Συχνές Ερωτήσεις Αρχική σελίδα Forum Αναζήτηση Νέες Δημοσιεύσεις Κατάλογος Μελών Προφίλ
 Κανόνες λειτουργίας του Νίκος Γκούμας B.B. Ομάδες Μελών Εγγραφή  
 Συνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σας Σύνδεση
AIFC- Ανακοινώσεις
A.E.K. Internet Fan Club - A.E.K. Without Frontiers - Since 1994

ΠΡΟΤΑΣΗ Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας
Δημοσίευση νέας  Θ.ΕνότηταςΑπάντηση στη Θ.Ενότητα
Συγγραφέας Μήνυμα
Ionios
Addicted member
Addicted member

Ευχαριστώ: 767
Τον ευχαρίστησαν 150 φορές σε 106 Δημοσιεύσεις

Τόπος: Germania / FILIATES

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ Μάϊ 27, 2013 14:13 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

Δεν ξερω πως τα βλεπετε εσεις αλλα εγω προσωπικα θελω να ειμαι σε εναν καθαρο συνδεσμο που διασκεδαζει με το ποδοσφαιρο και αγαπαει την ομαδα . Θελω να μπορω να αγοραζω τα μπλουζακια μου χωρις να νιωθω οτι πανε τα λεφτα μου σε λαθος χερια. Οτι δεν πανε τα λεφτα μου σε εγκληματικες οργανωσεις οπαδων που βλαπτουν οχι μονο την ομαδα αλλα και την δικια μου περηφανια γι αυτην. Θελω να βλεπω μια κερκιδα οργανωμεν, AEK FAN CLUB.COM ας πουμε, που να ειναι ζωντανο κομματι του αγωνα και να διασκεδαζει ανεξαρτητου αποτελεσματος. Να εχει η κερκιδα μπαμπαδες με τα παιδακια τους στα κιτρινομαυρα και να γινει τροπος ζωης ο κυριακατικος αγωνας για την οικογενεια.
Ας βγαλουμε ρε παιδια μερικα δικα μας μπλουζακια και αλλα εξεσουαρ αφιλοκερδος, μονο το πραγματικο κοστος να πληρωνουμε η και με ενα καπελο που ομως να το αποδοσουμε εμεις σε καποιο αθλητικο μας τμημα . Απλα, πιστευω οτι ειναι η καταληλλη στιγμη να αλλαξουμε και σε επιπεδο συνδεσμων την εικονα της ομαδας μας. Ας κανουμε την αρχη και πιστευω να βρεθουν και αλλες παρεες να κανουν το ιδιο και σε λιγα χρονι9α να γινουν μυοψηφια ολοι αυτοι οι συνδεσμοι οργανομενων που ειναι γκετα αλητιας και εκβιασμου της ομαδας.

Antonis
Veteran Member
Veteran Member

Ευχαριστώ: 9049
Τον ευχαρίστησαν 4090 φορές σε 2876 Δημοσιεύσεις

Τόπος: ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ Μάϊ 27, 2013 14:46 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

Σε αυτά που θέλεις συμφωνώ και ήταν όλα όσα εκτίμησα στην θητεία Νικολαΐδη.
Για να διορθωθεί όμως αυτό που λες δεν νομίζω ότι πρέπει να ιδρύσουμε νέους "συνδέμους" αλλά να καταργήσουμε αυτούς που υπάρχουν.
Αυτό γίνεται μόνο εκ των άνωθεν...

Ionios
Addicted member
Addicted member

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ Μάϊ 27, 2013 14:51 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

Το προβλημα ειναι οτι κανεις δεν τολμα να καταργησει τους υπαρχοντες, αυτος ειναι ο λογος που πιστευω πτι με την λειτουργια νεων συνδεσμων σε αλλες βασεις, τους κανουμε σε βαθος χρονου μυοψηφια και τους κοβουμε και την τροφοδοσια απο νεα μελη.

Michalis
Addicted member
Addicted member

Ευχαριστώ: 99
Τον ευχαρίστησαν 192 φορές σε 138 Δημοσιεύσεις

Τόπος: Σε λάθος μέρος, τη λάθος στιγμή

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ Μάϊ 27, 2013 14:53 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

Μ' αρέσει ο ιδεαλισμός κι ο ρομαντισμός σου LOL Ξεχασέ το, οι κάθε λογής πειρατές θα συνεχίσουν να κλέβουν τα όνειρά μας.

bakalex
Gold member
Gold member

Ευχαριστώ: 3271
Τον ευχαρίστησαν 1341 φορές σε 773 Δημοσιεύσεις

Τόπος: athina

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ Μάϊ 27, 2013 15:24 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

pirate
pirate pirate
pirate pirate pirate
pirate pirate pirate pirate
piratepirate pirate pirate pirate

Ionios
Addicted member
Addicted member

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ Μάϊ 27, 2013 15:56 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

bakalex έγραψε:
pirate
pirate pirate
pirate pirate pirate
pirate pirate pirate pirate
piratepirate pirate pirate pirate

Kαλως τους Πειρατες του εφιαλτη.. Mr. Green

longbow
Addicted member
Addicted member

Ευχαριστώ: 110
Τον ευχαρίστησαν 324 φορές σε 192 Δημοσιεύσεις

Τόπος: Ηράκλειο Κρήτης

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ Ιούν 20, 2013 21:08 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

Ionios έγραψε:
Δεν ξερω πως τα βλεπετε εσεις αλλα εγω προσωπικα θελω να ειμαι σε εναν καθαρο συνδεσμο που διασκεδαζει με το ποδοσφαιρο και αγαπαει την ομαδα . Θελω να μπορω να αγοραζω τα μπλουζακια μου χωρις να νιωθω οτι πανε τα λεφτα μου σε λαθος χερια. Οτι δεν πανε τα λεφτα μου σε εγκληματικες οργανωσεις οπαδων που βλαπτουν οχι μονο την ομαδα αλλα και την δικια μου περηφανια γι αυτην. Θελω να βλεπω μια κερκιδα οργανωμεν, AEK FAN CLUB.COM ας πουμε, που να ειναι ζωντανο κομματι του αγωνα και να διασκεδαζει ανεξαρτητου αποτελεσματος. Να εχει η κερκιδα μπαμπαδες με τα παιδακια τους στα κιτρινομαυρα και να γινει τροπος ζωης ο κυριακατικος αγωνας για την οικογενεια.
Ας βγαλουμε ρε παιδια μερικα δικα μας μπλουζακια και αλλα εξεσουαρ αφιλοκερδος, μονο το πραγματικο κοστος να πληρωνουμε η και με ενα καπελο που ομως να το αποδοσουμε εμεις σε καποιο αθλητικο μας τμημα . Απλα, πιστευω οτι ειναι η καταληλλη στιγμη να αλλαξουμε και σε επιπεδο συνδεσμων την εικονα της ομαδας μας. Ας κανουμε την αρχη και πιστευω να βρεθουν και αλλες παρεες να κανουν το ιδιο και σε λιγα χρονι9α να γινουν μυοψηφια ολοι αυτοι οι συνδεσμοι οργανομενων που ειναι γκετα αλητιας και εκβιασμου της ομαδας.

Ολα αυτα που περιγράφεις γινονται απο τον Σ.Φ ΑΕΚ Ηρακλειου. ειχα παει και στην Original εδω Ηρακλειο αλλα μονο για να παρω κανα εισιτήριο και μετα δεν ηθελα ουτε απο εξω να περναω που λεει ο λογος. Πηγα μια φορα στον Σ.Φ. ΑΕΚ Ηρακλειου και πραγματικα ειναι αλλη φαση. Παρειστικα ολοι μαζι για χαβαλε και ας πας 1η φορα χωρις να σε κοιτανε παο πανω μεχρι κατω μηπως εισαι γαυρος ή βαζελος , παιδακια να βλεπουν τους αγωνες και να παιζουν σε ξεχωριστο χωρο ολα μαζι στο ημιχρονο και πριν τον αγωνα , απο 50-120 νορμαλ ατομα να βλεπουμε αγωνες , μπλουζακια κλπ κλπ και εκτος απο ολα αυτα μοιραζουν τροφιμα σε οικογενειες , λαμπαδες και δωρα τις γιορτες , αιμοδοσιες στον συνδεσμο συνεχεια και γενικα βοηθανε πολυ κοσμο που εχει προβλημα με λεφτα - ρουχα κλπ οσο μπορουν βεβαια.

Οι ακόλουθοι χρήστες σας ευχαριστούν για αυτή τη δημοσίευση : bakalex
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:      
Δημοσίευση νέας  Θ.ΕνότηταςΑπάντηση στη Θ.Ενότητα

Μετάβαση στη:   

Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης