Συχνές Ερωτήσεις Αρχική σελίδα Forum Αναζήτηση Νέες Δημοσιεύσεις Κατάλογος Μελών Προφίλ
 Κανόνες λειτουργίας του Νίκος Γκούμας B.B. Ομάδες Μελών Εγγραφή  
 Συνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σας Σύνδεση
AIFC- Ανακοινώσεις
A.E.K. Internet Fan Club - A.E.K. Without Frontiers - Since 1994

Καλώς όρισες Αντρέ Σιμόες Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας
Δημοσίευση νέας  Θ.ΕνότηταςΑπάντηση στη Θ.Ενότητα
Συγγραφέας Μήνυμα
kouk
Veteran Member
Veteran Member

Ευχαριστώ: 5766
Τον ευχαρίστησαν 3257 φορές σε 2259 Δημοσιεύσεις

Τόπος: Αθήνα-ΟΑΚΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ Μάρ 18, 2016 20:06 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

Μπράβο, πολύ καλό νέο. yahoo

Polar 21
Gold member
Gold member

Ευχαριστώ: 283
Τον ευχαρίστησαν 261 φορές σε 189 Δημοσιεύσεις

Τόπος: Sweden, Denmark

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ Μάρ 18, 2016 20:24 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

Μπραβοοοοοο

iatros21
Gold member
Gold member

Ευχαριστώ: 224
Τον ευχαρίστησαν 326 φορές σε 186 Δημοσιεύσεις

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ Μάρ 18, 2016 21:05 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

Eξαιρετικό νέο. Παίκτης-κλειδί για την ΑΕΚ του μέλλοντος.

karew
Addicted member
Addicted member

Τον ευχαρίστησαν 367 φορές σε 253 Δημοσιεύσεις

Τόπος: ΩΡΩΠΟΣ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ Μάρ 18, 2016 21:06 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

Πολυ καλό νέο.Θα τολμούσα να πω καλύτερο και από μεταγραφή μιας και οι σειρήνες για τον Άντρες αρχίζουν και πληθαίνουν.Μπράβο στον παίχτη καθώς και στην Διοίκηση. Goo Goo Goo

Antonis
Veteran Member
Veteran Member

Ευχαριστώ: 8698
Τον ευχαρίστησαν 3889 φορές σε 2726 Δημοσιεύσεις

Τόπος: ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ Μάρ 18, 2016 21:21 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

Μπράβο μπράβο!!!
Με λίγα παιχνίδια στην Ευρώπη θα φέρει πολλά λεφτά...

aekzine
Veteran Member
Veteran Member

Ευχαριστώ: 4950
Τον ευχαρίστησαν 3465 φορές σε 2362 Δημοσιεύσεις

Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ Μάρ 18, 2016 21:26 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

δεν θελουμε να φερει λεφτά, να παίξει μπάλα θέλουμε

Οι ακόλουθοι χρήστες σας ευχαριστούν για αυτή τη δημοσίευση : Kornilios, Tario, Los Angeles
Kornilios
Academy Member
Academy Member

Ευχαριστώ: 7387
Τον ευχαρίστησαν 3189 φορές σε 1670 Δημοσιεύσεις

Τόπος: Ηράκλειο Κρήτης

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ Μάρ 18, 2016 21:59 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

Εξαιρετικά θετική είδηση και χωρίς να τραβήξει η ιστορία.
Προσωπικά ήμουν σχεδόν σίγουρος ότι θα γινόταν σήριαλ μέχρι το καλοκαίρι αν θα ανανέωνε ή όχι.

Μπράβο στον Μελ, μπράβο και στον παίκτη που έδειξε έμπρακτα ότι έχει δεθεί με την ομάδα και έκλεισε τα αυτιά στις σειρήνες του εξωτερικού.

meiji
Dedicated member
Dedicated member

Ευχαριστώ: 560
Τον ευχαρίστησαν 356 φορές σε 173 Δημοσιεύσεις

Τόπος: Σύνορα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ Μάρ 18, 2016 22:09 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

Επιτέλους κάτι απλό και λογικό!

Συνέχισε έτσι πουλέναρε! ThumbsUp

nd_21
Veteran Member
Veteran Member

Ευχαριστώ: 4119
Τον ευχαρίστησαν 7286 φορές σε 3377 Δημοσιεύσεις

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ Μάρ 18, 2016 22:36 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

Eπειδή έχουμε καεί στον χυλό με ανακοινώσεις για ανανέωση συμβολαίου (Μανωλάς, Τζιμπούρ), θα περιμένω να δώσω συγχαρητήρια όταν θα πέσουν οι υπογραφές.

Antonis
Veteran Member
Veteran Member

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ Μάρ 19, 2016 00:56 am Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

aekzine έγραψε:
δεν θελουμε να φερει λεφτά, να παίξει μπάλα θέλουμε

Δεν θα πρέπει να υπάρχει παίχτης που δεν πωλείται για την σωστή τιμή.
Όχι αν αντικαταστείται επάξια και περισσεύουν και χρήματα για να δυναμώσεις σε άλλες θέσεις.

κουβανος
Silver member
Silver member

Ευχαριστώ: 1285
Τον ευχαρίστησαν 649 φορές σε 417 Δημοσιεύσεις

Τόπος: Λεμεσός, Κύπρος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ Μάρ 19, 2016 10:18 am Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

7.5 ek η ρητρα συμφωνα με την Livesport

σωστη τιμη ή χαμηλη;;

Εξαιρετικό νεο πάντως η ανανέωση!! Well done ThumbsUp ThumbsUp

Bagus
Veteran Member
Veteran Member

Ευχαριστώ: 2236
Τον ευχαρίστησαν 2109 φορές σε 1517 Δημοσιεύσεις

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ Μάρ 19, 2016 12:12 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

κουβανος έγραψε:

σωστη τιμη ή χαμηλη;;

4 πρεπει να είχαμε πάρει απο Παπασταθόπουλο επομένως μια χαρά μου φαίνεται...

karew
Addicted member
Addicted member

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ Μάρ 19, 2016 12:18 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

κουβανος έγραψε:

σωστη τιμη ή χαμηλη;;

Δεν νομιζω οτι τιθεται ερωτημα υψηλη η χαμηλη.Η ΑΕΚ τοσο κοστολογει τον παιχτη.Απο εκει και περα αν καποιος τον θελει, ερχεται σταζει 7,5 χαρτια και τον δινουμε με κορδελα. Mr. Green Mr. Green

υγ.Νομιζω παντως οτι για παιχτη που δεν εχει παιξει καν Ευρωπη ειναι πολυ καλη η ρητρα.Αν θυμαμαι καλα τοσα η λιγοτερα πηρε ο gay για τον Σαμαρη μετα απο Τσ Λ και μουντιαλ με αρκετα καλες εμφανισεις.

Antonis
Veteran Member
Veteran Member

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ Μάρ 19, 2016 12:58 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

Καλά, δε φοβάστε τον Νικόλα;;; LOL

κουβανος
Silver member
Silver member

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ Μάρ 19, 2016 12:59 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

10 millions ο Σαμαρης στη Μπενφικα

Kornilios
Academy Member
Academy Member

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ Μάρ 19, 2016 14:05 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

Παράθεση:
Ο Σιμόες στην ΑΕΚ μέχρι το 2019
\\ΕΙΔΗΣΕΙΣ \\ 19/3/2016
Η ΠΑΕ ΑΕΚ ανακοινώνει την επέκταση του συμβολαίου του ποδοσφαιριστή της, Αντρέ Σιμόες, μέχρι τον Ιούνιο του 2019 και του εύχεται να συνεχίσει να προσφέρει στην ομάδα μας με το ίδιο πάθος και την ίδια επιτυχία, όπως το έχει κάνει σε αυτούς τους πρώτους οχτώ μήνες της συνεργασίας μας.

Μετά την επέκταση του συμβολαίου του ο Αντρέ Σιμόες δήλωσε στο aekfc.gr: «Είμαι πολύ ικανοποιημένος από αυτή την εξέλιξη, γιατί ήθελα να παραμείνω στην ΑΕΚ και να συνεχίσω να προσφέρω φορώντας τη φανέλα της. Η απόφαση της επέκτασης του συμβολαίου μου ήταν για εμένα πάρα πολύ εύκολη και δεν χρειάστηκε ιδιαίτερη σκέψη, ακριβώς γιατί μου αρέσει πολύ που βρίσκομαι εδώ και αγωνίζομαι για αυτή την ομάδα και το ίδιο θέλω να συνεχίσω να κάνω. Μπορεί να μην περίμενα τόσο γρήγορα, μετά τη μεταγραφή μου στην ΑΕΚ, ότι θα κληθώ να υπογράψω νέο συμβόλαιο, αλλά πιστεύω ότι σε αυτούς τους μήνες έχω κάνει καλή δουλειά και ευχαριστώ τους ανθρώπους της ομάδας μου για την εμπιστοσύνη τους».

Ο Αντρέ Σιμόες θέλησε επίσης να στείλει ένα μήνυμα και στον κόσμο της ΑΕΚ, που ενθουσιάστηκε μετά τη νέα του συμφωνία με την ομάδα: «Θέλω να τους πω ότι τους ευχαριστώ για την αγάπη τους και ότι είμαι πολύ χαρούμενος που επέκτεινα το συμβόλαιό μου. Θα βρίσκομαι πλέον στην ομάδα δύο χρόνια περισσότερα από αυτά που αρχικά είχα υπογράψει και είμαι απόλυτα ικανοποιημένος για αυτό. Όπως όλοι οι συμπαίκτες μου, έτσι και εγώ, αυτό που θέλουμε είναι να τους προσφέρουμε μόνο χαρές και κατάκτηση τίτλων με πρώτο το εφετινό κύπελλο, αν τελικά συνεχιστεί η διοργάνωση»!
http://www.aekfc.gr/newsdetails/o-simoes-stin-AEK-mechri-to-2019-47595.htm?lang=el&path=-637015958

ip21
Moderator
Moderator

Ευχαριστώ: 2331
Τον ευχαρίστησαν 1577 φορές σε 1099 Δημοσιεύσεις

Τόπος: Versailles

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ Μάρ 19, 2016 14:15 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

Πολύ καλό νέο!

nd_21
Veteran Member
Veteran Member

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ Μάρ 19, 2016 14:17 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

Συγχαρητήρια!!

Οι φουστόγαβροι έμειναν με την όρεξη.

karew
Addicted member
Addicted member

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ Μάρ 19, 2016 14:23 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

nd_21 έγραψε:
Συγχαρητήρια!!

Οι φουστόγαβροι έμειναν με την όρεξη.

Έτσι,είναι γνωστή η συμπάθειά που του έχει ο Σίλβα.Επίσης ο gay έχει ανοίξει δίαυλο επικοινωνίας με τον μαναντζερ του Σιμοες για άλλους παιχτες.

κουβανος
Silver member
Silver member

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ Μάρ 19, 2016 14:30 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

με διαφορα η καλυτερη μεταγραφη της χρονιας. ολου του πρωταθληματος, οχι μονο σε μας

Notakias
Empire Member
Empire Member

Ευχαριστώ: 806
Τον ευχαρίστησαν 1075 φορές σε 879 Δημοσιεύσεις

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ Μάρ 19, 2016 14:54 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

Δώρο της διοίκησης στον κουκ για τα γενέθλια του. Μεγάλης σημασίας ανανέωση και για αγωνιστικούς λόγους, αλλά και για λόγους προφίλ της ομάδας. Δεν άφησε σε καμία περίπτωση να γίνει σίριαλ η ανανέωση του συμβολαίου ενός παίκτη που όπως ακούγεται κοιτούσαν και από το εξωτερικό, είναι δεύτερη φορά το τελευταίο διάστημα(μετά τον ανταμ) που καθαρίζει στα γρήγορα την μπουγάδα ο μελ. Τα μηνύματα που παίρνουν οι διάφοροι παίκτες στην Ελλάδα θεωρώ ότι είναι πια εντελώς διαφορετικά.

kouk
Veteran Member
Veteran Member

Ευχαριστώ: 5766
Τον ευχαρίστησαν 3257 φορές σε 2259 Δημοσιεύσεις

Τόπος: Αθήνα-ΟΑΚΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ Μάρ 19, 2016 16:11 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

Notakias έγραψε:
Δώρο της διοίκησης στον κουκ για τα γενέθλια του. Μεγάλης σημασίας ανανέωση και για αγωνιστικούς λόγους, αλλά και για λόγους προφίλ της ομάδας. Δεν άφησε σε καμία περίπτωση να γίνει σίριαλ η ανανέωση του συμβολαίου ενός παίκτη που όπως ακούγεται κοιτούσαν και από το εξωτερικό, είναι δεύτερη φορά το τελευταίο διάστημα(μετά τον ανταμ) που καθαρίζει στα γρήγορα την μπουγάδα ο μελ. Τα μηνύματα που παίρνουν οι διάφοροι παίκτες στην Ελλάδα θεωρώ ότι είναι πια εντελώς διαφορετικά.
ThumbsUp

nd_21
Veteran Member
Veteran Member

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ Μάρ 19, 2016 16:28 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

Έγκυρο χτεσινό ρεπορτάζ από το γκεουλοσπορτόσκυλο

Παράθεση:
Κλέβει ποδοσφαιριστή από ΑΕΚ ο Μαρινάκης;

ΕΧΕΙ βουίξει η πιάτσα τις τελευταίες ημέρες, με σενάριο που θέλει τον Ολυμπιακό να "κλέβει" ποδοσφαιριστή από την "Ένωση", το καλοκαίρι του 2017!

Είναι γεγονός πόσο όσο το πρωτάθλημα φτάνει προς το τέλος του και πλησιάζουμε, αντίστοιχα, προς τις μεταγραφικές περιόδους, τόσο θα πληθαίνουν τα σενάρια που αφορούν την έλευση ή την αποχώρηση ποδοσφαιριστών...

Μόνο που τις τελευταίες ημέρες υπάρχει στην πιάτσα ένα σενάριο με πάρα πολύ μεγάλο ενδιαφέρον, που αφορά τον Ολυμπιακό και την ΑΕΚ!

Γιατί φαίνεται ότι οι Πειραιώτες έχουν στη λίστα τους έναν ποδοσφαιριστή της ΑΕΚ που ξεχώρισε φέτος με την παρουσία του και δείχνει ότι έχει τα στοιχεία μεγάλου παίκτη...

Δεν είναι τυχαίο, άλλωστε, ότι για την περίπτωσή του υπάρχει ενδιαφέρον από καλές ομάδες του εξωτερικού.

Ο συγκεκριμένος ποδοσφαιριστής έκλεψε τις εντυπώσεις στη φετινή ΑΕΚ, αλλά το συμβόλαιο που έχει με την ομάδα ολοκληρώνεται το καλοκαίρι του 2017.

Οι "κιτρινόμαυροι" θέλουν να ανανεώσουν μαζί του, αλλά αυτό δεν έχει γίνει ακόμα...

Κι εδώ είναι που έχει δημιουργηθεί το σενάριο που φέρνει τον Ολυμπιακό στο προσκήνιο!

Για την ώρα δεν μπορούμε να πούμε ή να γράψουμε κάτι περισσότερο, γιατί μιλάμε απλώς για ένα σενάριο που μπορεί σε λίγες ημέρες να μην ισχύει κιόλας.

Αλλά είναι γεγονός πως συνήθως εκεί που υπάρχει καπνός, υπάρχει και φωτιά... Για αυτό ίσως η περίπτωση του συγκεκριμένου ποδοσφαιριστή, να έχει πολύ περισσότερο ενδιαφέρον από ό,τι νομίζουν κάποιοι...

Rounder
Veteran Member
Veteran Member

Ευχαριστώ: 3494
Τον ευχαρίστησαν 6706 φορές σε 4245 Δημοσιεύσεις

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ Μάρ 19, 2016 18:22 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

Μπράβο Τίγρη! Οι καλύτεροι να μένουν με μεγάλα συμβόλαια, έτσι χτίζεται μεγάλη ομάδα. Ελπίζω να ακολουθήσουν κι άλλα τέτοια νέα.

ARDIZOGLOY
Veteran Member
Veteran Member

Ευχαριστώ: 539
Τον ευχαρίστησαν 2032 φορές σε 1173 Δημοσιεύσεις

Τόπος: THESSALONIKI.GREECE

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ Μάρ 19, 2016 18:57 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

Πολυ καλη κινηση της διοικησης να κλεισει απο τωρα τον παικτη.
Μπραβο και στον παικτη που θελει να φορεσει την φανελα της ΑΕΚ και για την συνεχεια.
Οσο για τα γαυροδημοσιευματα ειναι διασκεδαστικα...και να πω οτι εκανε επικοινωνιακη νικη ο Μελ επι του Μαρινακη(οπως γραφοταν κατα συροην οτι εκανε ο χοντρος στην περιπτωση Φουστερ wink ).

κουβανος
Silver member
Silver member

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ Ιούν 18, 2016 18:04 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

σημαντικες δηλωσεις του παικτουρ σε εφημεριδα της χωρας του

Σιμόες: «Θέλω να παίξω στα καλύτερα πρωταθλήματα του κόσμου»
Παράθεση:

Χαρούμενος στην ΑΕΚ αλλά ανοιχτός σε νέες προκλήσεις όσον αφορά την ποδοσφαιρική του καριέρα είναι ο Αντρέ Σιμόες, που εξέφρασε την επιθυμία να αγωνιστεί στο ισπανικό πρωτάθλημα.

Ανοιχτός σε νέες προκλήσεις είναι ο Αντρέ Σιμόες, ο οποίος θέλει να παίξει στα μεγαλύτερα πρωταθλήματα του κόσμου, όπως δήλωσε στην «Abola». Ωστόσο, ανέφερε προς το παρόν πως είναι χαρούμενος στην ΑΕΚ, ενώ για το ενδιαφέρον πολλών ομάδων, υποστήριξε πως είναι απλά φιλολογικό.

«Θα προτιμούσα να μείνω στην άκρη σε αυτό το θέμα. Είμαι χαρούμενος στην ΑΕΚ, έχω συμβόλαιο για τρία χρόνια και ο ατζέντης μου ασχολείται με αυτά τα πράγματα. Όπως όλοι, ξέρω ότι πρέπει να στοχεύεις ψηλά αν θες να πετύχεις κάτι. Και ονειρεύομαι να φτάσω ψηλά. Στόχος μου δεν είναι να σταματήσω εδώ. Θέλω να παίξω στα καλύτερα πρωταθλήματα του κόσμου, όπως η Ισπανία και είναι ελκυστικό να παίζεις απέναντι στη Ρεάλ και τη Μπαρτσελόνα. Είναι συναρπαστικό και αποτελεί στόχο κάθε παίκτη», ανέφερε αρχικά ο Πορτογάλος μέσος της ΑΕΚ.

Για τις ομάδες που λέγετε ότι ενδιαφέρονται για τον ίδιο: «Μαθαίνω για το ενδιαφέρον αλλά κανείς δεν έχει μιλήσει μαζί μου. Τα διαβάζω στις εφημερίδες. Στο ποδόσφαιρο υπάρχει πολύ κουβέντα, αλλά δεν είναι όλα αλήθεια. Αν είχα δεχθεί μια πρόταση από μεγάλη ομάδα της Πορτογαλίας δεν θα είχα φύγει στο εξωτερικό, γιατί μου αρέσει να είμαι στη χώρα μου και νομίζω ότι θα μπορούσα να παίξω σε ένα τέτοιο κλαμπ. Δεν ήρθε και έπρεπε να πάρω το ρίσκο να παίξω σε μια μεγάλη ομάδα της Ελλάδας, που με είχε παρακολουθήσει για καιρό και είχε στόχο να επιστρέψει στην κατάκτηση τίτλων».

http://www.sport-fm.gr/article/podosfairo/simoes-thelw-na-paiksw-sta-kalutera-prwtathlimata-tou-kosmou/3176324

iatros21
Gold member
Gold member

Τον ευχαρίστησαν 326 φορές σε 186 Δημοσιεύσεις

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ Ιούν 19, 2016 13:19 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

Επειδή ουδέποτε στην ΑΕΚ λεφτά που πήραμε από πωλήσεις δεν τα είδαμε να επενδύονται σοβαρά σε παίκτες, εύχομαι ο παίκτης να μήν πωληθεί. Εξαίρεση το μακρινό '96 που με τα λεφτά του Τσάρτα πήραμε το Ντέμη.

Rounder
Veteran Member
Veteran Member

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ Ιούν 19, 2016 15:49 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

Παράθεση:
Ωστόσο, ανέφερε προς το παρόν πως είναι χαρούμενος στην ΑΕΚ, ενώ για το ενδιαφέρον πολλών ομάδων, υποστήριξε πως είναι απλά φιλολογικό.

«Θα προτιμούσα να μείνω στην άκρη σε αυτό το θέμα. Είμαι χαρούμενος στην ΑΕΚ, έχω συμβόλαιο για τρία χρόνια και ο ατζέντης μου ασχολείται με αυτά τα πράγματα.

Iδιαίτερα θετικο το γεγονός ότι κάποτε με τον τσαμπουκά φεύγανε για να πάνε στο γαύρο, ενώ τώρα υποχρεώνονται να ανακαλέσουν επικοινωνιακά τις δηλώσεις τους ακόμα και για την Πριμέρα Ντιβιζιόν. Μπράβο Τίγρη.

Kornilios
Academy Member
Academy Member

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ Ιούν 19, 2016 16:42 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

Μην κάνετε τέτοια, είδα το τόπικ πάνω και νόμιζα ότι έφυγε.

Antonis
Veteran Member
Veteran Member

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ Ιούν 20, 2016 00:41 am Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

Ο Σιμόες έκανε πρόταση γάμου στην Κάτια Ασίς κι όπως γνωστοποίησε μέσω του προσωπικού του λογαριασμού στο «instagram», απέσπασε το πολυπόθητο «ναι»!

Να ζήσετε παιχταρά μου!!!

nd_21
Veteran Member
Veteran Member

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ Μάϊ 14, 2017 22:58 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

Μεγάλο ματς απόψε και γενικά από την στιγμή που ξεπέρασε τα προβλήματα με τον αχίλλειο, έχει κάνει πολύ καλές εμφανίσεις. Αν βάλει στο ρεπερτόριο του και 30άρες μπάλιες, όπως αυτή στον Μάνταλο στην φάση του 0-1, μπορεί να μπει στο κλαμπ των μεγάλων εξαριών της ιστορίας μας.
Έχοντας του χρόνου μπροστά του δύο καλά οκτάρια θα ανέβει κι άλλο.

Rounder
Veteran Member
Veteran Member

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ Μάϊ 14, 2017 23:19 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

nd_21 έγραψε:

Το σχήμα των double sixes είναι επιζήμιο και για τους ίδιους τους παίχτες. Σωστά το επισημαίνεις. Όχι μόνο για τον Γιόχανσον (που είναι το προφανές καθώς δεν παίζει στη θέση του) όσο και για τον Σιμόες που κάποια μικρά πολύτιμα πράγματα που κάνει "σταματάνε" στην ανεπάρκεια του Γιόχανσον να κάνει το αμέσως επόμενο βήμα που απαιτείται ώστε η αρχική ενέργεια του Σιμόες να εξελιχθεί σε ευκαιρία.

Μακάρι να βρούμε μια σωστή πρόταση για τον Γιόχανσον και να είμαστε όλοι ευχαριστημένοι. Μεταξύ των δύο είναι δύσκολη η επιλογή, αλλά νομίζω πως ο Σιμόες στα σημεία είναι καλύτερος παίχτης ΚΥΡΙΩΣ γιατί έχει πάντα 100% το μυαλό του στο ματς, ενώ ο Γιόχανσον δείχνει να έχει διαστήματα στα οποία κολλάει και δεν του βγαίνει τίποτα, τα κάνει όλα λάθος, παρασύρεται και δεν κυριεύει τον εαυτό του όπως ο Σιμόες. Αυτό νομίζω πως τους διαφοροποιεί καθώς κατά τα άλλα υπερέχουν και οι δύο στα σημεία (ο Σιμόες στην κάλυψη χώρων και την τακτική, ο Γιόχανσον στη δύναμη και τις προσωπικές μονομαχίες).

Deminho
Veteran Member
Veteran Member

Ευχαριστώ: 2524
Τον ευχαρίστησαν 6689 φορές σε 3295 Δημοσιεύσεις

Τόπος: Νo man's land

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ Μάϊ 15, 2017 00:21 am Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

Πολύ μεγάλο ματς.
Νομίζω κι εγώ ότι αν έπρεπε να διαλέξω με το ζόρι έναν από το δίδυμο, θα διάλεγα τον Πορτογάλο.

kardinalios
Football Manager
Football Manager

Ευχαριστώ: 4010
Τον ευχαρίστησαν 3382 φορές σε 2019 Δημοσιεύσεις

Τόπος: Πολύγυρος Χαλκιδική

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ Μάϊ 15, 2017 00:51 am Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

Κανένα ζορι Ντέμ για μένα.
Ο Σουηδός ακόμα δεν έχει προσαρμοστεί στις συνθήκες της Ελλάδας.

Όταν στην Σουηδία έχουν παύση για χειμώνα, εξαφανίζεται λες και παίζει εκεί.

Με Δέλλα και Poyet ήταν super, φέτος αρκετά μέτριος σε αντίθεση με τον Simoes που είναι σκυλί μαύρο.

Μπορεί να φταίνε οι 3 αλλαγές προπονητή, αλλά αν και του χρόνου ο Σουηδός παίζει έτσι και ο Γαλανόπουλος συνεχίσει να ανεβαίνει θα κάνει δίδυμο με Simoes.

aekzine
Veteran Member
Veteran Member

Ευχαριστώ: 4950
Τον ευχαρίστησαν 3465 φορές σε 2362 Δημοσιεύσεις

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ Μάϊ 15, 2017 06:47 am Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

nd_21 έγραψε:
Μεγάλο ματς απόψε και γενικά από την στιγμή που ξεπέρασε τα προβλήματα με τον αχίλλειο, έχει κάνει πολύ καλές εμφανίσεις. Αν βάλει στο ρεπερτόριο του και 30άρες μπάλιες, όπως αυτή στον Μάνταλο στην φάση του 0-1, μπορεί να μπει στο κλαμπ των μεγάλων εξαριών της ιστορίας μας.

να επισημάνω ότι αυτό, δεν ξεπεράστηκε μαγικά, κάποιοι το διαχειριστήκανε σωστά.

Rounder
Veteran Member
Veteran Member

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ Μάϊ 15, 2017 07:34 am Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

Ολόσωστα το διαχειριστήκανε: δεν πήρανε κανέναν αντικαταστάτη του το καλοκαίρι με αποτέλεσμα να βγάζει όλες τις προπονήσεις σφαδάζοντας προκειμένου να παίξει υποχρεωτικά με την ΣεντΕτιέν, κι έτσι να επιδεινωθεί βαρύτατα, να φτάσει στον προθάλαμο του χειρουργείου και να σέρνεται μεγαλοπρεπώς σε όλον τον πρώτο γύρο, στον οποίον ελλείψει Σιμόες εμφανίσαμε το τραγικό πρόσωπο που εμφανίσαμε. Καταπληκτική διαχείριση, προτείνω να γίνει το ίδιο δηλ. να πουλήσουν τον Γιόχανσον και να μην πάρουν κανέναν άλλον - άλλωστε γιατί να δίνεις λεφτά για αναπληρωματικό του Σιμόες? Ας βγάλει όλα τα ματς μόνος του.

Οι ακόλουθοι χρήστες σας ευχαριστούν για αυτή τη δημοσίευση : ashton, Tario
κουβανος
Silver member
Silver member

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ Μάϊ 15, 2017 10:26 am Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

δεν καταλαβαινω γιατι πρεπει ντε και καλα να φυγει ο ενας εκ των Γιοχανσον και Σιμοες. Μια χαρα αναπληρωματικος θα ειναι ο ενας του αλλου και στα Ευρωπαικα πιστευω οτι επιβαλλεται να αγωνιζομαστε με 2 κοφτες.

dark_side
Best topik starter
Best  topik starter

Ευχαριστώ: 1470
Τον ευχαρίστησαν 6457 φορές σε 3574 Δημοσιεύσεις

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ Μάϊ 15, 2017 10:39 am Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

κουβανος έγραψε:
δεν καταλαβαινω γιατι πρεπει ντε και καλα να φυγει ο ενας εκ των Γιοχανσον και Σιμοες. Μια χαρα αναπληρωματικος θα ειναι ο ενας του αλλου και στα Ευρωπαικα πιστευω οτι επιβαλλεται να αγωνιζομαστε με 2 κοφτες.

μνημονιακη πρωτη φορα αριστερα mode on

κοφτες εχουμε να φαν και οι κοτες

μνημονιακη πρωτη φορα αριστερα mode off

ΑΥΤΟΣ! ΑΥΤΟΣ! ΑΥΤΟΣ!

3-0

ryl24
Veteran Member
Veteran Member

Ευχαριστώ: 3826
Τον ευχαρίστησαν 6651 φορές σε 3347 Δημοσιεύσεις

Τόπος: Ν. Ιωνία, Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ Μάϊ 15, 2017 10:57 am Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

ναι, ΟΚ

Οι ακόλουθοι χρήστες σας ευχαριστούν για αυτή τη δημοσίευση : Deminho
Rounder
Veteran Member
Veteran Member

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ Μάϊ 15, 2017 11:02 am Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

Μα δεν θα φύγει ντε και καλα ο Γιοχανσον. Θα φύγει αν έρθει αξιοπρεπής πρόταση ώστε να μην τον χάσεις τσάμπατου χρόνου. Και αν είναι όντως αξιοπρεπής τότε ελπίζω ότι με αυτά τα λεφτά ο Ντανιέλ θα φέρει δύο παίχτες, ένα αναπληρωματικό εξαρι κι ένα ημιβασικο οχταρι, θέσεις που κακώς τις καλύπτει σε πολλές περιπτώσεις αμφότερες ο Σουηδός.

Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:      
Δημοσίευση νέας  Θ.ΕνότηταςΑπάντηση στη Θ.Ενότητα

Μετάβαση στη:   

Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης