Συχνές Ερωτήσεις Αρχική σελίδα Forum Αναζήτηση Νέες Δημοσιεύσεις Κατάλογος Μελών Προφίλ
 Κανόνες λειτουργίας του Νίκος Γκούμας B.B. Ομάδες Μελών Εγγραφή  
 Συνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σας Σύνδεση
AIFC- Ανακοινώσεις
A.E.K. Internet Fan Club - A.E.K. Without Frontiers - Since 1994

Λυπαμαι... Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας
Δημοσίευση νέας  Θ.ΕνότηταςΑπάντηση στη Θ.Ενότητα
Συγγραφέας Μήνυμα
FREEMAN
Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ Απρ 10, 2006 11:48 am Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

suspect έγραψε:

υγ. Ατιμη κυκλικη ζωη.
Απο τους θρακομακεδονες στο αεροδρομιο...

Σχετικο και ασχετο μαζι...θελει 10 ωρες συζητηση.....αστο δεν ειναι ωρα τωρα

konspir
Academy Member
Academy Member

Ευχαριστώ: 1304
Τον ευχαρίστησαν 2235 φορές σε 1339 Δημοσιεύσεις

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ Απρ 10, 2006 11:51 am Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

FREEMAN είσαι λάθος.

Η απουσία από το γήπεδο μπορεί να σημαίνει 1.000.000 άλλα πράγματα εκτός από την μη στήριξη στον Ντέμη όπως θέλεις να πείσεις ότι σημαίνει.

Nikos21r
Site Admin
Site Admin

Ευχαριστώ: 111
Τον ευχαρίστησαν 3663 φορές σε 2173 Δημοσιεύσεις

Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ Απρ 10, 2006 11:53 am Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

edn_21 έγραψε:
Το εν λόγω τόπικ δύσκολα μπορεί να εκτιμηθεί τέτοιες ώρες. Τώρα παίζει το σενάριο "είτε είσαι μαζί μας, είτε όχι". Και οποιαδήποτε κριτική μεταφράζεται ως "είσαι με τους άλλους"...

καλα εδω πιανουμε παλι πατο εσυ εχεις μεινει ακομα σε αυτα τα διληματα...

http://www.AEK-enosis.gr

Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ Απρ 10, 2006 11:54 am Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

ROWMAN έγραψε:
edn21, παλι λες λες λες, αλλα απαντηση στα γραφομενα μου ξεχασες να δωσεις.....παλι.....Ο εξυπνος αντρας οταν δεν εχει κατι ουσιαστικο να πει, σιωπα.

Μα ακριβώς αυτό έκανα, απάντησα. Ακόμη και για τις μελλοντικές γενιές.

FREEMAN
Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ Απρ 10, 2006 11:55 am Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

konspir2 έγραψε:
FREEMAN είσαι λάθος.

Η απουσία από το γήπεδο μπορεί να σημαίνει 1.000.000 άλλα πράγματα εκτός από την μη στήριξη στον Ντέμη όπως θέλεις να πείσεις ότι σημαίνει.

Αδελφε μιλαω για την επομενη Κυριακη και μονο...
Και ποιοι ειναι δηλαδη τα 1000000 πραγματα...

konspir
Academy Member
Academy Member

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ Απρ 10, 2006 12:02 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

FREEMAN έγραψε:
konspir2 έγραψε:
FREEMAN είσαι λάθος.

Πολλά μπορεί να είναι...

Μιλώντας για εμένα π.χ., ο λόγος που θα με κάνει να μην πάω γήπεδο (αν τελικά δεν πάω) είναι τα χθεσινά γεγονότα και η αηδία που μου προκαλεί η κατάντια ενός μέρους του κόσμου της ΑΕΚ, που όμως μέχρι τώρα δεν μπορεί να αντιμετωπιστεί και να με αφήσει στην ηρεμία μου.

Για άλλους μπορεί να είναι η απώλεια των στόχων.

Για άλλους μπορεί να είναι οι διαιτητικές σφαγές.

Για άλλους μπορεί να είναι ο Σάντος.

Για άλλους μπορεί να είναι η μπάλα που παίζουμε.

Για άλλους μπορεί να είναι το ΟΑΚΑ.

Για σένα είναι ο Ντέμης... αλλά μην προσπαθείς να χρεώσεις την απουσία του κόσμου εκεί που σε συμφέρει για να αποδέιξεις τις θέσεις σου.

Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ Απρ 10, 2006 12:06 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

Ρε Μιχάλη - FREEMAN ο κόσμος έχει ξενερώσει από την "διαμάχη" - που για αυτούς που ξέρουν ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ - Ντέμη - Ορίτζιναλ. Εάν η Ορίτζιναλ που είναι ένα κομμάτι του λαού της ΑΕΚ που έχει φωνή, και έχει φωνή που ακούγεται είχε φροντήσει να διαλύσει οποιαδήποτε σύνεφα τότε ο ΑΕΚτσής που δεν παέι στο ΟΑΚΑ όταν πέφτει η θερμοκρασία και έχει υγρασία θα πήγαινε. Ξέρεις πολύ καλά πόσο μπορεί να γενικεύσει και να απλουστεύσει τα πράγματα ένας Έλληνας πέρνοντας ένα στρατόπεδο... Σίγουρα θα μπορούσε και ο Ντέμης να βοηθήσει σε αυτή την κατεύθυνση.

Μην απευθύνεσαι σε εμένα. Αρκετά μέλη του φόρουμε ξέρουν ότι θα πάω και με Αγροτικό Αστέρα και με Απόλλωνα Αθηνών και με Νίκη Βόλου. Είτε υπάρχει "κόντρα" είτε όχι. Και φέρομαι σαν οριτζιναλίστας έστω και εάν δεν ανήκω στην οικογένεια. ΦΩΝΑΖΩ ΑΕΚ και μόνο ΑΕΚ...

Εφόσον ξέρω ότι είσαι από τα κομμάτια της οικογένειας της Ορίτζιναλ σου ζητώ να τα βρεις με τον άνθρωπο που έχει κάνει τα δικά του λάθη, αλλά τα έκανε με 2 γνώμωνες:

1. Το καλό του Ελληνικού Ποδοσφαίρου
2. Το καλό της ΑΕΚ

Εάν κοιτάξουμε τον σκοπό σίγουρα δεν είμαστε εναντίων του. Έστω και εάν διαφωνούμε ως προς τον τρόπο...

FREEMAN
Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ Απρ 10, 2006 12:09 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

konspir2 έγραψε:
FREEMAN έγραψε:
konspir2 έγραψε:
FREEMAN είσαι λάθος.

Πολλά μπορεί να είναι...

Μιλώντας για εμένα π.χ., ο λόγος που θα με κάνει να μην πάω γήπεδο (αν τελικά δεν πάω) είναι τα χθεσινά γεγονότα και η αηδία που μου προκαλεί η κατάντια ενός μέρους του κόσμου της ΑΕΚ, που όμως μέχρι τώρα δεν μπορεί να αντιμετωπιστεί και να με αφήσει στην ηρεμία μου.

Για άλλους μπορεί να είναι η απώλεια των στόχων.

Για άλλους μπορεί να είναι οι διαιτητικές σφαγές.

Για άλλους μπορεί να είναι ο Σάντος.

Για άλλους μπορεί να είναι η μπάλα που παίζουμε.

Για άλλους μπορεί να είναι το ΟΑΚΑ.

Για σένα είναι ο Ντέμης... αλλά μην προσπαθείς να χρεώσεις την απουσία του κόσμου εκεί που σε συμφέρει για να αποδέιξεις τις θέσεις σου.

Αδελφε εγω θελω να παω γηπεδο...το σκεφτομαι σοβαρα γιατι στα δυσκολα πρεπει να ειμαστε κοντα στην ομαδα και οχι στις φιεστες...

Αλλα ας μιλησουμε για σενα που εισαι κοντα....

Παράθεση:

Ισα ισα που τωρα πρεπει να εισαι κοντα..διπλα στην ομαδα.Αν φυγεις τωρα δινεις δυναμη σε αυτους που πηγαν στο αεροδρομιο και εκαναν το πεσιμο.
Βλεπεις ομως;;;
Και οι αλλοι λογοι ξενερωματος που ειπες για πες μου σε ποιους δεν φταει ο προεδρος...για πες μου

Navas506
Member
Member

Ευχαριστώ: 0
Τον ευχαρίστησαν 0 φορές σε 0 Δημοσιεύσεις

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ Απρ 10, 2006 12:11 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

Σωστος Greco! Φετος απο λιγο φταιμε ολοι απλως αυτοι ειναι που φαινονται (Ντεμης-ORIGINAL)!

Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ Απρ 10, 2006 12:11 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

Μιχάλη OΠΟΙΑ Κυριακή και να πας, εκεί θα τον δεις... Στο γήπεδο. Δεν είναι καναπές.

Μιλάω για τον konspir2...

Mindfield
Silver member
Silver member

Ευχαριστώ: 501
Τον ευχαρίστησαν 709 φορές σε 444 Δημοσιεύσεις

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ Απρ 10, 2006 12:13 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

dyntsikos έγραψε:
Ρε συ ξερει τι μου θυμιζεις; Κατι τυπακια που σχολιαζουν τη γκομενα με το μινι που τη βιασαν 4 και λενε "ε τα ηθελε ο κολος της"
Οσον αφορα την φθορα και την αποκαθηλωση που λες μιλα για λογαριασμο σου. Εγω ειμαι 32 χρονων και θεωρω τον Ντεμη προτυπο. ΟΚ.
Για αυτους που το προτυπο τους ειναι ο Μπαμπης ο Σουγιας (ή ο αλλος ο απιστευτος που διαβαζα στο Εmpire οτι το παρασημο του ηταν οτι πηγε μονος του να δει εκτος εδρας την ΑΕΚ σε παιχνιδι με μικρη ομαδα της Μακεδονιας στο κυπελο) αδιαφορω

+1

Nickpes21
Empire Member
Empire Member

Ευχαριστώ: 1105
Τον ευχαρίστησαν 848 φορές σε 538 Δημοσιεύσεις

Τόπος: Μπανανία ...

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ Απρ 10, 2006 12:13 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

Greco21 έγραψε:
Μιχάλη OΠΟΙΑ Κυριακή και να πας, εκεί θα τον δεις... Στο γήπεδο. Δεν είναι καναπές.

Μιλάω για τον konspir2...

ΑΕΚόμετρο στον Σπύρο γρήγορα Razz

Misa
Academy Member
Academy Member

Ευχαριστώ: 889
Τον ευχαρίστησαν 1062 φορές σε 650 Δημοσιεύσεις

Τόπος: Αθηνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ Απρ 10, 2006 12:16 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

Freeman και εγω αμα τσακωθω με την γυναικα μου ξενερωνω αλλα αμα μπει κανεις στο σπιτι για να την χτυπησει μονο αδιαφορα δεν θα σφυριζω.

Φετος στα δικα μου ματια, ο Ντεμης εχει ανεβει ακομα περισσοτερο.

Οσο για το τι θα φανει την Κυριακη και για το αν θα πανε πολλοι ή λιγοι, μαλλον σαν μια πολυ ευκολη ντριμπλα το βλεπω γιατι ξερεις καλα, οτι ο πολυς και πραγματικα αγνος κοσμος, δεν διακατεχετε απο συνδρομα ''ταλιμπαν'' που θα παει να πολεμησει και να στηριξει τις θεσεις του, αντιθετα γουσταρει γηπεδο και μπαλιτσα σε πολιτισμενο περιβαλλον και οχι σε συγκρουσιακο. Για αυτο λοιπον προβλεπω συσπειρωση των ''οργανομενων'' αφου στα φτωχα μυαλλα τους θεωρουν την στιγμη την πλεον καταληλη για την κορυφωση του πολεμου που εχουν ξεκινησει απο την αρχη της σαιζον και τον απλο κοσμο (οποιοι ερθουν) να τους αποδοκιμαζει. Ε καιρος ηταν να ξεμουδιασουν τα παιδια, περασανε δυο χρονια σχεδον, χωρις εμφυλιο και με πολλες ξενερωτες φατσουλες στο γηπεδο να τους χαλανε τις συνηθειες.

Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ Απρ 10, 2006 12:17 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

Νίκο μόνο για γέλια δεν είναι...

Χτυπάνε την ομάδα από παντού γιατί είδαν ότι ενωμένη η οικογένεια είναι αχτύπητη με Μπούρμπο και Κρασσά...

konspir
Academy Member
Academy Member

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ Απρ 10, 2006 12:17 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

Στην παραμονή του Σάντος αν δεν εκπληρώσε τους στόχους που του είχαν τεθεί στην αρχή της χρονιάς.

