40 παίχτες αλλά η αλήθεια είναι μία, ότι τραυματισμοί όπως του Τσόσιτς και του Σιμόες και ντεφοραρίσματα όπως του Λάζαρου δεν είναι καθόλου τύχη - ατυχία, είναι απλούστατη νομοτέλεια. Φυσικά ο καθένας είναι ελεύθερος να ειρωνεύεται ό,τι θέλει, και να κάνει χαβαλέ με ό,τι θέλει, προς Θεού, απλά εγώ προσωπικά δεν μπορώ να κάνω χαβαλέ με το γεγονός ότι μπορεί να χάσουμε το πρωτάθλημα παρότι έχουμε καλύτερους βασικούς, μόνο και μόνο επειδή οι άλλοι έχουν περισσότερους αναπληρωματικούς. Και ως προς την δραματοποίηση, αυτό που θεωρώ δράμα είναι πως έχουμε τις καλύτερες πιθανότητες για πρωτάθλημα μετά από 10 χρόνια και στις μεταγραφές ακούω για παίχτες που κάνανε καριέρα μόνο στη Σεγούνδα Ντιβιζιόν, όπως ο Μοράν της Λεγκανιές και ο...Κασάδο της Ξάνθης, ενώ οι Ντιόπ - Ερνάνι που φαντάζουν ως οι επιλογές από το ψηλότερο ράφι, αίφνης αποσύρθηκαν από το προσκήνιο. Ο πήχυς είναι στο επίπεδο παιχτών που παίξανε και κάνανε τη διαφορά σε Πριμέρα Ντιβιζιόν και Πριμέιρα Λίγκα, όπως Ντιόπ - Ερνάνι, και όχι χαμηλότερα. Αν θέλετε να μιλάμε σοβαρά για πρωτάθλημα και όχι να κοροϊδεύουμε τους εαυτούς μας κάνοντας μάλιστα και υψηλή ειρωνεία σε όσους αρνούνται να κοροϊδευτούν. Φυσικά, μπάλα είναι, μπορείς να πάρεις και παίχτη από Γ Εθνική και να βγει λίρα εκατό, όπως ο Πέδρο Κόντε του ΠΑΣ. Αλλά δεν θα ποντάριζα σε τέτοιο στοίχημα εδώ που βρισκόμαστε.

bill-21
Gold member
Gold member

Ευχαριστώ: 1291
Τον ευχαρίστησαν 969 φορές σε 555 Δημοσιεύσεις

Τόπος: UK

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Δεκ 20, 2017 11:41 am Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

Μπορώ να δεχθώ πως το καλοκαίρι στο 6 ήμασταν καλυμμένοι στο έπακρο με Σιμόες Γιόχανσον, αλλά πρέπει ταυτόχρονα να παραδεχτούμε πως για το 8 είχαμε 20χρονο Γαλανόπουλο και Αιντάρεβιτς (και πες για πιο μετά Κονέ που δεν είναι η θέση του αλλά τέλος πάντων) να παίξουν τρεις διοργανώσεις Πέμπτη-Κυριακή. Το λες και στοίχημα.

Δηλαδή και βασικοί μαζί να παίζουν στο 6-8 Σιμόες Γιόχανσον, σχήμα που δεν τραβάει με πολλούς αντιπάλους, δεν έχεις από πίσω κάποιον ημιβασικό, κάποιον Πελετιέρι ξέρω γω. Πας υποχρεωτικά στον 20χρονο που δεν είχε ως τότε παίξει Σούπερ Λιγκ και στον άλλο Σουηδό που είδαμε πως από πέρσι δεν. Ήρθε και η θλάση και σε αποτελείωσε.

ARDIZOGLOY
Veteran Member
Veteran Member

Ευχαριστώ: 571
Τον ευχαρίστησαν 2137 φορές σε 1210 Δημοσιεύσεις

Τόπος: THESSALONIKI.GREECE

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Δεκ 20, 2017 12:29 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

Ξαναλεω...η ομαδα ειναι 1π απο την κορυφη-μεσα στο κυπελο-στους 32 του Γιουροπα.Αρα οσοι βλεπουν κακοτεχνιες το αποτελεσμα δεν τους δικαιωνει.Μεταγραφες θα γινουν ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΕΠΟΧΗ ΤΟΥΣ και θα δουμε τι θα δωσουν στην ομαδα αγωνιστικα.
Αφηστε τα 6αρια τα 8αρια και τα συστηματα γι αυτους ΠΟΥ ΤΑ ΞΕΡΟΥΝ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑ ΤΟΥΣ wink

Ευχαριστω

BAGGIO
Platinum member
Platinum member

Ευχαριστώ: 1098
Τον ευχαρίστησαν 1710 φορές σε 1018 Δημοσιεύσεις

Τόπος: ΒΟΥΛΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Δεκ 20, 2017 12:53 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

bill-21 έγραψε:
Μπορώ να δεχθώ πως το καλοκαίρι στο 6 ήμασταν καλυμμένοι στο έπακρο με Σιμόες Γιόχανσον, αλλά πρέπει ταυτόχρονα να παραδεχτούμε πως για το 8 είχαμε 20χρονο Γαλανόπουλο και Αιντάρεβιτς (και πες για πιο μετά Κονέ που δεν είναι η θέση του αλλά τέλος πάντων) να παίξουν τρεις διοργανώσεις Πέμπτη-Κυριακή. Το λες και στοίχημα.

Δηλαδή και βασικοί μαζί να παίζουν στο 6-8 Σιμόες Γιόχανσον, σχήμα που δεν τραβάει με πολλούς αντιπάλους, δεν έχεις από πίσω κάποιον ημιβασικό, κάποιον Πελετιέρι ξέρω γω. Πας υποχρεωτικά στον 20χρονο που δεν είχε ως τότε παίξει Σούπερ Λιγκ και στον άλλο Σουηδό που είδαμε πως από πέρσι δεν. Ήρθε και η θλάση και σε αποτελείωσε.

Καπως ετσι ηταν η κατασταση..

Koukoglou
Veteran Member
Veteran Member

Ευχαριστώ: 6012
Τον ευχαρίστησαν 3413 φορές σε 2344 Δημοσιεύσεις

Τόπος: Αθήνα- Γήπεδο ΑΕΚ Αγια Σοφιά

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Δεκ 20, 2017 12:57 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

ARDIZOGLOY έγραψε:
Ξαναλεω...η ομαδα ειναι 1π απο την κορυφη-μεσα στο κυπελο-στους 32 του Γιουροπα.Αρα οσοι βλεπουν κακοτεχνιες το αποτελεσμα δεν τους δικαιωνει.Μεταγραφες θα γινουν ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΕΠΟΧΗ ΤΟΥΣ και θα δουμε τι θα δωσουν στην ομαδα αγωνιστικα.
Αφηστε τα 6αρια τα 8αρια και τα συστηματα γι αυτους ΠΟΥ ΤΑ ΞΕΡΟΥΝ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑ ΤΟΥΣ wink

Ευχαριστω

Παρακαλώ! LOL

Torpedo
Gold member
Gold member

Ευχαριστώ: 457
Τον ευχαρίστησαν 516 φορές σε 340 Δημοσιεύσεις

Τόπος: Florina, Hellas

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Δεκ 20, 2017 13:00 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

ARDIZOGLOY έγραψε:
.

Ευχαριστω

Τίιιιιιι ειπες ; Ειναι επάγγελμα; LOL

aekzine
Veteran Member
Veteran Member

Ευχαριστώ: 5113
Τον ευχαρίστησαν 3663 φορές σε 2469 Δημοσιεύσεις

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Δεκ 20, 2017 14:05 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

ρε παιδιά από πότε ο Πελετιέρις ήταν ημιβασικός? βασικότατος ήταν ο χταπόδις

bill-21
Gold member
Gold member

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Δεκ 20, 2017 14:20 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

Ναι λάθος. Μάλλον κάποιον άλλον Αργεντινό εννοούσα. Τέλος πάντων, το νόημα ήταν πως υπήρχε μεγάλο χάσμα μεταξύ των βασικών του κέντρου και του επόμενου αναπληρωματικού.

dark_side
Best topik starter
Best  topik starter

Ευχαριστώ: 1528
Τον ευχαρίστησαν 6664 φορές σε 3693 Δημοσιεύσεις

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Δεκ 20, 2017 14:34 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

αγαπαμε φορουμ

ΑΥΤΟΣ! ΑΥΤΟΣ! ΑΥΤΟΣ!

3-0

dark_side
Best topik starter
Best  topik starter

Ευχαριστώ: 1528
Τον ευχαρίστησαν 6664 φορές σε 3693 Δημοσιεύσεις

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Δεκ 20, 2017 17:34 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

Τι έγινε; τόσο ήταν;

ΑΥΤΟΣ! ΑΥΤΟΣ! ΑΥΤΟΣ!

3-0

axrst
Silver member
Silver member

Ευχαριστώ: 499
Τον ευχαρίστησαν 677 φορές σε 454 Δημοσιεύσεις

Τόπος: /var/lib/

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Δεκ 20, 2017 17:59 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

Ε, ναι, τέλειωσε το ΠοπΚορν.

Rounder
Veteran Member
Veteran Member

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Δεκ 20, 2017 18:18 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

dark_side έγραψε:
Τι έγινε; τόσο ήταν;

Insert coin flame to continue

Έλα το βράδυ λουλού αν έχεις άντερα

Θα σε παίξω νταμπλ τήμ με τον τζιμέγκα και βοήθειες χαμηλά από τον Τρύφωνα

Θα σε γλεντήσουμε ωσάν το Μανωλό

Η βαριά θλάση του Σιμόες θα είναι χάδι μπροστά στα δικά σου

ποπκορνούλη

balkou
Moderator
Moderator

Ευχαριστώ: 2807
Τον ευχαρίστησαν 2702 φορές σε 2046 Δημοσιεύσεις

Τόπος: Larisa, Hellas

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Δεκ 20, 2017 18:20 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

bill-21 έγραψε:

Στα χαφ είχαμε και Μάνταλο. Μπορεί να μην είναι 8άρι με τη στενή έννοια του όρου, απ'την άλλη δεν έπαιζες και με 8άρι σώνει και καλά, ειδικά όταν η ομάδα φόρτωνε μέσα Λιβάγια, Αραούχο, Μάνταλο, Λάζαρο. Επομένως είχες 3-3,5 παίκτες για 2 θέσεις. Και περίμενες και τον Κονέ για άλλο ένα 0,5.

Παράθεση:
Κι επειδή ξέρετε ότι πάντα σχολιάζω βάσει του ανταγωνισμού, εμείς ξεκινήσαμε με 4 χαφ συν το φάντασμα του Κονέ, ο ΠΑΟΚ με πέντε χαφ (Κάνιας - Τσίμιροτ - Μαουρίσιο - Σακχόφ - Κάτσε) παρότι είχε 6 ματς λιγότερα από εμάς, και ο γαύρος που είχε τις ίδιες υποχρεώσεις ξεκίνησε με εφτά χαφ (Ζιλέ - Ρομαό - Ζντιέλαρ στο 6 και Οφόε - Ταχτσίδη - Μάρτινς - Ανδρούτσο στο 8). Και αν δείτε θα δείτε ότι όλοι έπαιξαν. Ειδικά στο αμυντικό χαφ που συζητάμε, ο Ρομαό που είναι ο βασικός έχει παίξει το τρομακτικό νούμερο των 2.000 λεπτών, ο Ζιλέ που είναι ο αναπληρωματικός έχει παίξει 1.000 λεπτά, και ο Ζντιέλαρ που είναι ο τρίτος αμυντικός χαφ, αυτός που κοροϊδεύετε και ειρωνεύεστε ότι δεν χρειάζεται καμία ομάδα, έχει παίξει 576 λεπτά. Αν είχαμε έναν Ζντιέλαρ να πάρει έστω 300 λεπτά από τον Σιμόες, αν όχι 576, τώρα θα είχε την ίδια κόπωση ο Σιμόες?

6 ματς λιγότερα ο Παοκ το ήξερε πριν κάνει όλες τις μεταγραφές; Ο Κάτσε υπολογίζονταν; Όχι φυσικά, απλά δεν μπόρεσαν να τον ξεφορτωθούν.
Ο Ρομαό μαζί με Οφόε και Ζιλέ έχουν παίξει αρκετά μαζί, επειδή ο Ρομαό έπαιζε σέντερ μπακ (πχ στο ματς εναντίον μας). Δεν έπαιξε ο Ρομαό και ο Οφόε όλα τα λεπτά που αναφέρεις στη θέση που αποκτήθηκαν να παίζουν. Ίσα-ίσα το γεγονός ότι φορτώθηκαν περισσότερο χρόνο σε θέσεις που δε θα΄παιζαν κανονικά, σίγουρα δεν κάνει ορθολογικό το κουμαντάρισμα του γαύρου και μη ορθολογικό το δικό μας.
Όσο για τον Ζντιέλαρ, έφυγε ο Χάσι και τον έφαγε η μαρμάγκα, με αποτέλεσμα να τον διώξουν με το έμπα του Δεκέμβρη. Τι συζητάμε, ειλικρινά τώρα;

bill-21
Gold member
Gold member

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ Δεκ 21, 2017 14:03 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

balkou έγραψε:

Στα χαφ είχαμε και Μάνταλο. Μπορεί να μην είναι 8άρι με τη στενή έννοια του όρου, απ'την άλλη δεν έπαιζες και με 8άρι σώνει και καλά, ειδικά όταν η ομάδα φόρτωνε μέσα Λιβάγια, Αραούχο, Μάνταλο, Λάζαρο. Επομένως είχες 3-3,5 παίκτες για 2 θέσεις. Και περίμενες και τον Κονέ για άλλο ένα 0,5.

Ενδεχομένως, αλλά πιστεύω πως ακόμα και αν ήταν υγιής ο Μάνταλος δε θα έπαιρνε τη θέση ενός εκ των δύο του κέντρου. Αφήνοντας στην άκρη 6άρια και 8άρια, ο Μανόλο επιλέγει πάντα δύο ή και τρεις παίχτες στην ενδεκάδα από το εξής πουλ: Σιμόες, Γιόχανσον, Γαλανό, Αιντάρεβιτς και εσχάτως καταχρηστικά Κονέ. Εκεί κατά τη γνώμη μου δεν είχαμε ικανοποιητικό τρίτο παίχτη στην αρχή της σεζόν, ενώ μετά και τον τραυματισμό του Γιόχανσον θέλουμε δύο. Έψαξα στη βάση όλα τα επίσημα ματς φέτος και σημείωσα πόσες φορές έπαιξε μαζί το κάθε δίδυμο ή τρίδυμο (λαϊκό) του κέντρου σε Πρωτάθλημα-Κύπελλο-Ευρώπη:

Σιμόες - Γαλανόπουλος: 6-1-4
Γιόχανσον - Αιντάρεβιτς: 3-1-1
Σιμόες - Γιόχανσον: 2-0-4
Σιμόες - Γιόχανσον - Αιντάρεβιτς: 1-0-1
Γιόχανσον - Αιντάρεβιτς - Γαλανόπουλος: 1-0-0
Γαλανόπουλος - Αιντάρεβιτς: 1-0-0
Σιμόες - Κονέ: 1-0-0
Γαλανόπουλος - Κονέ: 0-1-0
Κονέ (με παρτενέρ Τζανετόπουλο με Καλλιθέα): 0-1-0

Κοιτώντας και τα αποτελέσματα του πρωταθλήματος μόνο, οι Γιοχανόες έφεραν τους δύο άσους στα ντέρμπι παρά τον τραυματισμό του Σιμόες νωρίς με γαύρο (2/2 λοιπόν), το Γιόχανσον - Αιντάρεβιτς είχε 3/3 νίκες νωρίς στο πρωτάθλημα, ενώ το Σιμόες - Γαλανόπουλος με το οποίο έχουμε μείνει πρακτικά αφού με το καλό γυρίσει ο Σιμόες έχει 2 νίκες, 3 Χ με ΠΑΟ, Ξάνθη, Απόλλωνα και την ήττα με τον Ατρόμητο.

Οι ακόλουθοι χρήστες σας ευχαριστούν για αυτή τη δημοσίευση : nd_21, Rounder, Kornilios
Rounder
Veteran Member
Veteran Member

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ Δεκ 21, 2017 21:37 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

Τρομερή δουλειά bill. Δυστυχώς η ελπίδα οτι ο Γαλανόπουλος θα είναι πιο δημιουργικος από τον Γιοχανσον δίπλα στον Σιμοες έχει διαψευστεί, ενώ βέβαια δεν δίνει και την ανασταλτικη δύναμη ούτε το ύψος του Σουηδού. Κακό ταιριασμα οι Γαλανόες.

Kornilios
Academy Member
Academy Member

Ευχαριστώ: 7729
Τον ευχαρίστησαν 3219 φορές σε 1689 Δημοσιεύσεις

Τόπος: Ηράκλειο Κρήτης

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ Δεκ 21, 2017 21:46 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

Rounder έγραψε:
Δυστυχώς η ελπίδα οτι ο Γαλανόπουλος θα είναι πιο δημιουργικος από τον Γιοχανσον δίπλα στον Σιμοες έχει διαψευστεί, ενώ βέβαια δεν δίνει και την ανασταλτικη δύναμη ούτε το ύψος του Σουηδού. Κακό ταιριασμα οι Γαλανόες.

Ετοιμάζω ποπκορν και περιμένω να μπει ο Χάμες

Antonis
Veteran Member
Veteran Member

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ Δεκ 21, 2017 21:54 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

Kornilios έγραψε:
Rounder έγραψε:
Δυστυχώς η ελπίδα οτι ο Γαλανόπουλος θα είναι πιο δημιουργικος από τον Γιοχανσον δίπλα στον Σιμοες έχει διαψευστεί, ενώ βέβαια δεν δίνει και την ανασταλτικη δύναμη ούτε το ύψος του Σουηδού. Κακό ταιριασμα οι Γαλανόες.

Ετοιμάζω ποπκορν και περιμένω να μπει ο Χάμες

Στις Γούρνες άκουσα έχει ένα μέρος ιδανικό...

Image

Rounder
Veteran Member
Veteran Member

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ Δεκ 21, 2017 21:57 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

Τον Χάμες χρειάζομαι για να δω ότι έχει 0+0 σε γκολ και ασίστ έχοντας γράψει 20 συμμετοχές και 1.273 λεπτά?

Μέχρι και ο Αντάρεβιτς σε πολύ λιγότερα λεπτά (885') έχει προσφέρει το τρομερό ποσόν των 1 γκολ + 3 ασίστ.

Αυτή η στείρα αναφορά σε νούμερα βέβαια δεν λέει πάντα την αλήθεια (Πατίτο πόιντ - κάποιοι ακόμα λένε ότι προσέφερε επειδή ο Κώστας Γαλάνης του είχε γράψει 4 ασίστ), αλλά γεγονός είναι πως ο Γαλανόπουλος δεν πασάρει ακόμα με έμπνευση, με αυτοπεποίθηση και με ταχύτητα σκέψης. Αυτά είναι τα βασικά προβλήματά του φέτος.

ΕΘΙΣΜΕΝΟΣ
Gold member
Gold member

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ Δεκ 21, 2017 22:02 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

Μην χαραμίζετε τα ποπ κορν σας χωρίς λόγο.
Κρατήστε τα για την μητέρα των μαχών:kouk vs Rounder.
Τα υπόλοιπα είναι τσαλίμια παρθένων κορασίδων.

Οι ακόλουθοι χρήστες σας ευχαριστούν για αυτή τη δημοσίευση : Rounder, Lord
Rounder
Veteran Member
Veteran Member

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ Δεκ 21, 2017 22:07 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

ΕΘΙΣΜΕΝΟΣ έγραψε:

Έτσι μπράβο.

Για να περνάει η ώρα βγαίνει λίγο Γούλβεριν - Σέημπερτουθ, Γκάμπιτ - Μυστίκ, Σάικλοπς - Τζάγκερνοτ, βγαίνει και κάνα μπαλέτο πριν την Πάολα, αλλά ρε φίλε, αν δεν εμφανιστεί ο Προφέσορ Χ με τον Μαγκνήτο, τα λεφτά σου δεν τα παίρνεις πίσω να πούμε.

Θα σέβεστε!

Τώρα όμως περνάμε ευχάριστα τις γιορτές μας, το μαγαζί θα κλείσει με άδεια. Έτσι και δεν έχουμε 3 καινούργιους καλούς παίχτες στη 18άδα ανήμερα των Φώτων, σας το λέω, θα μπω στο Σερήμπρο και όποιον πάρει ο Χάρος.

Οι ακόλουθοι χρήστες σας ευχαριστούν για αυτή τη δημοσίευση : Lord
Antonis
Veteran Member
Veteran Member

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ Δεκ 21, 2017 22:12 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

ΕΘΙΣΜΕΝΟΣ έγραψε:

Ένα δίκιο το έχεις αλλά υπάρχουν και οι σινεφίλ...

kardinalios
Football Manager
Football Manager

Ευχαριστώ: 4069
Τον ευχαρίστησαν 3441 φορές σε 2052 Δημοσιεύσεις

Τόπος: Πολύγυρος Χαλκιδική

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ Ιαν 07, 2018 19:05 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

Η προπόνηση της Κυριακής

Ο Τάσος Μπακασέτας ακολούθησε θεραπεία για τις ενοχλήσεις που νιώθει στο γόνατο και τις επόμενες μέρες θα υποβληθεί σε μαγνητική. Ο Ούρος Τσόσιτς έκανε ατομικό πρόγραμμα.

Lord
Moderator
Moderator

Ευχαριστώ: 5648
Τον ευχαρίστησαν 5706 φορές σε 2830 Δημοσιεύσεις

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ Ιαν 07, 2018 19:11 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

kardinalios έγραψε:
Ο Τάσος Μπακασέτας ακολούθησε θεραπεία για τις ενοχλήσεις που νιώθει στο γόνατο και τις επόμενες μέρες θα υποβληθεί σε μαγνητική.

WXWXWX

Joker
Gold member
Gold member

Ευχαριστώ: 185
Τον ευχαρίστησαν 1106 φορές σε 570 Δημοσιεύσεις

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ Ιαν 08, 2018 21:49 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

IronMan έγραψε:
Ο Βασίλης Λαμπρόπουλος υποβλήθηκε σε κλινική και απεικονιστική εξέταση. Διαγνώσθηκε ρήξη έξω μηνίσκου αριστερού γόνατος και θα ακολουθηθεί συντηρητική αγωγή

τελικά τι έγινε, την ξεπερασε με ομοιοπαθητική;

Οι ακόλουθοι χρήστες σας ευχαριστούν για αυτή τη δημοσίευση : Deminho, IronMan
Antonis
Veteran Member
Veteran Member

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι Ιαν 09, 2018 22:16 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

http://www.aek1924.gr/2018/01/09/kathari-magnitiki-tou-bakaseta-synechizi-therapia-o-tsosits/

Bluesman
Gold member
Gold member

Ευχαριστώ: 2134
Τον ευχαρίστησαν 626 φορές σε 400 Δημοσιεύσεις

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι Ιαν 09, 2018 22:21 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

Έχει κουράσει η κατάσταση με τον Τσόσιτς.

aekzine
Veteran Member
Veteran Member

Ευχαριστώ: 5113
Τον ευχαρίστησαν 3663 φορές σε 2469 Δημοσιεύσεις

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι Ιαν 09, 2018 22:43 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

υποθέτω και τον ίδιο θα έχει κουρασει.

μαγική η παρακάτω έκφραση:
Παράθεση:
Καθαρή έδειξε η μαγνητική τομογραφία του Τάσου Μπακασέτα, με τον ποδοσφαιριστή της ΑΕΚ να μην αντιμετωπίζει κάτι πιο σοβαρό απ’ ότι έχει.

ευτυχώς δηλαδή. φανταστείτε οι μαγνητικές να δείχνανε πιο σοβαρό το πρόβλημα απ' ότι στην πραγματικότητα xixixixixi

Οι ακόλουθοι χρήστες σας ευχαριστούν για αυτή τη δημοσίευση : ryl24, Antonis, Kornilios
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:      
Δημοσίευση νέας  Θ.ΕνότηταςΑυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή

Μετάβαση στη:   

Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης