Συχνές Ερωτήσεις Αρχική σελίδα Forum Αναζήτηση Νέες Δημοσιεύσεις Κατάλογος Μελών Προφίλ
 Κανόνες λειτουργίας του Νίκος Γκούμας B.B. Ομάδες Μελών Εγγραφή  
 Συνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σας Σύνδεση
AIFC- Ανακοινώσεις
A.E.K. Internet Fan Club - A.E.K. Without Frontiers - Since 1994
 
 
 FIBA Europe Cup 2017/18 Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας
Δημοσίευση νέας  Θ.ΕνότηταςΑπάντηση στη Θ.Ενότητα
Συγγραφέας Μήνυμα
ashton
Basketball Manager
Basketball Manager



Ηλικία: 49
Εγγραφή: 09 Δεκ 99
Δημοσιεύσεις: 85159

Ευχαριστώ: 2669
Τον ευχαρίστησαν 5923 φορές σε 3961 Δημοσιεύσεις

Τόπος: Agia Paraskevi, Greece

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ Οκτ 12, 2017 20:49 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

η τελικη μορφη των ομιλων
Image

_________________
ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΙ ΑΛΛΟΣ ΔΡΟΜΟΣ !

ΑΕΚ ΒΑΣΙΛΙΣΣΑ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ
AEK QUEEN OF EUROPE
http://vasilissa.blogspot.com

ashton
Basketball Manager
Basketball Manager



Ηλικία: 49
Εγγραφή: 09 Δεκ 99
Δημοσιεύσεις: 85159

Ευχαριστώ: 2669
Τον ευχαρίστησαν 5923 φορές σε 3961 Δημοσιεύσεις

Τόπος: Agia Paraskevi, Greece

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ Δεκ 02, 2017 13:00 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

Με μια αγωνιστική πριν να τελειώσει η κανονική περίοδος (8 ομιλοι των 4 ομάδων / περνάνε στο 2ο γύρο οι 2 πρώτοι καθε ομιλου, και μετά θα γίνει ο 2ος γυρος με 4 νεους ομιλους των 4 - οπου περνάνε παλι οι 2 πρωτοι και μαζι με τις 8 ομαδες που θα ερθουν απο το Champions league (5οι-6οι) θα μπουνε στη φάση των 16 για το βαρύτιμο τρόπαιο.

GROUP A

4-1 ESSM Le Portel (FRA)
3-2 Telent Giants Antwerp (BLG)
3-2 Donar Groningen (NED)
0-5 Bosna (BIH)

παιζουν Donar-Antwerp (οποιος νικησει προκρινεται) και Bosna-Le Portel

GROUP B

4-1 Bakken Bears (DEN)
3-2 BC Nevezis (LTU)
2-3 Avtodor Sarartov (RUS)
1-4 SL Benfica (POR)

παιζουν Bakken Bears- Nevezis, Saratov-Benfica. Οι Ρωσοι και να κερδισουν εχουν χασει μεσα-εξω απο τους Λιετουβους οποτε εχουν αποκλειστει.

GROUP C

4-1 Kataja Basket (FIN)
3-2 Mornar Bar (MNE)
2-3 FC Porto (POR)
1-4 Kapfenberg Bulls (AUT)

παιζουν Mornar-Kataja (με νικη οι γηπεδουχοι περνανε), Kapfenberg-Porto . (στην ισοβαθμια mornar-porto το πάνω χερι οι πορτογαλοι)


GROUP D

4-1 Egis Kormend (HUN)
4-1 Κεραυνός Στροβόλου (CYP)
2-3 Basic Fit Brussels (BLG)
0-5 BC Balkan (BUL)

Παιζουν Κεραυνός - Kormend για την πρωτιά & Balkan-Brussels.


GROUP E
4-1 U-BT Cluj Napoca (ROM)
4-1 Instanbul BBSK (TUR)
2-3 Lukoil Academic (BUL)
0-5 Dinamo Tbilisi (GEO)

Παιζουν Cluj-Lukoil για την πρωτιά και Dinamo Tbilisi-Istanbul BBSK


GROUP F
3-2 Proximus Spirou (BLG)
3-2 Alba Fehervar (HUN)
3-2 Tsmoki Minsk (BLR)
1-4 Bnei Rav-Bariach Herliya (ISR)

ο πιο ανοιχτος ομιλος.
παιζουν Tsmoki - Alba Fehervar & Herzliya-Spirou.
Στα μεταξυ τους οι 3, Spirou-Alba 1-1 (-10 οι Ουγγροι), Spirou-Tsmoki 0-2, Alba-Tsmoki +9 στον α γυρο.
Δηλαδη οι Βελγοι αν χάσουν αποκλειονται και περνάνε παρέα οι άλλοι δυο. Αν νικήσουν περνάνε με το νικητη του αλλου.

GROUP G
4-1 Demir Insaat Buyukcekmece (TUR)
3-2 Belfius Mons-Hainaut (BLG)
3-2 Sigal Prishtina (KOS)
0-5 Khimik (UCR)

τελευταια αγωνιστικη Prishtina-Buyukcekmece, Khimik-Belfius.
οι Τουρκοι εχουν πάρει με 27π τους Κοσοβαρους στο πρώτο, κι εχουν 1-1 με τους Βελγους (εχασαν 5 εντος, νικησαν 5 εκτος). Οι Βελγοι 1-1 με Κοσοβαρους αλλα νικησαν 6 εκτος και εχασαν 2 εντος κι εχουν πανω χερι.
Οι Τουρκοι για να αποκλειστουν πρέπει να χάσουμε με πάνω από 30π στο Κοσοβο.
Οι Κοσοβαροι θελουν απλη δική τους νικη και ηττα των Βελγων ή νίκη με 30ρα για να καλυψουν την ισοβαθμία

GROUP H

4-1 Szolnoki Olaj (HUN)
4-1 Nizhny Novgorod (RUS)
2-3 Falco Vulcano (HUN)
0-5 Karposh Sokoli (FYROM)

παιζουν Nizhny-Szolnoki για την πρωτιά και Karpos-Falco.

_________________
ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΙ ΑΛΛΟΣ ΔΡΟΜΟΣ !

ΑΕΚ ΒΑΣΙΛΙΣΣΑ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ
AEK QUEEN OF EUROPE
http://vasilissa.blogspot.com

ashton
Basketball Manager
Basketball Manager



Ηλικία: 49
Εγγραφή: 09 Δεκ 99
Δημοσιεύσεις: 85159

Ευχαριστώ: 2669
Τον ευχαρίστησαν 5923 φορές σε 3961 Δημοσιεύσεις

Τόπος: Agia Paraskevi, Greece

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ Δεκ 07, 2017 09:28 am Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

GROUP A
Bosna - ESSM Le Portel 66-86
Donar - Antwerp 84-82 . Νικησαν οι Ολλανδοι και περασαν

5-1 ESSM Le Portel (FRA)
4-2 Donar Groningen (NED)
-------------------------
3-3 Telenet Giants Antwerp (BLG)
0-6 Bosna (BIH)


GROUP B
Saratov - Benfica 110-71
Bakken Bears - BC Nevezis 64-90


4-2 BC Nevezis (LTU)
4-2 Bakken Bears (DEN)
-----------------------
3-3 Avtodor Sarartov (RUS)
1-5 SL Benfica (POR)


GROUP C

Mornar - Kataja 76-71
Kapfenberg - Porto 61-71

4-2 Mornar Bar (MNE)
4-2 Kataja Basket (FIN)
------------------
3-3 FC Porto (POR)
1-5 Kapfenberg Bulls (AUT)



GROUP D
BC Balkan - Basic-Fit 89-84
Kεραυνος - Egis Kormend 75-65

5-1 Κεραυνός Στροβόλου (CYP)
4-2 Egis Kormend (HUN)
----------------------
2-4 Basic Fit Brussels (BLG)
1-5 BC Balkan (BUL)



GROUP E
Dinamo Tbilisi - Instanbul BBSK 70-97
Cluj - Lukoil 83-70

5-1 U-BT Cluj Napoca (ROM)
5-1 Instanbul BBSK (TUR)
------------------------
2-4 Lukoil Academic (BUL)
0-6 Dinamo Tbilisi (GEO)



GROUP F
Tsmoki Minsk - Alba Fehervar 87-82
Bnei Herliya - Spirou 87-83

4-2 Tsmoki Minsk (BLR)
3-3 Alba Fehervar (HUN)
-----------------------
3-3 Proximus Spirou (BLG)
2-4 Bnei Rav-Bariach Herliya (ISR)


GROUP G

Khimik - Mons-Hainaut 78-75
Prishtina - Buyukcekmece 66-84

5-1 Demir Insaat Buyukcekmece (TUR)
3-3 Belfius Mons-Hainaut (BLG)
--------------------------
3-3 Sigal Prishtina (KOS)
1-5 Khimik (UCR)


GROUP H

Nizhny - Szolnoki 78-70
Karposh - Falco 43-104 (...)

5-1 Nizhny Novgorod (RUS)
4-2 Szolnoki Olaj (HUN)
--------------------------
3-3 Falco Vulcano (HUN)
0-6 Karposh Sokoli (FYROM)

_________________
ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΙ ΑΛΛΟΣ ΔΡΟΜΟΣ !

ΑΕΚ ΒΑΣΙΛΙΣΣΑ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ
AEK QUEEN OF EUROPE
http://vasilissa.blogspot.com

Rounder
Veteran Member
Veteran Member



Ηλικία: 37
Εγγραφή: 26 Οκτ 04
Δημοσιεύσεις: 49190

Ευχαριστώ: 3604
Τον ευχαρίστησαν 6939 φορές σε 4403 Δημοσιεύσεις

Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ Δεκ 07, 2017 09:32 am Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

Μπουγιούκ - Τσεσμέ, Νίζνι, Mπασακ - Σεκίρ, Κεραυνός Στροβόλου, Ζολνόκι...σκούρα τα πράγματα για ΒΑΖΟ φίλε radical Mr. Green

_________________
ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΙΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ
Περιμένετε λίγο να δούμε και τις εποχές...

ashton
Basketball Manager
Basketball Manager



Ηλικία: 49
Εγγραφή: 09 Δεκ 99
Δημοσιεύσεις: 85159

Ευχαριστώ: 2669
Τον ευχαρίστησαν 5923 φορές σε 3961 Δημοσιεύσεις

Τόπος: Agia Paraskevi, Greece

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ Δεκ 07, 2017 09:34 am Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

2ος γυρος (20/12 ξεκινανε)

GROUP I
ESSM Le Portel
Nizhny Novgorod
Kataja Basket
Instanbul BBSK

GROUP J
BC Nevezis
Demir Insaar Buyukcekmece
Egis Kormend
Alba Fehervar

GROUP K
Mornar Bar
Tsmoki-Minsk
Bakken Bears
Szolnoki Olaj

GROUP L
Κεραυνος
U-BT Cluj Napoca
Donar Groningen
Belfius Mons-Hainaut

_________________
ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΙ ΑΛΛΟΣ ΔΡΟΜΟΣ !

ΑΕΚ ΒΑΣΙΛΙΣΣΑ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ
AEK QUEEN OF EUROPE
http://vasilissa.blogspot.com

ashton
Basketball Manager
Basketball Manager



Ηλικία: 49
Εγγραφή: 09 Δεκ 99
Δημοσιεύσεις: 85159

Ευχαριστώ: 2669
Τον ευχαρίστησαν 5923 φορές σε 3961 Δημοσιεύσεις

Τόπος: Agia Paraskevi, Greece

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ Ιαν 11, 2018 02:05 am Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

2η αγωνιστικη 2ης φασης σημερα

GROUP I
Instanbul BBSK - Nizhny 82-79 (Bircevic 20π-8ρ-4ασ, Buva 26π-13ρ-2ασ/ Jelovac 17π-11ρ, Odum 23π-7ρ)
Kataja - ESSM 77-82 (Saunders 15π-14ρ-4ασ / Odiakosa 18π-2ρ-2ασ)


2-0 ESSM Le Portel
1-1 Instanbul BBSK
1-1 Nizhny Novgorod
0-2 Kataja Basket

GROUP J

Alba Fehervar - Buyukcekmece 74-72 (K.Hill 13π-10ασ, Lorant 11π-14ρ-4ασ/ Simpson 11π-12ρ, Wright 22π-5ρ-3ασ)
Egis Kormend - Nevezis 85-79 (Tuoyo 20π-6ρ-2ασ, Ferencz 16π-3ρ-3ασ/ Medford 2π-3ρ-5ασ)

1-1 Egis Kormend
1-1 Alba Fehervar
1-1 BC Nevezis
1-1 Demir Insaar Buyukcekmece

GROUP K
Szolnoki - Tsmoki Minsk 79-45 (Vojvoda 16π-5ρ-6ασ/ -)
Bakken Bears - Mornar 93-92 (Akoon-Purcell 25π-9ρ-8ασ, Diouf 20π-15ρ/ Vukota Pavic 15π-14ρ

2-0 Bakken Bears
1-1 Szolnoki Olaj
1-1 Mornar Bar
0-2 Tsmoki-Minsk

GROUP L
Belfius - CLuj 81-85 (C.Jones Jr 22π-5ρ-5ασ, T.Demps 21π-6ρ / L.Kromah 14π-4ρ-2ασ)
Donar - Κεραυνος 109-69 (Koenis 25π-5ρ-5ασ, Curry 22π-3ρ-6ασ /King 15π-4ρ-2ασ)

2-0 Donar Groningen
1-1 U-BT Cluj Napoca
1-1 Κεραυνος
0-2 Belfius Mons-Hainaut

_________________
ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΙ ΑΛΛΟΣ ΔΡΟΜΟΣ !

ΑΕΚ ΒΑΣΙΛΙΣΣΑ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ
AEK QUEEN OF EUROPE
http://vasilissa.blogspot.com

ashton
Basketball Manager
Basketball Manager



Ηλικία: 49
Εγγραφή: 09 Δεκ 99
Δημοσιεύσεις: 85159

Ευχαριστώ: 2669
Τον ευχαρίστησαν 5923 φορές σε 3961 Δημοσιεύσεις

Τόπος: Agia Paraskevi, Greece

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ Ιαν 18, 2018 01:09 am Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

τελος α γυρου 2ης φασης

GROUP I
Kataja - Instanbul BBSK 82-87 (Williams 17π-4ρ, Saunders 15π-10ρ-6ασ /Ryan Toolson 18π-3ασ, Bircevic 11π-7ρ-3ασ, Buva 28π-6ρ-2ασ)
ESSM - Nizhny 79-72 (Carter 13π-3ρ-3ασ, Hassell 10π-10ρ /Gubanov 20π-8ρ-3ασ)


3-0 ESSM Le Portel
2-1 Instanbul BBSK
-------------------
1-2 Nizhny Novgorod
0-3 Kataja Basket

GROUP J
BC Nevezis- Buyukcekmece 75-78 (Sadekerskis 13π-14ρ-3ασ, Likhodei 24π-4ρ-3ασ /Simpson 8π-11ρ-3ασ-2κλ-2κψ, Walker 19π-8ασ-2κλ)
Egis Kormend - Alba Fehervar 77-85 (Fanning 21π-6ρ-5ασ, Hollins 19π-5ρ-5ασ/ Hill 15π-4ρ-5ασ, Lorant 27π-9ρ-3ασ)

2-1 Alba Fehervar
2-1 Demir Insaar Buyukcekmece
-----------------
1-2 Egis Kormend
1-2 BC Nevezis

GROUP K
Bakken Bears - Szolnoki 100-96 (Crockett 20π-11ρ-5ασ, Jukic 20π-4ρ-2ασ, Akoon-Purcell 19π-3ρ-6ασ/ Andric 17π-6ρ, Vojvoda 21π-5ρ-4ασ, S.Milosevic 24π-5ρ-7ασ)
Mornar - Tsmoki-Minsk 83-76 (Needham 19π-2ρ-4ασ, Raley-Ross 20π-2ρ /Kudrautsau 14π-2ρ-2ασ)

3-0 Bakken Bears
2-1 Mornar Bar
-------------
1-2 Szolnoki Olaj
0-3 Tsmoki-Minsk

GROUP L

Kεραυνος - Cluj 67-71 (King 14π-7ρ, Abukar 19π-5ρ-3ασ / Las.Kromah 28π-6ρ-5ασ, Drungilas 11π-14ρ-3ασ)
Belfius - Donar 84-65 (Green 22π-5ρ, Demps 24π-2ρ/ Cunningham 17π-5ρ-2ασ)

2-1 Donar Groningen
2-1 U-BT Cluj Napoca
---------------------
1-2 Κεραυνος
1-2 Belfius Mons-Hainaut

_________________
ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΙ ΑΛΛΟΣ ΔΡΟΜΟΣ !

ΑΕΚ ΒΑΣΙΛΙΣΣΑ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ
AEK QUEEN OF EUROPE
http://vasilissa.blogspot.com

ashton
Basketball Manager
Basketball Manager



Ηλικία: 49
Εγγραφή: 09 Δεκ 99
Δημοσιεύσεις: 85159

Ευχαριστώ: 2669
Τον ευχαρίστησαν 5923 φορές σε 3961 Δημοσιεύσεις

Τόπος: Agia Paraskevi, Greece

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ Ιαν 25, 2018 01:06 am Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

GROUP I
Istanbul BBSK - ESSM Le Portel 80-83 (Ryan Toolson 22π (1/7 2π, 6/8 3π), 3-0ρ, 2ασ-1κλ, Klobucar 12π-4ρ-10ασ, Buva 20π-10ρ-3ασ/Golden 15π-5ρ-9ασ, Traore 11π-9ρ-4ασ)
Kataja - Nizhny 80-89 (Saunders 11π-10ρ / Uzinskii 10π-8ρ, Gubanov 21π-6ρ-5ασ, Strebkov 18π-7ασ)

4-0 ESSM Le Portel
2-2 Instanbul BBSK
-------------------
2-2 Nizhny Novgorod
0-4 Kataja Basket

GROUP J

Alba Feh - BC Nevezis 88-80 (Hill 16π-6ασ, Simpson 18π-2ασ, Lorant 11π-9ρ-3ασ/Likhodei 20π-5ρ, Sedekerskis 12π-13ρ)
Egis Kormend - Demir Insaat 73-71 (Tuoyo 10π-5ρ, Dillard 18π-3ασ /Walker 26π-3ασ

3-1 Alba Fehervar
2-2 Demir Insaar Buyukcekmece
-----------------
2-2 Egis Kormend
1-3 BC Nevezis

GROUP K

Szolnoki - Mornar 89-92 (Andric 22π-3ρ, Vojvoda 27π-4ρ-3ασ, Milosevic 14π-7ρ-8ασ/Needham 24π-5ρ-3ασ, Baley-Ross 15π-5ρ, Vranjes 19π)
Bakken Bears - Tsmoki Minsk 75-96 (Akoon-Purcell 18π-4ρ-4ασ, Crockett 17π-2ασ, Bishop 20π-4ρ /Gaulden-Saddler 11π-7ρ-7ασ, Kravish 20π-10ρ)

3-1 Bakken Bears
3-1 Mornar Bar
-------------
1-3 Szolnoki Olaj
1-3 Tsmoki-Minsk

GROUP L

Donar Groningen - Cluj 92-72 (Curry 23π-4ρ-5ασ, Bruinsma 23π-9ρ / Lapornik 21π-3ρ, Sakic 14π-8ρ-3ασ)
Mons - Κεραυνος 62-67 (Tiby 12π-13ρ, Francois 11π-10ρ /King 19π-9ρ, Scott 14π-3ρ-2ασ)


3-1 Donar Groningen
2-2 U-BT Cluj Napoca
---------------------
2-2 Κεραυνος
1-3 Belfius Mons-Hainaut

_________________
ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΙ ΑΛΛΟΣ ΔΡΟΜΟΣ !

ΑΕΚ ΒΑΣΙΛΙΣΣΑ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ
AEK QUEEN OF EUROPE
http://vasilissa.blogspot.com

ashton
Basketball Manager
Basketball Manager



Ηλικία: 49
Εγγραφή: 09 Δεκ 99
Δημοσιεύσεις: 85159

Ευχαριστώ: 2669
Τον ευχαρίστησαν 5923 φορές σε 3961 Δημοσιεύσεις

Τόπος: Agia Paraskevi, Greece

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ Φεβ 01, 2018 00:35 am Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

GROUP I

Nizhny - Istanbul BBSK 110-86 (Jelovac 23π-7ρ, Strebkov 27π-5ασ-3ρ, Odum 11π-5ρ-5ασ/Buva 16π-6ρ, Bircevic 14π-3ασ-2ρ)
ESSM Le Portel - Kataja 90-68 (Traore 19π-3ρ-2ασ/ Pitts 21π-3ρ-4ασ)

5-0 ESSM Le Portel
3-2 Nizhny Novgorod
-------------------
2-3 Instanbul BBSK
0-5 Kataja Basket

GROUP J

Demir Insaar - Alba Fehervar 75-78 (Kairys 20π-7ρ-3ασ/ Simpson 16π-5ρ-3ασ, Lorant 11π-6ρ-3ασ)
BC Nevezis - Egis 81-86 (Maldunas 15π-15ρ, Medford 23π-3ρ-5ασ /Tuoyo 20π-5ρ, Hollins 21π-2ρ-3ασ)


4-1 Alba Fehervar
3-2 Egis Kormend
-----------------
2-3 Demir Insaar Buyukcekmece
1-4 BC Nevezis

GROUP K

Tsmoki-Minsk - Szolnoki 86-61 (Czerapowicz 22π-5ρ/ Perry 12π-5ασ-4ρ)
Mornar - Bakken 76-87 (Pavic 8π-9ρ / Crockett 16π-5ρ-3ασ)

4-1 Bakken Bears
3-2 Mornar Bar
-------------
2-3 Tsmoki-Minsk
1-4 Szolnoki Olaj

GROUP L

Κεραυνος - Donar 74-72 (Scott 16π-5ρ-4ασ, Abukar 21π-3ρ-4ασ /Curry 19π-8ασ, Pasalic 15π)
Cluj - Mons 77-80 (Sakic 14π-10ρ-3ασ, Watson 17π-3ασ/Green 21π-4ρ, Jones 14π-5ρ-2ασ)


3-2 Donar Groningen
3-2 Κεραυνος
---------------------
2-3 U-BT Cluj Napoca
2-3 Belfius Mons-Hainaut

_________________
ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΙ ΑΛΛΟΣ ΔΡΟΜΟΣ !

ΑΕΚ ΒΑΣΙΛΙΣΣΑ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ
AEK QUEEN OF EUROPE
http://vasilissa.blogspot.com

ashton
Basketball Manager
Basketball Manager



Ηλικία: 49
Εγγραφή: 09 Δεκ 99
Δημοσιεύσεις: 85159

Ευχαριστώ: 2669
Τον ευχαρίστησαν 5923 φορές σε 3961 Δημοσιεύσεις

Τόπος: Agia Paraskevi, Greece

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ Φεβ 08, 2018 00:00 am Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

ολοκληρώθηκε η φάση των ομίλων

GROUP I

Istanbul BBSK - Kataja 85-83 (R.Toolson 17π-6ασ, Bircevic 22π-4ρ, Buva 20π-10ρ-4ασ / Saunders 19π-14ρ-4ασ)
Nizhny - Le Portel 57-76 (ειχαν προκριθει και ηταν αδιαφοροι οι Ρωσοι) Uzinskii 12π-4ρ /Donaldson 11π-6ρ-7ασ, Carter 15π-4ασ)

6-0 ESSM Le Portel
3-3 Nizhny Novgorod
-------------------
3-3 Istanbul BBSK
0-6 Kataja Basket

GROUP J

Alba Fehervar - Egis Kormend 88-68 (Pointer 18π-6ρ / Csorvasi 16π-6ρ)
Buyukcekmece - Nevezis 77-90 -αυτοκτονια των γηπεδουχων που με νικη περνουσαν. Simpson 14π-17ρ-5ασ / Matulis 15π-3ρ, Maldunas 17π-6ρ

5-1 Alba Fehervar
3-3 Egis Kormend
-----------------
2-4 BC Nevezis
2-4 Demir Insaar Buyukcekmece

GROUP K

Tsmoki Minsk - Mornar 84-45, πανηγυρικη προκριση Λευκορωσων (ειχαν χασει με 7) Czerapowicz 24π-6ρ, Gaulden-Saddler 14π-5ρ-6ασ
Szolnoki - Bakken 91-68 (Perry 15π-4ρ-6ασ, Milosevic 19π-10ρ-5ασ /Bishop 14π-7ρ)

4-2 Bakken Bears
3-3 Tsmoki-Minsk
-------------
3-3 Mornar Bar
2-4 Szolnoki Olaj

GROUP L

Cluj - Κεραυνός 77-71 (με 2 ηττες απο τους Ρουμανους αποκλειστηκαν οι Κυπριοι) Barro 14π-10ρ, Kromah 16π-4ρ-2ασ /King 15π-6ρ, Parks 11π-10ρ)
Donar - Mons 96-72 (Curry 23π-3ρ-3ασ, Slagter 22π-2ασ / Jones 19π)

4-2 Donar Groningen
3-3 Κεραυνος
---------------------
3-3 U-BT Cluj Napoca
2-4 Belfius Mons-Hainaut

_________________
ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΙ ΑΛΛΟΣ ΔΡΟΜΟΣ !

ΑΕΚ ΒΑΣΙΛΙΣΣΑ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ
AEK QUEEN OF EUROPE
http://vasilissa.blogspot.com

ashton
Basketball Manager
Basketball Manager



Ηλικία: 49
Εγγραφή: 09 Δεκ 99
Δημοσιεύσεις: 85159

Ευχαριστώ: 2669
Τον ευχαρίστησαν 5923 φορές σε 3961 Δημοσιεύσεις

Τόπος: Agia Paraskevi, Greece

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ Φεβ 08, 2018 20:43 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

Elan Chalon & Estudiantes χρησιμοποιησαν το opt-out και δε συνεχίζουν στο FIBA Europe Cup και στη θέση τους πάνε στους 16 οι Κεραυνός - Mornar σαν καλυτερες τριτες.

Τhe 10 teams qualifying to the Round of 16 from the FIBA Europe Cup, ranked according to their Second Round results, are:

1. ESSM Le Portel (FRA)
2. Alba Fehervar (HUN)
3. Donar Groningen (NED)
4. Bakken Bears (DEN)
5. Tsmoki-Minsk (BLR)
6. Nizhny Novgorod (RUS)
7. U-BT Cluj-Napoca (ROU)
8. Egis Kormend (HUN)
9. Keravnos (CYP)
10. Mornar Bar (MNE)

The 6 teams joining the Round of 16 from the Basketball Champions League, ranked based on their Regular Season results, are:

1. Umana Reyer Venezia (ITA)
2. Dinamo Sassari (ITA)
3. Sidigas Avellino (ITA)
4. BK Ventspils (LAT)
5. BC Oostende (BEL)
6. Juventus Utena (LTU)

έγινε η κλήρωση
Image

Nizhny Novgorod (RUS) v Keravnos (CYP)

Tsmoki-Minsk (BLR) v Sidigas Avellino (ITA)

ESSM Le Portel (FRA) v Dinamo Sassari (ITA)

Mornar Bar (MNE) v BC Oostende (BEL)

Donar Groningen (NED) v U-BT Cluj-Napoca (ROU)

Bakken Bears (DEN) v BK Ventspils (LAT)

Alba Fehervar (HUN) v Juventus Utena (LTU)

Egis Kormend (HUN) v Umana Reyer Venezia (ITA)

The Round of 16 will be played in a home-and-away format, with the first-leg games scheduled for March 7, and the return-leg games set to take place on March 14.

_________________
ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΙ ΑΛΛΟΣ ΔΡΟΜΟΣ !

ΑΕΚ ΒΑΣΙΛΙΣΣΑ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ
AEK QUEEN OF EUROPE
http://vasilissa.blogspot.com

ashton
Basketball Manager
Basketball Manager



Ηλικία: 49
Εγγραφή: 09 Δεκ 99
Δημοσιεύσεις: 85159

Ευχαριστώ: 2669
Τον ευχαρίστησαν 5923 φορές σε 3961 Δημοσιεύσεις

Τόπος: Agia Paraskevi, Greece

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ Μάρ 08, 2018 20:25 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

Τα αποτελέσματα στα πρωτα ματς της φασης των 16

1.Ventspils - Bakken Bears 73-93 (Ubilla 19π-5ρ-4ασ/Akoon-Purcell 23π-4ρ-6ασ, Diouf 16π-9ρ-3ασ, Crockett 17π-12ρ)
2.Dinamo Sassari- ESSM LePortel 72-55 (Bostic 20π-3ρ-2ασ, Polonara 15π-8ρ /Golden 11π-2ρ)

3.Juventus Utena - Alba Fehervar 87-74 (Gaines 25π-5ρ, Dendy 17π-8ρ-4ασ /Lorant 16π-9ρ-3ασ)
4.Sidigas Avellino - Tsmoki-Minsk 70-70 (Fesenko 24π-15ρ/ Kravish 16π-8ρ, Gray 16π-3ρ)

5.Donar - Cluj 103-76 (Gipson 16π-3ρ-4ασ, Pasalic 16π-5ρ, Curry 26π-6ρ-9ασ-2κλ /Rasic 18π-2ρ-2ασ, Kromah 20π-3ρ)
6.Oostende - Mornar 84-71 (Myers 17π-8ρ-3ασ, Djordjevic 15π-6ασ, Fieler 13π-5ρ-4ασ/ Needham 23π-2ρ)

7.Reyer Venezia - Egis Kormend 83-51 (Peric 13π-6ρ-3ασ, Tonut 10π-3ρ, Jenkins 9π-3ρ-3ασ / Hollins 11π-5ρ)
8.Κεραυνός - Nizhny 62-77 (Abukar 21π-2ρ / Jelovac 18π-10ρ-3ασ, Gubanov 18π-3ρ, Veremeenko 11π-11ρ)

H συνέχεια
1-2, 3-4, 5-6, 7-8
1-2/3-4 & 5-6/7-8 στα ημιτελικα

_________________
ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΙ ΑΛΛΟΣ ΔΡΟΜΟΣ !

ΑΕΚ ΒΑΣΙΛΙΣΣΑ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ
AEK QUEEN OF EUROPE
http://vasilissa.blogspot.com

ashton
Basketball Manager
Basketball Manager



Ηλικία: 49
Εγγραφή: 09 Δεκ 99
Δημοσιεύσεις: 85159

Ευχαριστώ: 2669
Τον ευχαρίστησαν 5923 φορές σε 3961 Δημοσιεύσεις

Τόπος: Agia Paraskevi, Greece

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ Μάρ 15, 2018 02:28 am Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

1. Bakken Bears - Ventspils 75-81 (Crockett 23π-9ρ/ Ubilla 15π-5ρ-4ασ)
2. ESSM Le Portel - Dinamo Sassari 100-81 κ περασαν οι Γαλλοι ανατρεποντας το -17 (Golden 20π-7ρ-7ασ, Hassell 33π-12ρ/Hatcher 13π-3ρ-3ασ)

3. Alba Fehervar - Juventus Utena 78-76 (Hill 14π-4ασ-5ρ/ Buterlevicius 20π-4ρ)
4. Tsmoki-Minsk - Sidigas Avellino 72-81 (Kravish 16π-13ρ-4ασ/ Dez Wells 17π-5ρ, Filloy 22π-3ρ

5. Cluj - Donar Groningen 69-76 (Sakic 13π-13ρ/ Pasalic 20π-5ρ, Slagter 13π-7ρ)
6. Mornar - Oostende 90-63 . ανατροπη κι εδω (ειχαν χασει με 13π) (Vranjes 29π-3ρ-4ασ/Fieler 10π-7ρ-4ασ)

7. Egis Kormend - Reyer Venezia 88-86 (Wright 17π-9ασ/ Tonut 24π-3ρ-4ασ)
8. Nizhny - Κεραυνος 71-61 (Veremeenko 14π-9ρ, Jelovac 17π-5ρ /Abukar 23π-3ρ, Parks 14π-12ρ)


η συνέχεια
Α.Bakken Bears - ESSM Le Portel
Β.Juventus Utena - Sidigas Avellino
C.Donar Groningen - Mornar Bar
D.Reyer Venezia - Nizhny Novgorod

_________________
ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΙ ΑΛΛΟΣ ΔΡΟΜΟΣ !

ΑΕΚ ΒΑΣΙΛΙΣΣΑ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ
AEK QUEEN OF EUROPE
http://vasilissa.blogspot.com

ashton
Basketball Manager
Basketball Manager



Ηλικία: 49
Εγγραφή: 09 Δεκ 99
Δημοσιεύσεις: 85159

Ευχαριστώ: 2669
Τον ευχαρίστησαν 5923 φορές σε 3961 Δημοσιεύσεις

Τόπος: Agia Paraskevi, Greece

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Μάρ 21, 2018 00:35 am Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

πρωτος προημιτελικος σημερα
Bakken Bears - ESSM Le Portel 76-62 (Crockett 21π-9ρ, Bishop 12π-11ρ-2ασ-2κλ /Hassell 16π-7ρ-2κλ, Golden 17π-3ρ-4ασ)

_________________
ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΙ ΑΛΛΟΣ ΔΡΟΜΟΣ !

ΑΕΚ ΒΑΣΙΛΙΣΣΑ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ
AEK QUEEN OF EUROPE
http://vasilissa.blogspot.com

ashton
Basketball Manager
Basketball Manager



Ηλικία: 49
Εγγραφή: 09 Δεκ 99
Δημοσιεύσεις: 85159

Ευχαριστώ: 2669
Τον ευχαρίστησαν 5923 φορές σε 3961 Δημοσιεύσεις

Τόπος: Agia Paraskevi, Greece

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ Μάρ 22, 2018 00:51 am Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

Juventus Utena - Scandone Avellino 77-77
(Gaines 18π-3ρ-2ασ, Korniienko 15π-10ρ /Leunen 8π-4ρ-8ασ-3κλ, Fesenko 15π-6ρ, Dez Wells 17π-3ρ)

Mornar Bar - Donar Groningen 73-67
(Radoje Vujosevic 10π-16ρ / Pasalic 15π-6ρ-2ασ)

Reyer Venezia - Nizhny Novgorod 86-76
(Peric 26π-4ρ, Daye 23π-2ρ, Bramos 5π-13ρ / Jelovac 28π-12ρ-2ασ)

_________________
ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΙ ΑΛΛΟΣ ΔΡΟΜΟΣ !

ΑΕΚ ΒΑΣΙΛΙΣΣΑ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ
AEK QUEEN OF EUROPE
http://vasilissa.blogspot.com

ashton
Basketball Manager
Basketball Manager



Ηλικία: 49
Εγγραφή: 09 Δεκ 99
Δημοσιεύσεις: 85159

Ευχαριστώ: 2669
Τον ευχαρίστησαν 5923 φορές σε 3961 Δημοσιεύσεις

Τόπος: Agia Paraskevi, Greece

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ Μάρ 29, 2018 21:07 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

Εγιναν και οι δευτεροι προημιτελικοί χθες & προχθες

ESSM Le Portel - Bakken Bears 86-80, αλλά οι Δανοι κρατησαν τη διαφορά και πέρασαν
Traore 16π-6ρ-4ασ, Hachad 15π-7ρ-5ασ / Akoon-Purcell 19π-3ρ-8ασ, Crockett 16π-17ρ, Bishop 14π-3ρ-6ασ

Nizhny - Reyer Venezia 94-90. Οι ιταλοι ειχαν κερδισει με 10 και πέρασαν.
Jelovac 38π-15ρ-2ασ, Odum 23π-5ρ-7ασ /Haynes 21π-2ρ-3ασ, De Nicolao 17π, Biligha 16π-3ρ

Donar Groningen - Mornar Bar 101-74. Επιβλητικά ανέτρεψαν το -6 του α.
Brandyn Curry 19π-5ρ-8ασ-2κλ, Bruinsma 18π-5ρ, Pasalic 18π-4ρ /Needham 24π-2ρ, Vranjes 23π-3ρ

Avellino - Utena 85-68.
D'Ercole 17π, Rich 14π-2ρ, Fittipaldo 8π-8ασ /Korniienko 18π-12ρ, Kupsas 15π-5ρ-2ασ

oι ημιτελικοί 11 & 18 Απριλη
Reyer Venezia - Donar Groningen
Sidigas Avellino - Bakken Bears

_________________
ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΙ ΑΛΛΟΣ ΔΡΟΜΟΣ !

ΑΕΚ ΒΑΣΙΛΙΣΣΑ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ
AEK QUEEN OF EUROPE
http://vasilissa.blogspot.com

ashton
Basketball Manager
Basketball Manager



Ηλικία: 49
Εγγραφή: 09 Δεκ 99
Δημοσιεύσεις: 85159

Ευχαριστώ: 2669
Τον ευχαρίστησαν 5923 φορές σε 3961 Δημοσιεύσεις

Τόπος: Agia Paraskevi, Greece

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ Απρ 12, 2018 07:56 am Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

Πρωτοι ημιτελικοι χθες
Reyer Venezia - Donar Groningen 82-72
Haynes 12π-7ασ-4ρ, Peric 11π-4ρ-3ασ, Tonut 14π, Daye 10π-9ρ/ Gipson 13π-3ρ-3ασ, Burgess 14π-11ρ-2ασ, Pasalic 20π-4ρ

Sidigas Avellino - Bakken Bears 75-72
Rich 28π-8ρ-4ασ, Fesenko 11π-4ρ / Diouf 26π-4ρ-2ασ, Darboe 11π-7ασ-2ρ

_________________
ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΙ ΑΛΛΟΣ ΔΡΟΜΟΣ !

ΑΕΚ ΒΑΣΙΛΙΣΣΑ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ
AEK QUEEN OF EUROPE
http://vasilissa.blogspot.com

aaaeeekkk
Gold member
Gold member



Ηλικία: 36
Εγγραφή: 30 Σεπ 05
Δημοσιεύσεις: 8722

Ευχαριστώ: 1691
Τον ευχαρίστησαν 625 φορές σε 446 Δημοσιεύσεις

Τόπος: Νου Που

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ Απρ 12, 2018 08:52 am Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

ashton κερνάει, ashton πίνει! Mr. Green

_________________
KeEp ThE fAiTh . . .

ashton
Basketball Manager
Basketball Manager



Ηλικία: 49
Εγγραφή: 09 Δεκ 99
Δημοσιεύσεις: 85159

Ευχαριστώ: 2669
Τον ευχαρίστησαν 5923 φορές σε 3961 Δημοσιεύσεις

Τόπος: Agia Paraskevi, Greece

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ Απρ 19, 2018 22:28 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

Ιταλικός τελικός.
Bakken Bears - Sidigas Avellino 72-82 και περασε με 2η νικη η Avellino (πιο ευκολη απο το 1ο εντος)
Bishop 15π-7ρ-2κψ, Jukic 17π-2ρ-3ασ / Filloy 18π-2ρ-4ασ-3κλ, Fesenko 19π-6ρ-2ασ

Donar Groningen - Umana Reyer Venezia 83-80 . Η Venezia κρατησε τη διαφορα των +10 και περασε
Curry 23π-5ρ-3ασ-2κλ, Bruinsma 21π-8ρ / MarQuez Haynes 13π-3ασ, Bramos 16π-5ρ-2κλ, Watt 12π-8ρ

25/4 ο πρωτος τελικος στο Avellino
2/5 ο δευτερος στη Venezia

_________________
ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΙ ΑΛΛΟΣ ΔΡΟΜΟΣ !

ΑΕΚ ΒΑΣΙΛΙΣΣΑ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ
AEK QUEEN OF EUROPE
http://vasilissa.blogspot.com

ashton
Basketball Manager
Basketball Manager



Ηλικία: 49
Εγγραφή: 09 Δεκ 99
Δημοσιεύσεις: 85159

Ευχαριστώ: 2669
Τον ευχαρίστησαν 5923 φορές σε 3961 Δημοσιεύσεις

Τόπος: Agia Paraskevi, Greece

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Απρ 25, 2018 23:10 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

Image
Διπλό στο Avellino για τη Venezia στον 1ο τελικο του FIBA Europe Cup, με 69-77
Dez Wells 18π-2ρ, Leunen 5π-12ρ-2κλ, Fesenko 19π-7ρ-2ασ-3κψ
Peric 6π-7ρ, Dominique Johnson 10π-2ρ, Daye 14π-4ρ, Cerella 10π, Watt 13π-3ρ

_________________
ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΙ ΑΛΛΟΣ ΔΡΟΜΟΣ !

ΑΕΚ ΒΑΣΙΛΙΣΣΑ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ
AEK QUEEN OF EUROPE
http://vasilissa.blogspot.com

ashton
Basketball Manager
Basketball Manager



Ηλικία: 49
Εγγραφή: 09 Δεκ 99
Δημοσιεύσεις: 85159

Ευχαριστώ: 2669
Τον ευχαρίστησαν 5923 φορές σε 3961 Δημοσιεύσεις

Τόπος: Agia Paraskevi, Greece

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Μάϊ 02, 2018 22:41 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

Πήρε και το 2ο ματς η Venezia, 81-79 και σήκωσε το -πραγματικά ιστορικό & βαρυτιμο- τρόπαιο
Image
Image

_________________
ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΙ ΑΛΛΟΣ ΔΡΟΜΟΣ !

ΑΕΚ ΒΑΣΙΛΙΣΣΑ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ
AEK QUEEN OF EUROPE
http://vasilissa.blogspot.com

ashton
Basketball Manager
Basketball Manager



Ηλικία: 49
Εγγραφή: 09 Δεκ 99
Δημοσιεύσεις: 85159

Ευχαριστώ: 2669
Τον ευχαρίστησαν 5923 φορές σε 3961 Δημοσιεύσεις

Τόπος: Agia Paraskevi, Greece

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ Μάϊ 03, 2018 07:32 am Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

Haynes 16π-3ασ-1κλ, Peric 16π-2ρ-2ασ, Austin Daye 15π-4ρ-2ασ-1κλ
Jason Rich 32π-5ασ, Fesenko 21π-15ρ-2ασ-2κλ

και βιντεο χαιλαιτς απο τους 2 τελικους

Link


Link

_________________
ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΙ ΑΛΛΟΣ ΔΡΟΜΟΣ !

ΑΕΚ ΒΑΣΙΛΙΣΣΑ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ
AEK QUEEN OF EUROPE
http://vasilissa.blogspot.com

ryl24
Veteran Member
Veteran Member




Εγγραφή: 18 Αύγ 03
Δημοσιεύσεις: 40334

Ευχαριστώ: 3916
Τον ευχαρίστησαν 6819 φορές σε 3428 Δημοσιεύσεις

Τόπος: Ν. Ιωνία, Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ Μάϊ 03, 2018 10:20 am Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

Η Ρέγιερ δεν είναι και η πρωταθλήτρια Ιταλίας;;

_________________
Η ΕΔΡΑ ΤΗΣ ΑΕΚ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗ ΝΕΑ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
ΠΟΤΕ ΞΑΝΑ ΠΡΟΣΦΥΓΕΣ...

ashton
Basketball Manager
Basketball Manager



Ηλικία: 49
Εγγραφή: 09 Δεκ 99
Δημοσιεύσεις: 85159

Ευχαριστώ: 2669
Τον ευχαρίστησαν 5923 φορές σε 3961 Δημοσιεύσεις

Τόπος: Agia Paraskevi, Greece

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ Μάϊ 03, 2018 11:43 am Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

yeap.
πήρε το πρώτο της ευρωπαϊκό τρόπαιο, ενώ πέρσι το πρώτο πρωταθλημα μετά 70κάτι χρόνια.

_________________
ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΙ ΑΛΛΟΣ ΔΡΟΜΟΣ !

ΑΕΚ ΒΑΣΙΛΙΣΣΑ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ
AEK QUEEN OF EUROPE
http://vasilissa.blogspot.com

Οι ακόλουθοι χρήστες σας ευχαριστούν για αυτή τη δημοσίευση : ryl24
ryl24
Veteran Member
Veteran Member




Εγγραφή: 18 Αύγ 03
Δημοσιεύσεις: 40334

Ευχαριστώ: 3916
Τον ευχαρίστησαν 6819 φορές σε 3428 Δημοσιεύσεις

Τόπος: Ν. Ιωνία, Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ Μάϊ 03, 2018 17:29 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

Το αναφέρω γιατί άκουγα ότι ΑΝ δεν περνούσαμε από τον όμιλο, ενώ είχαμε δικαίωμα να παίξουμε σ' αυτό το κύπελλο σκεφτόμασταν να το αρνηθούμε.
Όταν δέχεται να παίξει η πρωταθλήτρια Ιταλίας δεν βλέπω γιατί να μας ξινίζει εμάς...

_________________
Η ΕΔΡΑ ΤΗΣ ΑΕΚ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗ ΝΕΑ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
ΠΟΤΕ ΞΑΝΑ ΠΡΟΣΦΥΓΕΣ...

Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:      
Δημοσίευση νέας  Θ.ΕνότηταςΑπάντηση στη Θ.Ενότητα


 Μετάβαση στη:   



Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης




Powered by phpBB © 2001/2017 phpBB Group :: A.I.F.C.(since 1994) home :: Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Hellenic (Greek) by Alex Xenias

A service of the AEK Internet Fan Club
AEK Without Frontiers