Μόνο εκεί.

Φίλε FREEMAN είμαι πολύ στενοχωρημένος για να μπω σε ατέρμονες συζητήσεις.

Μα πολύ στενοχωρημένος.

Ο καθένας αντιδρά όπως η ψυχή του τον διατάζει.

Οι αντοχές τελειώνουν... Η ΑΕΚ την εποχή του βατράχου έπαιζε με 500 οπαδούς στα Λιόσια...

Γιατί;

Γιατί το άρρωστο κλίμα ο νορμάλ άνθρωπος δεν το αντέχει και ξεκόβει.

Πρέπει να είσαι μαζόχας για να το αντέξεις.

Η ιστορία επαναλαμβάνεται με άλλον συμπρωταγωνιστή.

Τότε το άντεξα... τώρα δεν ξέρω αν μπορώ.

Καλό είναι να δεις τις ομοιότητες και να κάνεις του παραλληλισμούς και την αυτοκριτική σου.

Ίσως έτσι σου λυθεί η απορία για την απουσία του κόσμου αλλά και για την παρουσία του πέρυσι.

Είναι πολύ φανερό για να το αναλύσω παραπάνω.

Nikos C
Empire Member
Empire Member

Ευχαριστώ: 2613
Τον ευχαρίστησαν 3108 φορές σε 1919 Δημοσιεύσεις

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ Απρ 10, 2006 12:20 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

Φαντάζομαι τον Freeman να κρίνει καταστάσεις του παρελθόντος.

Freeman 399 πΧ:

"Κοίτα να δεις. Η καταδίκη του Σωκράτη είναι λυπηρό γεγονός. Αλλά κατά βάθος αυτός φταίει. Ποιός του είπε να τριγυρνάει στην Αθήνα και να προσπαθεί να χαλάει την ζαχαρένια του καθενός και να κάνει εχθρούς;"

Freeman 1831:

"Κοίταξε να δεις. Κακώς δολοφόνησαν τον Καποδίστρια οι Μαυρομιχάληδες, αλλά κατά βάθος αυτός φταίει. Τί ήθελε να τραβιέται να εκσυγχρονίσει την χώρα;"

Freeman 1920:

"Κοίτα να δεις, κακώς καταψηφίστηκε ο Βενιζέλος και κακώς, κάκιστα πήγαν να τον δολοφονήσουν. Κατά βάθος όμως αυτός φταίει. Τί ήθελε να μας τραβάει στις Σμύρνες και τις Μικρές Ασίες; Ο κόσμος δεν είναι για αυτά."

Α, ρε κωλοέλληνες, α, ρε κωλοχώρα! Όποιος χριστιανός πάει να αλλάξει πέντε πράγματα να γίνουμε καλύτεροι, του την πέφτουν σαν τα κοράκια να τον φάνε.

Και μην χάσουμε ευκαιρία να βρούμε δικαιολογίες για να δικαιολογήσουμε και το τελευταίο καθικάκι της σειράς.

Φάτε λοιπόν κωλοέλληνες τους Μαυρομιχάληδες και τους Ψωμιάδηδες. Αυτοί σας αξίζουν, αυτούς θέλετε.

Nickpes21
Empire Member
Empire Member

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ Απρ 10, 2006 12:22 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

Greco21 έγραψε:
Νίκο μόνο για γέλια δεν είναι...

Χτυπάνε την ομάδα από παντού γιατί είδαν ότι ενωμένη η οικογένεια είναι αχτύπητη με Μπούρμπο και Κρασσά...

Συμφωνώ απόλυτα,αλλά επειδή κοιμήθηκα σκατά το βράδυ από τον εκνευρισμό,θέλω να χαλαρώσω λίγο

Nikos C...τον αδικείς ΠΑΡΑ πολύ όμως

MITSAΚLAS
Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ Απρ 10, 2006 12:23 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

Ρε Νικόλα, ο Μιχάλης αυτά; Όχι ρε παιδιά.

Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ Απρ 10, 2006 12:28 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

Όχι μόνο τον αδικεί...

Το να κάνεις μια παραδοχή ότι κάποιος φέρεται σωστά σε λάθος πλαίσιο-περιβάλλον δεν είναι κατακριτέο.

Σε αυτό που συμφωνώ με τον Freeman είναι στο εξής: Σε ποιους μιλάς ρε Ντέμη για PIN, νέα ήθη, 0 ανακοινώσεις για διαιτησία όταν οι αντίπαλοι σου παραμένουν οι ίδιοι καύκαλοι... Θα μείνουμε άλλοι μια χρονιά εκτός στόχων και η πλειοψηφία όντας ευκαιριακοί τύποι ΔΕΝ ΘΑ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΟΥΝ ΤΗΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ.

Σε αυτό που διαφωνώ με τον Freeman είναι στις μάχες που έπρεπε να δώσει μέχρι τελικής πτώσεως η R προς αυτή την κατεύθυνση...

gab
Silver member
Silver member

Ευχαριστώ: 260
Τον ευχαρίστησαν 89 φορές σε 53 Δημοσιεύσεις

Τόπος: Vienna, Austria

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ Απρ 10, 2006 12:30 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

Nikos C έγραψε:

Freeman 399 πΧ:

"Κοίτα να δεις. Η καταδίκη του Σωκράτη είναι λυπηρό γεγονός. Αλλά κατά βάθος αυτός φταίει. Ποιός του είπε να τριγυρνάει στην Αθήνα και να προσπαθεί να χαλάει την ζαχαρένια του καθενός και να κάνει εχθρούς;"

Freeman 1831:

"Κοίταξε να δεις. Κακώς δολοφόνησαν τον Καποδίστρια οι Μαυρομιχάληδες, αλλά κατά βάθος αυτός φταίει. Τί ήθελε να τραβιέται να εκσυγχρονίσει την χώρα;"

Freeman 1920:

"Κοίτα να δεις, κακώς καταψηφίστηκε ο Βενιζέλος και κακώς, κάκιστα πήγαν να τον δολοφονήσουν. Κατά βάθος όμως αυτός φταίει. Τί ήθελε να μας τραβάει στις Σμύρνες και τις Μικρές Ασίες; Ο κόσμος δεν είναι για αυτά."

Α, ρε κωλοέλληνες, α, ρε κωλοχώρα! Όποιος χριστιανός πάει να αλλάξει πέντε πράγματα να γίνουμε καλύτεροι, του την πέφτουν σαν τα κοράκια να τον φάνε.

Και μην χάσουμε ευκαιρία να βρούμε δικαιολογίες για να δικαιολογήσουμε και το τελευταίο καθικάκι της σειράς.

Φάτε λοιπόν κωλοέλληνες τους Μαυρομιχάληδες και τους Ψωμιάδηδες. Αυτοί σας αξίζουν, αυτούς θέλετε.

TO MEGALITERO RESPECT MOU,FILE !
EINAI TO POST THS XRONIAS....BRAVO SOU.
kai propantos auto to simio :

POSO WRAIA MPOREI NA EINAI H ALITHIA !

FREEMAN
Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ Απρ 10, 2006 12:32 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

Nikos C tks....

Αλλα οταν καποιοι γραφικοι μιλουσαν εδω μεσα για τον Σαντος πριν 1-2 μηνες μερικοι αλλοι εκραζαν οτι σαμποταρουν το εργο του προπονητη....σημερα θελουν να τον βαλουν σε αεροπλανο για Πορτογαλια

Οταν καποιοι γραφικοι φωναζουν καιρο τωρα,Ντεμη ασε τις σουιτες και τα δερματινα και γυρνα στη κερκιδα γιατι εκει ειναι η θεση σου(μεταφορικο ειναι αυτο,αν θες καταλαβε το) οι ιδιοι εκραζαν οτι πολεμαμε τον Ντεμη....
Υπομονη....μονο να μην απογοητευτεις καποια στιγμη,γιατι και τοτε αυτοι οι γραφικοι θα ειναι ειναι εκει γιατι πονανε την ομαδα....

Και αν θες να κανεις συζητηση κανε,αν νομιζεις οτι γραφω μαλακ.. προσπερασε με

Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ Απρ 10, 2006 12:35 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

FREEMAN έγραψε:

Αλλα οταν καποιοι γραφικοι μιλουσαν εδω μεσα για τον Σαντος πριν 1-2 μηνες μερικοι αλλοι εκραζαν οτι σαμποταρουν το εργο του προπονητη....σημερα θελουν να τον βαλουν σε αεροπλανο για Πορτογαλια

EEEIIIIII WWWWWP

FREEMAN
Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ Απρ 10, 2006 12:35 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

Greco21 έγραψε:

Σε αυτό που διαφωνώ με τον Freeman είναι στις μάχες που έπρεπε να δώσει μέχρι τελικής πτώσεως η R προς αυτή την κατεύθυνση...

Δεν καταλαβες.....και εγω διαφωνω σε αυτο....ποιος σου ειπε οτι εχει σταθει η R στο υψος των περιστασεων;;;;

Breed
Addicted member
Addicted member

Τόπος: At The Point Of No Return

ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΗ ΝΦ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ ΟΠΩΣ ΠΡΙΝ!

smooth operator
Addicted member
Addicted member

Ευχαριστώ: 326
Τον ευχαρίστησαν 126 φορές σε 91 Δημοσιεύσεις

Τόπος: glyfada

¨δυστυχως για τον Ντεμη βοηθησε κατα καποιο τροπο στο να γινει αυτο...¨

..........
ελεος, ειλικρινα δεν αντεχω αλλο
εχω σιχαθει πραγματικα

Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ Απρ 10, 2006 12:37 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

FREEMAN έγραψε:
Greco21 έγραψε:

Δεν καταλαβες.....και εγω διαφωνω σε αυτο....ποιος σου ειπε οτι εχει σταθει η R στο υψος των περιστασεων;;;;

Οκ, κατάλαβα λάθος. Εύχομαι να δώσεις τις μάχες σου και να κερδήσεις.

Nickpes21
Empire Member
Empire Member

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ Απρ 10, 2006 12:38 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

smooth operator έγραψε:

..........
εχω σιχαθει πραγματικα

Αλληλούια!!!!! Μίλησε!!!! ¨αντε Κώστα και εις ανώτερα lol lol

smooth operator
Addicted member
Addicted member

Ευχαριστώ: 326
Τον ευχαρίστησαν 126 φορές σε 91 Δημοσιεύσεις

Τόπος: glyfada

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ Απρ 10, 2006 12:48 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

Νικος Πεσματζογλου έγραψε:
smooth operator έγραψε:

..........
εχω σιχαθει πραγματικα

Αλληλούια!!!!! Μίλησε!!!! ¨αντε Κώστα και εις ανώτερα lol lol

ειπα να σπασω και γω την σιωπη μου
σαν τον Κωστα Πρεκα LOL

Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ Απρ 10, 2006 12:53 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

Εγώ όσο ο κύριος ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ είναι πρόεδρος της ομάδος μας ΘΑ ΑΓΟΡΑΖΩ διαρκείας...
..γιατί μπορεί να μην είναι ο καλύτερος στα επικοινωνιακά αλλά είναι πολύ ανώτερος απο προέδρους που περάσανε τα τελευταία 20 χρόνια απο την ΑΕΚ.-

Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ Απρ 10, 2006 13:00 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

redlemon.gr έγραψε:
Εγώ όσο ο κύριος ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ είναι πρόεδρος της ομάδος μας ΘΑ ΑΓΟΡΑΖΩ διαρκείας...
..γιατί μπορεί να μην είναι ο καλύτερος στα επικοινωνιακά αλλά είναι πολύ ανώτερος απο προέδρους που περάσανε τα τελευταία 20 χρόνια απο την ΑΕΚ.-

ETSI

Nikos C
Empire Member
Empire Member

Ευχαριστώ: 2613
Τον ευχαρίστησαν 3108 φορές σε 1919 Δημοσιεύσεις

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ Απρ 10, 2006 13:10 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

FREEMAN έγραψε:
Nikos C tks....

Οταν καποιοι γραφικοι φωναζουν καιρο τωρα,Ντεμη ασε τις σουιτες και τα δερματινα και γυρνα στη κερκιδα γιατι εκει ειναι η θεση σου(μεταφορικο ειναι αυτο,αν θες καταλαβε το) οι ιδιοι εκραζαν οτι πολεμαμε τον Ντεμη....
Υπομονη....μονο να μην απογοητευτεις καποια στιγμη,γιατι και τοτε αυτοι οι γραφικοι θα ειναι ειναι εκει γιατι πονανε την ομαδα....

Και αν θες να κανεις συζητηση κανε,αν νομιζεις οτι γραφω μαλακ.. προσπερασε με

Θα σου πω το εξής. Όταν εσύ πριν από ένα μήνα είπες ότι αποχωρείς, αντί να βγω να σε υπερασπίσω, θα έπρεπε να σου πω:

"Κοίτα, αυτές οι αδελφές κακώς σε βρίζουν ανώνυμα, αλλά και εσύ ρε κουζουλέ τι μυαλό έχεις να μιλάς επώνυμα για την ΑΕΚ από το ίντερνετ και τα ραδιόφωνα;"

ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΛΟΓΙΚΗ ΣΟΥ.

Κατεμέ, ακόμα και αν δεν είναι η πιο ασφαλής τακτική να μιλάς επώνυμα όταν υπάρχουν τόσοι κάφροι γύρω σου, αυτό είναι άσχετο. Δεν μπορεί να υπάρχει η παραμικρή δικαιολογία για τις αδελφές που σε έβρισαν, όπως δεν μπορεί να υπάρχει το παραμικρό ίχνος δικαιολογίας για αυτούς που σήκωσαν χέρι στον Ντέμη.

Όταν όμως ανοίγεις αυτό το τόπικ, συνειδητά ή ασυνείδητα, ηθελημένα ή αθέλητα, ανοίγεις την πόρτα για να δικαιολογηθούν τα καθίκια.

Λάθος σου. Ένα το κρατούμενο.

Σε ό,τι αφορά τα περί των γραφικών. Εγώ διαφωνώ με αυτά που λες ακόμα και τώρα. Γενικά όποια άποψη σε όποιο ζήτημα έχεις διαφωνώ, παρόλο που όπως σου έχω πει σέβομαι το ήθος σου. Και για αυτό θα κονταροχτυπιόμαστε συνέχεια.

Αλλά αυτό που είναι ο κοινός συνδετικός κρίκος σε όλα τα θέματα που διαφωνούμε είναι το εξής: Εγώ θέλω να αλλάξουν τα πράγματα και δεν γουστάρω ορισμένα ήθη και καταστάσεις που νομίζω ότι εσύ τις έχεις αποδεχτεί και βολεύεσαι.

Από τα πιν και τον ρόλο των συνδέσμων, στο πως πρέπει να αντιμετωπίζεται η διαιτησία, στο με ποια λογική πρέπει να χτιστεί το τήπεδο, στο τι εν τέλει σημαίνει ποδόσφαιρο στη ζωή μας και πως πρέπει να το αντιμετωπίζουμε.

Εσύ απλά θέλεις τα πράγματα όπως είναι σήμερα, απλά την ΑΕΚ να ευνοείται από αυτά. Εγώ πιστεύω ότι η παρούσα κατάσταση είναι άρρωστη και θέλω να αλλάξει.

Αυτή είναι η ταμπακιέρα. Και δικαίως σε βάζω στους μαυρομιχάληδες και τους λαϊκούς, γιατί και αυτοί τότε, δεν το έβλεπαν όπως το έχει καταγράψει η ιστορία, ως τους μύωπες που αντιδρούσαν σε σωστές αλλαγές. Οι κάθε λογής μαυρομιχάληδες ήταν πάντοτε η πλειοψηφία και ο περισσότερος κόσμος δεν μπορούσε να καταλάβει τι έλεγε ο Σωκράτης ή τι προσπαθούσαν να κάνουν ο Καποδίστριας και ο Βενιζέλος.

Αυτή είναι η μάχη για την ΑΕΚ. Μπορούμε να φάμε τον Ντέμη και να μπει και αυτός στην ιστορία με τους άλλους. Ή μπορούμε επιτέλους να κάνουμε κάτι διαφορετικό και να πάψουμε να είμαστε κωλοέλληνες...

Legolas
Veteran Member
Veteran Member

Ευχαριστώ: 1017
Τον ευχαρίστησαν 1377 φορές σε 1034 Δημοσιεύσεις

Τόπος: Αεροδρομιο Σπατων

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ Απρ 10, 2006 14:47 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

Nikos C έγραψε:

Freeman 399 πΧ:

Freeman 1831:

Freeman 1920:

+100000000000000000000000000000000000

aekzine
Veteran Member
Veteran Member

Ευχαριστώ: 5344
Τον ευχαρίστησαν 3955 φορές σε 2642 Δημοσιεύσεις

Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ Απρ 10, 2006 14:52 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

redlemon.gr έγραψε:

ashton
Basketball Manager
Basketball Manager

Ευχαριστώ: 3018
Τον ευχαρίστησαν 6710 φορές σε 4419 Δημοσιεύσεις

Τόπος: Agia Paraskevi, Greece

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ Απρ 10, 2006 15:15 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

Freeman, μια που μιλάμε για κωλοτούμπες...

Πριν 4 χρόνια κάποιοι έλεγαν πως στηρίζουν όλους τους θεσμούς στην ΑΕΚ με εξαίρεση τον βάτραχο.
Μετά από 4 χρόνια, ψάχνω να βρώ έναν (1) θεσμό στο χώρο της ΑΕΚ, που να έχουν στηρίξει ...

ΑΕΚ ΒΑΣΙΛΙΣΣΑ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ
AEK QUEEN OF EUROPE
http://vasilissa.blogspot.com

kardinalios
Football Manager
Football Manager

Ευχαριστώ: 4434
Τον ευχαρίστησαν 3664 φορές σε 2178 Δημοσιεύσεις

Τόπος: Πολύγυρος Χαλκιδική

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ Απρ 10, 2006 15:19 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

MANOS έγραψε:
redlemon.gr έγραψε:

ETSI

¶ψογος!

FIGHTER21
Silver member
Silver member

Τόπος: GLYFADA - ATHENS

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ Απρ 10, 2006 15:25 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

kardinalios έγραψε:
MANOS έγραψε:
redlemon.gr έγραψε:

ETSI

¶ψογος!

Έτσι ακριβώς.

nik0s
Forum Manager
Forum Manager

Ευχαριστώ: 1335
Τον ευχαρίστησαν 1825 φορές σε 908 Δημοσιεύσεις

Τόπος: Χίος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ Απρ 10, 2006 15:25 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

kardinalios έγραψε:
MANOS έγραψε:
redlemon.gr έγραψε:

ETSI

¶ψογος!

Φέτος ειδικά θα πάρω και στα 3 παιδιά μου και ας μην έρθουμε ούτε μια φορά.

¶ψογος ο Κοκκινολέμονος

Katafractos
Academy Member
Academy Member

Ευχαριστώ: 1030
Τον ευχαρίστησαν 1420 φορές σε 959 Δημοσιεύσεις

Τόπος: Ν.Ηράκλειο - Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ Απρ 10, 2006 15:26 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

Έτσι, έτσι...

ROWMAN
Platinum member
Platinum member

Ευχαριστώ: 80
Τον ευχαρίστησαν 226 φορές σε 150 Δημοσιεύσεις

Τόπος: Mυτιληνη - Λεσβος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ Απρ 10, 2006 15:27 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

Tο κακο με αυτον εδω το προεδρα, ειναι οτι δε πλερωνει, διαιτητες, οπαδους, λαμογια δημοσιογραφους και λοιπες τετοιες γαγγραινες, οποτε θα πλερωσει αλλιως.......αμα λαχει ετσι? :wink:

Katafractos
Academy Member
Academy Member

Ευχαριστώ: 1030
Τον ευχαρίστησαν 1420 φορές σε 959 Δημοσιεύσεις

Τόπος: Ν.Ηράκλειο - Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ Απρ 10, 2006 15:32 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

ROWMAN έγραψε:
Tο κακο με αυτον εδω το προεδρα, ειναι οτι δε πλερωνει, διαιτητες, οπαδους, λαμογια δημοσιογραφους και λοιπες τετοιες γαγγραινες, οποτε θα πλερωσει αλλιως.......αμα λαχει ετσι? :wink:

Έτσι, έτσι...

Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:      
Δημοσίευση νέας  Θ.ΕνότηταςΑπάντηση στη Θ.Ενότητα

Μετάβαση στη:   

Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης