Συχνές Ερωτήσεις Αρχική σελίδα Forum Αναζήτηση Νέες Δημοσιεύσεις Κατάλογος Μελών Προφίλ
 Κανόνες λειτουργίας του Νίκος Γκούμας B.B. Ομάδες Μελών Εγγραφή  
 Συνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σας Σύνδεση
AIFC- Ανακοινώσεις
A.E.K. Internet Fan Club - A.E.K. Without Frontiers - Since 1994

Μεταγραφολογία Γενάρης 2018 Vol IΙ Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας
Δημοσίευση νέας  Θ.ΕνότηταςΑυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή
Συγγραφέας Μήνυμα
ARDIZOGLOY
Veteran Member
Veteran Member

Ευχαριστώ: 662
Τον ευχαρίστησαν 2320 φορές σε 1312 Δημοσιεύσεις

Τόπος: THESSALONIKI.GREECE

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ Ιαν 07, 2018 22:43 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

Αλλο το "ειναι κλεισμενος ειναι καλος παικτης" και αλλο το "ειναι στα γραφεια που υποτιθεται οτι εγραψα και υπεγρταψε"...απεχουν αιωνες οσο και να το μαγειρεψουμε.
Εγω βεβαια δεν μιλησα για το ποιος πεφτει μεσα στις μεταγραφες και ποιος οχι...αλλωστε δεν εχει κανενας μας διοικητικο ρολο στην ΑΕΚ να ξερει πραγματα.
Μιλησα για την συνεχιζομενη τακτικη του να αναφερετε για σκεψεις αλλων(Μελ-Μανολο-Μαιστοτροβιτς)παρουσιαζοντας τες αδιαμφισβητητες καθως χτιζει γυρω απο αυτο μια ολοκληρη αποψη
Μικρο το θεμα γενικα.Μια παρατηρηση ηταν μετα απο εκαονταδες ποστ.

Παντως μου κανει εντυπωση οτι ενα ποστ πριν 3 χρονια εχει χαρακτει τοσο πολυ στην μνημη σας.Αρα δινετε βαρυτητα στα λογια μου LOL
Για τον Καλτσα μιλουσαμε οχι για τον Κριστιανο να χαρακτει τοσο βαθια στην μνημη

Black Mamba
Academy Member
Academy Member

Ευχαριστώ: 1467
Τον ευχαρίστησαν 1663 φορές σε 1087 Δημοσιεύσεις

Τόπος: ΓΑΛΑΤΣΙ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ Ιαν 07, 2018 22:50 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

Διαόλου Κάλτσα ο Κριστιανο πάντως

Antonis
Veteran Member
Veteran Member

Ευχαριστώ: 8923
Τον ευχαρίστησαν 3997 φορές σε 2812 Δημοσιεύσεις

Τόπος: ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ Ιαν 07, 2018 23:33 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

ARDIZOGLOY έγραψε:

Φυσικα ειναι φορμου οπαδων και αυτη ειναι η ουσια να γραφουμε ο καθενας οτι θελει και να μεταφερει οτι εχει ακουσει αρκει να μην τα παρουσιαζει και σαν απολυτη γνωμη.

Αυτό!
Εδώ χρησιμοποιείται μέχρι ο πρώτος πληθυντικός για να προβληθεί η υποκειμενική γνώμη ως γενικώς επικρατούσα άποψη.
Έτσι πχ το "είχα γράψει ότι" γίνεται "έχουμε πει ότι"... Ποιοι το έχουμε πει; Δε καταλαβαίνω....
Το "προσωπικά πιστεύω ότι" γίνεται "ξέρουμε ότι"... κοκ...

AEKman
A.I.F.C. founder
A.I.F.C. founder

Ευχαριστώ: 504
Τον ευχαρίστησαν 1614 φορές σε 1027 Δημοσιεύσεις

Τόπος: UK

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ Ιαν 07, 2018 23:34 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

Διαβαζω η διοικηση αυτο η διοικηση εκεινο...

Οταν καποιος αναφερει τη διοικηση αναφερετε αποκλειστικα στο κυριο Μελισσανιδη η υπαρχουν και αλλοι

Αν κατι παει στραβα ποιος ποοι ειναι η διοικηση...

Black Mamba
Academy Member
Academy Member

Ευχαριστώ: 1467
Τον ευχαρίστησαν 1663 φορές σε 1087 Δημοσιεύσεις

Τόπος: ΓΑΛΑΤΣΙ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ Ιαν 07, 2018 23:36 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

Χμμμμμ

Torpedo
Gold member
Gold member

Ευχαριστώ: 475
Τον ευχαρίστησαν 531 φορές σε 352 Δημοσιεύσεις

Τόπος: Florina, Hellas

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ Ιαν 07, 2018 23:37 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

bratitsis έγραψε:
ARDIZOGLOY έγραψε:
bratitsis έγραψε:
http://AEK.com/phpBB2/viewtopic.php?p=1466866#1466866

O Kαλτσας ειναι κλεισμενος.Ειναι αρκετα καλος παικτης.

Ανεφερα ακριβως τι εγινε και δεν διαβαζω πουθενα οτι ειναι στα γραφεια και υπεγραψε συμβολαιο.
Οταν σου λεει ο ιδιος οτι μενουν λεπτομεριες συνεπαγεις οτι ειναι κλεισμενος...απο εκει μεχρι "ειναι στα γραφεια και υπεγρταψε"απεχει πολυ οπως αλλωστε αποδειχτηκε

Εντάξει, το νόημα είναι το ίδιο.
Εγώ απλά συντάσσομαι με την άποψη του Λάμπη. Όποιος ξέρει κάτι το λέει (φανερά ή κρυφά ανάλογα με τις συνθήκες).

Αυτο ξέρεις απέχει μια λεπτή γραμμή από την γραφικότητα LOL

Οπότε πρέπει ο γνωριζων, ήνα φιλτράρει πολύ καλά τις πληροφορίες ή γενικα να ελέγχει τον ρυθμό του.

bratitsis
Veteran Member
Veteran Member

Ευχαριστώ: 984
Τον ευχαρίστησαν 1730 φορές σε 1319 Δημοσιεύσεις

Τόπος: Φλώρινα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ Ιαν 07, 2018 23:41 pm Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

Goes 2 ways dear!

Antonis
Veteran Member
Veteran Member

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ Ιαν 08, 2018 00:01 am Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

AEKman έγραψε:

Οταν καποιος αναφερει τη διοικηση αναφερετε αποκλειστικα στο κυριο Μελισσανιδη η υπαρχουν και αλλοι

Αν η ΑΕΚ πάει άπατη ποιον θα κατηγορούμε;
Αν η ΑΕΚ μεγαλουργήσει ποιανού επίτευγμα θα είναι;
Ε, αυτός είναι η διοίκηση και δε χρειάζεται να υπάρχει σε κανένα χαρτί γραμμένο για να ισχύσει.

AEKman
A.I.F.C. founder
A.I.F.C. founder

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ Ιαν 08, 2018 00:03 am Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

Antonis έγραψε:
AEKman έγραψε:

Ε, αυτός είναι η διοίκηση και δε χρειάζεται να υπάρχει σε κανένα χαρτί γραμμένο για να ισχύσει.

Εγω το εχω καταλαβει, απλως αισθανομαι να με δουλευουν οταν γραφετε η διοικηση...

Και εσυ το ειχες καταλαβει αλλα ας υπαρχει κ γραμμενο, ποτε δεν ξερεις

Antonis
Veteran Member
Veteran Member

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ Ιαν 08, 2018 00:11 am Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

AEKman έγραψε:
Antonis έγραψε:
AEKman έγραψε:

Εγω το εχω καταλαβει, απλως αισθανομαι να με δουλευουν οταν γραφετε η διοικηση...

Γιατί αυτοί των οποίων τα ονόματα ήταν γραμμένα κάπου είχαν επιπτώσεις;
Προσωπικά το έχω γράψει πολλές φορές ότι καλά θα κάνει ο Μελ να προσέχει με τους ισολογισμούς της ΑΕΚ γιατί αν δημιουργηθούν χρέη δε ξέρω αν θα είναι εκεί για να τα ξεπληρώσει.
Πόσο μάλλον όταν το όνομά του δεν είναι γραμμένο πουθενά.
Τώρα βλέπουμε το παράδοξο βέβαια, εγώ που είμαι κάργα Μελισσανιδικός γιατί χτίζω κάτι ξενοδοχειακές μονάδες με τον Μελ και θέλω να πάει καλά (το ίδιο σκηνικό δηλαδή που υπήρχε και με τον Ντέμη αλλά εκεί χτίζαμε πολυκατοικίες μαζί), να επικροτώ την σφιχτή οικονομική πολιτική και κάποιο άλλοι που τον έχουν στη μπούκα και δε του τρέφουν καμία μα καμία εκτίμηση να φωνασκούν για καβουρίαση...
Τρέχα βρες εσύ τώρα και πες μου και εμένα...

AEKman
A.I.F.C. founder
A.I.F.C. founder

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ Ιαν 08, 2018 00:13 am Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματοςΕπιστροφή στην κορυφή

Antonis έγραψε:
AEKman έγραψε:
Antonis έγραψε:
AEKman έγραψε:

Γιατί αυτοί των οποίων τα ονόματα ήταν γραμμένα κάπου είχαν επιπτώσεις;
Προσωπικά το έχω γράψει πολλές φορές ότι καλά θα κάνει ο Μελ να προσέχει με τους ισολογισμούς της ΑΕΚ γιατί αν δημιουργηθούν χρέη δε ξέρω αν θα είναι εκεί για να τα ξεπληρώσει.
Πόσο μάλλον όταν το όνομά του δεν είναι γραμμένο πουθενά.
Τώρα βλέπουμε το παράδοξο βέβαια, εγώ που είμαι κάργα Μελισσανιδικός γιατί χτίζω κάτι ξενοδοχειακές μονάδες με τον Μελ και θέλω να πάει καλά (το ίδιο σκηνικό δηλαδή που υπήρχε και με τον Ντέμη αλλά εκεί χτίζαμε πολυκατοικίες μαζί), να επικροτώ την σφιχτή οικονομική πολιτική και κάποιο άλλοι που τον έχουν στη μπούκα και δε του τρέφουν καμία μα καμία εκτίμηση να φωνασκούν για καβουρίαση...
Τρέχα βρες εσύ τώρα και πες μου και εμένα...

Ενω η τελευταια σου απαντηση ειναι ενδιαφερουσα ειναι τελειως ασχετη με αυτο που εγω ρωτησα. Αυτο που ειπα εγω ειναι οτι δουλευομαστε μεταξυ μας οταν μιλαμε για διοικηση οταν εννουμε τι θελει ο κυριος Μελισσανιδης. Απο εκει και περα πολυκατοικιες και ξενοδοχεια τι να πουνε μπροστα σε εσενα...

Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:      
Δημοσίευση νέας  Θ.ΕνότηταςΑυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή

Μετάβαση στη:   

Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης