Συχνές Ερωτήσεις Αρχική σελίδα Forum Αναζήτηση Νέες Δημοσιεύσεις Κατάλογος Μελών Προφίλ
 Κανόνες λειτουργίας του Νίκος Γκούμας B.B. Ομάδες Μελών Εγγραφή  
 Συνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σας Σύνδεση
AIFC- Ανακοινώσεις
A.E.K. Internet Fan Club - A.E.K. Without Frontiers - Since 1994

02-10-13 αντίστροφη μέτρηση, επιστροφή ΣΠΙΤΙ ΜΑΣ ! Vol ΧIX Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας
Δημοσίευση νέας  Θ.ΕνότηταςΑυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή
Συγγραφέας Μήνυμα
Koukoglou
Veteran Member
Veteran Member

Ευχαριστώ: 6159
Τον ευχαρίστησαν 3503 φορές σε 2405 Δημοσιεύσεις

Τόπος: Αθήνα- Γήπεδο ΑΕΚ Αγια Σοφιά

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ Ιούν 26, 2017 16:00 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

macfrenzy έγραψε:
ryl24 έγραψε:
Όταν λέμε "μονά-ζυγά έχεις δίκιο" είναι όπως όταν διαβάζαμε ότι θα πάρουμε Έλληνα προπονητή, πήραμε τον Πογιέτ κι επειδή τελικά έφυγε, δικαιώθηκε η άποψη ότι δεν θα παίρναμε ξένο προπονητή;; ή κάτι άλλο;;;

Εγώ λέω ξεκάθαρα πως θεωρώ πως ο Τίγρης δε θα κάνει το γήπεδο. Αν το κάνει, ξεκάθαρα θα έχω άδικο και θα το παραδεχτώ. Ο Αντώνης λέει πως θεωρεί πως ο Τίγρης κάνει σοβαρές προσπάθειες και αυτό είναι γεγονός και πως άσχετα με το αν θα γίνει το γήπεδο, οι σοιβαρές προσπάθειες έχουν γίνει και φταίει ο ανάδρομος ερμής, ο πανίσχυρος δήμαρχος Ν. Φ που έπνιξε το τιγράγκι και η μοίρα μας γενικά. Αυτό για μένα είναι μονά ζυγά, μονόζυγα.

Τώρα αυτό για το προπονητή δε ξέρω, ρώτα κάποιον που είχε αυτή την άποψη ή είπε αυτό το πράγμα.

Μια διόρθωση.
Δεν λες ότι δεν θα κάνει γήπεδο. Λες ότι δεν θέλει να κάνει γήπεδο.

Οι ακόλουθοι χρήστες σας ευχαριστούν για αυτή τη δημοσίευση : Antonis
Antonis
Veteran Member
Veteran Member

Ευχαριστώ: 8923
Τον ευχαρίστησαν 3997 φορές σε 2812 Δημοσιεύσεις

Τόπος: ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ Ιούν 26, 2017 16:08 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

macfrenzy έγραψε:
Antonis έγραψε:
macfrenzy έγραψε:
Antonis έγραψε:
macfrenzy έγραψε:
Το ΓΕΓΟΝΟΣ ότι έχει φτάσει στο παρά πέντε από την αδειοδότηση ενός έργου που όποιος προσπάθησε δεν έφτασε ούτε στο 1/10 αυτών που έχουν γίνει ως τώρα, αποδεικνύει ότι είναι γατόνι σε σχέση με αυτούς. Αυτά είναι γεγονότα όχι εικασίες...
Από εκεί και πέρα αν δε τα έκανε στους χρόνους που θεωρείς εσύ ότι θα έπρεπε να τα είχε κάνει θα μπορούσε να οφείλεται σε δική σου αδυναμία να γνωρίζεις τους χρόνους που χρειάζονται για να γίνουν όλα αυτά, θα μπορούσε να θέλει ο ίδιος να περάσει αυτός ο χρόνος προκειμένου να συντρέξουν κάποιες άλλες προϋποθέσεις. Εκεί είναι το θέμα μας;;; Στους χρόνους;;;

Επειδή δε θα βγάλουμε άκρη και επειδή θα καταλήξουμε να κάνουμε ως συνήθως παράλογους μονόλογους, εγώ κρατάω αυτό.

Θεωρείς πως είμαστε στο παρά πέντε της αδειοδότησης (που για μένα το εικάζεις αλλά ας μην μπούμε πάλι σε σεντόνια συζήτηση). Θεωρώ πως τρώμε σώτο. Θα δούμε σύμφωνα με αυτό πάραυτα ποιος έχει δίκιο. Μακάρι να έχεις εσύ.

Δε χρειάζεται να περιμένεις για το ποιος έχει δίκιο.
Έχω απόλυτο δίκιο εγώ γιατί δεν υποστηρίζω ότι το γήπεδο θα γίνει.
Υποστηρίζω ότι γίνεται σοβαρή προσπάθεια για να γίνει.
Αν τελικά δε γίνει θα είναι γιατί ούτε ο Μέλ δε θα μπορέσει να το κάνει.
Όπως ποτέ δεν έγραψα ότι ο Ντέμης πουλούσε σωτο για το γήπεδο (που δεν έκανε) ετσι δε θα γράψω το ίδιο και τώρα.
Θεωρώ ότι και οι δύο προσπάθησαν/προσπαθούν να το κάνουν.
Και οι δύο θα κέρδιζαν από ένα γήπεδο σε πολλά επίπεδα, και τους δύο θα τους συνέφερε να φτιαχτεί.
Αυτά περί σωτου είναι εντελώς ( μα εντελώς) αστηριχτα.

Εντάξει ο Μελ είναι γατόνι, αλλά δεν ξέρεις αν θα γίνει το γήπεδο, αλλά πως είναι σοβαρή προσπάθεια για να γίνει.

Οκεικ.

Ναι, όλα αυτά...
Τέλος από εμένα γιατί δεν έχει νόημα.

Ε αφού μονά ζυγά μονόζυγα έχεις δίκιο, ναι όντως δεν έχει νόημαLOL

Αν εσύ τα έχεις μονοδιάστατα στο μυαλό σου, τότε πρέπει να βγεις να διαλαλήσεις, όχι με εικασίες, αλλά με τρανταχτές αποδείξεις πλέον ότι ο Ντέμης πούλησε τεράστιο σώτο στο λαό της ΑΕΚ που στην αρχή έλεγε για γήπεδο όπου θέλει ο λαός της ΑΕΚ, διαβεβαίωσε την R ότι θα το έκανε και έβγαλε τον Μελ εκτός πλάνου, μετά έλεγε ότι η δουλειά του φίλαθλου είναι να κάθετε στην εξέδρα να χειροκροτάει και το γήπεδο θα γίνει στον ΟΔΔΥ, και τελικά δεν το έκανε πουθενά και δε βγήκε ΚΑΝ να πει γιατί δε το έκανε ή ότι εγκαταλείπει την προσπάθεια.
Βγες λοιπόν και πες αυτά για τον Ντέμη και μετά θα έχεις κάθε δικαίωμα να πεις τα ίδια για τον Μελ.

Προσωπικά, ξαναγράφω, πιστεύω ότι έγινε/γίνεται σοβαρή προσπάθεια και από τους δύο για να γίνει το γήπεδο γιατί ΘΑ είχαν/έχουν πολλαπλά οφέλη από την κατασκευή του.
Μόνο και μόνο ότι θα αφήσουν εποχή, χρησιμοποιώντας και οι δύο ξένα λεφτά, είναι σοβαρότατο κίνητρο. Ο εγωισμός είναι τεράστιο κίνητρο από μόνος του.
Άσε με να ακολουθώ την λογική μου και όχι τις εικασίες σου λοιπόν που στηρίζεις στη πείρα σου (την μηδενική από ότι φαίνεται μιας και συγκρίνεις εντελώς ανόμοια πράγματα)
Πολεμάω αυτή την λογική του παραλόγου -του ότι είχε ανάγκη ο Μελ να πουλήσει σώτο για το γήπεδο για να αναλάβει την ΑΕΚ- από την πρώτη μέρα που ανέλαβε.
Τότε που κιχ έκανε και πέφτανε βρισίδια εδώ μέσα υιοθετώντας κάθε αρδιά που είχε συμφέρον να πλήξει τα συμφέροντα της ΑΕΚ.
ΔΕΝ λέω ότι είναι άγιος, ΔΕΝ λέω ότι το κάνει από αγνή και άδολη αγάπη, ΔΕΝ λέω ότι δε θα έχει οφέλη αλλά το αντίθετο!
Ότι είναι προς όφελός του το γήπεδο και τον συμφέρει να το χτίσει. ΑΠΟ ΧΙΛΙΕΣ ΠΛΕΥΡΕΣ τον συμφέρει.
Ε, λίγο πριν την άδεια, και μετά από όλα αυτά που έχουν γίνει, βαρέθηκα να εξακολουθώ να βάφω τους ανεμόμυλους μήπως και γίνουν ...αναγνωρίσιμοι.
Αν λοιπόν πιστεύεις ότι ότι έχει γίνει, όσα λεφτά έχουν ξοδευτεί, όσες εργατοώρες έχουν δαπανηθεί, όσα γλειψίματα έχουμε κάνει σε πολιτικούς, όσοι νόμοι έχουν ψηφιστεί κλπ κλπ έχουν γίνει απλώς για να δημιουργήσουν ένα προπέτασμα καπνού για να ξεγελάσουν εσένα για να μη βρίζεις τον Μελ σε ένα φόρουμ (που ούτως ή αλλιώς τον βρίζεις δηλαδή..), τότε δε μπορώ να κάνω τίποτα για αυτό.
Αυτά όμως απέχουν πάρα πολύ από το να χαρακτηριστούν εικασίες...

macfrenzy
Silver member
Silver member

Ευχαριστώ: 580
Τον ευχαρίστησαν 463 φορές σε 320 Δημοσιεύσεις

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ Ιούν 26, 2017 16:11 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

kouk έγραψε:
macfrenzy έγραψε:
ryl24 έγραψε:
Όταν λέμε "μονά-ζυγά έχεις δίκιο" είναι όπως όταν διαβάζαμε ότι θα πάρουμε Έλληνα προπονητή, πήραμε τον Πογιέτ κι επειδή τελικά έφυγε, δικαιώθηκε η άποψη ότι δεν θα παίρναμε ξένο προπονητή;; ή κάτι άλλο;;;

Εγώ λέω ξεκάθαρα πως θεωρώ πως ο Τίγρης δε θα κάνει το γήπεδο. Αν το κάνει, ξεκάθαρα θα έχω άδικο και θα το παραδεχτώ. Ο Αντώνης λέει πως θεωρεί πως ο Τίγρης κάνει σοβαρές προσπάθειες και αυτό είναι γεγονός και πως άσχετα με το αν θα γίνει το γήπεδο, οι σοιβαρές προσπάθειες έχουν γίνει και φταίει ο ανάδρομος ερμής, ο πανίσχυρος δήμαρχος Ν. Φ που έπνιξε το τιγράγκι και η μοίρα μας γενικά. Αυτό για μένα είναι μονά ζυγά, μονόζυγα.

Τώρα αυτό για το προπονητή δε ξέρω, ρώτα κάποιον που είχε αυτή την άποψη ή είπε αυτό το πράγμα.

Μια διόρθωση.

Ναι αυτό λέω. Αν κάνει γήπεδο αποδεικνύεται πως έχω άδικο.

macfrenzy
Silver member
Silver member

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ Ιούν 26, 2017 16:12 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

Αντώνη μίλησα εγώ κάπου για Ντέμη; Ο Ντέμης είναι πια ιστορία, πέταξε το πουλάκι, τώρα μιλάμε για το 2017.

Κατά τα άλλα εγώ είμαι αυτός με τις εμμονές.

Και αφού συνεχίζεις να λες πως είμαστε ένα βήμα πριν την άδεια και μετά μπουλντόζες και φύγαμε, κοντός φαλμός αλληλούια.

Koukoglou
Veteran Member
Veteran Member

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ Ιούν 26, 2017 16:14 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

macfrenzy έγραψε:
kouk έγραψε:
macfrenzy έγραψε:
ryl24 έγραψε:

Μια διόρθωση.

Όχι. Αν γίνει γήπεδο αποδεικνύεται πως δεν ξέρεις να κρίνεις τα γεγονότα.

Ξέρεις, μπορεί να θέλει κάποιος κάτι και να μην τα καταφέρει. Έχει διαφορά!

macfrenzy
Silver member
Silver member

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ Ιούν 26, 2017 16:21 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

kouk έγραψε:
macfrenzy έγραψε:
kouk έγραψε:
macfrenzy έγραψε:
ryl24 έγραψε:

Μια διόρθωση.

Όχι. Αν γίνει γήπεδο αποδεικνύεται πως δεν ξέρεις να κρίνεις τα γεγονότα.
Ξέρεις, μπορεί να θέλει κάποιος κάτι και να μην τα καταφέρει. Έχει διαφορά!

Αν πάει έτσι το δέχομαι και θα το παραδεχτώ. Γιατί εγώ σε αντίθεση με κάποιους άλλους δεν κάνω reset κάθε καλοκαίρι.

Όσο για το άλλο ναι ρε lolzors. Θα του δώκουνε και ribbon από τους προσκόπους για προσπάθεια να ξοδέψιε λεφτά για το γήπεδο που δεν έπιασε.

Αν είναι να λέω και εγώ μετά πως προσπαθούσε να μην το κάνει αλλά δεν το κατάφερε.

/οτιναναι

Koukoglou
Veteran Member
Veteran Member

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ Ιούν 26, 2017 16:23 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

Αναμενόμενο. LOL

macfrenzy
Silver member
Silver member

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ Ιούν 26, 2017 16:24 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

kouk έγραψε:
Αναμενόμενο. LOL

Όσο αναμενόμενο το να προβάλεις τον Τίγρη σαν ένα καημένο ταλαιπωρημένο αγόρι που δεν έχει πάρε δώσε με το δημόσιο και δε μπορεί να υπερνικήσει τα εμπόδια. Αλλά με καλή καρδιά και χρήμα για την ομάδα. Απλά δεν τον αφήνουν.

Antonis
Veteran Member
Veteran Member

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ Ιούν 26, 2017 16:30 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

macfrenzy έγραψε:
Αντώνη μίλησα εγώ κάπου για Ντέμη; Ο Ντέμης είναι πια ιστορία, πέταξε το πουλάκι, τώρα μιλάμε για το 2017.

Και αφού συνεχίζεις να λες πως είμαστε ένα βήμα πριν την άδεια και μετά μπουλντόζες και φύγαμε, κοντός φαλμός αλληλούια.

Και το γήπεδο της ΑΕΛ είναι ιστορία, δε κατάλαβα...
Εξετάζεις την ιστορία για να κρίνεις/συγκρίνεις όπου σε συμφέρει και όπου δε σε συμφέρει "αυτά είναι ιστορία...ποιος ασχολείται...";;;
Και μπορείς και συγκρίνεις δύο ΕΝΤΕΛΩΣ διαφορετικά γήπεδα από όποια άποψη και αν τα πάρεις (θες χωρητικότητα, θες αστικό ιστό, θες αντιδράσεις, θες εποχές παχέων και ισχνών αγελάδων) και δε συγκρίνεις δύο ακριβώς ίδιες περιπτώσεις : Δύο άνθρωπους που υποσχέθηκαν ότι θα προσπαθήσουν να φτιάξουν γήπεδο για την ΑΕΚ;
Και τον έναν τον κρίνεις και τον κατακρίνεις ενώ δεν έχει τελειώσει η προσπάθεια και ενώ έχει φτάσει 100 φορές πιο μακρυά από τον άλλο, ενώ έχει αρνητικό τον Δήμο, ενώ επιχειρεί σε εποχές βαθιάς κρίσης και με αριστερή κυβέρνηση και τον άλλο που τελείωσε την προσπάθεια με αρνητικό τρόπο, τον έχεις στο απυρόβλητο;;;
Και είναι λογικό αυτό τώρα;
Μπα να είναι λίγο άδικο;

Koukoglou
Veteran Member
Veteran Member

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ Ιούν 26, 2017 16:36 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

macfrenzy έγραψε:
kouk έγραψε:
Αναμενόμενο. LOL

Όσο αναμενόμενο το να προβάλεις τον Τίγρη σαν ένα καημένο ταλαιπωρημένο αγόρι που δεν έχει πάρε δώσε με το δημόσιο και δε μπορεί να υπερνικήσει τα εμπόδια. Αλλά με καλή καρδιά και χρήμα για την ομάδα. Απλά δεν τον αφήνουν.

Αυτό είναι αυτό που βλέπεις εσύ λόγω των παρωπιδων που φοράς.
Το πόσο εκτός πραγματικότητας είσαι δεν θα στο πω εγώ. LOL

macfrenzy
Silver member
Silver member

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ Ιούν 26, 2017 16:36 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

Antonis έγραψε:
macfrenzy έγραψε:

Και το γήπεδο της ΑΕΛ είναι ιστορία, δε κατάλαβα...
Εξετάζεις την ιστορία για να κρίνεις/συγκρίνεις όπου σε συμφέρει και όπου δε σε συμφέρει "αυτά είναι ιστορία...ποιος ασχολείται...";;;
Και μπορείς και συγκρίνεις δύο ΕΝΤΕΛΩΣ διαφορετικά γήπεδα από όποια άποψη και αν τα πάρεις (θες χωρητικότητα, θες αστικό ιστό, θες αντιδράσεις, θες εποχές παχέων και ισχνών αγελάδων) και δε συγκρίνεις δύο ακριβώς ίδιες περιπτώσεις : Δύο άνθρωπους που υποσχέθηκαν ότι θα προσπαθήσουν να φτιάξουν γήπεδο για την ΑΕΚ;
Και τον έναν τον κρίνεις και τον κατακρίνεις ενώ δεν έχει τελειώσει η προσπάθεια και ενώ έχει φτάσει 100 φορές πιο μακρυά από τον άλλο, ενώ έχει αρνητικό τον Δήμο, ενώ επιχειρεί σε εποχές βαθιάς κρίσης και με αριστερή κυβέρνηση και τον άλλο που τελείωσε την προσπάθεια με αρνητικό τρόπο, τον έχεις στο απυρόβλητο;;;
Και είναι λογικό αυτό τώρα;
Μπα να είναι λίγο άδικο;

βρε θα με τρελάνεις εσύ δεν μου είπες να σου πω άλλα παρόμοια σχέδια έργου σε σχέση με αυτό της ΝΦ;;;;; Μίλησα εγώ πουθενά για τον Ντέμη και τις εξαγγελίες του που ΔΕΝ έγιναν σχέδια έργου;

Μου μιλάς για το τι κάνω για Ντέμη που δεν τον ανέφερα ΠΟΥΘΕΝΑ; Ο Ντέμης απέτυχε παταγωδώς στο θέμα του γηπέδου, τι σχέση έχει πέρα από την εμμονή σου να τον βάζεις στη συζήτηση με τον Τίγρη;

Αν θέλεις να είμαστε σοβαροί στη συζήτηση, το ΑΚΡΙΒΩΣ ίδιο σε Ντέμη/ Τίγρη είναι πως ο Ντέμης είπε ΔΕΝ μπορεί να γίνει γήπεδο ση ΝΦ και απέτυχε να το φτιάξει οπουδήποτε χωρίς να πει πως πάμε για κατασκευή, ο Τίγρης είπε γίνεται το γήπεδο στη ΝΦ και θα το φτιάξω (το μέχρι να γυρίσουμε στη Σουφρολίγκα το αφήνω απέξω γιατί το ξεπεράσαμε ). Πως ακριβώς κρίνω διαφορετικά τον Ντέμη από τον Τίγρη;

Έχει επεξεργασθεί από τον/την macfrenzy στις Δευ Ιούν 26, 2017 16:53 pm, 1 φορά

macfrenzy
Silver member
Silver member

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ Ιούν 26, 2017 16:45 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

kouk έγραψε:
macfrenzy έγραψε:
kouk έγραψε:
Αναμενόμενο. LOL

Αυτό είναι αυτό που βλέπεις εσύ λόγω των παρωπιδων που φοράς.
Το πόσο εκτός πραγματικότητας είσαι δεν θα στο πω εγώ. LOL

Έτσι. Εγώ έχω τις παρωπίδες. LOL

Koukoglou
Veteran Member
Veteran Member

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ Ιούν 26, 2017 16:49 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

Ότι σε βολεύει, Μιχάλη. Εγώ; Εγώ! LOL

macfrenzy
Silver member
Silver member

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ Ιούν 26, 2017 16:52 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

kouk έγραψε:
Ότι σε βολεύει, Μιχάλη. Εγώ; Εγώ! LOL

όχι προς Θεού Νίκο. Εγώ, εγώ ! LOL

Antonis
Veteran Member
Veteran Member

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ Ιούν 26, 2017 17:08 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

Μιχάλη θεωρώ πλέον ότι τρολαρεις...
Άστο εδώ...

macfrenzy
Silver member
Silver member

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ Ιούν 26, 2017 17:23 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

Antonis έγραψε:
Μιχάλη θεωρώ πλέον ότι τρολαρεις...
Άστο εδώ...

σε εσένα δεν τρόλαρα απάντησα μια χαρά. Στον Νίκο αντι-τρόλλαρα.

Black Mamba
Academy Member
Academy Member

Ευχαριστώ: 1468
Τον ευχαρίστησαν 1664 φορές σε 1088 Δημοσιεύσεις

Τόπος: ΓΑΛΑΤΣΙ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ Ιούν 26, 2017 17:30 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

Κουκο πες του Μιχαλη ποτε σου ειπα οτι θα γινει το γηπεδο και ποτε στο ειπα . Να σημειωσει την ημερομηνια να του φυγει το αγχος .

Οι ακόλουθοι χρήστες σας ευχαριστούν για αυτή τη δημοσίευση : Koukoglou, macfrenzy
Koukoglou
Veteran Member
Veteran Member

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ Ιούν 26, 2017 17:31 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

Black Mamba έγραψε:
Κουκο πες του Μιχαλη ποτε σου ειπα οτι θα γινει το γηπεδο και ποτε στο ειπα . Να σημειωσει την ημερομηνια να του φυγει το αγχος .

LOL
Άσε ρε. Αφού δεν θέλει ο Μελ Μελ. Το συμπέρανε ο Μιχάλης από τις εκτιμήσεις του.

macfrenzy
Silver member
Silver member

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ Ιούν 26, 2017 17:32 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

kouk έγραψε:
Black Mamba έγραψε:

LOL
Άσε ρε. Αφού δεν θέλει ο Μελ Μελ. Το συμπέρανε ο Μιχάλης από τις εκτιμήσεις του.

αφού ξέρετε γιατί δε λέτε βρε τρελά αγόρια; Έτσι και αλλιώς είπαμε η προσπάθεια είναι που μετράει.

Black Mamba
Academy Member
Academy Member

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ Ιούν 26, 2017 17:45 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

macfrenzy έγραψε:
kouk έγραψε:
Black Mamba έγραψε:

LOL

αφού ξέρετε γιατί δε λέτε βρε τρελά αγόρια; Έτσι και αλλιώς είπαμε η προσπάθεια είναι που μετράει.

Δεν ειχες διαρκειας στην Γ εθνικη , αν ειχες θα ηξερες . Τωρα μεινε κοτσιου LOL

dark_side
Best topik starter
Best  topik starter

Ευχαριστώ: 1608
Τον ευχαρίστησαν 6905 φορές σε 3836 Δημοσιεύσεις

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ Ιούν 26, 2017 17:46 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

Σας γλενταει ο Μιχάλης

ΑΥΤΟΣ! ΑΥΤΟΣ! ΑΥΤΟΣ!

3-0

macfrenzy
Silver member
Silver member

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ Ιούν 26, 2017 17:52 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

Black Mamba έγραψε:
macfrenzy έγραψε:
kouk έγραψε:
Black Mamba έγραψε:

LOL

Δεν ειχες διαρκειας στην Γ εθνικη , αν ειχες θα ηξερες . Τωρα μεινε κοτσιου LOL

Και όχι τίποτα άλλο έχασα και τη προνομιακή θέση στη Αγ. Σοφία με το που φτάσαμε στη Σουπερ Λίγκα LOL

Black Mamba
Academy Member
Academy Member

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ Ιούν 26, 2017 18:06 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

dark_side έγραψε:
Σας γλενταει ο Μιχάλης

Ναι ναι , ε ρε γλεντια

aekzine
Veteran Member
Veteran Member

Ευχαριστώ: 5247
Τον ευχαρίστησαν 3821 φορές σε 2557 Δημοσιεύσεις

Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ Ιούν 26, 2017 18:44 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

dark_side έγραψε:
Σας γλενταει ο Μιχάλης

αρτζιμπουρτζικαιλουλας

Koukoglou
Veteran Member
Veteran Member

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ Ιούν 26, 2017 18:49 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

aekzine έγραψε:
dark_side έγραψε:
Σας γλενταει ο Μιχάλης

αρτζιμπουρτζικαιλουλας

Πρώτη φορά είναι; LOL

Katafractos
Academy Member
Academy Member

Ευχαριστώ: 1016
Τον ευχαρίστησαν 1397 φορές σε 941 Δημοσιεύσεις

Τόπος: Ν.Ηράκλειο - Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ Ιούν 26, 2017 18:57 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

Άμα είναι να μην κάνουμε γήπεδο, να μου το πείτε να συνεχίσω αυτό που έφτιαχνα στο 3d studio max. Very Happy

Koukoglou
Veteran Member
Veteran Member

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ Ιούν 26, 2017 19:02 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

Συνέχα! Mr. Green LOL

aaaeeekkk
Gold member
Gold member

Ευχαριστώ: 1772
Τον ευχαρίστησαν 657 φορές σε 468 Δημοσιεύσεις

Τόπος: Νου Που

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ Ιούν 26, 2017 20:55 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

Κουράστηκε και η κούραση η κουρασμένη...

Peacemaker
Ultimate Steel Member
Ultimate Steel Member

Ευχαριστώ: 1241
Τον ευχαρίστησαν 1926 φορές σε 1133 Δημοσιεύσεις

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ Ιούν 26, 2017 21:09 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

Ρε Kardi, αν μπορείς ανέβασε και τη σύνθεση της Μπορντό. Mr. Green

kardinalios
Football Manager
Football Manager

Ευχαριστώ: 4210
Τον ευχαρίστησαν 3494 φορές σε 2092 Δημοσιεύσεις

Τόπος: Πολύγυρος Χαλκιδική

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ Ιούν 26, 2017 23:58 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

Peacemaker έγραψε:
Ρε Kardi, αν μπορείς ανέβασε και τη σύνθεση της Μπορντό. Mr. Green

Εφτασεεεεεεεεε Razz

Dropsy, Rohr, Lassagne, Specht, Battiston, Tusseau, Lopez, Giresse, Martinez, Lacombe, Audrain.
Δεν γίνεται αναφορά σε αλλαγές και στην σύνθεση της τότε ήταν και ο Tigana

macfrenzy έγραψε:
Αντώνη μίλησα εγώ κάπου για Ντέμη;

Δεν έχει σημασία. Και για τους Dropkick Murphys να γράψεις, Ντέμη θα διαβάσει!

Μην το συνεχίζετε άλλο για το γήπεδο, αφου Ντέμης...Καλύτερα με τα φιλικά! Κάτι ξέρει ο peace!

Οι ακόλουθοι χρήστες σας ευχαριστούν για αυτή τη δημοσίευση : Peacemaker
Antonis
Veteran Member
Veteran Member

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι Ιούν 27, 2017 00:57 am Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

kardinalios έγραψε:

macfrenzy έγραψε:
Αντώνη μίλησα εγώ κάπου για Ντέμη;

Δεν έχει σημασία. Και για τους Dropkick Murphys να γράψεις, Ντέμη θα διαβάσει!

Αυτό που αναδεικνύω κάθε φορά είναι το πόσο διαφορετικά βλέπουν κάποιοι τα πράγματα μέσα από το πρίσμα Ντέμη και από το πρίσμα Μελ.
Παραπάνω έδωσα χαρακτηριστικό παράδειγμα και το ξαναγράφω από την ανάποδη:
Αν τώρα ο Μελ δεν ξαναμιλήσει ποτέ για το γήπεδο, μας αφήσει στο διηνεκές χωρίς καν να πει ότι παραιτείται από το θέμα του γηπέδου γιατί δεν θα έχει τα @@ να το κάνει, θα πέσει το κράξιμο της αρκούδας. Θα τον βρίζουν μέχρι και οι πέτρες. Όσοι δε στεκόμαστε θετικά απέναντι στη προσπάθεια θα γίνουμε εξιλαστήρια θύματα.
Αυτό ακριβώς έκανε ο Ντέμης και δεν άνοιξε ούτε μύτη!!! Και εγώ που τον υποστήριζα δεν ρωτήθηκα καν από κανέναν γιατί τον υποστήριζα ή γιατί δεν έβλεπα το δούλεμα κλπ κλπ...
Αν δεν καταλαβαίνει κάποιος τα γυαλιά που φοράει γιατί τα φοράει τόσο πολύ καιρό που νομίζει ότι ο κόσμος έχει αλλάξει χρώμα δε φταίω εγώ.
Και -ΔΥΣΤΥΧΩΣ- δίνονται άπειρες αφορμές για να θυμίζω ότι ΕΠΙΚΕΝΤΡΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΊΝΑΙ ΜΟΝΟ Η ΑΕΚ !!!
Οι αναφορές στον Ντέμη λοιπόν είναι μήπως και θυμηθούν κάποιο πως είναι να στηρίζεις την προσπάθεια, και τις όποιες πιθανότητες έχει αυτή να πετύχει.
Όσο λοιπόν Καρδινάλιε θα βλέπω κάποιον με γυαλιά, θα του θυμίζω πως ήταν όταν δε τα φορούσε...

Οι ακόλουθοι χρήστες σας ευχαριστούν για αυτή τη δημοσίευση : Koukoglou
kardinalios
Football Manager
Football Manager

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι Ιούν 27, 2017 10:58 am Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

Ο Ντέμης έχει φύγει εδώ και 8 χρόνια και ακόμα με αυτόν ασχολείσαι.
Δεν υπάρχει πρίσμα Μελ. και πρίσμα Ντέμη. Υπάρχει Α.Ε.Κ.
Τα παραπάνω πρίσματα εσύ και 2-3 τα βλέπετε που αλληλοσυγχαίρεστε.

Ο Μελ. θα το φτιάξει το γήπεδο. Πότε, άγνωστο. Αλλά θα το φτιάξει.

Antonis
Veteran Member
Veteran Member

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι Ιούν 27, 2017 11:15 am Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

kardinalios έγραψε:
Δεν υπάρχει πρίσμα Μελ. και πρίσμα Ντέμη. Υπάρχει Α.Ε.Κ.

Και κάπου εδώ η γάτα μου άρχισε να γελάει από μόνη της, χωρίς να την βάλω εγώ...
Αν έχω άδικο σε αυτό που γράφω παραπάνω, βγες και πες ότι : Ακόμα και αν δεν κάνει ο Μελ το γήπεδο, ακόμα και αν από αύριο δεν ξανακούσουμε ΚΑΝ για την τύχη του γηπέδου, δε θα ανοίξει μύτη όπως έγινε και με τον Ντέμη.
Βγες και πες ότι αν αποχωρήσει ο Μελ και ρίξει το φταίξιμο στους οπαδούς που γιουχάρουνε, επίσης δε θα ανοίξει μύτη.
Βγες και πες ότι αν δώσει μέσα σε 6 μήνες 4-5 μύρια για προπονητές για δύο-τρεις-μήνες δουλειά σύνολο τα οποία θα τα χρωστάει η ΑΕΚ μετά, επίσης δε θα ανοίξει μύτη...

Για να σε δω...

kardinalios
Football Manager
Football Manager

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι Ιούν 27, 2017 11:22 am Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

Γουστάρεις να κάνεις κουβέντα με ΑΝ.
Εγώ όχι...

twentyone
Developer
Developer

Ευχαριστώ: 197
Τον ευχαρίστησαν 1019 φορές σε 492 Δημοσιεύσεις

Τόπος: Athens-Greece

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι Ιούν 27, 2017 11:28 am Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

Πού είναι κάνας ψηλός moderator να διαχωρίσει τα ασχετα μηνυματα;

Antonis
Veteran Member
Veteran Member

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι Ιούν 27, 2017 11:31 am Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

kardinalios έγραψε:
Γουστάρεις να κάνεις κουβέντα με ΑΝ.
Εγώ όχι...

Respect Respect Respect

Nikos21r
Site Admin
Site Admin

Ευχαριστώ: 108
Τον ευχαρίστησαν 3618 φορές σε 2151 Δημοσιεύσεις

Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι Ιούν 27, 2017 18:42 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

http://www.aek365.com/a-528109/neo-xtuphma-kata-tou-ghpedou-apo-lionto.htm

http://www.AEK-enosis.gr

aekzine
Veteran Member
Veteran Member

Ευχαριστώ: 5247
Τον ευχαρίστησαν 3821 φορές σε 2557 Δημοσιεύσεις

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι Ιούν 27, 2017 18:53 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

ποιοι είναι αυτοί πάλι?

Link

Antonis
Veteran Member
Veteran Member

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι Ιούν 27, 2017 19:01 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

Καλά που δε πέσαμε στη παγίδα του δημάρχου για την υψομετρικη...
Κατά τα άλλα, εφόσον οι υπογραφές έχουν πέσει δε ξέρω αν μπορεί να μας καθυστερήσει κάπου.

Katafractos
Academy Member
Academy Member

Ευχαριστώ: 1016
Τον ευχαρίστησαν 1397 φορές σε 941 Δημοσιεύσεις

Τόπος: Ν.Ηράκλειο - Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι Ιούν 27, 2017 19:05 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

Image

Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:      
Δημοσίευση νέας  Θ.ΕνότηταςΑυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή

Μετάβαση στη:   

Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης